Skocz do zawartości
CrazyTomHero

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko 2 lata? :lol2: Moze mistrzem swiata w D2 nie bylem, ale wiecej niz 2 latka poszly w las... a ile nocek/dni/nocek zarwanych, o olewaniu szkoly juz nie wspomne.

Lacznie prawie 5, zsumowalem tylko okresy naprawde "intensywnej" gry ;)

 

Blizzard przejal domene www.diablo3.com :)

 

wiec prace nad Diablo trwaja napewno :D czekam na jakies screeny...

Pff, wlasnie cos tak mało znaczącego przeczuwałem.

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to chyba jest ten oczekiwany news na 1 maja. ;]

Dopisuje w takim razie Blizzard do swojej listy unicestwienia przy najblizszej okazji :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego wszystkiego sobie D2+LOD kupiłem bo nigdy nie grałem w sieci :lol:

Czekamy do 29 czerwca (może zmienią layout strony? :lol2:)...

 

//Małe ot, grać na otwartym czy zamkniętym Battle.Net?

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 lat temu, 29 czerwca wydano Diablo 2: LoD

8 lat temu, 29 czerwca wydano Diablo 2

 

Dlatego teraz jest odliczanie do 29 czerwca :)

 

@Venom

OpenBattle.Net - grasz postaciami zrobionymi na Single Player, czyli spotkasz na tym masę postaci zrobionych różnymi programami (odradzam)

ClosedBattle.Net - tutaj większość ludzi gra (robisz postać na serwerze battle.net, którą tylko przez internet możesz grać) - sam na tym gram, od czasu do czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego wszystkiego sobie D2+LOD kupiłem bo nigdy nie grałem w sieci :lol:

Czekamy do 29 czerwca (może zmienią layout strony? :lol2:)...

 

//Małe ot, grać na otwartym czy zamkniętym Battle.Net?

Oczywiscie na zamkniętym bn. Na otwartym grało sie w czasach, jak wszyscy siedzieli na modemach i na bn wchodzili powymieniac sie przedmiotami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie był taki klops jak z odliczaniem :). Chociaż to PC gamer (pismo) wieć straciło by na reputacji jakby ten ich news nie był naprawdę ważny (chociaż wcale nie musi chodzić o diablo3 - może np o gta4 na pc ? ;p).

 

Btw gdzie można kupować PC gamera ? Kiedyś pamiętam ze był w empikach ale niestety nieaktualny numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź Diablo 3? Nic z tego

 

A jednak klops :|. No trudno, trza czekać na to BWI do 28 czerwca.

Ten cytat mi sie podoba:

"Doceniamy jednocześnie, że społeczność jest zainteresowana tym, by seria Diablo była kontynuowana. Zdecydowanie podzielamy to zainteresowanie"

Imo Diablo3 na pewno powstanie (za duża kasa z tego bedzie) pozostanie tylko pytanie kiedy coś ogłoszą oficjalnie na ten temat :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatni weekend bieżącego miesiąca studio Blizzard planuje zorganizować w Paryżu imprezę pod nazwą Worldwide Invitational, na której wybrani maniacy gier spod znaku „Zamieci” będą mogli zobaczyć, jak prezentuje się w akcji kolejne rozszerzenie do World of Warcraft, Wrath of the Lich King czy też nabierający coraz większych rumieńców StarCraft II. W kuluarach mówi się jednak, że to nie jedyne plany firmy w związku z wydarzeniami, jakie będą dziać się w dniach 28-29 czerwca w stolicy Francji.

 

Tradycyjnie spekulacje dotyczą prezentacji najbardziej wyczekiwanych produktów Blizzarda, czyli trzeciej odsłony Diablo, o której być może musi milczeć magazyn PC Gamer albo pogrzebanego za życia StarCrafta: Ghost, który z kolei – jak się niedawno okazało – w rzeczywistości nigdy nie został całkowicie anulowany i wciąż istnieją szansę na jego rynkowy debiut.

