Skocz do zawartości
s0lid

2012

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem na wykladzie Danikena - koles jest nieźle nawiedzony, ale ciekawych rzeczy mozna bylo sie dowiedziec;]

1634626[/snapback]

 

Witam wszystkich, dopiero wszedlem bo kumpel dal mi link do tego tematu ze gadacie o Nibiru itp. A co do wykladu tez bylem w kinie bajka jak byl zaproszony Daniken przez Nautilusa.

 

zajmuje sie paleoastronautyka od 6 lat wiec moge wam cos ciekawego opowiedziec, jak ktos bedzie mial pytania to chetnie udziele info.

 

gg:5451196

 

szembor@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, solid...a Ty wiesz, ze te wydluzone kreski to znaki staru, stopu i rozdzielajacy i nie sluza one kodowaniu cyfr? Juz nie wspomne o tym, ze stosowane sa tylko w europejskich kodach EAN - amerykanskie kody UPC maja juz inne znaki rozdzielajace, a wiele kodow nie ma ich wyroznionych wogole.

 

Polecam np. http://www.cardco.com.pl/pliki/kody.htm oraz FAQ na stronie http://www.ean-int.org/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, dopiero wszedlem bo kumpel dal mi link do tego tematu ze gadacie o Nibiru itp. A co do wykladu tez bylem w kinie bajka jak byl zaproszony Daniken przez Nautilusa.

 

zajmuje sie paleoastronautyka od 6 lat wiec moge wam cos ciekawego opowiedziec, jak ktos bedzie mial pytania to chetnie udziele info.

 

gg:5451196

 

szembor@gmail.com

To moze udzielisz tych odpowiedzi na forum? wystarczy poczytac, pytan jest mnustwo. Zasadnicze jedno, co bedzie w 2012??

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr Ellen Aitken, historyk wczesnego chrześcijaństwa na McGill University: - Uczeni sprzeczali się o tę kwestię już od dawna. Teraz wygląda na to, że oryginalną liczbą bestii jest 616.Badanym przedmiotem jest cieniutki fragment papirusu zawierającego część Objawienia (Apokalipsy) św. Jana. Zapisany w języku greckim papirus ma ponad 1500 lat. Podczas gdy późniejsze wersje NT wymieniają jako liczbę bestii trzy szóstki, najstarsza kopia Pisma zawiera liczbę 616. - To bardzo wczesne potwierdzenie liczby, wcześniejsze, niż wszystkie, jakie dotąd znaliśmy. Jest starsze od kopii dotychczas uważanej za najstarszą o jakieś 100 lat – mówi dr Aitken.Jej zdaniem współcześni badacze przychylają się do opinii, że sama liczba raczej ma niewiele wspólnego z diabłem. Bardziej prawdopodobnym jest, że to numeryczna zagadka w języku greckim, wskazująca czyjeś imię. - To numeryczne puzzle - twierdzi Ellen Aitken. - Większość uważa, że odnoszą się one do Nerona - dodaje.Badacze uważają, że Objawienie jest w znacznym stopniu polityczną krytyką, w której imiona zamieniono w liczby, aby uchronić autorów pism i wczesnych chrześcijan od represji. - To bardzo polityczny dokument. To krytyka polityki i społeczeństwa Imperium Rzymskiego, jednak zapisana w zakodowanym języku i zagadkach - uważa pani doktor.

To co powiesz na to i twoje teorie z liczba 666 :]

Zaraz znajdzie sie pewne milion wytlumaczen wg ktorych i liczba 616 sie nada :P

 

 

A ogolnie to bez urazy solid snake ale dla mnie jest przerazajace jak mozna komus zrobic wode z mozgu piszac przemawiajace do wyobrazni pseudonaukowe arty.

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze udzielisz tych odpowiedzi na forum? wystarczy poczytac, pytan jest mnustwo. Zasadnicze jedno, co bedzie w 2012??

1634710[/snapback]

Ja bym wolał jednak nie, jesli ma to glosic cos z New Age....

