Skocz do zawartości
s0lid

2012

Rekomendowane odpowiedzi

Komentowanie końca świata sobię odpuszczę bo jak powszechnie wiadomo 'z wiarą nie pogadasz'.

Natomiast co do zmiany biegunów to opowiadacie takie herezje że głowa małą (szczególnie Solid_Snake). Człowieku !!! Dokształć się odrobine zamiast pieprzyć takie głupoty. Bieguny magnetyczne zmianiają się CIĄGLE (od tzw zawsze) - i wcale nie pokrywają się dokłądnie z osią Ziemi - więc nie pieprzcie że jak zmieni się pole to zmieni się orbita.

1633311[/snapback]

Czy ja coś takiego napisałem 0_o?

Dwa - co jakiśczas następuje dość gwałtowne odwrócenie biegunów pola - przez dość gwałtowne rozumiem parę tysięcy lat - taka jest skala procesów geologicznych - w tym czasie (daje się to 'zgrubnie' modelować matematycznie) Możemy mieć więcej niż 2 bieguny itd ... Sporym ujemnym efektem dla życia będzie zaburzenie ziemskiej magnetosfery - będzie w nas uderzać znacznie więcej wiatru słonecznego. Polecam był dość ciekawy i przystępny artykuł na ten temat w Świecie Nauki w tym roku.

 

Wpływu zmian bieguna na silniki elektryczne nie mam już siły komentować .... to samo z kręceniem się Ziemi w drugą stronę ....

1633311[/snapback]

Zapomniałem dodać, że wpływ na silniki elektryczne jak i w ogole na urzadzenia elektryczne to troche zakreciłem. Tu mi chodziło raczej o wyladowania, ktore powstana gdy blisko ziemi akurat w 2012 roku przeleci kometa. A przeleci - sprawdźcie

 

Mikroczipy wszczepiane ludziom, zwierzętom i metkom na drogich towarach wcale nie są zasilane przez zmianę temperatury - najpopularniejsze modele są zasilane tylko przez indukcję (trudne słowo - radzę doczytać) - więc zasięg ich działąnia jest malutki - i wymagają specjalnych czytników (też radzę doczytać).

1633311[/snapback]

A ja radze pomyśleć logicznie. Dzisiejsze modele tak mają. Ale niby jak pracodawca ma kontrolować gdzie znajduje sie pracownik w danej firmie? Ta technologi wlasnie umozliwia mu śledzenie położenia w kazdej chwili z dokladnoscia do metra. Wiec moze i są takie modele co wymagaja specialnych czytnikow i dzialaja tylko przez chwile. Ale napewno tez są modele, ktore dzialaja 24h na dobe i namierzają jednostke jak wlasnie chip w zakladzie pracy,m chip w wojsku czy chip wszczepiany ludziom chorym, ktorzy maja byc pod stałą kontrolą kliniki. Wg Twojej teorii, człowiek, który by mał wszczepiony chip i np zasłabły, to musiałby jako nieprzytomny podejść do czytnika? Lol. To jaki jest sens takiego chipa w tym wypadku? A co do baterii. - Prosze

 

WYZNANIA DR. SANDERSA - TWÓRCY                                 BIOCHIPU Przedstawiamy wyjątki z artykułu opublikowanego w czasopiśmie NEXUS (Australia), czerwiec-lipiec 1994r. Sa to cytaty z oświadczeń dr Carla W. Sandersa, który był odpowiedzialny za stworzenie "biochipu".Dr Sanders jest inżynierem elektronikiem, wynalazca, członkiem i konsultantem wielu rządowych organizacji. Pracuje też dla IBM, General Electric, Honeywell i Teledyne."Trzydzieści dwa lata mojego życia spędziłem na pracy w dziedzinie elektroniki, projektując "mikrochipy" dla potrzeb bio-medycznych. W 1968 r. zostałem zaangażowany prawie przypadkowo do badań nad rozwojem projektu dotyczącego leczenia złamanego kręgosłupa u młodej kobiety. W trakcie pracy nad tym projektem wszyscy byliśmy podekscytowani. Byłem naczelnym inżynierem, odpowiedzialnym za pracę stu naukowców, jak również za wyniki badań. Kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był 'biochip', który według mnie jest 'Znakiem Bestii'.  'Biochip' jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii  zasilającej. Wydano ponad 1.5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia miejsc na ludzkim ciele, gdzie występują największe wahania temperatury. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna cześć dłoni. Pracując nad 'mikrochipem' nie mięliśmy pojęcia, że może być on użyty jako procesor do identyfikacji ludzi. Nasze dzieło miało służyć ludzkości. Kiedy praca nad 'chipem' była już zaawansowana, nasi pracodawcy oświadczyli, że wobec  nieopłacalności użycia 'biochipu' do leczenia kręgosłupa, trzeba dlań znaleźć bardziej lukratywne zastosowanie. W trakcie dalszych badań zauważyliśmy, że częstotliwość, na której pracuje 'chip',  ma duży wpływ na zachowanie się człowieka. Polecono nam wówczas zbadać możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami przy pomocy 'biochipu'... Okazało się, ze jest to możliwe. Wykazano np., że przy pomocy 'biochipu' można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi. Tego rodzaju 'mikrochip' nazywaliśmy 'Rambo'. Można też wysyłać i odbierać sygnały z pojedynczej komórki nerwowej. Umożliwi to kontrolę organizmu w zupełnie nowy sposób. Może on być użyty do wywołania wewnętrznego szoku, zmiany zachowania, pobudzenia lub wielu innych zastosowań, jednych dobrych, drugich wątpliwych, innych złych.W  'biochipie' znajduje się 250 tysięcy komponentów, włączając maleńką baterię litową. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy.  Rozmawiałem z lekarzem Bostonskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niego w przypadku uszkodzenia 'chipu', może dojść do ciężkich owrzodzeń.Wycofałem się z prac nad tym projektem, wiele razy jednak byłem konsultantem. Brałem również udział w wielu konferencjach jako ekspert w dziedzinie programowania 'mikrochipów'. Na jednej z takich konferencji omawiana była sprawa kontroli i identyfikacji ludzi. W tego rodzaju konferencjach uczestniczyli miedzy innymi Henry Kissinger i pracownicy CIA. W miarę  postępu prac nad rozwojem 'biochipu', najważniejszym punktem badań stało się jego zastosowanie do identyfikacji ludzi. Skupiono się nad problemem załadowania w 'biochipie' danych takich jak: nazwisko, wizerunek osoby (zdjęcie twarzy), numer ubezpieczeniowy (SIN), odciski palców, fizyczny opis osoby, historia rodziny, adres, zawód, informacje o rozliczeniach podatkowych i kryminalna przeszłość.W chwili obecnej do Kongresu USA został skierowany projekt ustawy mówiący o możliwości wszczepienia 'biochipu' w ciało niemowlęcia bezpośrednio po urodzeniu w celu identyfikacji.Prezydent USA, na podstawie 'Emigration Control Act z 1986r., ustęp 100', może wprowadzić według własnego uznania różne typy i sposoby identyfikacji ludzi - może to być niewidzialny tatuaż albo elektroniczny nadajnik pod skórą.Zastanówmy się i przyjrzyjmy się tym wszystkim faktom. To co nadchodzi, nie przyjdzie od razu jako wielki szok. Ścieżka prowadząca do tych zmian, została już wytyczona!" - dr Carl W. Sanders.

Dlatego mozliwe jest, ze w przypadku masowej produkcji, znow powroci sie do starej technologii chip'a, m.in wlasnie po to, aby działał on non-stop i inwigilował człowieka na bierząco.

 

I skończie gadać ciagle koniec swiata bez cudzysłowia. Mowiłem, ze teraz koniec nie nastąpi a raczej oczyszczenie. Cos jak potop bilbijny, jak kara na sodome i gomore.