 

Smaczku całej sprawie dodał serwis Xfire, który w zapowiedzi swojej relacji z nadchodzącej imprezy zachęcał graczy do śledzenia ceremonii otwarcia wystawy i odkrycia wraz z innymi fanami… nowej gry Blizzarda. Dziwnym zbiegiem okoliczności wzmianka o premierowym projekcie, który ma być zaanonsowany, została natychmiast usunięta ze strony serwisu, jednak równie przypadkowo udało nam się zachować dość osobliwy zrzut ekranu, potwierdzający, że Worldwide Invitational będzie z pewnością jednym z ciekawszych wydarzeń tego lata.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41445

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy jesli Blizzard podjalby sie stworzenia 3ciej odslony serii Diablo czy mialaby ona zachowana swoja tradycje, czyli czysty hack&slash na serwerach BN za free, czy juz forma jak w WoW, tzn duze serwery, ogromny swiat, oplaty miesieczne. Szczerze powiedziawszy obserwujac jakie kokosy przynosi firmie WoW nie widze innej mozliwosci zeby tworzac D3 nie podazyli juz ta przeterta sciezka i miesieczne oplaty bylyby koniecznoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy jesli Blizzard podjalby sie stworzenia 3ciej odslony serii Diablo czy mialaby ona zachowana swoja tradycje, czyli czysty hack&slash na serwerach BN za free, czy juz forma jak w WoW, tzn duze serwery, ogromny swiat, oplaty miesieczne. Szczerze powiedziawszy obserwujac jakie kokosy przynosi firmie WoW nie widze innej mozliwosci zeby tworzac D3 nie podazyli juz ta przeterta sciezka i miesieczne oplaty bylyby koniecznoscia.

Jesli zachowaliby grywalnosc poprzednich czesci i nieodzowny klimat to moglbym placic :wink:

 

Prawde mowiac ciezko mi ocenic co byloby lepsze - czy forma jak D1/D2 za free na BN, czy mmo w swiecie Diablo ... i jedno i drugie ma swoje zalety i wady ... tak czy siak znaleźli by tlumy graczy. Mi pasują obie formy - gorzej dla 'dzieci' z gimnazjum/liceum, ktore nie ma maja regularnego kieszonkowego na abonament :wink:

Edytowane przez Aludan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zachowaliby grywalnosc poprzednich czesci i nieodzowny klimat to moglbym placic :wink:

 

Prawde mowiac ciezko mi ocenic co byloby lepsze - czy forma jak D1/D2 za free na BN, czy mmo w swiecie Diablo ... i jedno i drugie ma swoje zalety i wady ... tak czy siak znaleźli by tlumy graczy. Mi pasują obie formy - gorzej dla 'dzieci' z gimnazjum/liceum, ktore nie ma maja regularnego kieszonkowego na abonament :wink:

Ale po co robic konkurencje dla WoW'a (ktory teraz podobno zostanie przypakowany pod wzgledem grafiki, no i WotLK), ja jestem za pierwotna forma diablo. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co robic konkurencje dla WoW'a (ktory teraz podobno zostanie przypakowany pod wzgledem grafiki, no i WotLK), ja jestem za pierwotna forma diablo. ;]

To nie konkurencja tylko totalna dominacja na rynku mmo :>

Ci co nie lubia cukierkowego klimatu WoW, pewnie chetnie pograliby w mroczne mmo w swiecie diablo :P

 

Z tym ze troche ciezko mi sobie wyobrazic mmo osadzone w takim swiecie ...

Musieliby wymyslec jakas historyjke zeby demony atakowaly ciagle ludzkie miasta/wioski, ale bez jakiejs 'przewodniej' fabuly w stylu historii z diablo 2, to byloby nudne na dluzsza mete :)

 

Dlatego tez bardziej optuje za 'starym dobrym stylem D1/D2' tylko jak "satou" obawiam sie ze blizzard pojdzie w kierunku mmo ... no ale to sie jeszcze okaze :wink:

Edytowane przez Aludan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie konkurencja tylko totalna dominacja na rynku mmo :>

Ci co nie lubia cukierkowego klimatu WoW, pewnie chetnie pograliby w mroczne mmo w swiecie diablo :P

 

Z tym ze troche ciezko mi sobie wyobrazic mmo osadzone w takim swiecie ...

