Skocz do zawartości
Slimaczek

Hellgate: London

Rekomendowane odpowiedzi

Naturalnie, że spoko.

 

Takie Diablo, tylko że FPP... dodatkowo ludzie od Diablo właśnie współtworzą ten projekt. Na zachodzie jest bardzo głośno o tym tytule, u nas na razie cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

moze to i lepiej

To ja moze nieco zmace ta cisze i powiem... next gen pierwszy pojawi sie na pieca :|

To intro wyglada lepiej niz cokolwiek widzialem do tej pory. Trailery z PS3 tak sie nie prezentuja. PC Gamer twierdzi, ze gra wygladac bedzie jak w trailerze. Namco - jedna z moich ulubionych firm. Wooow. Serio: jestem w ciezkim szoku, bo na screenach giera prezentuje sie niezle, ale zobaczyc to w akcji... Londyn!!!! Ja chce tam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem pewien ze ta gra nie bedzie tak wygladac, chyba ze wyjdzie w polowie 2007. Nowy silnik Unreala nie potrafi takich zeczy a dlubia go juz od x czasu. Takie moje zdanie, obym sie mylil. Nie dajmy sie poniesc emocjom tak jak fani ps3 na prezentacji "render show"

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie dopieszczona, jak ktos wkłada tyle serca w trailerek, to i gre dopieści ----- jak będzie choć w połowie tak ładna jak filmik, to już będzie super :)

Zupełnie inna historia to gameplay .....

 

Narka!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Wdg PC Gamera jest to najbardziej oczekiwana gra 2006 roku - dopiero po niej jest Stalker, Oblivion, jakis Auto Assault, Toca 3. Screeny pokazujace gamplay wygladaja identycznie jak to co widac w tym filmiku. I do tego jest to... RPG. Ja czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh widomo ze najbardziej oczekiwana (wyczekiwana?) bo jej termin jest najdalszy natomist TR czy oblivion sa lada dzien na rynku. No tylko stalker moze sie ukazac po hellgate a ja obstawiam ze predzej wyjdzie UT2007 niz stalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

heh widomo ze najbardziej oczekiwana (wyczekiwana?) bo jej termin jest najdalszy natomist TR czy oblivion sa lada dzien na rynku. No tylko stalker moze sie ukazac po hellgate a ja obstawiam ze predzej wyjdzie UT2007 niz stalker

ETA: 10/2006

Dla UT:2007 ETA to 11/2006 - tak samo Stalker.

 

Co do Hack&Slash to zgoda, dodajcie do tego losowe generowanie poziomow (tunele metra zamiast lochow), wykorzystywanie obiektow istniejacych w Londynie w rzeczywistosci (ponad 500 obiektow architektonicznych odwzorowanych ponoc tak szczegolowo, jak na to pozwala obecny piec plus charakterystyczne domki londynskie, samochody (raczej wraki) i podobno najwieksza ilosc przeciwnikow (w sensie zroznicowania) + tryb online pozwalajacy na gre w trybie coop do 32 osob jednoczesnie... plus mozliwosc obserwowania akcji zza plecow bohatera w pojedynkach wymagajacych uzywania broni bialej (wielkie miecze!)

Postaram sie na dniach (w zaleznosci od wolnego czasu) wrzucic troche screenow z gameplaya na jakis serwerek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

EEEE panowie , ale to chyba nie bedzie tak wyglądało ???

PC Gamer opublikowal screeny, z ktorych wynika, ze owszem. Haczyk w tym, ze screeny pokazuja tylko korytarze metra - nie ma nic z powierzchni ziemii i samego Londynu. Ale te korytarze - takie same jak w tym filmiku.

Dlatego wszyscy sie tak tym podniecaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC Gamer opublikowal screeny, z ktorych wynika, ze owszem. Haczyk w tym, ze screeny pokazuja tylko korytarze metra - nie ma nic z powierzchni ziemii i samego Londynu. Ale te korytarze - takie same jak w tym filmiku.

Dlatego wszyscy sie tak tym podniecaja.

