Skocz do zawartości
Slimaczek

Hellgate: London

Rekomendowane odpowiedzi

czy mi się wydaje, czy gra coraz gorzej wygląda :( szczególnie te fikuśne bronie i pozostałości po potworkach.

W sumie... pierwsze trailery (panna i koleżkowiec w zbrojach masakrowali hordy ścierwa w kanałach) zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie, teraz ciśnienie jakoś mi nie skacze. Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie... pierwsze trailery (panna i koleżkowiec w zbrojach masakrowali hordy ścierwa w kanałach) zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie, teraz ciśnienie jakoś mi nie skacze. Poczekamy, zobaczymy...

Porównujesz trailer do gameplaya, a to bezsens. Porównaj starsze gameplaye do obecnych. Co do broni to imo właśnie plus, że nie są to standardowe gnaty. Co do 4tego filmiku to link już działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=8775&a=1

 

W trakcie przeglądania moja mina zaczęła wyglądać mniej więcej tak:

<_<

A jak Ci powiem, że premiera dopiero w wakacje? Na screenach wygląda to gorzej od gier za 30 zł ;]

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

A grafika miała być tak super-hiper-elo itp <_< Na screenach prezentuje poziom gier sprzed 2 lat :mur:

Dziwne ale na filmiku z TC HYPER miałem wrażenie, że wygląda to stokroć lepiej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki na screenach to może zacytuję northropa (tego który pojechał do flagship studios pograć sobie w betę etc):

 

zalozeniem ludzi w FSS jest aby gra byla dostepna dla jak najwiekszej ilosci graczy. innymi slowy, ich planem jest to, aby gra chodzila dobrze na 6 letnim kompie i na nowych maszynkach wyposazonych w Intel JFSY840498, SLI 990000GTX Ultra Super i 800GB DDR4. a obecny kod gry wyglada jak sielanka. (nie wspominajac, ze optymalizacja gier w stanach yglada troche inaczej niz np. w Polsce). ponadto, co juz napisalem powyzej, przy kazdem screenshot'cie, recznie zmieniaja nachylenie kamery, co nie wspolpracuje z ich silnikiem na najlepszych stosunkach i wszystko wyglada jak siano. (Ivan kiedys pokazywal co sie dzieje jak zacznie robic rotacje kamery, to demony zaczely nachodzic jeden na drugim i zaczela sie robic jedna wielka kupa niczego).

 

o ile o klimat i grywalnosc, wedlog mnie, jest naprawde pierwszorzedne, o tyle o grafike tez sie nie martwie, biorac pod uwage, ze bedzie sie mialo w zasobie dosc "ladny" komputer.

Mnie jak zwykle grafika nie obchodzi, bo liczy się TYLKO grywalność, ale i tak uważam że graficznie gra będzie powalała. Beta testy zamknięte zaczynają się jeszcze w tym miesiącu, ale nie wiemy jeszcze czy dostaniemy cd-keye do rozdania w Polsce, Flagship Studios trzyma to w tajemnicy

 

BTW. Skrót relacji z wyjazdu do Flagship Studios jest tutaj: link

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Co do grafiki na screenach to może zacytuję northropa (tego który pojechał do flagship studios pograć sobie w betę etc):

Mnie jak zwykle grafika nie obchodzi, bo liczy się TYLKO grywalność, ale i tak uważam że graficznie gra będzie powalała. Beta testy zamknięte zaczynają się jeszcze w tym miesiącu, ale nie wiemy jeszcze czy dostaniemy cd-keye do rozdania w Polsce, Flagship Studios trzyma to w tajemnicy

Grywalność? Mnie zawsze gry w których lecą na mnie potwory po linii prostej a ja muszę do nich walić nudzą :razz:

 

Gra jest robiona pod Windows Vista i DX 10 więc o co chodzi z tym 6 letnim kompem :razz: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie trzeba mieć Visty i DX10, na dx9 też gra działa.

A grywalność mi w Diablo w 120% odpowiadała więc mnie takie gry ciągną

Co do grafiki na screenach to dla pewności zapytałem northopa:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

8381438, 2007-01-09 22:59:22:

duzo ludzi narzeka ze na screenach hellgate wyglada paskudnie

 

northrop, 22:59:34:

to wina Ivana

 

northrop, 22:59:44:

on za to odpowiada

 

8381438, 22:59:48:

czemu

 

8381438, 23:00:13:

ale podczas grania tez tak to wyglada czy grafika jest w porzadku?