 

Tutaj nastepny stuff:

ORION 2012

Chcialbym wyjasnic jeszcze watek na temat proroctwa Oriona na 2012 rok. Majowie i Egipcjanie niczego nie przewidywali tylko obliczali. Obliczyli ze kolejna cykl gwaltownej wzmozonej aktywnosci slonca wypada na 2012 rok. Slonce wamaga swoja aktywnosc regularnie co kilkanascie tysiecy lat. Ostatni raz kiedy wzmozylo swoja aktywnosc pojawily sie roznego rodzaju kataklizmy spowodowane zmiana magnetyzmu Ziemi i intenswynym primeniowaniem slonecznym.(np. biblijny potop). Kazdy astronom potwierdzi ze slonce w regularnych, rownych odstepach czasu wzmaga swoja aktywnosc. Spytajcie sie nauczycieli od fizyki albo astronomow...

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o końcu świata, o kataklizmach i innych sprawach, a zapominacie, że koniec świata tak na prawdę następuje się codziennie.

Co chwila ktoś umiera, co chwilę jest koniec świata.

1633327[/snapback]

A takze mozna powiedziec, ze nastepuje po kazdym zachodzie slona, czyz nie :wink:?

 

Co do konca swiata, nigdy nie wierzylem, ani nie bede wierzyl w te proroctwa, poprostu wiem, iz Ameryka oddaje do atmosfery tyle szkodliwych substancji, ze daje im jeszcze 50 - 100 lat, a tego kontynentu nie bedzie. A tak ogolnie, to matka natura pokaze co potrafi i to nie jeden raz, ale nastapi taki okres, ze kataklizmy to bedzie dzien powszedni, i wszystko padnie. Bo co tutaj sie dziwic niszczymy nasza planete jak sie da, a apele, i roznego rodzaju akcje, ktore maja na celu zaprzestnie takich dzialan, sa delikatnie mowiac zlewane i przez wladze, i przez zwyklych obywateli. Nie powiem, ze ja jakis tutaj swiety, ze nie zdarzy mi sie papierka nie wrzucic do kosza, itp, ale uwazam, ze wyobrazni potrzeba ludziom, aby zrozumieli, niektore sprawy.

 

P.S. Niedlugo nie bedzie juz miejsca na kontynetach do zamieszkania, bo taki jest wzrost cywilizacyjny, i bedziemy zasiedlac oceany :blink:, potem sie wezniemy za Marsa, az w koncu wszystko zniszczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :)

 

w 2012 wg archiwum X ma być ostateczny atak kosmitów na Ziemię (zobacz "The X Files - the truth").

 

Co do przemagnesowania Ziemi, to trzeba będzie wymieniać 10.000.000 kompasów bo będą wskazywać fałszywy kierunek (w odniesieniu do mapy)

 

A wg mnie, to po prostu administrator Matrixa przewidział restart głównego procesora... bo raz na jakiś czas wypadało by :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@.:Solid_Snake:.

 

und3r prosił o odwody i napisałeś "dam ci jednego dużego linka" - daj go wszystkim - też sie chcemy "dokształcić" - aczklwiek brzmi to już bardzo wymownie że cała swą wiedze czerpiesz z 1 dużego stronniczego źródła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat konca swiata jest tak smo interesujacy jak nudny.

Tzn. mozna poczytac i kilkoma historyjkami wraz ze skojarzeniami wymyslanymi przez media niezle sie nakrecic.

Jednak jak juz kilka razy powtarzalem. Przepowiednie sie sprawdzaja tylko i wylacznie w naszych glowach (analitykow).

Napisze, ze kiedys powstanie trojglowy potwor i ludzie w 2085 roku uznaja mnie za jasnowidza bo sie wtedy urodzi jakis mutant.

Dajcie ludzie spokuj z tymi banialukami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mikrochip to taka bujda na resorach ze mi sie szkoda robi....

 

Zmiana temp. nie moze zasilac tego mikrochipa, jesli juz to roznica temp. po obu jego stronach, jak silnik stirlinga albo ogniwo peltiera.

 

Jesli jest bateryjka litowa to bateryjka zasila go i tyle. Wezcie za przyklad rozruszniki serca- 60x na minute wala serce calkiem mocnym impulsem i jakos chodza po 10 lat ;]

 

Mikrochip jest w stanie spoczynku az do momentu w ktorym "uslyszy" sygnal wywolawczy = minimalne zuzycie energii.

 

*edit

 

pole elektromagnetyczne ziemi

 

bieguny nonstop sobie plywaja (poszukaj map) przez ostatnie 200 lat z tego co wiem to o 300km sie przesunely i NIC sie nie stalo

 

zeby cokolwiek wydarzylo sie musialy by sie przebiegunowac w ciagu 1s czy cos takiego by zaindukowac prad elektryczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

berkut, ja to wiem i ty to wiesz, i wielu to wie. Ale z kims, kto sobie do glowy nakladl jakis glupot nie pogadasz.

 

Najbardziej smieszy mnie kod biblii. No coz... taki przyklad:

zobaczcie jakie litery pogrubilem i jaki wyraz daly. Numerujac wybrane litery zawsze znajdziemy miedzy nimi jakas matematyczna zaleznosc, moze nawet debilnie rekurencyjna ;) , lecz to niewiele zmienia, gdyz z powyzszej wypowiedzi moge stworzyc wiele innych (nawet calych zdan!), tak wiec powiedz mi, czym sie rozni kod wypowiedzi MeHow'a od kodu Biblii? Moze tym, ze jedno zostalo napisane przed chwila, a drugie uwazane jest za rzecz swieta? hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata bedzie niebawem. Nie sadze zebym ja doczekał ale moje wnuku juz raczej tak.

 

Ludzi bedzie coraz wiecej, do tego coraz dluzej beda zyć (medycyna idzie do przodu) Zobaczcie ile osob zamieszkiwalo nasz planete jescze przed 200lat, a ile teraz (do tego wescie pod uwage 2 wojny po drodze)

A wiec pierwsze primo - za dużo nas.

 

Drugie primo to ogolnie rozumiany postep technologiczni. Klony, roboty i nie wiodomo co jeszcze. Technologie w przeciagu glupich 100lat tak pojdą do przodu ze az strach sie bać. I nie mowie tu tylko o coraz wiekszym uzależnieniu ludzi od maszyn. Technologie zbrojeniowe tez do przodu ida, wiec 3 wojny świat nie przetrwa. A nadejscie 3 wojny jest nie uniknione.

 

Co do proroctw 2012r, to óważam ze podawanie tak konkretnej datey jest lekkim nieporozumieniam. Fakt faktem data ta robi sie coraz "modniejsza" i wiele osob probuje znalesc coraz to nowe "dowody" na potwierdzenie tej daty. Ale gdyby istniala dokladna data konca swiata to ozanczalo by to ze wsyztsko juz jest od wiekow zaplanowane, ze czlowiek jest tylko czescia jakiegos filmu, na ktorego scenariusz nie ma wplywu. Ze istnieje cos takiego jak przeznaczenie, ze nie mamy wolnej woli itd.