Musieliby wymyslec jakas historyjke zeby demony atakowaly ciagle ludzkie miasta/wioski, ale bez jakiejs 'przewodniej' fabuly w stylu historii z diablo 2, to byloby nudne na dluzsza mete :)

 

Dlatego tez bardziej optuje za 'starym dobrym stylem D1/D2' tylko jak "satou" obawiam sie ze blizzard pojdzie w kierunku mmo ... no ale to sie jeszcze okaze :wink:

Odskocznia od cukierkowego swiata jest niby AoC. ;]

Do mmo potrzeba duzo czasu, kasy i nie kazdego interesuje ciagly grind i questy w stylu "przynies 10 kroliczych psitek to dostaniesz miecz" a jednak nie oszukujmy sie, ale nic godnego i tak wciagajacego jak diablo z gatunku crpg h&s nie wyszlo, przynajmniej dla mnie, wiec jest zapotrzebowanie na tego rodzaju tytul. ;] Wiór. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odskocznia od cukierkowego swiata jest niby AoC. ;]

Do mmo potrzeba duzo czasu, kasy i nie kazdego interesuje ciagly grind i questy w stylu "przynies 10 kroliczych psitek to dostaniesz miecz" a jednak nie oszukujmy sie, ale nic godnego i tak wciagajacego jak diablo z gatunku crpg h&s nie wyszlo, przynajmniej dla mnie, wiec jest zapotrzebowanie na tego rodzaju tytul. ;] Wiór. ;]

Qrna ty nigdy nie odpuszczasz :wink:

H&S jak D1 czy D2 to niby nie grind ? ;> Napier*** ciagle mobki zeby znalesc ciekawsze przedmioty - lubie to, ale po prawie 3 latach gry w D2 za czasow liceum juz mnie tak nie ciagnie do tego typu gry i oczekuje czegos ciekawszego ...

 

Fakt tez ze specjalnie nie interesuje mnie pve i najchetniej zobaczylbym D3 jako h&s ale nastawiony bardzo na pvp, ale nie jakies 'wymuszone odgornie' (jak areny etc) tylko 'plenerowe', dla kasy z trupow, dla zabawy i ... dla uszu ;>

(inny klimat, ale w tej materii pvp z Eve Online jest swietne - ludzie walcza ze soba i zabijaja sie dla zbodycia terytoriow do zarabiania kasy, respektu, dla zabawy etc - wiele powodow, ale zaden nie jest wymuszony 'odgórnie' regulami i miejscem jak battlegroundy w WoW itp. B-) )

 

Zreszta poczekamy, zobaczymy - jesli to bedzie h&s nastawione na pvp to bede bardzo happy :razz:

Edytowane przez Aludan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrna ty nigdy nie odpuszczasz :wink:

H&S jak D1 czy D2 to niby nie grind ? ;> Napier*** ciagle mobki zeby znalesc ciekawsze przedmioty - lubie to, ale po prawie 3latach gry w D2 za czasow liceum juz mnie tak nie ciagnie do tego typu gry i oczekuje czegos ciekawszego ...

 

Fakt tez ze nie interesuje pve i najchetniej zobaczylbym D3 jako h&s ale nastawiony bardzo na pvp, ale nie jakies 'wymuszone odgornie' (jak areny etc) tylko 'plenerowe', dla kasy z trupow, dla zabawy i ... dla uszu ;>

 

Zreszta poczekamy, zobaczymy - jesli to bedzie h&s nastawione na pvp to bede bardzo happy :razz:

W zasadzie takim konceptowym diablo3 to mial byc guild wars, robiony przez ludzi, ktorzy odeszli od blizza i kiedys siedzieli przy produkcji obydwu diablo. Wydaje mi sie, ze instancje, to bylby najlepszy pomysl na rozwiazanie multiplayera w d3, bo jednak rozwiazanie z d2 byloby juz troche przestarzale, ze sie tak wyraze. ;] To tak odnosnie mojej wizji na mp w przyszlym diable, takie przemyslenie. ;]

 

Przydalby sie tez bardziej rozszerzony crafting, chociaz sockety w przedmiotach to chyba wlasnie wymysl blizza z tego co sie orientuje, wiec pewnie znowu wymysla cos innowacyjnego. ;]

 

No i wolalbym system ksztaltowania klasy i bohatera w czasie gry a nie sztywno okreslone klasy z gory do wyboru.

Z drugiej strony gra nie moze byc zbytnio skomplikowana, bo straci na swojej grywalnosci, odchodzac od ideii prostego i milego h&s, przy ktorym siekajac defakto setki mobow bawimy sie lepiej niz przy konkurencyjnych tytulach - przyklad, TQ, niby wszystko fajnie pomyslane, ale nie przygwozdzil mnie do monitora...

