Skocz do zawartości
s0lid

2012

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz moge Ci dać jeden duży link, gdzie jest sporo do czytania. Dam go na priv, gdyz leci od niego dość mocno New Age, a nie chce aby jakiś słaby umysł wchłonoł to jak gąbkę (znam juz kilka przypadkow ludzi, ktorzy tak zareagowali)

Wyślij na priv.

 

Ty naprawde wierzysz ze swiat jest taki jednowymiarowy? Ze wszystko co w wiadomosciach pokazane to prawda, ze nigdy nie bylo jakis spiskow, jakis organizacji, ktore swiat trzymaja w szachu jak wlasnie masoneria?

Nie, ja po prostu nie popadam w skrajnosci. Rownie dobrze moglbym powiedziec, ze Ty widzisz swiat tylko przez pryzmat kodu Biblii i przepowiedni.

 

Poczytaj troche o tym. Biblia, na podstawie ktorej uklada sie kod, jest z oryginalnego , hebrajskiego zapisku. Dlateczego przez wieki Ci, co przepisywali Tore i inne ksiegi ST tak dbali aby kazdy znak byl idealnie na tym samym miejscu?

Kod Bilii to glupota. Po pierwsze nikt nie wie, ktory przekaz jest naprawde oryginalny. Po drugie, biblia to nie jest "jedna ksiazka", tylko zbior tekstow roznych autorow. Niektorzy z nich nie mieli ze soba kontaktu, wiec jak mozna mowic o jakims kodzie? Poza tym na czym ten kod w ogole polega? Mozesz mi to przyblizyc? Daj moze jakis przyklad tego kodu.

 

Przeczytaj najpierw ten link -_-

Nie chce mi sie - widzialem mase roznych wyliczen i to zapewne nie odbiega swa wiarygodnoscia od reszty.

 

Opat Reszka

Filip Fediuk

Pierwszy raz widze te nazwiska, wiec okreslanie tych ludzi jako "znani jasnowidzowie" wydaje mi sie nieco gornolotne.

 

A czym maja sie roznic? Moze tym ze sami papieże mowią na temat przyszłości KK

Ty chyba niepoważny jesteś? Nie ogoladasz świata? Nie interesujesz sie tym? Juz teraz na zachodzie reklamuje sie chipy, wszczepianie ich pod skore na dyskotekach, przez kilniki, ktore oferuja ludziom monitoring stanu zdrowia 24h/dobe. Żołnierze USA od kilku lat muszą miec takie chipy. W niektorych firmach, aby Cie przyjeli do pracy, trzeba sie zgodzic na wszczepienie chipa, aby pracodawca mogl kontrolowac prace pracownikow. Interesuj sie troche tym. Ja o MC wiem od dluzszego czasu, a z dnia na dzien widze tylko jak to sie coraz bardziej rozszerza (3 tyg temu np artykuł na onecie o MC 0_o). Jeden wiekszy zamach i pokolei, najpierw USA a potem UE wprowadza przymus i zastąpienie dokumentow jak i kart platniczych wlasnie przez MC. Najlepsze jest to ze wtedy wizja orwela sie spełni. Totalny uciśk. Pełna kontrola nad jednostką i danymi dotyczącymi jej. Zero prywatnosci, swobody.

Przesaaaadzasz. Owszem, reklamuje sie ta technologie ale ludzie traktuja te ja jako ciekawostke. Poza tym, czy utożsamianie elektronicznego chipu z symbolem bestii nie jest lekka paranoja?

 

Nie z taką częstotliwością

Kataklizmy zawsze byly, tyle tylko, ze obecnie jestesmy o nich informowani przez ogolnoswiatowe media. Kiedys nie zdawales sobie sprawy, ze gdzies w Azji powodz jest.

 

Znakiem ze to jest prawda, najpierw bedzie "fałszywy pokoj" palestyny z Izraelem, co sie caly czas dzieje, potem odbudowa III Świątyni Jerozolimskiej.