Aczkolwiek nie neguje calkowiscie - uwazam tylko ze podawanie dat z dokladnoscia do dni jest groba przesada. Ale przepowiednie te maja odrobine sensu. Osobiscie chcial bym zeby sie sprawdzily, ale z doswiadczenia wiem ze niestety nic z tego... ale moze nadejsc czas dosc istotnych zmian. Pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do konca swiata, nigdy nie wierzylem, ani nie bede wierzyl w te proroctwa, poprostu wiem, iz Ameryka oddaje do atmosfery tyle szkodliwych substancji, ze daje im jeszcze 50 - 100 lat, a tego kontynentu nie bedzie. A tak ogolnie, to matka natura pokaze co potrafi i to nie jeden raz, ale nastapi taki okres, ze kataklizmy to bedzie dzien powszedni, i wszystko padnie. Bo co tutaj sie dziwic niszczymy nasza planete jak sie da, a apele, i roznego rodzaju akcje, ktore maja na celu zaprzestnie takich dzialan, sa delikatnie mowiac zlewane i przez wladze, i przez zwyklych obywateli. Nie powiem, ze ja jakis tutaj swiety, ze nie zdarzy mi sie papierka nie wrzucic do kosza, itp, ale uwazam, ze wyobrazni potrzeba ludziom, aby zrozumieli, niektore sprawy.

 

P.S. Niedlugo nie bedzie juz miejsca na kontynetach do zamieszkania, bo taki jest wzrost cywilizacyjny, i bedziemy zasiedlac oceany , potem sie wezniemy za Marsa, az w koncu wszystko zniszczymy.

@M@Ly... to co pokazałeś, to bedzie jeden z powodow, dla ktorych Chiny najadą na rosję. Konczonce sie zasoby naturalne, susze, brak wody na ich terenach. Juz teraz wschodnia czesc Rosjii jest zdominowana przez chinczyków. Oni juz sie zbroją. 200 mln armia - dać im tylko pały i to wystarczy.

 

Kolonizacja marsa jest praktycznie niemozliwa. Dlaczego? Wg wyliczen potrwała by do 3500 roku - do tego roku, jeśli nie bedzie konca swiata to na ziemi juz nie bedzie czym oddychac :F

und3r prosił o odwody i napisałeś "dam ci jednego dużego linka" - daj go wszystkim - też sie chcemy "dokształcić" - aczklwiek brzmi to już bardzo wymownie że cała swą wiedze czerpiesz z 1 dużego stronniczego źródła...

Mylisz się. Ale tylko dlatego ze nie przyblizylem Ci tego wątku. Nie czerpie z jednego źródła. Mozna przyjac ze ten topic do ktorego link Ci przesle na pw jak chcesz jest jak pień drzewa. Ma on juz ponad 800 stron na forum! Ale czytajac go, co kilka stron, a nawet kilka razy na strone natykasz sie na wiele linkow do kolejnych stron, do interpretacji, do kolejnych przepowiedni, arykułow, newsow ze świata potwierdzajacych to, iż to sie zbliza. Takie gałęzie. Niestety - wsrod tych zrodel jest IMO wiele niebezpiecznych tekstow jak Channelingi z obcymi, poglady New Age itp itd. Dlatego nie daje na publik, bo wiem jak to dziala na umysly osob, ktore zamiast glebiej sie zastanowic, odrazu zaczynaja w to wierzyc. Wiem z reszta po sobie. Sam na jakis czas wpadlem w to New Age. Dopiero po glebszym zastanowieniu sie, logicznym mysleniu wyszlo ze nie moze byc to prawda, gdyz niektore rzeczy sie wykluczaja i sobie zaprzeczaja. Niestety wiekszosc nie drazy tak gleboko i juz teraz na swiecie sa miliony wyznawcow new age - nowej łatwo przyswajalnej -papko-religii :F Dlatego nie dan na publiku.

 

Ten mikrochip to taka bujda na resorach ze mi sie szkoda robi....

 

Zmiana temp. nie moze zasilac tego mikrochipa, jesli juz to roznica temp. po obu jego stronach, jak silnik stirlinga albo ogniwo peltiera.

 

Jesli jest bateryjka litowa to bateryjka zasila go i tyle. Wezcie za przyklad rozruszniki serca- 60x na minute wala serce calkiem mocnym impulsem i jakos chodza po 10 lat ;

Moze wlasnie chodzi o to, ze zmiany temperatury potrafią wywołać duze roznice temperatur na jednym i drugim koncu mc. I MC nie jest bujdą na resorach. to juz jest, to juz istnieje, to juz sie reklamuje. Ostatnio w jakiejs dyskotece za darmo wczepiali chip w ramach jakiejs promocji. u nas to nie jest popularne i mało o tym slychac (raz na jakis czas np taki artykuł na onecie), ale jak juz mowiłem. Na zachodzie to nowy tend mody.

 

[qoute]Mikrochip jest w stanie spoczynku az do momentu w ktorym "uslyszy" sygnal wywolawczy = minimalne zuzycie energii.

[/qoute]

a ja znow powtarzam, ze w takim razie chipy sluzące do monitorowania stanu zdrowia chorych ludzi, ktorym specialnie wszczepiono chip, aby wiadomo bylo kiedy im sie cos stanie zlego (np zawał, zapaść) były by wtedy bez sensu. Chyba ze ktos cały czas by siedzial przed monitorem i naciskał guzik "stanu wywoławczego" aby odebrac sygnał stanu zdrowia nosiciela. Tylko ze w tym momencie, to nie jest nic innego jak ten sam chip, ktory dziala non-stop.

 

pole elektromagnetyczne ziemi

 

bieguny nonstop sobie plywaja (poszukaj map) przez ostatnie 200 lat z tego co wiem to o 300km sie przesunely i NIC sie nie stalo

 

zeby cokolwiek wydarzylo sie musialy by sie przebiegunowac w ciagu 1s czy cos takiego by zaindukowac prad elektryczny [/qoute]

Tak, a wzioles pod uwage nadaktywność słońca? Możliwość przlecenia komety, ktora rzeczywiscie w 2012 ma sie zblizyc do ziemi? To moze działać jak NOS w samochodach :)

 

[qoute]

Najbardziej smieszy mnie kod biblii. No coz... taki przyklad:

zobaczcie jakie litery pogrubilem i jaki wyraz daly. Numerujac wybrane litery zawsze znajdziemy miedzy nimi jakas matematyczna zaleznosc, moze nawet debilnie rekurencyjna , lecz to niewiele zmienia, gdyz z powyzszej wypowiedzi moge stworzyc wiele innych (nawet calych zdan!), tak wiec powiedz mi, czym sie rozni kod wypowiedzi MeHow'a od kodu Biblii? Moze tym, ze jedno zostalo napisane przed chwila, a drugie uwazane jest za rzecz swieta? hm?

[/qoute]

Najbardziej smiesza mnie ludzie, ktorzy wypowiadaja sie o czyms nawet nie zglebiajac sie w dany temat, a mowia tak, jakby byli pewni swoich racji.

 

Poczytaj o KB. Twój brak znajomosci tematu ujawnia sie m.in w tym, ze napisałeś iż KB jest uważany za świety - bzdura. Kościół nie neguje KB, nie potępia, ale nie uznał tego czegoś za coś świętego. Pozatym przyklad stworzenia przez Ciebie kodu, ma sie jak kupa łajna do sztabki złota - nie ma nic wspolnego praktycznie ze sobą.

 

www.exodus2006.com

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby istniala dokladna data konca swiata to ozanczalo by to ze wsyztsko juz jest od wiekow zaplanowane, ze czlowiek jest tylko czescia jakiegos filmu, na ktorego scenariusz nie ma wplywu. Ze istnieje cos takiego jak przeznaczenie, ze nie mamy wolnej woli itd.

1633508[/snapback]

Poruszyłeś bardzo wazną kwestie. Wolna wola, a wyreżyserowany świat. Powiem Ci jak ja do tego podchodze. Moze Ci sie ten koncept spodoba a moze nie.