 

costi... nie mow tak jakby mi na tym zalezało ;) Mi tam by przypasiła opcja, ze to nie jest prawda. Naprawde - wierz mi. I dawno bym sobie dał z tym spokoj, jesli nie ten swiat. Stane, zastanowie sie i nie moge dojść do wniosku - do czego on zmierza? Zbrojenia, wojny, zamachy, ropa, ubostwo, aktaklizmy, sodoma i gomora (aborcje, eutanazje, homo-rodziny), mieszanie w kodzie dna. To nie moze dac nic dobrego, a wg mojej wiary wlasnie w takiej sytuacji Bóg sprowadził potop. Dlatego to mi nie daje spokoju :(

 

To co powiesz na to i twoje teorie z liczba 666 :]

Zaraz znajdzie sie pewne milion wytlumaczen wg ktorych i liczba 616 sie nada :P

A ogolnie to bez urazy solid snake ale dla mnie jest przerazajace jak mozna komus zrobic wode z muzgu piszac przemawiajace do wyobrazni pseudonaukowe arty.

1634715[/snapback]

1. Patrz wyzej :) 2. Jedno mnie zastanawia. Św Jan mógł widzieć włąsnie liczbe bestii jako 666 dlatego ze jest to liczba związana w starożytności z kupowaniem i targowiskiem. Hmmm trudno mi powiedziec, mimo ze o 616 juz dawno slyszalem. Nic -trzeba obserwować świat. Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, dopiero wszedlem bo kumpel dal mi link do tego tematu ze gadacie o Nibiru itp. A co do wykladu tez bylem w kinie bajka jak byl zaproszony Daniken przez Nautilusa.

 

zajmuje sie paleoastronautyka od 6 lat wiec moge wam cos ciekawego opowiedziec, jak ktos bedzie mial pytania to chetnie udziele info.

 

gg:5451196

 

szembor@gmail.com

Oooo moj ziom - rowniez byłem wtedy w Bajce :D Osobiscie daleki jestem od utożsamiania osiagniec starozytnych kultur z przybyszami z kosmosu, ale niewatpliwie musialy one miec ze soba jakis kontakt - sklanialbym sie tutaj do teorii zaginionej, wysoko rozwinietej cywilazji (niektorzy zwą ją Atlantydą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atlantyda zgadza sie - pozniej po potopie jej potomkowie osiedlili sie w np; Egipcie. Zaginionych cywilizcji mozna powiedziec jest wiele. Ale wszystkie laczy to ze uwazali oni zawsze ze byli nauczani przez "bogow z nieba" czyli astronautow.

 

Ja wierze calkowicie i jestem przekonany ze nas odwiedzali i robia to do dzis. Zreszta sadze ze tez zostalismy przez nich " zaprojektowani " jestemy jedna rodzina, pochodzimy z Nieba.

 

miedzy 2005 a 2012 powinno dojsc do pierwszego kontaktu abysmy zaczeli isc w strone Swiatla a nie zaglady i samodestrukcji jak to ma miejsce teraz, zreszta gdyby nie oni juz dawno by nas nie bylo.

 

 

 

ps. siedze w pracy wiec mam ograniczone mozliwosci uczestniczenia w dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co 12 tys lat jest zjawisko zwane precesja, ale tez co 12 tys lat zbliza sie takze planeta Nibiru czyli to sie pokrywa i wlasnie ten czas nadchodzi, Co bedzie ? mysle ze bedzie to KONTAK a nie zaden koniec swiata - a poczatek raczej. Jezus zyje i powroci. Sa znaki na Niebie i Ziemi w postaci krzyza co oznacza orbite i planete Nibiru ( takze krzyz Ankh w egipcie )

 

Zobaczie dostalismy 10 przykazan - sa one idealne, w sam raz dla prymitywnych ludzi zeby nauczyli sie zyc w pokoju i milosci. Jezus powroci na Ziemie z innymi cyilizacjami ktore sa na drodze swiatla. U nas sie nei udalo. dluga historia trzeba by duuuuzo czasu zeby o tym pisac.