A kto tak powiedzial?

 

Aha, teorie Denikena to mnie nie ciekawią. Za duzo New Age w tym :F

Mam smieszna ksiazke o New Age :lol: Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Solid Snake

 

Moze i masz racje ale nie rozumiesz mojego podejscia do tych faktów.

 

Po zakonczeniu II Wojny nie było przeciez super, stosunki zawsze były napiete. Zimna wojna tez miała zapoczatkowac III WS.

 

Po za tym nie robmy cyrku historycznego.

 

Powiedzmy sobie tak, wierzycie w koniec swiata spowodowany siłami nadprzyrodzonymi?? jesli tak to w ciagu tych 2005 lat powinno byc ich kilkadziestąt. Czy my teraz tak strasznie grzeszymy??

 

Dla mnie istnieje tylko samozagłada!!! juz nie chce sie o nic spierac.

 

ps. zeby nie było niedomowien, jak by mi ktos napisał ze w 2012 ma walnac w nast wkurzona rozpedzona kometa to wtedy bym sie przejmował ;)

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim III Wojna sie zacznie, to USA przyjdzie i posprzata te panstewka co sie tluc beda :lol:

 

Co do pani swietej - chyba sie rabnela lekko w przepowiedni, bo Niemcy sie jakos calkiem dobrze maja...

 

Co do wszelkich wyliczen - ilosc dodawan i odejmowan, jaka sie tam wyprawia, po prostu powala... w ten sposob to mozna udowodnic koiec swiata dowolnego dnia.

 

Przepowiednie Nostradamussa maja te smieszna wlasciwosc, ze sprawdzaja sie zawsze PO fakcie ;) Jakos jeszcze nikomu nie udalo sie na ich podstawie powiedziec "a nie mowilem?"

 

Kod biblii - zacznijmy od tego, ze biblia nie jest zadna monolityczna ksiega, tylko zbiorem podan, historii i wierzen roznych plemion, przekazywanych wczesniej zazwyczaj ustnie. przejdzmy dalej do tego, ze z oryginalnej biblii do dzisiejszych czasow dotrwaly marne resztki. Nie zapomnijmy tez dodac tego, ze byla ona wielokrotnie zmieniana juz w momencie jej tworzenia, a potem jeszcze pare razy w czasach starozytnych. Efekt tych wszystkich zabaw jest taki, ze wszystkie kody to konfabulacje ludzi je wymyslajacych...

 

 

Zreszta - przezylismy juz pare koncow swiata, to przezyjemy jeszcze jeden :lol:

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przezyjemy jeden koniec świata i bedziemy czekać na nastepny :lol:

1633128[/snapback]

 

Przewidywanie przyszlosci czy proroctwo ? :D

 

A co do ostatniego posta ( ten przed moim :> ) To jak powiedzial Einstein " Nie wiem jaka bedzie 3 wojna swiatowa ale 4 bedzie na kamienie " Badz cos w tym stylu .. takze daje do myslenia ;) I wiadome ze bedzie to wojna na atomówki :>

Edytowane przez sliQe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej sensowne co kiedys z tego czytalem to jest to ze bieguny miejscami sie zamienia (poles shifting). wtedy podobno ma planeta zaczac krecic sie w druga strone, i podczasz tej zmiany my polecim z predkoscia na rowniku 1000mph w sciane i zacznie sie nastepna epoka lodowoca. tutaj zdjecia gdzie bedzie rownik po zmianie (czerwona linia):

 

Dołączona grafika

 

a w zadne biblie i proroctwa kosciola nie wierze. film armageddon jest juz bardziej sensowny..

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij na priv.

Poszło

Nie, ja po prostu nie popadam w skrajnosci. Rownie dobrze moglbym powiedziec, ze Ty widzisz swiat tylko przez pryzmat kodu Biblii i przepowiedni.

Kod Bilii to glupota. Po pierwsze nikt nie wie, ktory przekaz jest naprawde oryginalny.