 

Pamietasz grę Oddworld: Abe Odyssey? Chodziło się tam abe'em i ratowało inne mudokony. Twórcy gry zaplanowali Ci całą grę, szedłeś jak po sznurku w pewnym sensie. Poprostu różne rzeczy mogleś ewentualnie przejść na kilka sposobów, inaczej oszukać przeciwnikow itp itd. Jednak zawsze wkoncu dochodziłes do danej planszy, do danego miejsca w z gory wymyślonej przez tworców kolejności. Tak samo z roznymi zdarzeniami w grze wplywającymi na fabułę. O co mi chodzi? Przechodziłeś i miales licznik uratowanych mudokonów. Jesli Ci starałeś sie uratowac wszystkie, na koniec szamani uratowali Cię od przemielenia. Jeśli ratowałeś tylko tych, ktorych było Ci łatwo uratować, albo tych, ktorzy Ci byli potrzebni do dalszego przejścia gry (np niektore drzwi sie otwierały jak weszła gdzie odpowiednia ilosc mudokonów), lub aby pozniej go poswiecic do odrocenia uwagi np scaraba - szedles na mielonke. Mimo ze scenarzysci dali Ci grę jak po sznurku, Ty miałeś wolną wolę - mogłeś iść na łątwizne, albo stosować sie do zaleceń twórców i zostać uratowanym. IMO tak samo bedzie z nami na tym świecie. Mozna sie trzymac nauk Biblijnych, miłować bliznich, iść drogą truną, często drogą cierpienia i wyrzeczeń albo iść na łatwizne, po trupach, myśleć o własne du.pie aby było nam najwygodniej. I imo bedziemy mieli tak samo... albo mielonka, albo uratowanie ;) tylko w innej formie

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym sie potłukł chętnie z kimś patykami i kamieniami :P Jak to p3dzi0r przepowiedział żarcia bedzie pod dostatkiem (tylko zeby ptasiej grypy nie złapać ;) ) a jak sie patyki i kamienie skończą to gołębiami się tez można rzucać, no ba :D

 

W koniec świata nie wierzę. Jestem z wychowania katolikiem (chrześcijaniem).

 

A zastanawialiście sie kiedyś co sie dzieje jak umrze wiewiórka albo pies? idą do nieba ? Hę ? no właśnie...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta przeleci kometa i zaindukuje ;] prąd elektryczny ;](tylko czego prądu nie indukuje na ziemi księżyc :>?, jak sobie radzimy z indukcją wiatru słonecznego:>?) Gołębie pospadają bo nie mają oczu ;]. Wszedłem na stronę i początek BEAST bestia jak z przepowiedni chwila ale czemu bestia bo angielsku :>? ja chce po rosyjsku:>? W jakim języku była ta przepowiednia :>? Dwa mc i nawet jak one będą to powiedz mi jak w nie których klatkach fahradaya mają one działać (złamią prawo fizyki:>?, przecież blok mieszkalny z płyty to taka klatka). Na zasadzie różnicy temperatur ten mc :> tylko jak :>? człowiek ma dość stałą temperature dopiero im bardziej w głąb od skóry tym cieplej to jak gruby musiał by być ten mc :>? musiał by być odrazu pod skórą. Kod bibli Prof. Matematyki mówią że podając takiej obróbce matematycznej książke telefoniczną można uzsykać taki sam efekt. Zapomniałem Chiny vs Rosja :D armia ma 1,2 mln ludzi a zapomniałeś o Indiach Pakistanie ??(mają też bomby aotmowe). Rosja narazie z Chinami bardzo się brata i robią wspólne manewry wojskowe ;]. A NATO nic nie zrobiło na sprawę z iraku bo ameryka to 70 % NATO (finansowe) więc :>?

-----------------------------------------------------------------------------------

Zavader poprawione ;] uwierz że kiedyś więszksze błędy robiłem ;) co oznacza że tych nie powinienem zrobić ;]. Pozdr

Ps nie mam worda a ciężko jest co chwile patrzeć na stronę spj .

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wlasnie chodzi o to, ze zmiany temperatury potrafią wywołać duze roznice temperatur na jednym i drugim koncu mc. I MC nie jest bujdą na resorach. to juz jest, to juz istnieje, to juz sie reklamuje. Ostatnio w jakiejs dyskotece za darmo wczepiali chip w ramach jakiejs promocji. u nas to nie jest popularne i mało o tym slychac (raz na jakis czas np taki artykuł na onecie), ale jak juz mowiłem. Na zachodzie to nowy tend mody.

MC ma kilka milimetrow, skora jest slabym przewodnikiem ciepla i ma male wymiary, jest zrobiony z krzemu, od dolu grzeje go cialo. Moze jesli przygrzejesz go lutownica albo suchym lodem krioterapie na ktoryms koncu to bedzie roznica temp. zdolna zasilic taki chip. Niewykonywalne w ludzkim ciele w normlanych warunkach. Po prostu nie jest to wykonywalne by taki chip byl tym zasilany. Gdybys czytal o tym to wiedzialbys ze stworzyli uklad zasilania do czegos takiego oparty na bialkach, spalaniu cukru z krwii z tlenem ale uczepiles sie tego ciepla. TO TAK NIE DZIALA...

 

a ja znow powtarzam, ze w takim razie chipy sluzące do monitorowania stanu zdrowia chorych ludzi, ktorym specialnie wszczepiono chip, aby wiadomo bylo kiedy im sie cos stanie zlego (np zawał, zapaść) były by wtedy bez sensu. Chyba ze ktos cały czas by siedzial przed monitorem i naciskał guzik "stanu wywoławczego" aby odebrac sygnał stanu zdrowia nosiciela. Tylko ze w tym momencie, to nie jest nic innego jak ten sam chip, ktory dziala non-stop.

Chip medyczny znacznie rozni sie od zwyklego to po pierwsze a po 2 pacjent ma przy sobie transponder odpowiedni.

 

Tak, a wzioles pod uwage nadaktywność słońca? Możliwość przlecenia komety, ktora rzeczywiscie w 2012 ma sie zblizyc do ziemi? To moze działać jak NOS w samochodach

Nadaktywnosc slonca i proturbacje (nie wiem czy dobrze pisze slowo)

moga spowodowac conajwyzej nagiecie sie tego pola elektromagnetycznego a nie odwrocenie. Gdy przykladasz do siebie 1 magnesy jeden mocny 2 slaby to ten mocny nie odwroci biegunowosci w magnesie mniejszym.

 

Burze sloneczne sa w stanie zaklucic chwilowo dzialanie zabezpieczonej sieci energetycznej, niezabezpieczona ulegnie spaleniu.

 

Kometa moze nam cos zrobic jak w nas pier*nie... nie jak sobie przeleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koniec świata nie wierzę. Jestem z wychowania katolikiem (chrześcijaniem).

To znaczy ze nie wierzysz w wiare chrześcijańską? Czy jak? Tak czy siak, chrześcijanin musi wierzyć w koniec świata, bo tak zostało napisane w piśmie świetym (dwa proroctwa - księzga Ezechiela (ST) i Apokalipasa św Jana (NT)).

 

Dam wam coś do przemyślenia. Zapewne teraz podchodzicie do tego tak: Wychodzicie na ulice, słońce świeci, samochody jeżdzą, spotykacie sie ze znajomymi, ogolnie codzienne życie. Trudno sobie spojrzeć na bloki i wyobrazic zbombardowany budynek z ktorego sie wydobywa dym, albo ze nagle ulica bedzie pusta a nią bedą przejezdzać czołgi...

 

Powiem tyle... w 1935 roku ludzie myśleli idenczycie, 4 lata pozniej byli przerabiani na mydło, zagazowywani, poddani eksperymentom, obrabiani, mordowani. Naprawdę uważacie, że tym stanem, ktory teraz panuje nic nie może zachwiać?

