Skocz do zawartości
CrazyTomHero

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na wiarygodne info ;) (mimo, że nie jest oficjalne - na to trza poczekać do soboty). Jedno jest pewne Blizz dostanie po pupie od fanów jak to nie bedzie D3. Poza tym jaki zysk bedzie ze sprzedaży D3 (ja sobie tego nawet nie wyobrażam ;o).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi sie takie domysły innych ludzi bardzo podobają ;). Widać fani mają dobra wyobraźnie (i czasami bujną). Przynajmniej temat sie kręci (i wcale nie ma oftopa ;)). Już w sobotę bedzie wiadomo czy to diablo3. Moim skromnym zdaniem: tak to bedzie upragnione D3 i nie zdziwiłbym sie jakby już było w takim stopni zaawansowania prac jak starcraft 2 kiedy został po raz pierwszy pokazany ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem: tak to bedzie upragnione D3 i nie zdziwiłbym sie jakby już było w takim stopni zaawansowania prac jak starcraft 2 kiedy został po raz pierwszy pokazany ;).

Wiesz co? Zaawansowanie prac Starcrafta 2 było wg. mnie przy ogłoszeniu za małe :wink: Ogłosili grę w maju 2007 a ma wyjść być może w grudniu 2008 a pewnie będzie opóźnienie. Po ogłoszeniu D3 zobaczymy pewnie skończoną gierkę w pierwszej połowie 2010. Ja bym tego nie nazwał zaawansowanymi pracami w każdym razie. Pewnie tylko jednak trzeba czekać na świetny produkt. Dlaczego nie robią tyle kolejnego Need For Speed'a? To by była ścigałka:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, nie ujrzymy tego tytułu (żeby nie powiedzieć diablo, zawsze to może nie być kontynuacja istniejącej serii, tylko początek nowej) wcześniej niż w 2010 (chyba że Blizzard chce zaskoczyć? Plotki o grze chodzą od baardzo dawna, a ogłoszenia o pracy były jeśli się nie mylę przeszło 1,5 roku temu.

 

Na początku byłem pewny że to D3, ale teraz staje się coraz bardziej sceptyczny :(

 

Ciekawi mnie fabuła D3. W internecie przeważają teorie dotyczące Tyraela, który przeszedłby na zła stronę (coś w stylu Izuala w D2?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michu98 też to słyszałem. Poniżej najnowsza teoria potwierdzająca historię Tyraela. Ten kto na to wpadł ma u mnie mistrza - FBI, CIA i CBŚ się chowa :lol2:

Jeżeli śledzicie zagadki Blizzarda to wiecie o czym gościu pisał:

 

Using the image numbers as sperate digits, and applying them to their corresponding css class names to get the letters, using 0 as the first letter in each word you can get 2 letters per day.

 

Tundra - 04: T, R

Glacier - 15: L, E

Icy - 23: Y, I

Cold - 16: O, L

 

Knowing that there will be 4 more letters, you can create TYR_EL I_ LO__

 

With the The Valenzetti Equation from Lost being 4, 8, 15, 16, 23, 42 which so far fits the numbers we have, the final result can probably be guessed to be

 

TYRAEL IS LOST

 

So then, 08 will be Artic, giving us, A from 0, and T from 8. Leaving us with 42 something like _ _ S _ S??

 

B-)

 

Edit:

Ta teoria ma chyba błąd bo nie ma słowa artic (w moim słowniku), ale arctic.

Edytowane przez CruX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3031950[/snapback]

Naprawde, niektorych specow z for to powinna policja i CBA/FBI/CIA zatrudnic do analizy zdjec :lol:
Chłopaki się marnują, a sprawa morderstwa Johna F. Kennedy'ego nadal nierozwiązana :lol2:

 

They can announce so many things which may include, but not limited to, or a combination of:

 

- WOTLK info

- SC2 info

- D3 announcement

- WoW Movie

- New Blizzard Game

- A Blizzard take over of another company

- A new Blizzard Logo

- A new WoW:TCG pack

- Some new T-shirts

- WoW arena tournament is now an olympic sport

- Diablo 1 with a new engine

- A new engine for WoW

- Warcraft 4

- StarCraft Ghost

- StarCraft novel.

- StarCraft MMO

- A mobile version of a blizzard game

- New headquarters in Europe

- Blizzard taking over the internet.

- Blizzard announcing the splash was actually for next years WWI

- Battlenet is now called Blizzardnet

- Battlenet is back

- Warcraft is a keylogger

- StarCraft 2 is actually code name for Diablo 3

- Hydra is their pet iguana.

- Pedobear event at Childrens week.

- Microsoft and Blizzard are merging as one.

- Counterstrike: Source mod pack featuring Blizzard characters.

- Global Warming and the effect on the polar ice-caps

- Al Gore's Presidential Campaign announcement.

- Druid no longer a playable class in WoW

- Diablo will be the final boss in WotLK

- Protoss are behind Dalaran floating.

- Promotion and pay-raise for all Blizzard Marketing Employees

- WoW is now free to play.

- StarCraft 2 missions will have to be downloaded via I-tunes.

- iPOD owners will now be able to play Diablo 2 on their iPODS

- somethingridiculous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...