Głupotą jest skreślanie z góry założenia, iż KB jest pradziwy. Nie raz wysmiewano znanych fizykow bo postawili teorie, ktora nagle miala zbuzyc swiatopoglad i teorie innych, poprzedzajacych go "mądrych głow". Z KB moze byc tak samo. Nie mowie i nie wierze bezgranicznie w KB, ale odrazu go nie skreślam.

Po drugie, biblia to nie jest "jedna ksiazka", tylko zbior tekstow roznych autorow. Niektorzy z nich nie mieli ze soba kontaktu, wiec jak mozna mowic o jakims kodzie? Poza tym na czym ten kod w ogole polega? Mozesz mi to przyblizyc? Daj moze jakis przyklad tego kodu.

I tu sie kłania kwestia wiary. Wierząc ze Ci autorzy pisali Biblie pod natchnieniem Ducha Świetego, to fakt iz byla ona spisana przez roznych ludzi jest malo istotny. Mało tego. W przypadku wyliczen jakie przeprowadzili matematycy (nawet Ci z NSA) wynika, ze to wrecz fenomenalne i podkresla "nadnaturalność" powstania Biblii. Przyklady kodu masz w topicu co Ci wyslalem na priv

 

Nie chce mi sie - widzialem mase roznych wyliczen i to zapewne nie odbiega swa wiarygodnoscia od reszty.

Leń. Standardowe zachowanie. Gdzie założyłem taki topic, to kazdy, kto nie zaglebial sie w tą tematyke, odrazu taką możliwość uznawał za bzdurę. Ci co posiedzieli dłuże, to zaczeło im sie wszystko ładnie ukladac i ich zaskakiwać.

Pierwszy raz widze te nazwiska, wiec okreslanie tych ludzi jako "znani jasnowidzowie" wydaje mi sie nieco gornolotne.

"znani" dla tych co sie interesują tą tematyką

Przesaaaadzasz. Owszem, reklamuje sie ta technologie ale ludzie traktuja te ja jako ciekawostke. Poza tym, czy utożsamianie elektronicznego chipu z symbolem bestii nie jest lekka paranoja?

Nie jest paranoją, jesli sie czyta pismo świete i porownuje z otaczającym go światem. Przeczytaj sobie np ten link 1633245[/snapback]

 

@Solid Snake

 

Moze i masz racje ale nie rozumiesz mojego podejscia do tych faktów.

 

Po zakonczeniu II Wojny nie było przeciez super, stosunki zawsze były napiete. Zimna wojna tez miała zapoczatkowac III WS.

Po II wojnie światowej nie było takiego rozpizdziaju z powodu np islamskich ekstremistów, ropy naftowej, nowej technologi, ktora moze pomoc stworzyc orwellowski świat.

 

Powiedzmy sobie tak, wierzycie w koniec swiata spowodowany siłami nadprzyrodzonymi?? jesli tak to w ciagu tych 2005 lat powinno byc ich kilkadziestąt. Czy my teraz tak strasznie grzeszymy??

Jeśli weźmiesz Pismo Świete i przeczytasz, nawet sobie nie zdasz sprawy jak bardzo.

 

Dla mnie istnieje tylko samozagłada!!! juz nie chce sie o nic spierac.

A niby czym bedzi WWIII ?

 

ps. zeby nie było niedomowien, jak by mi ktos napisał ze w 2012 ma walnac w nast wkurzona rozpedzona kometa to wtedy bym sie przejmował ;)

Dokładnie. To jest wlasnie podejscie wspolczesnego człowieka. Woli wszystko wytlumaczyć działaniem natury i naturalnych rzeczy. Jeśli coś nadprzyrodzone to odrazu bzdura ;) Dlatego tak szybko ludzie chapią w ostatnich latach teorie ze jestesmy od UFO. Łatwiej im wytlumaczyc sobie, że rządzi nami poprostu naturalna - wyższa cywilazacja niż istota nadprzyrodzona - Bóg. A jak ufo sie ujawni za kilka lat to juz w ogole bedzie jazda... New Age bedzie pełną gębą. :D