 

Ta przeleci kometa i zaindukuje ;] prąd elektryczny ;](tylko czego prądu nie indukuje na ziemi księżyc :>?,

Jak juz sie takich szczegułów czepiasz, to wez zwojnice, i wloz powoli magnes (ksiezyc) albo "wstrzel" tak aby wypadl z drugiej strony (coś jak kometa). Róznica w zaindukowanym prądem bedzie. To jest bylejaki przyklad bo sie na tym nie znam dobrze, ale wiem, ze przelatująca z duża predkościa kometa nie moze bez zadnych skutow od tak przeleciec, jak wiadomo, że na ziemi juz przy pełni ksiezyca woda potrafi miec pływy, a co dopiero przy takim czymś. Siły są ogormne a my ich zbadac w domowy sposob nie potrafimy. Nie potrafimy nawet oszcować, bo nic za naszej cywilizacji takiego sie nie stało.

 

Dwa mc i nawet jak one będą to powiedz mi jak w nie których klatkach fahradaya mają one działać (złamią prawo fizyki:>?, przecież blok mieszkalny z płyty to taka klatka).

. I co? Bedziesz chodził non-stop w dużej, amerykańskiej skrzynce na listy? W bloku jeśli odbiera telefon komorkowy, to tak samo chip bedzie potrafił nadawać.

 

musiał by być odrazu pod skórą. Kod bibli Prof. Matematyki mówią że podając takiej obróbce matematycznej książke telefoniczną można uzsykać taki sam efekt.

Bzdura. Wez trochę poczytaj o tym. Pewnie gdzies taki slogan uslyszales i powtarzasz. Kazdy, kto "cos tam slyszal o KB" dokladnie to samo powtarza.

Odkrycie KB potwierdzili wybitni matematycy z Harvardu, Yale oraz Uniwersytetu Hebrajskiego. Co ciekawe, kod został niezależnie złamany przez głównego specjalistę od łamania szyfrów w Departamencie Obrony Stanów Zjednoczonych oraz przeszedł trzystopniową procedurę weryfikacyjną, stosowaną przez jedno z wiodących amerykańskich czasopism matematycznych. O istnieniu kodu przekonany był już Izaak Newton, który spędził wiele czasu, próbując odczytać Pismo. Stosując wyrafinowane modele matematyczne. Ostatnio glosno bylo (kilka lat temu) ze znaleziono wlasnie zapiski Izaaka Newtona, ktory uwazal, ze Biblii jest zaszyfrowana cała historia gatunku ludzkiego.

 

 

Zapomniałem Chiny vs Rosja :D armia ma 1,2 mln ludzi a zapomniałeś o Indiach Pakistanie ??(mają też bomby aotmowe). Rosja narazie z Chinami bardzo się brata i robią wspólne manewry wojskowe ;].

Kto ma 1.2 mln żołnierzy? Chiny? Człowieku - tam mieszka 1,2 MILIARDA ludzi a oni by mieli 1/1000 ludzi do walki wystawic? Mobilizacja - 200 mln armia to minimum.

 

Chiny się bratają z Rosją? To rosja zdradza swoje karty przed Chinami - sprzedają im broń i technologi - karmią hydre - to sie na nich zemści. "Odczytujcie przysłość za pomocą przeszłości" - pakt Ribbentropp-Mołotov - nie daje Ci to nic do myslenia? Tez sie tak fajnie bratali moskale ze szkopami i co? Mieli nawet wspolny plan podziału europy. Potem mordowali się jak zwierzęta.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a wzioles pod uwage nadaktywność słońca? Możliwość przlecenia komety, ktora rzeczywiscie w 2012 ma sie zblizyc do ziemi? To moze działać jak NOS w samochodach

Człowieku, weź się proszę przestań tak krańcowo kompromitować pisząc na tematy na które najwyraźniej NIE MASZ pojęcia .... Pisz sobie o końcu świata bo spekulować każdemu wolno... ale jeśli nie wiesz o czym piszesz to po prostu nie pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, weź się proszę przestań tak krańcowo kompromitować pisząc na tematy na które najwyraźniej NIE MASZ pojęcia .... Pisz sobie o końcu świata bo spekulować każdemu wolno... ale jeśli nie wiesz o czym piszesz to po prostu nie pisz.

1633764[/snapback]

Powiem Ci tyle. Nie jestem dobry z fizy i o ile samą fize troche czaje to oddziaływanie planet a w szczegolnosci prąd to jest u mnie kiepsko ;D

 

Ale to nie znaczy ze nie mam o tym pisac. Powtarzam jedynie to co gdzieś indziej przeczytam a wyda mi sie prawdopodobne, a ewentualnie takie osoby jak Ty mogą to zweryfikowac i na tym polega dyskusja a nie na propozycji "zamknięcia się"

 

Informacje o zbliżającym się wydarzeniu, które zmieni losy Ziemi, powtarzają się w dziesiątkach przepowiedni i proroctw. Wydarzenie takie zapowiadał Nostradamus, według którego po tym nastąpi nowy okres w dziejach ludzkości. Wielu interpretatorów jego centurii uważa, że wielki jasnowidz przewidywał zmianę biegunów ziemskich, co ma spowodować katastrofalne wręcz skutki. Słynny amerykański śpiący prorok Edgar Cayce w swoich readingach mówił wprost, że przebiegunowanie Ziemi będzie związane z ponownym pojawieniem się Atlantydy, która ma wynurzyć się z oceanu. Mówił on wyraźnie, że czasy tych wydarzeń są bardzo bliskie, a wszystko wydarzy się na przełomie nowego tysiąclecia. I wreszcie musimy wspomnieć o proroctwie Majów, które także przewiduje wydarzenie, które "zmieni oblicze świata". "W przepowiednie nie trzeba wierzyć, ale znać powinni je wszyscy" - mawiał najsłynniejszy polski astrolog Leszek Szuman i dlatego zdecydowaliśmy się zaprezentować na łamach Nautilusa bulwersujące opracowanie, które jest dziełem dwóch amerykańskich autorów Patrick`a Geryl`a i Gino Ratinckx`a. Od wielu lat są oni badaczami zagadek przeszłości, którzy od pewnego czasu poświęcili się analizie proroctw Majów i Egipcjan. Złamali oni starożytne szyfry gwiezdne sprzed 10000 lat, jak choćby tajemniczy znak z Dendery. Ma tam być zawarte ostrzeżenie o zjawisku związanym ze Słońcem, które było znane starożytnym ludom, a którego nie są świadomi współcześni naukowcy. Polegać ma ono na tym, że co 12 tysięcy lat nasza gwiazda przeżywa stan hiperaktywności, co w katastrofalny sposób wpływa na naszą planetę. Słońce zaczyna bowiem emitować tak potężne promieniowanie elektromagnetyczne, że jądro Ziemi zaczyna pełnić funkcję cewki elektromagnetycznej, w efekcie czego dochodzi do zmiany ziemskich biegunów. Zapiski pozostawione przez Majów czy Egipcjan pozwoliły precyzyjnie określić datę ostatniej hiperaktywności Słońca, a miało to miejsce w roku 9792 p.n.e. Niepokojące jest to, że data ta idealnie pokrywa się z ustaleniami geologów, którzy podejrzewają, że właśnie wtedy na Ziemi doszło do gigantycznego potopu. Majowie wiedzieli, że tego typu zjawisko jest czymś normalnym dla gwiazd wielkości naszego Słońca i w dziejach Ziemi powtarza się cyklicznie - właśnie co 11.5 tysiąca lat. Teoria Gery'la i Ratinckx`a jest tym bardziej zadziwiająca, że wyjaśnia zjawisko tzw. drugiego Słońca, które ma bezpośrednio pojawić się na niebie zwiastując zbliżającą się katastrofę (pisał o tym m.in. Nostradamus). Odczytanie przesłania Majów pozwoliło ustalić, że pierwszym efektem wzmożonej aktywności naszej gwiazdy będzie zmiana Wenus, która na naszym niebie zamieni się w płonącą pochodnię. W swojej książce "Proroctwo Oriona na rok 2012" autorzy podają dokładną datę czegoś, co ma zmienić na zawsze naszą planetę i zapoczątkować nową erę w dziejach ludzkości. 21 grudnia 2012 roku ma dojść do niespotykanego ustawienia planet, które zawsze związane jest z morderczą fazą aktywności Słońca. Wtedy to dojdzie do przebiegunowania Ziemi, a wszystko ma rozegrać się w czasie kilkunastu godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie tam za koniec swiata nie obrazil :wink: Pozyjemy zobaczymy, tez juz mi sie obila o uszy ta przepowiednia (bodajze 21.12.2012), ale z kolei Nostradamus cos pisal, ze po smierci bardzo starego papieza, do wladzy dojdzie mlodzik bez pojecia (interpretacja wolna :wink:). Ratzinger nie jest mlodzikiem, ale w 2012 roku bedzie mial 85 lat, wiec moze sie juz lapac na kryteria Nostradamusa (w jego czasach ludzie zyli krocej niz obecnie, wiec 85 lat to hoho).