 

northrop, 23:00:21:

juz nie raz tlumaczyl, ze po prostu wiele razy jak bierze screene, to po prostu "mrozi gre" i obraca kamere, dla "lepszego efektu".. problem w tym, ze ich silnik wogole tego nie wspomaga, i wychodzi kiszka

 

northrop, 23:00:35:

podczas grania, grw wyglada miodzio

 

northrop, 23:00:57:

nie zauwazylem nic, czego mozna bylo sie doczepic

 

8381438, 23:01:16:

oki, wiec screenami nie ma sie co sugerowac

 

northrop, 23:01:28:

niektore rozwiazania moze byly troche upierdliwe, ale graficznie gra sie bardzo ladnie prezentowala

 

northrop, 23:01:30:

tak jest

 

northrop, 23:04:18:

sugerowac to sie troche mozna takimi screenami gdzie jest obecna konsola, tak jak tutaj http://vaultmedia.ign.com/rpgvault/image/h..._1166674897.jpg

 

northrop, 23:04:36:

ale wszystko inne, to juz zabawa z ustawieniem kamer dla efektow

 

8381438, 23:05:04:

okay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Tekstury na których można liczyć pixele to raczej nie wina kamery. Dziwne bo na filmach wszystko wygląda pięknie a na tych screenach do d***. Ciekawe co z tego wyjdzie chociaż i tak na ten tytuł nie liczę bo fanem tego typu gier nie jestem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zła wiadomość dla wszystkich, którzy mieli nadzieję, że Hellgate: London, gra od byłych pracowników Blizzard North, będzie podobna do Diablo pod względem rozgrywki i rozwiązań związanych z grą przez Internet.

 

Sam Bill Roper z Flagship Studios powiedział serwisowi Shacknews, że multiplayer Hellgate: London czerpie gaściami z pozycji MMO, a żeby pograć przez Sieć z innymi... trzeba będzie co miesiąc płacić. Na szczęście będzie można też grać tylko w tryb Single Player i nie ponosić miesięcznych opłat. Multiplayer jednak będzie o wiele bogatszy, ponieważ często aktualizowany.

 

Dostępny będzie również stopień trudności Hardcore, znany z Diablo 2, na którym nasza postać bezpowrotnie przepadnie, jeśli umrze. Hellgate: London swoją premierę przeżyje w wakacje tego roku. Wysokość opłat miesięcznych za grę online nie jest jeszcze znana.

 

gry.wp

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry.wp.pl nawet porządnie newsa skopiować nie potrafiły z zagranicznych portali, nie multiplayer ma być płatny ale tryb MMO(rpg), to nie jest to samo bo może być multi takie jak w diablo a MMO to będzie wtedy 2gi typ multi, taki jak w WoW. Narazie nic nie wiadomo, a informacje o abonamencie nie są pewne. Wczoraj Ivan w wywiadzie powiedział, że narazie to tylko spekulacje.

 

A co do słabej grafiki jeszcze, nie wszystkie screeny są z przestawioną kamerą, a niktóre mimo iż mają ją przestawioną to wyglądają całkiem nieźle:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Rozumiem, że do SP żadnego abonamentu się nie płaci?

 

A co do kamery co z tego, że przestawiona z góry ma gra wyglądać lepiej ale przecież gra ma też kamerę FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za sp żadnych dodatkowych opłat nie ma, za multiplayera zwykłego też nie. Abonament MOŻE być za tryb MMO, massive multiplayer online, jak już wcześniej pisałem w HGL to prawdopodobnie będą 2 osobne tryby.

 

A co do kamery co z tego, że przestawiona z góry ma gra wyglądać lepiej ale przecież gra ma też kamerę FPS.

I podczas grania wszystko wygląda ok, nieważne czy w widoku FPP czy FPS, problemy pojawiają się w momencie kiedy kamere chce się ręcznie obrócić, wtedy niektóre elementy zaczynają na siebie zachodzić, tekstury się walą i w ogóle nie wygląda to zbybt fajnie. Jedyne do czego można się doczepić to mało szczegółów na potworach, jest to prawdopodobnie spowodowane tym że na ekranie nieraz będzie rzeźnia jak w diablo, masa przeciwników jednocześnie.

 

Btw co do grania na starszych PC, zacytuję kawałek tego wywiadu:

GameSpot: Jak na czas obecny prezentują się wymagania sprzętowe? Hellgate był używany do prezentacji najnowszych technologii graficznych i jak widać prezentuje się całkiem nieźle na najnowszych systemach, ale co ze starszymi komputerami?

Bill Roper: Idziemy w obu kierunkach, jeśli chodzi o grafikę i wymagania systemowe. Nasza gra jest częścią programu Games for Windows, Vista i DirectX 10, wiec pracujemy blisko z Microsoft i nVidia. W międzyczasie tworzymy wersję zawierajacą mniej poligonów w każdym aspekcie gry, co pozwoli nam na lepszą optymalizację starszych systemów. Chcemy, aby gra była dostępna dla jak największej liczby graczy, niezależnie od tego czy maja najnowsze dzieła technologii komputerowej czy stare komputery.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat przymarł, więc wykopuję. Na oficjalnej stronie pojawiła się rozszerzona wersja trailera z walki w katedrze (achtung, to nie gameplay ;) ). Ogląda się ciekawie, uwagę zwraca zwłaszcza świetna synchronizacja ruchu warg z dźwiękiem. Do pobrania STĄD (65 MB).