1633250[/snapback]

 

Zanim III Wojna sie zacznie, to USA przyjdzie i posprzata te panstewka co sie tluc beda :lol:

To chyba nie masz pojecia o potedze militarnej Chin. Świat, to nie gra komputerowa stworzona przez amerykanow, gdzie USA sa zawsze naj i naj... Nie masz pojecia co sie moze z takimi stanami stac po kilku takich katrinach. Juz teraz maja mały kryzys, a ludzie strzelaja do helikopterow lol. Rewolucja? Rozłam stanów zjednoczonych na mniejsze państwa? Wszystko możliwe.

 

Co do pani swietej - chyba sie rabnela lekko w przepowiedni, bo Niemcy sie jakos calkiem dobrze maja...

Mają dobrze. Jak wybuchnie IIIWW to sobie prawdopobnie znow beda chcieli swoje ziemie wschodznie (teraz nasze zachodnie) odzyskac... bedzie kara.

 

Co do wszelkich wyliczen - ilosc dodawan i odejmowan, jaka sie tam wyprawia, po prostu powala... w ten sposob to mozna udowodnic koiec swiata dowolnego dnia.

Tam wszytko krazy raczej w okol jednej liczby

Przepowiednie Nostradamussa maja te smieszna wlasciwosc, ze sprawdzaja sie zawsze PO fakcie ;) Jakos jeszcze nikomu nie udalo sie na ich podstawie powiedziec "a nie mowilem?"

A po co mi tu przepowiednie nostradamusa wrzucacie? Akurat mi sie ten watek nie widzi. Nigdy nie uznawałem jego przepowiedni za prawde.

 

Kod biblii - zacznijmy od tego, ze biblia nie jest zadna monolityczna ksiega, tylko zbiorem podan, historii i wierzen roznych plemion, przekazywanych wczesniej zazwyczaj ustnie. przejdzmy dalej do tego, ze z oryginalnej biblii do dzisiejszych czasow dotrwaly marne resztki. Nie zapomnijmy tez dodac tego, ze byla ona wielokrotnie zmieniana juz w momencie jej tworzenia, a potem jeszcze pare razy w czasach starozytnych. Efekt tych wszystkich zabaw jest taki, ze wszystkie kody to konfabulacje ludzi je wymyslajacych...

Oj chyba mało wiesz o Biblii a Twoj tekst to tylko kopia popularnych wsrod ateistow sloganow, ktore probuja wszedzie wsadzic..

1633254[/snapback]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w sumie mialem sie nie mieszac w te dyskusje, ale dziwi mnie w tych wszystkich wyliczeniach jedno (bazuje na tym co wyczytalem na forum ufoinfo) - bylo cos takiego jak zmiana kalendarza - ktorej dokonal papiez Grzegorz XIII 5 pazdziernika 1582 roku. Tego dnia zgubilismy 10 dni, i gubimy dodatkowo jeden co 100 lat, z przerwa co 400 lat. Od 1582 roku daje 13 (tak, pechowa liczba, pechowa dla wszystkich tych numerologow chyba :mrgreen:) dni roznicy. Niby detal, ale wiekszosc tych wyliczen bierze w leb - ktos mi to wytlumaczy ? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - inaczej. Opowiadania tego wszystkie jest poprostu za dużo. Ale polecam książkę Left Behind. Naprawde. Tam jest coprawda troche zmyslone przez autora wątków, ale sama koncepcja ksiązki jest oparta na szkielecie tych wszystkich przepowiedni, interpretacji Pisma Świetego, kodu Bilbii itp itd. Film nawet powstał, ale u nas nie miał premiery. Książka ma juz 7 częśći chyba. e-booki powinniscie na bank znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. zeby nie było niedomowien, jak by mi ktos napisał ze w 2012 ma walnac w nast wkurzona rozpedzona kometa to wtedy bym sie przejmował