 

Gdyby 2012 nie wypalilo, mamy jeszcze zawsze dwie daty w zapasie - 03:14:08 UTC, 19 stycznia 2038. wtedy nastapi koniec ery unixowej i przekreca sie zegary, oraz ewentualnie problem roku 292 471 208 678, kiedy przekreca sie zegary w procesorach 64-bitowych :mrgreen:

1633135[/snapback]

 

Na jakim to jest porcie bo za ptaszka sie nie moge polaczyc z tym IP !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie takich szczegułów czepiasz, to wez zwojnice, i wloz powoli magnes (ksiezyc) albo "wstrzel" tak aby wypadl z drugiej strony (coś jak kometa). Róznica w zaindukowanym prądem bedzie. To jest bylejaki przyklad bo sie na tym nie znam dobrze, ale wiem, ze przelatująca z duża predkościa kometa nie moze bez zadnych skutow od tak przeleciec, jak wiadomo, że na ziemi juz przy pełni ksiezyca woda potrafi miec pływy, a co dopiero przy takim czymś. Siły są ogormne a my ich zbadac w domowy sposob nie potrafimy. Nie potrafimy nawet oszcować, bo nic za naszej cywilizacji takiego sie nie stało.

 

. I co? Bedziesz chodził non-stop w dużej, amerykańskiej skrzynce na listy? W bloku jeśli odbiera telefon komorkowy, to tak samo chip bedzie potrafił nadawać.

 

Bzdura. Wez trochę poczytaj o tym. Pewnie gdzies taki slogan uslyszales i powtarzasz. Kazdy, kto "cos tam slyszal o KB" dokladnie to samo powtarza.

Odkrycie KB potwierdzili wybitni matematycy z Harvardu, Yale oraz Uniwersytetu Hebrajskiego. Co ciekawe, kod został niezależnie złamany przez głównego specjalistę od łamania szyfrów w Departamencie Obrony Stanów Zjednoczonych oraz przeszedł trzystopniową procedurę weryfikacyjną, stosowaną przez jedno z wiodących amerykańskich czasopism matematycznych. O istnieniu kodu przekonany był już Izaak Newton, który spędził wiele czasu, próbując odczytać Pismo. Stosując wyrafinowane modele matematyczne. Ostatnio glosno bylo (kilka lat temu) ze znaleziono wlasnie zapiski Izaaka Newtona, ktory uwazal, ze Biblii jest zaszyfrowana cała historia gatunku ludzkiego.

Kto ma 1.2 mln żołnierzy? Chiny? Człowieku - tam mieszka 1,2 MILIARDA ludzi a oni by mieli 1/1000 ludzi do walki wystawic? Mobilizacja - 200 mln armia to minimum.

 

Chiny się bratają z Rosją? To rosja zdradza swoje karty przed Chinami - sprzedają im broń i technologi - karmią hydre - to sie na nich zemści. "Odczytujcie przysłość za pomocą przeszłości" - pakt Ribbentropp-Mołotov - nie daje Ci to nic do myslenia? Tez sie tak fajnie bratali moskale ze szkopami i co? Mieli nawet wspolny plan podziału europy. Potem mordowali się jak zwierzęta.

1633750[/snapback]

Chłopie co Ty piszesz ??? włos się jeży na głowie :|. Wiesz co to jest indukcja ?? pole magnetyczne i przewodnik (kometa może ma pole magnetyczne ale napewno mniejsznie niż ziemia !). Księżyc nie ma wogule pola magentycznego pownieważ jego jądro jest zastygłe. Nie chodziło mi oto że będe w skrzynce na listy tylko pomyśl co jest po urządzeniu które działa nie cały czas ? Pozatym jak sobie wyobrażasz stacje odbiorcze ?? (tyle mln ludzi ??) potem jak taki mc ma sprawdzać co robisz ?? podłączy się do twojego układu nerwowego ?. Co do Chin pomyśl masz 200 mln ludzi odchodzi od pracy (przemysł elektrownie etc) kto na nich będzie pracować ?? wyżywienie takiej armii :>? mobilność takiej armii. Pozatym ich wyszkolenie ?? (żadne??) uzbrojenie (beznadziejne). Tylko ilość (i nie wiadomo jaka determinacja) zobacz ile wojsk miał IRAK ?? a ile USA w ilości żołnierzy niby górowali ale co im to dało ?? NIC. Teraz się liczy technika i żołnierz. Skończyły się czasy typu "Sasza widzisz tanki masz tu 3 granaty rozwal je". A co do wojny przemyśl sobie jak Rosj&Chiny miały by dokonać podboju Europy? i nie pisz mi o bombach atomowych (przemyśl ten temat jakie są kożyści po takim wybuchu)A co do kodu Biblii nadal podtrzymuje swoje zdanie. Biblia jest wartościową księgą ale zbyt wiele razy kościół ją zmieniał (wyrzucał całe księgi z niej), nie ma chyba pierwowzoru, najstarsza jest napisana w starym języku ZAWSZE jest to przekład. Podaj tego Specjalistę od łamania szyfrów tych matematyków Yale i Harvardu (linki). Ci naukowcy z Herbajskiego (to czasem nie jest Tora (i tzw kabała:>?)) i czy czasem ktoś tego kodu Biblii razem nie zmieszał w tym momencie :>?. Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja tylko proszę, że jak nie masz pojęcia to nie pisz (najpierw doczytaj co MOŻE być prawdopodobne a co nie - to ci nie zaszkodzi) - innymi słowy - proszę o weryfikacje tego co piszesz (a po weryfikacji nie wiem czy ostało by się kilka procent)

Odczytanie przesłania Majów pozwoliło ustalić, że pierwszym efektem wzmożonej aktywności naszej gwiazdy będzie zmiana Wenus, która na naszym niebie zamieni się w płonącą pochodnię. W swojej książce "Proroctwo Oriona na rok 2012" autorzy podają dokładną datę czegoś, co ma zmienić na zawsze naszą planetę i zapoczątkować nową erę w dziejach ludzkości. 21 grudnia 2012 roku ma dojść do niespotykanego ustawienia planet, które zawsze związane jest z morderczą fazą aktywności Słońca. Wtedy to dojdzie do przebiegunowania Ziemi, a wszystko ma rozegrać się w czasie kilkunastu godzin.

To jest rozumiem z jakiejś książki o przepowiedniach ?? Bo z prawdziwą fizyką to nie ma nic wspólnego ....Zresztą i tu kłamią - duża koniunkcje planet mieliśmy w 1999 - też byłą masa przepowiedni i trzesienia portkami co to będzie, też mówiono o wynurzeniu atlantydy i jakoś chyba trochę słabo poszło ....