 

Wszystko i tak sklada sie w jedna czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nei ma link'a jest to u mnie w glowie, praktycznie wszystko o czym wiem poukladalem i tak wychodzi jak przedstawiam, to wszystko sie laczy w calosc, i takie wnioski. Ale sa one poparte faktami paleoastronautycznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos napisal na forum ze cyfra szatana to 6 (nedoskonalosc) , bo 7 to wg bibli doskonalosc, a ze w hebrajskim nie stopniuje sie przymiotnikow to mamy tak samo jak swiety swiety swiety, czyli zamiast jednej 6 mamy 666. Ot taka ciekawostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 12 tys lat jest zjawisko zwane precesja, ale tez co 12 tys lat zbliza sie takze planeta Nibiru czyli to sie pokrywa i wlasnie ten czas nadchodzi

Jestem pełen podziwu dla waszej zdolności niemyślenia - Bo patrząc logicznie wg was ta planeta (o masie gazowego olbrzyma) ma orbitę gdzie jeden obrót wokół Słońca trwa 12 tysięcy lat, tak ? I czas jej przelotu właśnie nadchodzi (załóżmy że w 2012) - to znaczyłoby że jest odległą od nas ok 7 lat (kłania się czasoprzestrzeń typu stąd do wieczora :D) - czyli od dawna znajduje się bliżej nas słońca niż np Pluton - i chcecie mi powiedzieć że jeszcze jej nie zaobserwowano ?? :D Opuszczam ten topic definitywnie.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos napisal na forum ze cyfra szatana to 6 (nedoskonalosc) , bo 7 to wg bibli doskonalosc, a ze w hebrajskim nie stopniuje sie przymiotnikow to mamy tak samo jak  swiety swiety swiety, czyli zamiast jednej 6 mamy 666. Ot taka ciekawostka.

666 oznacza rowniez szatanską Trojce, w ktorej skład wchodzą Szatan, Antychryst oraz Fałszywy Prorok - kolejna ciekawosta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się :D:D:D.

A kto powiedział że nie wykryto ? a kto powiedział że "RZĄDY" powiedzą o takiej obserwacji. Jesteśmy plebsem pod kontrolą skarzonych ludzi. Jakby cała prawda albo choc jej kawałek wyszedł na jaw trzeba by cała historie ludzkości pisać od nowa. To nie jest zwykła planeta. Nie wszystko jest zgodne z naszymi " prawami fizyki ", no i nie wszystko jest logiczne i nie musi być, trzeba spojrzeć na to z innej strony nie, jest we wszechświecie energia która pozwala na naprawde cudowne rzeczy. Nasza cywilizacja jest taka młodziutka w poruwnaniu z ich. samo przybycie Annunaki 450 000 lat temu i to z jaką technologią, a my ? jeszcze sto lat temu ledwo potrafiliśmy się wzbić w powietrze. Skąd ten rozpęd technologiczny od ponad 50 lat, tak nagle ? poczytajcie o teorii SZYPOVA ( rosja ) polecam.. I naprawde nei wszystko musi być zgodne z prawami fizyki które zreszta sami stworzyliśmy, to są stałe, wszystko można policzyć inaczej jak się chce, jest to elastyczność całości. Każdy z was potrafiłby osiągnąć niemal wszystko tylko dzięki swoim myślą i ukierunkowaniu energi ( energia Chi to to samo ) jest wszedzie i przenika przez wszystko. Człowiek może manipulowac energią samą koncentracja i myślą, ale dlatego nam trudno to przychodzi bo nie mamy " udostępnionych " pełnych możliwośći mózgu. Samo się nie przykręciło, jest to celowe działanie aby nas trzymać pod kontrolą jeżeli coś ma pojemność 100 % to dlaczego uwolnione jest tylko 3 % skoro mogłoby w sposób naturalny iść z większą wydajnością ( mowa tu o mózgu ) stad też wybitni naukowcy któzy własnie wykorzystywali większą część mózgu. Dna geny wszystko jest tam już niedługo każdy będzie miał swoją osobistą mapę dna ( Michio Kaku - "wizje" polecam ).