 

Dokładnie. To jest wlasnie podejscie wspolczesnego człowieka. Woli wszystko wytlumaczyć działaniem natury i naturalnych rzeczy. Jeśli coś nadprzyrodzone to odrazu bzdura  Dlatego tak szybko ludzie chapią w ostatnich latach teorie ze jestesmy od UFO. Łatwiej im wytlumaczyc sobie, że rządzi nami poprostu naturalna - wyższa cywilazacja niż istota nadprzyrodzona - Bóg. A jak ufo sie ujawni za kilka lat to juz w ogole bedzie jazda... New Age bedzie pełną gębą.

Nie "chapię" ze jestesmy od UFO. Wogole to mało wiem o UFO bo to mnie nie interesuje. Jesli powstalismy w naturalnych procesach to i w naturalnych mozemy zginąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladales film the core , tam bylo o zaburzeniu pola magnetycznego ziemi, i napewno sie o tym dowiemy bo golebie zaczna przypierdzielac w chodnik ;] a ze czlowiek jest wykastrowany z mechanizmow magnetycznych to nic nie poczuje. Ziemia kreci sie w ta sama strone juz przez wiele przemagnetyzowan wiec cos nie wierze zeby teraz zaczela sie krecic w druga. W sumie jak sie zacznie to czas nam sie zacznie cofac ;p bo teraz dzien zaczniemy od zachodu a skonczymy wschodem slonca. Przynajmniej kobiety nie beda narzekac ze sa stare bo sie odmlodnia;]

a armageddon polegac bedzie na tym ze trzeba bedzie przestawic mase zegarow slonecznych i przerobic kompasy ;] nie znam sie na silnikach elektryczncy hi pradnicach ale moze to przemagntyzowanie zrobi im kuku ale przeciez cala energia elektryczna na swiecie to z nich, bo turbiny rox ;] no to bez pradu daleko nei pojedziemy ;p, mimo wszystko rokowania dla mas, noscie parasole, szkoda dostac golebiem po glowie.

Edytowane przez p3dzi0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Khem, khem... odpowie mi ktos na pytanie o kalendarz gregorianski ? Bo nie wiem, czy 4 pazdziernika mam ubrac koszulke sepultury czy faith+1 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "chapię" ze jestesmy od UFO. Wogole to mało wiem o UFO bo to mnie nie interesuje. Jesli powstalismy w naturalnych procesach to i w naturalnych mozemy zginąć.

1633281[/snapback]

Nie mówię, że chapiesz aqrat Ty o ufo, ale chodzi mi o to, że dzisiaj ludzie uwierzą Ci w najmniej prawdopodobną wizję powstania, ale naturalną, niż poprzez siły nadprzyrodzone. I mało tego - jest zero poszanowania, dla osob, ktore wierzą wlasnie w to ze świat stworzył Bóg.

 

Zastanawia mnie kilka rzeczy. Chodzi o to, ze chcialbym, aby te przepowiednie nie byly prawdziwe. Ale jednak kilka rzeczy nie daje mi spokoju, aby wymazac je i przejsc obojetnie. Np

 

 

Przepowiednia papieska mówiłą, że na czas panowania Gloria Olivea (chwała Oliwy, Benedyktyni myli nazwyani kiedyś Olivierami chyba czy jakoś tak, od oliwki w kazdym razie) nastapi rozkwit wiary w New Age i odchodzenia ludzi od kosciola. Wiara w ufo, zjawiska nadprzyrodzone, czyli jakies cuda tworzone przez fałszywych prorokow, wiara w rozne gęstości, jaszczurów itp

 

Ta przepowiednia byla bardzo dawno. Jak wiadomo, wg przepowiedni teraz jest wlasnie gloria Olivae, si? No właśnie. I sami widzicie jaki jest rozwój anty-kleru, masonerii, wiary w new age, itp itd - OGROMNY! Moze nie u nas w Polsce, bo jestesmy krajem konserwatywnym i katloickim (co niektorym rowna sie to samo co zacofanie), ale jednak moze sie to okazac zbawcze. W kazdym razie na zachodzie NA ma rozkwit juz od dobrych kilkunastu lat, a teraz przechodzi poprostu Boom.