 

Zapiski pozostawione przez Majów czy Egipcjan pozwoliły precyzyjnie określić datę ostatniej hiperaktywności Słońca, a miało to miejsce w roku 9792 p.n.e

Hahaha ....Najlepsza w tym jest data. Ludzie kto pisze takie bzdury ?? (Dla nie lubiących myśleć i szukać samodzielnie napiszę tylko że najstarsze znaleziska (i nie mówię o piśmie ale o śladach pobytu ludzi) w egipcie datuje się na ok 5000 pne a majów na ok 3000 pne)

 

EDIT : Specjalnie na użytek 'wierzących' (w cokolwiek) jak Snake zmieniłem cytat w sigu.

Edytowane przez LOBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

berkut, ja to wiem i ty to wiesz, i wielu to wie. Ale z kims, kto sobie do glowy nakladl jakis glupot nie pogadasz.

1633500[/snapback]

misio ? ;)

 

Koniec świata miał być już tyle razy... Ba nawet w 2000 kilka razy miał mieć miejsce :D

Na mój gust nie ma.... albo kulturalniej, nie da rady żeby ot tak: pstryk & koniec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ .:Solid_Snake:.

Napisałes: "Zapraszam do dyskusji". Chetnie z Toba podyskutuje, ale niestety nie moge tego zrobic, ponieważ na moje pytania odpowiedziałeś linkiem do topicu, liczącego ponad 800 stron! Jesli wydaje Ci sie, ze bede wertował 800 stron topicu w poszukiwaniu odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, to jestes w bledzie. Skoro interesujesz sie tą tematyka, to chyba mozesz sam mi odpowiedziec, prawda? Przede wszystkim chciałbym dowiedziec sie, na czym dokladnie polega ten "Kod Biblii" oraz zobaczyc jakies przyklady. Po drugie ciekawi mnie, dlaczego niby badania nad micro-chipami utozsamia sie ze znakiem bestii (nadinterpretacja Biblii to mało powiedziane)? Toż już nie pierwszy raz czlowiek ingeruje w swoje cialo - dlaczego znakiem bestii nie moga byc np. okulary, albo obraczki? Poza tym, symbol bestii czlowiek chyba powinien miec od urodzenia, ale moze sie myle. Co do "przebiegunowania" Ziemi i zwiazanej z tym zmianą kierunku jej obrotu, to nie mam slow. Nie wiem, kto mogl wymyslec podobny stek bzdur... Gdybym chcial straszyc ludzi koncem swiata, to postarałbym sie o bardziej wiarygodną przyczyne zaglady (np. nieznana planetoida). Powiem Wam, skad moim zdaniem wziela sie data 2012. Otoz na przelomie tysiącleci przezylismy kilka koncow swiata (moda jakas na to byla). Teraz fanom apokalipsy nie chce sie czekac do kolejnej okraglej daty, wiec walneli se to 2012. Potem bedzie 2020, albo 2022.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zastanawialiście sie kiedyś co sie dzieje jak umrze wiewiórka albo pies? idą do nieba ? Hę ? no właśnie...

1633602[/snapback]

Ja ci powiem co sie dzieje! :D Zaczynaja gnic i jedza je robale, czyli koncza tak jak my wszyscy skonczymy :lol: ...

Co do konca swiata, to nie wierze w jakis "globalny" koniec. Interpretuje te slowa, jako smierc kazdego organizmu, czyli kazdy bedzie mial swoj wlasny koniec swiata :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim to jest porcie bo za ptaszka sie nie moge polaczyc z tym IP !!

1633840[/snapback]

? ale osochosi ??? :blink: :blink:

 

Czy ktos wreszcie wyjasni mi kwestie zmiany kalendarza i tego ze cale te przepowiednie, juz na starcie byly gowno warte a topic nadawal sie do zamkniecia ? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokolei

Chłopie co Ty piszesz ??? włos się jeży na głowie :|. Wiesz co to jest indukcja ?? pole magnetyczne i przewodnik (kometa może ma pole magnetyczne ale napewno mniejsznie niż ziemia !). Księżyc nie ma wogule pola magentycznego pownieważ jego jądro jest zastygłe.

No i dobrze, księzyć nie ma pola magnetycznego. Ja odpowiedział na pytanie kogoś innego "dlaczego księzyć nie powoduje indukcji wiec ten tekst kieruj do tej osoby.

Nie chodziło mi oto że będe w skrzynce na listy tylko pomyśl co jest po urządzeniu które działa nie cały czas ?

Jest dużo. Głownym założeniem MC bedzie szpiegowanie położenia danej osoby, oraz zasobów jej konta. Chip bedzie miał w sobie zapisane wszystkie Twoje dane. Nie bedzie dowodów tożsamości, papierów jak paszport itp, kart kredytowych, karty zdrowia. Bedziesz miał wszystko w MC. Dlatego bez niego w czasach tych nie bedzie można nic zrobić: ani kupić jedzenia, ani mieszkać w mieszkaniu, ani się leczyć. Dlatego ludzie ten znak bestii przyjmą. Potem dla tych co przyjmą nastąpi właśnie szpiegowanie położenia, szantaż w postaci "wymazania danych nosiciela czy zasobów pienieżnych" itp, a bez tego czlowiek nie bedzie mogl egzystować. Co z tego ze w metalowych pomieszczeniach. Jeśli jednak np GPS odbiera sygnał pod ziemią, w budynku, tak samo bedzie mozna namierzyc daną osobe w tych miejscach. Zapomnij o jakimś oporze, jeśli przeciwnik bedzie wiedział dokladnie gdzie jesteś. Ile jest na świecie miejsc tzw "klatek"? Tak jak powiedziałem. Wojsko nie bedzie się w skrzynce pocztowej przemieszczać. Wiele jest przykładów. Wez Twój telefon komorkowy i chodz z nim. Wiedz ze miejsca tam gdzie nie ma zasiegu, są bardzo znikome i to ze w tym czasie MC nie bedzie dział, za duzo nie przeszkodzi Twoim obserwatorom.

Pozatym jak sobie wyobrażasz stacje odbiorcze ?? (tyle mln ludzi ??) potem jak taki mc ma sprawdzać co robisz ?? podłączy się do twojego układu nerwowego ?.

Co on dokladnie bedzie sprawdzał - wyjaśniłem. Nie ma to polegać na funkcji odczytywania myśli, bez przesady - to nie sf. Ale np poziom cukru, tętno i to co wyzej podałem jak najbardziej. Odbiór tylu milionów ludzi - żaden problem przy dzisiejszym postępie komputeryzacji.

Co do Chin pomyśl masz 200 mln ludzi odchodzi od pracy (przemysł elektrownie etc) kto na nich będzie pracować ?? wyżywienie takiej armii :>? mobilność takiej armii. Pozatym ich wyszkolenie ?? (żadne??) uzbrojenie (beznadziejne).

Widać że masz małe pojęcie o Chinach i mentalności tamtych ludzi. Począwszy od tego, ze nazywasz technologie chinską jako beznadziejną. Powtarzam, to nie jest gra wideo, ze USA ma zawsze wszystko najlepsze. Chinczycy non-stop sie zbroją, ich zaklady zbrojeniowe w tej chwili budują kolejne czołgi i transportery. Technologie mają bardzo zaawansową. A mentalność chinczyków to w durzej mierze coś takiego jak duma z bycia żołnierzem. U nich żołnierz to styl bycia, człowiek, ktory jest dażony wiekszym szacunkiem. To jest państwo komunistyczne - kult armii i potęgi militarnej. A 200 mln ludzi to zaledwie 1/5 społeczeństwa. U nas w Polsce w przypadku mobilizacji byłoby tych ludzi o wiele wiekszy odsetek niż 20%, wiec o fabryki sie nie boj. Malo tego. Mając możliwość pozyskania terenów urodzajnych jak i bogatych w zasoby naturalne jak ropa i gaz, to oni Ci zamkną nawet połowe fabryk. Tam sie nie licza jednostki - ludzie.

