Skocz do zawartości
Frezer

Just Cause

Rekomendowane odpowiedzi

...

Należy się zastanowić co takieog ma w sobie GTA SA, że po tak długim czasie od premiery, miło jest odpalić tą gre i pojeździć sobie bezcelowo po mapie icon_smile3.gif

 

Bynajmniej przyjazny model jazdy, bo ten w JC to jakaś kpina :lol2: pozdro

Jeżeli nie znasz znaczenia słowa "bynajmniej", to po co go używasz? :lol:

 

bynajmniej <<wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partukułą nie)>>: Mówił głosem twardym, ale bynajmniej nie przykrym.

 

Źródło: Słownik poprawnej polszczyzny PWN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz sobie realistycznie polatać to wyskocz przez okno

a tak po za tym to ktoś wam karze w to grać?

i tak jak wyjdzie full to pójdzie w ruch p2p i inne więc nie wiem o co ten szum, nie chcesz grać - nie ściągaj proste

 

nie chodzi tu o pelny realizm, bo od tego jest GTR, GTL czy rfactor, ale o odrobine poprawnosci w prowadzeniu, bo wozki prowadza sie gorzej niz te z nfs'a 1 a czlowiek chodzi jakby ktos mu kij od szczotki wsadzil w tylek. do tego jego animacja :/ starusienkie gta jest duzo fajniejsze. jedyne co przemawia za JC to ogromna przestrzen, ale pozostale niedorobki zniechecaja maxymalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zainstalowałem demko, no i co moge powiedziec ...... totalne dno. Spodziewałem się czegos lepszego. Gdyby w gta człowiek którym sie gra tak się ruszał to by było cos, te skoki i wybuchy to mocna strona gry, ale reszta..... szkoda gadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wgralem sobie demo i musze powiedziec ze wymiata . Grafa jest moim zdaniem extra zwłaszcza ze u mnie chodzi na 1024*768 i średnio wysokich detalach PŁYNNIE . Fajne są również pomysły takie jak latanie spadochronem w każdej chwili gdy tylko masz samochód itp. Zresztą co tu sie rozpisywac , trzeba zagrac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to demo. Może wyeliminują w pełnej wersji te błędy.

Tak szczerze to wątpie. Przed chwilą zauważyłem że koles lubi zeskakiwac z motoru z byle powodu, no i co jest najgorsze nie mozna regulowac czułosci myszki.

 

toolboy ta gra nawet do tego się nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Czas wyjac glowe z [gluteus maximus] Kucyk. Ta gra jest beznadziejna. My durnie slepo zapatrzylismy sie w nią -.-

Dla mnie po kilku piwach gra się dobrze ale na trzeźwo to ooo jeeezuuu ;]

 

chodzi o demo

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas wyjac glowe z [gluteus maximus] Kucyk. Ta gra jest beznadziejna. My durnie slepo zapatrzylismy sie w nią -.-

dokładnie :oops:

no nic, zrywam się do McDonald'a, bo skoro gra się nie nadaję jako dodatek do CDA, to może do Happy Meal'a będą dodawać gratis :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To all Just Cause fans: Thanks for all the great feedback! We are aware of some of the issues commented and please remember that the demo does not represent the final quality of the game (both the PC and Xbox 360 demo). Some of the differences between the retail and demo versions are:

 

* Physics tweaked vehicle handling is improved in the retail versions.

* Graphics updates including improved landscape graphics.

* There are no "mission areas" (which leads to mission failed if left) in retail version.

 

Mam nadzieje ,ze faktycznie fizyke jazdy troszke poprawili :)

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę w pełną wersję i gra mi się bardzo spodobała. Sam początek gry i odrazu akcja :) Kurde jaki teren jest ogromny !!! By to wszystko zwiedzić trzeba kupę czasu poświęcić. Mi ta gra przypadła bardziej do gustu niż "elo" GTA SA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie grasz na ps2/x360?

Podaj wiecej szczegolow, poprawiono model jazdy (lub jak nie grales w demo: samochody prowadza sie normalnie czy sie slizgaja jakos?)

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie grasz na ps2/x360?

Podaj wiecej szczegolow, poprawiono model jazdy (lub jak nie grales w demo: samochody prowadza sie normalnie czy sie slizgaja jakos?)

gram na xbox 360. Jeśli chodzi o model jazdy jest taki sam jak w demie(X360). Mi on jakoś specjalnie nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku tez mi model jazdy przeszkadzal w duzym stopniu, ale idzie sie przyzwyczaic, jak by niebylo to w full bede gral poniewaz gra mi sie ogolnie podoba :) FAjny klimat :)

 

EDIT:

Trzeba bedzie jeszcze troche poczekac na full w Polsce :(

 

Data Premiery:

Świat: 22 września 2006

Polska: październik 2006

 

ale przynajmniej:

 

wersja językowa:

z polskimi napisami

 

PS: Ile gra ma kosztowac w PL ??

 

EDIT2:

Gra bedzie do kuppienia za 80zł

http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/akcja...ause-24847.html

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurrr... nie dość, że wydadzą później, to jeszcze ją pokaleczą...

Napewno bedzie mozna wybrac angielskie napisy :) Ale mnie to boli ze gra bedzie do kupienia w PL tak pozno :mur:

 

EDIT: gre juz mozna miec, niestety u nas trzeba bedzie czekac miesiac na gre.

Gral ktos juz w full ?? Podobno sporo miejsca zajmuje. Poprawili fizyke jazdy ?? wymagania te same ??

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tylko usłyszę, że fizyka w autach została poprawiona to jutro uderzam do sklepiku po swój egzemplarz B)

sideband - słyszałeś kiedyś o płytach dwuwarstwowych? :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tylko usłyszę, że fizyka w autach została poprawiona to jutro uderzam do sklepiku po swój egzemplarz B)

sideband - słyszałeś kiedyś o płytach dwuwarstwowych? :lol:

Jak bys przeczytal kilka postow wyzej to bys wiedzial ze w PL to se uderzyc mozesz ale za miesiac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś przeczytał post wyżej to byś wiedział że kuc mieszka w Dublinie.

Jak byś zauważył to ma wpisane dublin/dąbrowa górnicza (chyba w dwu miejscach naraz nie mieszka??), ja to zauważyłem i napisałem ze w PL będzie trzeba jeszcze czekać.

 

Ludzie czytajcie dokładnie, co jest napisane, ja się nie dziwie teraz ze analfabetyzm wtorny się poszerza.

 

 

Wracając do gry, fizyka jazdy względem dema nie jest poprawiona. Gra po instalacji zabiera nam ok 7GB :mur: Dlaczego aż, tyle ??... zbadam później :rolleyes:

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do gry, fizyka jazdy względem dema nie jest poprawiona. Gra po instalacji zabiera nam ok 7GB :mur: Dlaczego aż, tyle ??... zbadam później :rolleyes:

To ja podziękuje...

 

Swoją drogą jak ty w to grasz na 256 mb ram to ja nie wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...