 

No i fakt pvp koniecznie trzeba rozszerzyc, bo wychodzenie poza miasto na solowe to juz troche za malo jak na kolejna odslone gry, ale uszy niech nadal zostana, bo syca. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fakt pvp koniecznie trzeba rozszerzyc, bo wychodzenie poza miasto na solowe to juz troche za malo jak na kolejna odslone gry

No to bylo najbardziej skopane w D2 ;/

 

ale uszy niech nadal zostana, bo syca. :D

zostana, zostana - to bedzie nowa forma craftingu ;> barwione naszyjniki z uszu ;>

 

Rozwoj bohatera etc. mam nadzieje ze zrobia cos ciekawszego - mi np. bardzo odpowiada system skili z Ultimy Online :)

 

A co do instancji no to sila rzeczy jesli gra nie bedzie 'prawdziwym mmo' to intancje beda musialy byc i taka forma jest chyba najsensowniejsza: tzn ciekawsze jest miasto pelne ludzi niz wspolny kanal ba BN :wink:

 

Tylko tak na prawde nie ma sensu teraz nad tym debatowac skoro jeszcze nawet nie wiemy na pewno czy D3 wogole bedzie :wink:

Edytowane przez Aludan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 leaked screenshot :razz:

blee pasztetowa na maxa :D jak dla mnie jestli ta gierca ma wyjsc to jedynym rozsadnym wyjsciem jest rzut izometryczny czy jak to tam sie nazywa.jak dadza cos w styulu wowa albo guild wars to podziekuje mimo ,ze w poprzednie czesci mlucilem latami.dzieki temu gra byla dynamiczna,przejrzysta i fajnie sie bilo moby/duelowalo.Ogolnie wg mnie prostota i ogolnie brak jakis udziwnien w stylu 50 opcji rozwijania postaci to jest to.dzieki temu poprzednie czesci byly fajne i tak sie ludziom podobaly.Juz nie raz rozni producenci probowali napakowac postacie masa skili ,wielkim terenem i setkami beznadziejnych questow zamiast tego co bylo w d2.Jak dla mnie moze to byc zwykly h&s i nowymi przemyslanymi akcentami ale napewno nie mmo bo to zlo :F Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blee pasztetowa na maxa :D jak dla mnie jestli ta gierca ma wyjsc to jedynym rozsadnym wyjsciem jest rzut izometryczny czy jak to tam sie nazywa.jak dadza cos w styulu wowa albo guild wars to podziekuje mimo ,ze w poprzednie czesci mlucilem latami.dzieki temu gra byla dynamiczna,przejrzysta i fajnie sie bilo moby/duelowalo.Ogolnie wg mnie prostota i ogolnie brak jakis udziwnien w stylu 50 opcji rozwijania postaci to jest to.dzieki temu poprzednie czesci byly fajne i tak sie ludziom podobaly.Juz nie raz rozni producenci probowali napakowac postacie masa skili ,wielkim terenem i setkami beznadziejnych questow zamiast tego co bylo w d2.Jak dla mnie moze to byc zwykly h&s i nowymi przemyslanymi akcentami ale napewno nie mmo bo to zlo :F

Blizz na pewno zrobi widok 3D, ale na pewno będziesz bardzo zadowolony:) Pewnie izometryczny będzie w opcji.

Teraz oby tylko pod koniec czerwca Diablo 3 było zapowiedziane, jak dobrze pójdzie w 2009 wyszło i będzie kompletny miód:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizz na pewno zrobi widok 3D, ale na pewno będziesz bardzo zadowolony:) Pewnie izometryczny będzie w opcji.

Teraz oby tylko pod koniec czerwca Diablo 3 było zapowiedziane, jak dobrze pójdzie w 2009 wyszło i będzie kompletny miód:)

Marzenia ściętej głowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 leaked screenshot :razz:

ale kiszkowaty pic na wodę i fotomontaż, kto marnuje czas na takie bzdety?

 

Diablo 2 jest mocne i jeśli się doczekamy trójki to mam nadzieję, że się nie rozczaruję; w każdym razie czekam z niecierpliwością na ten tytuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy wejściu na blizzard.com wyświetla się pewien ciekawy obrazek. Na oficjalnym forum diablo zrobiło się bardzo gorąco:)

diablofans.com

Polecam poczytać ich domysły bo jest prawie 70 stron topicu w 11 godzin:)

Wszystko wskazuje, że 28 czerwca blizzard zapowie Diablo 3 !!!

 

Edit:

Fani rządzą w domysłach :)

Edytowane przez CruX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...