Tak naprawde we wszechświecie wszystko jest możliwe nie ma ograniczeń, które stworzyliśmy, bo nie potrafimy jeszcze tego " ogarnąć"

 

pozdrawiam Ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopie troche lepiej zaopatrzony astronom jest w stanie zaobserwowac Pluton wiec tym bardziej zauwazyl by taka planete jak opisujecie - wielka, o silnym polu magnetycznym itd - "rzady" nie maja tu nic do gadania

 

Ogolnie mam jednego wielkiego smiecha z tego tematu gdzie udowadniacie swoje racje nie posiadajac naprawde zadnych dowodow, a wszystkie kotrargumenty ktore mozna spokojnie udowodnic naukowo sa pomijane albo uwazane za nieistotne ...

 

To jest straszne jak mozna komus wyprac mozg. <------ Dla crosisa

 

 

EDIT

I skoro liczba szatana jest 616 to tez wiekszosc waszych teorii upada ale nikt na to nawet nie zwrocil uwagi w tym temacie, bo jest to niewygodne i nie pasuje do juz ulozonego schematu w waszych glowach ...

 

Kody kreskowe sie nie zgadzaja :lol:

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Rzeczywiście to straszne :blink:

1634940[/snapback]

Nie sluchalo sie defektu muzgó w mlodosci ?

 

Posuwanie sie do ortografii jako argumentu w dyskusji jest dla mnie dzecinada - jak cie tak razi to ze napisalem z bledem to go popraw a nie dyskredytujesz przez to co napisalem.

 

 

 

Edit wracajac do tematu

Planeta x (NIUBIRU) wg naukowcow okraza slonce nie 12 tys lat a 375 lat - a to duuuza roznica .... No ale to pewnie tez jest niewazne ...

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie mam jednego wielkiego smiecha z tego tematu gdzie udowadniacie swoje racje nie posiadajac naprawde zadnych dowodow, a wszystkie kotrargumenty ktore mozna spokojnie udowodnic naukowo sa pomijane albo uwazane za nieistotne ...

 

:lol: Pointeresuj sie troszke paleo, przeczytaj ze trzy ksiazki, obejrzyj ze dwa filmy o tej tematyce przynajmniej. Masz internet, zajrzyj w google.Nie doszukuj sie dowodów na tym forum, bo na tym forum ludzie przedstawiają swoją wiedzę zaczerpniętą własnie z ksiazek, filmów INTERNETU (z którego napewno tez potrafisz korzystac)Moze i Nibiru nie została zaobserwowana przez "dobrze wyposażonych" tylko skąd nagle sie sumerom i innym cywilizacjom usrało w głowie cos takiego jak planeta x skad we wszystkich przesłaniach starozytnych wzięły sie informacje dotyczące tego ciała niebieskiego.Enki z Enlilem zeszli na ziemię i im powiedzieli? A potem nawet zabrali ich ze sobą na tą planetę oddalając sie w otchłań kosmosu aby kiedys ponownie powrócic? To wie tylko sam Bóg (Bogowie?) czy ta planeta istnieje, i co ma wspólnego z naszą planetą i cywilizacją...i czy odegra znaczącą rolę w jej przyszłosci.

 

P.S-według naukowców to ona jeszcze do niedawna nie istniała :] tak więc wiesz...to sa tylko hipotezy.Jak będa pewni ze odkryli NIBIRU a nie jakąs planetę gazową to wtedy porozmawiamy.NIe ma co gdybać.Bedzie co będzie i to moze juz niedługo. Kto czytał pierwszy link w pierwszym poście tego tematu ten wie.Czekamy do pazdziernika.

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiesz ze ksiazka napisana przez fanatyka nie jest dla mnie zadnym dowodem ?? Strony internetowe przesycone new age tez nie ??.

 

Te wszystkie sensacje sa pisane przez ludzi takich jak wy - podobnie jak i te filmy wiec dlaczego mam uwazac je za zrodlo godne zaufania ??

 

Dlaczego mam wierzyc fanatykom a nie naukowcom ?

 

Kazdy argument ktory podacie moge obalic korzystajac z googli w 5 minut ....

Tak samo jak i go potwierdzic - dlatego nie kupuje tego.