 

Druga rzecz - do czego ten swiat zmierza? Dajmy chociazby zanieczyszczenia środowiska, koncowki zasobow naturalnych, aborcje, homo-rodziny, badania dna, wypatrzanie natury itp itd.

 

Chiny się zbroją, iran wznowił plan atomowy. Ludzie, to sie dziej na naszych oczach :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie na silnikach elektryczncy hi pradnicach ale moze to przemagntyzowanie zrobi im kuku ale przeciez cala energia elektryczna na swiecie to z nich,

1633282[/snapback]

Dokladnie. To tez sie zgadza. Przy przebiegunowaniu czy jakims takim innym procesie bedą wyladowania i efekt taki jak widzielismy np w matrixie jak impulsem elektro-magnetycznym mątwy powalali. Podobno ma byc tak samo, ze urzadzenia elektryczne przestana działać.

 

I teraz czadzik odnośnie MC.

 

Projektant powiedział, ze Microchip zasilany jest przez zmiane temperatury, a najlepsze miejsca do tego to dłoń i czoło. To raz.

Dwa. Bareria microchip'a po uszkodzeniu powoduje owrzodzenie.

Gdyby teraz przyjac ze taki imuls uszkodzi wszystkie microchipy na ziemi, i spowoduje owrzoedzenie osob ktore go mają to co Under nazwał paranoją, wcale nią juz nie jest. Dlaczego? Przeczytajcie Apokalipse św Jana. Szczęgólnie o znaku bestii :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*czuje sie jak male dziecko, kiedy rozmawiaja dorosli*

 

Jak nie, to nie, zobaczycie jeszcze 17 pazdziernika, jak bedziecie mysleli ze juz po wszystkim i wspomnicie moje slowa :P

A teraz ide spac, dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale patrzac jak naukowiec to zmiana biegunow musiala by byc bardzo szybka zeby wytworzyc silne zmiany w polu magnetycznym, a chyba to jest potrzebne do impulsu, z tego co wiem to plynny metal nie porusza sie tak szybko aby zmienic to tak szybko (posiadacze ups'ow, pokorzystacie z komputerow jakies 15 minut dluzej, mozecie sie poczuc wybrancami). Jezeli bedzie koniec swiata to chcialbym miec dobre miejsce do ogladania. A jak bedzie do wziecie 144 tysiecy ludu do nieba i tak rydzyk bedzie na czele a kto nie dawal $$$ ten nie pojdzie wiec zostane na ziemi i bede zyl ;] (zarcia mi nei zabraknie bo golebie beda na ziemi, doslowniena chodniku ;])

Pozatym tyle fajnych fur na drodze bedzie bez kierowcow. Musze kupic dobre bilety na ten wyczyn.

Edytowane przez p3dzi0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja otwieram biznes , bede sprzedawal pocztowki z zdjeciami z konca swiata, kupi ktos ? a myslalem ze bedzietak jak w T2, ze bedziemy sie naparzac z maszynami ;] no ale w sumie jak rabnie w nas jakas asterodia to sie nie obraze. A moze uruchomia ten nowy tokamak co we francji buduja i wybuchnie chociaz to niemozliwe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentowanie końca świata sobię odpuszczę bo jak powszechnie wiadomo 'z wiarą nie pogadasz'.