Tylko ilość (i nie wiadomo jaka determinacja) zobacz ile wojsk miał IRAK ?? a ile USA w ilości żołnierzy niby górowali ale co im to dało ?? NIC. Teraz się liczy technika i żołnierz.

Ja sie nie znam na fizyce tak jak niektorzy tutaj na forum - to fakt, ale porownywanie technologi jak i wykształcenia wojsk irackich skladajacych sie z bojowek do regularnej i rozwinietej technologicznie armii chinskiej jest bynajmniej niepoważne. Tak samo jak porownywanie oporu w postaci USA do oporu w postaci ruskich.

A co do wojny przemyśl sobie jak Rosj&Chiny miały by dokonać podboju Europy? Nie Chiny & Rosja a Chiny na Rosje, a dopiero potem na Europe. Gdy rosja uwikła się w konflikt izrael vs iran, wtedy Chinczycy ich zaatakują. Po co robią wspolne manewry? Po co się zbroją? Po co kupują od Rosjan technologie? Zeby lepiej poznac swoją ofiare i byc lepiej przygotowanym na atak na nią.

A co do kodu Biblii nadal podtrzymuje swoje zdanie. Biblia jest wartościową księgą ale zbyt wiele razy kościół ją zmieniał (wyrzucał całe księgi z niej), nie ma chyba pierwowzoru, najstarsza jest napisana w starym języku ZAWSZE jest to przekład.

A ja Ci powtarzam ze nie zasze. KB jest w Starym Testamencie nie w nowym. Nawet jeśli znow ktos wymysli swoj argument ze wicinano czy dodawano cos od siebie w Nowym Testamencie to znow sie to tu nie sprawdza bo KB jest wlasnie w starym, tym, który żydzi mieli - hebrajskiej wersji przepisywanej przez setki lat literka po literce - bardzo dokładnie.

Podaj tego Specjalistę od łamania szyfrów tych matematyków Yale i Harvardu (linki). Ci naukowcy z Herbajskiego (to czasem nie jest Tora (i tzw kabała:>?)) i czy czasem ktoś tego kodu Biblii razem nie zmieszał w tym momencie :>?.

Tak, niektorzy Kod Biblii nazywają wspolczesna kabałą.

 

Tu masz linki

1633863[/snapback]

 

Dlatego ja tylko proszę, że jak nie masz pojęcia to nie pisz (najpierw doczytaj co MOŻE być prawdopodobne a co nie - to ci nie zaszkodzi) - innymi słowy - proszę o weryfikacje tego co piszesz (a po weryfikacji nie wiem czy ostało by się kilka procent)

ok

Hahaha ....Najlepsza w tym jest data. Ludzie kto pisze takie bzdury ?? (Dla nie lubiących myśleć i szukać samodzielnie napiszę tylko że najstarsze znaleziska (i nie mówię o piśmie ale o śladach pobytu ludzi) w egipcie datuje się na ok 5000 pne a majów na ok 3000 pne)

Źle zrozumiałeś. Oni mogli sobie żyć około 5000 czy 3000 lat pne ale oni obliczyli ze takie coś miało miejsce przed nimi kilka tys lat i kiedy nastąpi kolejne. Ty pewnie zrozumiałeś, ze oni to przezyli i spisali to.

1633870[/snapback]

 

@ .:Solid_Snake:.

Napisałes: "Zapraszam do dyskusji". Chetnie z Toba podyskutuje, ale niestety nie moge tego zrobic, ponieważ na moje pytania odpowiedziałeś linkiem do topicu, liczącego ponad 800 stron! Jesli wydaje Ci sie, ze bede wertował 800 stron topicu w poszukiwaniu odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, to jestes w bledzie.

Przeczytaj pierwsze kilka stron, tam jest wyjaśnione. A pozniej zadawaj pytania, a ja sprobuje odpowiedziec, ok?

Przede wszystkim chciałbym dowiedziec sie, na czym dokladnie polega ten "Kod Biblii" oraz zobaczyc jakies przyklady.

Przykłady tutaj, a raczej ich najwiekszy zbiór 1633904[/snapback]

? ale osochosi ???  :blink:  :blink:

 

Czy ktos wreszcie wyjasni mi kwestie zmiany kalendarza i tego ze cale te przepowiednie, juz na starcie byly gowno warte a topic nadawal sie do zamkniecia ?  :mur:

Ej, zapytaj sie na tym forum. To jest nowy topic (chyba 5 dni ma) i ciagle tam autor jest aktywny. Napewno Ci odpowie, a kto wie, moze otworzysz niektorym oczy ;)

1634074[/snapback]

Zeby nie bylo - ja tu nie wierze w to coś bezgranicznie - biore to pod uwage, ze takie cos jest mozliwe. Szkoda ze jest tak wiele osob, ktore mysla ze ich swiatem nic nie moze zachwiac. Mysleli tak ludzie w 1935 roku... :F

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz

Jak juz sie takich szczegułów czepiasz, to wez zwojnice, i wloz powoli magnes (ksiezyc) albo "wstrzel" tak aby wypadl z drugiej strony (coś jak kometa). Róznica w zaindukowanym prądem bedzie. To jest bylejaki przyklad bo sie na tym nie znam dobrze, ale wiem, ze przelatująca z duża predkościa kometa nie moze bez zadnych skutow od tak przeleciec, jak wiadomo, że na ziemi juz przy pełni ksiezyca woda potrafi miec pływy, a co dopiero przy takim czymś. Siły są ogormne a my ich zbadac w domowy sposob nie potrafimy. Nie potrafimy nawet oszcować, bo nic za naszej cywilizacji takiego sie nie stało.

Piszę Ci wyraźnie nie ma możliwości aby przebiegunowanie spowodowało jakąkolwiek katastrofe. Identycznie z asteroida którą opsiujesz przelatując nic nie wyindykuje. Co do Chin pomyliłeś mentalność Korei PŁ. Chiny nie mają nawet rakiet balistycznych (dopiero co do lotu w księżyc się szykują). Przypomnij sobie co Rosja i USA robiły. Chiny nie mają w cale takiej wspaniałej technologii (i uwierz Putin to nie głupek Rosja daje przestarzałą technologie Chinom). Wspólne manewry są przeciw USA. A co do MC nic z tego nie wyjdzie za szybko jak my dopiero co mamy 3g w komórkach. Jeszcze prawa obywatelskie są UE. Jest niebezpieczeństwo ale nie zmuszą nikogo do tego na siłę. Zrozum wojna to nie jest GRA jak piszesz (wiesz jakie to są koszty ?? TAKA ARMIA ?? nawet USA nie wydala w Iraku A JAKĄ MA TAM ARMIE ??) i co Chiny zajeły kawałek syberi (wogule przejście takiej armi minimum 30 mln samochodów (wyobrażasz sobie coś takiego ?? największa armia od początku ludzkości ..... ), przejazd przez Mongolie (Himalaje) czy na wschód bardziej gdzie brak dróg. I jak długo by utrzymali ten teren ?? Nie wierzę że nie było by kontr ofensywy EU i USA (to by było zachwianie równowagi światowej UE i USA też zalerzy na złorzach Rosji). I nie pisz ruskich używaj poprawnego nazewnictwa Rosjan. Do kodu Biblii nadal jestem sceptyczny bo na Discovery był program o tym i też tam byli sceptycy (Prof). A co linku i tego kryptologa to jest napisane że jest niezależnym konsultantem. Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...