 

Edit

 

Wogole szukajac info na ten temat zauwazylem ze na kazdym wiekszym forum jest podobny temat - werbujecie nowych zwolennikow ? :P

 

Poczytalem tez komentaze naukowcow do ksiazek o tej tematyce np Nieznanego Swiata

Marka Hazlewooda gdzie naukowcy wytykaja mase bledow, uprozczen, naciagania faktow, czy chocby bledow w obliczeniach jakie popelnil Hazlewood ... To dobitnie swiadczy o "wartosci" tych ksiazek.

 

No ale przeciez ci naukowcy wspolpracuja z tym "zlym rzadem"

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz tego kupować. Ale polecam obejrzenia jeden film. Pewnie nazwiesz to filmem zrobionym przez FANATYKA (Erich von Daniken - i wszystko jasne).Ale w filmie tym dokumentalisci po prostu jeżdżą w pewne miejsca z kamerą.Jest to film z roku 1970. Erich von Daniken - Chariots of the Gods.Jest na emule. Obejrzyj go z SAMEJ CIEKAWOSCI, potem mozesz wysmiac mnie i wszystkich co sie naukowców nie słuchają ( w filmie tym wypowiadają sie naukowcy :) )Nie dotyka on problemu planety Nibiru ale ukazuje coś z czym dzisiejsi naukowcy sprzeczają się OD ZAWSZE.A mianowicie pobyt na ziemi przed narodzeniem Chrystusa astronautów (juz nie napisze kosmitów zeby kontrowersji nie wzbudzac). Nie pisz ze ksiązki itd są pisane przez fanatyków jezeli ich nie czytałes.Ktos kto podwaza opinię WIĘKSZOSCI jest od razu brany za fanatyka.Błędne myślenie.Moze nawet nie tyle PODWAZA co uznaje taką możliwość.Krótko.Polecam film dokumentalny.

 

Nie slyszalem nigdy o ksiazce Hazelwooda :] Moze w ameryce ktos napisal ksiazke co by troszke hajsu zarobic kolorując troszeczkę powstałą hipotezę.Kij wie

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ;] naukowcy wszyscy milczą (ogólna teoria spisku :>?). Prawa fizyki kłamią (fajne Einstein też kłamał :>?) jak do tej pory samochody jeżdżą, komputery chodzą (ciekawe to gdzie ta fizyka jest zła?). Wiesz co to są legendy ? Odrzucasz naukę jako kłamstwo i jak tutaj tłumaczyć :>? Od 2005 do 2012 roku spotkanie z Obcymi. Ps powiedz mi jak obliczyć użycie mózgu :>? jest jakiś fajny licznik :>? (to duży umysł może więcej?).

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz tego kupować. Ale polecam obejrzenia jeden film. Pewnie nazwiesz to filmem zrobionym przez FANATYKA (Erich von Daniken - i wszystko jasne).Ale w filmie tym dokumentalisci po prostu jeżdżą w pewne miejsca z kamerą.Jest to film z roku 1970. Erich von Daniken - Chariots of the Gods.Jest na emule. Obejrzyj go z SAMEJ CIEKAWOSCI, potem mozesz wysmiac mnie i wszystkich co sie naukowców nie słuchają ( w filmie tym wypowiadają sie naukowcy :) )Nie dotyka on problemu planety Nibiru ale ukazuje coś z czym dzisiejsi naukowcy sprzeczają się OD ZAWSZE.A mianowicie pobyt na ziemi przed narodzeniem Chrystusa astronautów (juz nie napisze kosmitów zeby kontrowersji nie wzbudzac). Nie pisz ze ksiązki itd są pisane przez fanatyków jezeli ich nie czytałes.Ktos kto podwaza opinię WIĘKSZOSCI jest od razu brany za fanatyka.Błędne myślenie.Moze nawet nie tyle PODWAZA co uznaje taką możliwość.Krótko.Polecam film dokumentalny.

