Skocz do zawartości
Dasabdul

Gratulacje !

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze gratuluję twórcom oraz osobom odpowiedzialnym za prawidłowe działanie tego forum za niezmienną wysoką jakośc tego zgoła największego zbiorowiska wszelkiej maści komentatorów tematów o zabarwieniu informatyczno-elektroniczno-bajkowym. Rzadko teraz tu zaglądam - to czego chciałem się dowiedziec już wiem. Ale z sentymentu spoglądam jako gośc i nigdy nie miałem problemu z odpaleniem waszej strony tweak.pl jak również forum. I dlatego gratuluję. To musi kosztowac sporo pracy wielu "niewidzialnych" osób no i ... konkretnej kasy. Wychodzi wam wspaniale i często podaję was jako przykład (np. na forum CDA). Jeszcze raz wyrazy szacunku dla waszej pracy i powodzenia na przyszłośc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę mam takie zdanie o tym forum. Szacunek i życzenia na przyszłośc to to co mi przychodzi na myśl w związku z Tweak.pl.

Niestety stanowiska moderatorów mamy juz obsadzone ale jak bedziemy poszukiwali Power Userów zgłosimy sie do Ciebie.. ;]

Nie o tym myślałem pisząc poprzedzającego posta. Chocby nie wiem co nie chcielibyście mnie jako modka. Zaufajcie mi.

Temat miał się skończyc na gratulacjach. Bo tego wam trzeba jako ekipy ciężko zasuwającej na potrzeby setek forumowiczów. Oby oni również docenili.

A dlaczego mnie coś wzieło na gratulacje?

Bo uważam, że należy pogratulowac osobom którym się należy. I tyle ...

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CmoKkAsski MiFFiaki :*

 

A tak poważnie - forum jest wg. mnie ładnie moderowane, szybko i w miare sprawnie. Administracja nie śpi - czuwa ;]

 

Wszystko jest chyba ładnie załatwione i działa bezproblemowo. Aż nie chce wiedzieć ile Admini musieli siedzieć, żeby ono wyglądało tak - jak wygląda.

 

Nie mówiąc już o moderacji - która zasuwa jak głupia i kasuje/sprząta/czyści/dogląda ;]

Dzięki za takie słowa - miła odmiana po "buraczanych" tematach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor topicu docenil forum, administratorow, moderatorow publicznie piszac posta, ja tez doceniam, i jestem przekonany, ze 70% userow "zaawansowanych" tak samo uwaza, tylko jakos nie bylo okazji na pisanie posta :wink:

 

Co do forum, ja nie pamietam Waszych poczatkow 2002 r., ale zapewne panowaly troche inne zasady, nie bylo takiego "luzu" w testowym, chociaz w innych dzialach takze to zjawisko wystepuje. Liczba userow przekroczyla 40 000, z czego pewnie 20% to dublowanie kont. :wink:

 

P.S. No, ale chwalmy sie, iz jestesmy zarejestrowani na tak wspanialym forum, gdzie w miesiacu, dostaje 4 bany :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.........

P.S. No, ale chwalmy sie, iz jestesmy zarejestrowani na tak wspanialym forum, gdzie w miesiacu, dostaje 4 bany :wink:

1623956[/snapback]

Dont stresuj się. Wcale nie jesteś rekordzistą. Są "lepsi". :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ze jest zle .. czy cos .. ale topic niec ojakis taki niezbyt teges

jakis taki wazeliniarski ;]

 

aczkolwiek choc troche połechta niektore osoby .. a to chyba nic nie zaszkodzi ..

nie mniej jakis taki "krzywy topic" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za topic.

 

Co to za gadka.

Kurcze, wygląda to jak wazeliniarstwo ale myśle, że tylko się myle.

 

Tak na serio to dużo pracy wkładamy w Tweak-a aby dobrze fukncjonował a nie otrzymujemy z tego tytułu wynagrodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się najbardziej zapracowany :>

 

Romek zasługuje na nagrode ... [;

1624767[/snapback]

Sie wie...

Jednak tu mowa o forum nie o Zlocie.. :>

Tak btw, to Poca - moze wroce do roboty i zbanuje gostka ktory używał mojego konta nieuczciwie?

Co o tym sadzisz? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to forum ma najwyzszy poziom na jaki dane mi bylo sie natknac w szarej, metnej, internetowej papce dezinformacji... :P

A kazde forum utrzymuje taki poziom jak jego uzytkownicy (mowie tu o tych powaznych) i wlasciwie to nam tez sie naleza gratulacje! :P Oczywiscie nie mowie ze moderacja i admini sie obiijaja... czasem cos tam pokminia przy forum :P hieiheieh

 

Pozdro All

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbanuj osobe która była taka fajna i się nie wylogowała :>

1624936[/snapback]

Keylogger rox, he?

Poza tym fakt ze miales dostep do mojego konta nie upoważnial Cie do używania go - wystarczyło sie wylogowac...

Ale chyba nie jestes na to zbyt dojrzaly - wolales odwalac...

 

Koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nikt nie robił zmian z mojego konta na kompie organizacyjnym bo wtedy to nie ważne czy to moder czy to uczestnik, ban bez patrzenia.

Wszystko się jednak wyjaśniło z M@lym więc luz. Było, mineło.

 

 

PS. Wiele pytań było na ten temat mojego kompa.

Tak to mój komputer stał w miejscu organizacyjnym na sali komputerowej. I zgadza się ma złoty przód i jest trudno dostępny w Polsce a bardziej nie dostępny.

Wieczorem RaF używał go do lepszych celów, czyli gry w Doom-a

Dołączona grafika

 

------------------

A zdjęcie poniżej przedstawia co mogło spotkać każdego, który by mnie wnerwił na zlocie.

 

Dołączona grafika

 

Tak, to jest dysk, który przed godziną jeszcze chodził lecz łapał bady :)

Ontrac danych nie odzyska, elektronike wyrwałem i podeptałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Wszystko się jednak wyjaśniło z M@lym więc luz. Było, mineło.

[...]

E juz tego nie pamietam :P Ja tez swiety nie jestem, takze po mojej stronie lezy troche winy <_<

 

:arrow: IMAGE

 

Tak, to jest dysk, który przed godziną jeszcze chodził lecz łapał bady :)

Ontrac danych nie odzyska, elektronike wyrwałem i podeptałem.

1626100[/snapback]

Kurcze slyszalem, ze trzy dyski padly :mellow: Nie mogliscie chociaz jednego mi zostawic i dac, u mnie byl by bezpieczny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chce wam pogratulować zasady która mówi, iż w sig'ach nie może być obrazków... :D

 

Jak ja wskakuje na XS czy coś to tak mnie to wk... yyyy.... rozprasza, nie wiem na czym mam sie skupić.. <_<

 

Oby ta zasada sie nigdy nie zmieniła, stanowcze NIE obrazkom w sig'ach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...