 

Po przejrzeniu dostępnych materiałów o grze H:L w obecnej postaci coraz bardziej zaczyna kojarzyć mi się z Diablo 1 i mimo marudzenia wciąż robię sobie spore nadzieje i czekam z niecierpliwością. Fajnie byłoby zabrać się za oczyszczanie Londynu z ludźmi z forum :D

 

I jeszcze garść nowych screenów na Tiscali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dzepetto

Temat przymarł, więc wykopuję. Na oficjalnej stronie pojawiła się rozszerzona wersja trailera z walki w katedrze (achtung, to nie gameplay ;) ). Ogląda się ciekawie, uwagę zwraca zwłaszcza świetna synchronizacja ruchu warg z dźwiękiem. Do pobrania STĄD (65 MB).

 

Po przejrzeniu dostępnych materiałów o grze H:L w obecnej postaci coraz bardziej zaczyna kojarzyć mi się z Diablo 1 i mimo marudzenia wciąż robię sobie spore nadzieje i czekam z niecierpliwością. Fajnie byłoby zabrać się za oczyszczanie Londynu z ludźmi z forum :D

 

I jeszcze garść nowych screenów na Tiscali.

fajny render

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIE klasy jakimi przyjdzie nam grać w Hellgate: London zostały ujawnione!

 

Są to:

Templarzy: Blademaster i Guardian

Cabaliści: Evoker i Summoner

Hunterzy: Eingeener i Marksman

 

Opis klas i cały artykuł im poświęcony z majowego PC Gamblera jak zwykle tutaj. No to miłej lektury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko "ruszyło" na moim lapku...

Troche dziwne te bronie, mieczyki, zbroje etc. są wporządku, ale te pukawki? a raczej te plujki :/ mam nadzieje ze sprawdzą się w realu.

A co do realu, ciekawe , jak bardzo realne będzie odzwierciedlenie ulic, tzn. ich nazw i ewentualnych znanych budowli przy nich ( nie mówie o big benie ofc ;) )

 

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Oczyścić londyn to by się naprawde przydało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe , jak bardzo realne będzie odzwierciedlenie ulic, tzn. ich nazw i ewentualnych znanych budowli przy nich ( nie mówie o big benie ofc ;) Oczyścić londyn to by się naprawde przydało... )

Takie drobne porónanie budowli z reala do tych z HGL znajduje się tutaj. Tylko że to było dość dawno robione a od tamtej pory grafika uległa zdecydowanej poprawie więc i te budowle mogły się pozmieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie drobne porónanie budowli z reala do tych z HGL znajduje się tutaj. Tylko że to było dość dawno robione a od tamtej pory grafika uległa zdecydowanej poprawie więc i te budowle mogły się pozmieniać

eee...myślałem że będę mógł wejść na moją ulice i sąsiadowi domek zburzyć, co mi co rano napier... po ścianie ;)

 

czyli główne atrakcje będą widoczne, pozostałe budowle pewnie standardowe, ale nie to przecież będzie główną atrakcją w tej grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, zapowiada sie na nudną strzelankę w hmarę tępych zombiaków pędzących w stronę gracza. Lypa.

To diablo musiało być dla Ciebie jednym wielkim chłamem, mam rację? :) Hellgate to nie jest shooter z elementami RPG tylko coś zupełnie odwrotnego. Chyba że gramy Hunterem ta postać powstała właśnie dla fanów FPS ale imo i tak nawet wtedy HGL ma w sobie zdecydowanie za dużo elementów RPG żeby przypadła do gustu fanom zwykłych strzelanin.

 

eee...myślałem że będę mógł wejść na moją ulice i sąsiadowi domek zburzyć, co mi co rano napier... po ścianie ;)

 

czyli główne atrakcje będą widoczne, pozostałe budowle pewnie standardowe, ale nie to przecież będzie główną atrakcją w tej grze...

To o czym mówisz by się kłóciło z jednym z priorytetowych założeń Hellgate: London, Czyli z losowym generowaniem świata. Za każdym razem przechodząc grę będzie inaczej.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś już nie może doczekać się gry i ma zbędne siedem i pół setki w kieszeni, to polecam zerknąć na to: KLIK.

:lol2: :lol2:

Dobre ;). Nie no gry nie ma, w sumie nie wiemy z czym to sie bedzie jadło (bo nie graliśmy) a tutaj taki zonk. Jestem pierwszym który poleci do sklepu i wbuli 750zl na to cos :lol:.

 

Co do samego HG:L to w sumie w sieci nic nowego nie ma :?. Ani filmików ani nic. Robią to jeszcze w ogole ? Na GS wyczytałem ze data wydania nie została jeszcze ustalona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...