 

Nie slyszalem nigdy o ksiazce Hazelwooda :] Moze w ameryce ktos napisal ksiazke co by troszke hajsu zarobic kolorując troszeczkę powstałą hipotezę.Kij wie

1634990[/snapback]

 

Tak sie sklada ze w mlodosci czytywalem Danikena - mam nawet kilka jego ksiazek w domu - (moge ci odsprzedac :lol: ) tyle ze ja z tego wyroslem.

Nie jest on dla mnie zadnym autorytetem - jego teorie sa wysmiewane przez swiat nauki, sa niespojne, zreszta czego mozna wymagac po czlowieku ktory jest hotelarzem a nie naukowcem !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szembor > cytat z twojej wypowiedzi "jeżeli coś ma pojemność 100 % to dlaczego uwolnione jest tylko 3 % skoro mogłoby w sposób naturalny iść z większą wydajnością ( mowa tu o mózgu"

 

mózg potrzebuje do działania dużych ilości energi i tlenu, jaż nie pamiętam dokładnie bo fizjologie dawno juz miałem ale mózg chyba zużywa 1/5 energi i tlenu dostarczanego do organizmu , a jest uzywany w 3% gdyby był w 100% uzywany bo by organizm nie był w stanie dostarczyc energi i tlenu , taka moja teoria ( co do zuzyia tlenu i energi przez mózg to tak mniej więcej pamiętam , moge się mylic bo fizjologie już miałem dawno temu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram - mozg wykorzystuje 25 % energii dostarczanej organizmowi,

Pobiera 50 % glukozy z krwi reszte zuzywaja inne tkanki.

 

Wiec nie wyobrazam sobie wykorzystania mozgu w 100 % bo po prostu nikt nie byl by w stanie dostarczyc mu takich ilosci energii.

No ale to tez pewnie spisek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko...CO TO MA DO RZECZY ZE JEST HOTELARZEM???? Ja nie moge zastanów sie co mówisz. To ze jest hotelarzem zabrania mu miec otwarty umysł ? Zabrania mu wnioskowac pewne hipotezy na podstawie OGOLNODOSTEPNYCH DLA CALEGO SWIATA dowodów i niewyjasnionych zjawisk?? Nawet naukowcy nie potrafią wytłumaczyc pewnych spraw i nawet równania im nie pomagają. Zostan naukowcem, czy to znaczy ze MAM SIE CIEBIE SLUCHAC bo Ty naukowiec i tylko Ty napewno masz racje? Bo nie jestes hotelarzem tylko masz tytuł naukowca bo wynalazłes zupe w proszku napędzaną wrzątkiem? Daj spokój.Jest tyle NIEZBITYCH dowodów , malowideł stworzonych przez "prymitywnych" ludzi, piramidy egipskie, PRZETLUMACZONE EPOSY , KNIGI pisma znalezione w piramidach.Na caaalym starozytnym swiecie ludzie sie umówili i wszedzie opowiadają tee same historie..o latajacych maszynach, o Bogach przybyłych z nieba.Napewno mieli przy tym niezły ubaw bo wiedzieli ze " A ZROBIMY NIEZŁĄ ZAGWÓZDKĘ TYM WSZYSTKIM W PRZYSZLOSCI, NIECH MYŚLĄ ZE NAS NOLE NAWIEDZIAŁY i szaraki w hełmach " :lol: Nawet naukowcy przeprowadzający badania przy piramidach sami stwierdzili ze bez profesjonalnego sprzetu nie da sie tak obrobic kamienia jak te ociosane z których są powstałe egipskie piramidy.Ale to pewnie tym naukowcom nie można wierzyć bo bo ich teorie i hipotezy zaczynają wykraczac poza naszą codziennosc.Ze cywilizacja egipska tamtych czasów była bardziej rozwinięta niz nam sie wydaje.Chcesz zostac wysmianym naukowcem? Zbadaj leżące na calym swiecie dowody, wyciągnij wnioski ktore nie przypasują reszcie i masz zagwarantowaną opinię fanatyka.Pff.

 

P.S - no to chłopaki opracowali juz teorie i opisali dokladnie dlaczego człowiek wykorzystuje małą ilosc procentową swojego mózgu.Robie screenshota i wysyłam do Komisji od spraw przyznawania nagrody Nobla. OKLASKY

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...