Natomiast co do zmiany biegunów to opowiadacie takie herezje że głowa małą (szczególnie Solid_Snake). Człowieku !!! Dokształć się odrobine zamiast pieprzyć takie głupoty. Bieguny magnetyczne zmianiają się CIĄGLE (od tzw zawsze) - i wcale nie pokrywają się dokłądnie z osią Ziemi - więc nie pieprzcie że jak zmieni się pole to zmieni się orbita. Dwa - co jakiśczas następuje dość gwałtowne odwrócenie biegunów pola - przez dość gwałtowne rozumiem parę tysięcy lat - taka jest skala procesów geologicznych - w tym czasie (daje się to 'zgrubnie' modelować matematycznie) Możemy mieć więcej niż 2 bieguny itd ... Sporym ujemnym efektem dla życia będzie zaburzenie ziemskiej magnetosfery - będzie w nas uderzać znacznie więcej wiatru słonecznego. Polecam był dość ciekawy i przystępny artykuł na ten temat w Świecie Nauki w tym roku. Wpływu zmian bieguna na silniki elektryczne nie mam już siły komentować .... to samo z kręceniem się Ziemi w drugą stronę ....

Mikroczipy wszczepiane ludziom, zwierzętom i metkom na drogich towarach wcale nie są zasilane przez zmianę temperatury - najpopularniejsze modele są zasilane tylko przez indukcję (trudne słowo - radzę doczytać) - więc zasięg ich działąnia jest malutki - i wymagają specjalnych czytników (też radzę doczytać).

Miłego histeryzowania - pamiętajcie koniec się Zbliża :26:

Edytowane przez LOBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm co do tych chipow to kiedys cos moowili w TV o zasilaniu poprzez spalanie cukru co sobie leci krwia ....

Te są na razie za duże - ja pisałem o najpopulaniejszych - te które są obecnie wszczepiane - one są zasilane przez indukcje i mają rozmiar porónywalny z ziarenkiem ryżu - działą ją tylko ułamek sekundy potrzeby na przesłanie numeru do czytnika - najczęściej wszczepia się je w przedramię.

Więcej info tutaj. To nie jest reklama :D wklejam Verichipa ponieważ oni już to wdrażają :D

Edytowane przez LOBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zombie wyjdą i zjedzą nam mózgi...szkoda, że na forum już dzisiaj niektórzy ich nie mają- żywe trupy będą głodować :|

1633268[/snapback]

:lol: Zawsze mozna wyprzedzic wydarzenia i odwrocic koniec swiata, udajac sie na najblizszy cmentarz... i tam konsumowac mozgi zombie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o końcu świata, o kataklizmach i innych sprawach, a zapominacie, że koniec świata tak na prawdę następuje się codziennie.

Co chwila ktoś umiera, co chwilę jest koniec świata.

1633327[/snapback]

Zgadzam sie, madre slowa.

Temat powinien nazywac sie "Koniec zycia na naszej planecie" czy jakos tak bo tak jak napisales Koniec Swiata jest codziennie.

 

Ja za bardzo nie wierze w takie bzdury, bylo to czesto i zawsze przezywalem ostatnio jak mial byc koniec swiata w '90ktoryms to se siedzialem u Babci w ogrodku i sluchalem ich troje w walkmanie :D

 

Co do przebiegunowania Ziemii to dlugi proces i nie bedzie trwal dwie, trzy minuty wiec raczej nie musimy sie obawiac.

 

Biblia. a czego ten kod jest z biblii chrzescijanskiej? w koranie mozna by znalezc jakies bzdury o koncu swiata, nawet w podreczniku do historii do 5 klasy podstawowki znalazloby sie cos. Moim zdaniem te lamanie kodu to czysta komercja. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. a ten co wymyslil te rozkodowywanie na pewno ma jej duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ja słyszałem, że do 2012 ma świat otrzymać namacalny dowód tego, że ufo jest na świecie. A koniec świata? Jesli czegość nie odwalą ludzie (przestaną się atomówkami bawić) to jest szansa że przeżyjemy ten rok :lol2:

 

A może UAC wybuduje placówke na marsie i cała populacja ludzi przeżyje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...