Nic nie wiadomo, sądzę że oprawa audio/wizualna będzie piorunująca ;). O resztę też jestem spokojny z prostej przyczyn, developerzy z Blizzarda ( min. Bill Roper ), więcej nie trzeba dodawać, daje to 99% szansy że gra będzie genialna, jak wszystko co wyszło z ich studia. W CDA pisali,

 

"Firma Nvidia korzysta z gry studia Flagship do prezentowania swoich najnowszych kart graficznych, a to zdarza się rzadko w przypadku tytułów znajdujących się w takiej, stosunkowo wczesnej, fazie produkcji.. "

Więc coś w tym musi być że grafika jest cudowna :>. Mam nadzieję, że nie będzie "meant to be played".

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu tylko vista , havok fx jedzie na sm3.0 czyli dx9c

 

poza tym wiele gierek , co niby pisze że tylko będzie chulało na viscie - to tak naprawde będzie wpis w exe , taka blokada by gierka nie odpaliła na xp(np doom3 , q4 only xp a zmieniasz wpis w exe i normalnie działa na 98/Me)

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiedziałem, że się coś święci z NV min po tym tekście w CDA. A więc szykuje się genialna gra :] Niech się obliviony, gothic i cała reszta schowa :). Klimat i fabuła będzie na pewno genialna ze względu na studio i autorów odpowiedzialnych za D1 i D2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiedziałem, że się coś święci z NV min po tym tekście w CDA. A więc szykuje się genialna gra :] Niech się obliviony, gothic i cała reszta schowa :). Klimat i fabuła będzie na pewno genialna ze względu na studio i autorów odpowiedzialnych za D1 i D2.

Wrozbita jestes? :> Ja bym sie tak nieekscytowal samymi screenami.

Gra moze byc naprawde udana ale teraz to juz nie ma pewniakow i nawet goscie od D1 i D2 moga dac ciala, wiec spokojnie - pozyjemy zobaczymy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrozbita jestes? :> Ja bym sie tak nieekscytowal samymi screenami.

Gra moze byc naprawde udana ale teraz to juz nie ma pewniakow i nawet goscie od D1 i D2 moga dac ciala, wiec spokojnie - pozyjemy zobaczymy ;]

Nie jestem :) ale Roper'a jestem pewien i wszystkiego co jest związane z marką Blizzard :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że on już nie jest blizzard, odszedł razem z kilkoma gościami potym jak pokłucili sie z szefostwem vivendi

jednak gra może być czymś w stylu diablo AD2007 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Myslisz ze taki fajn diablo jak ojejku nie wie, ze juz nie blizzard to robi?

 

Ojejku, fabula? W tej grze? :> Pewnie bedzie sie szlo do przodu i mlucilo wszystko wiec fabula raczej zejdzie na drugi plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fabuła... czasami sie przydaje ;)ale chyba najważniejsza jest grywalność, a tego gierkom blizzarda nigdy nie brakowało. wiec jeśli Rooper i kolesie nie zapomną o swoich korzeniach to gra powinna być fajna. Zresztą pożijom uwidim jak to nasi wschodni koledzy mówią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą grę od czasów założenia flagshipstudios, premiera miała być przecież 26 maja, a teraz na wp piszą, że w październiku dopiero :mad: . Jedyne co mi w grze nie pasuje to twarz tej laski z trailerow :wink: mogli zrobić jakąś ładną postać, no i fakt że będzie trzeba włądować kase w update PC ale dla tej gry wszystko...

 

 

UPDATE:

Wiadomo cokolwiek na temat polskiej wersji językowej?

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze taki fajn diablo jak ojejku nie wie, ze juz nie blizzard to robi?

 

Ojejku, fabula? W tej grze? :> Pewnie bedzie sie szlo do przodu i mlucilo wszystko wiec fabula raczej zejdzie na drugi plan.

No dokładnie hehe :-) lepiej bym tego nie ujął chodzi o 1 zdanie (;. A właśnie myślę że jakaś namiastka fabuły mrocznej jak to w diablo bywało będzie. Mi odpowiadała ta co była w obu epizodach diabełka. Jeszcze raz artykuł w CDA przeczytałem i pisze tam że Rooper mówił iż świat będzie 10 razy bardziej złożony niż ten w Diablo no i jak to w diabełku było zawsze będzie generowany dynamicznie( czyt. losowo ), tyle że tym razem w 3d :P. Broni ma być dużo, każde można modyfikować, wszystko wpływa na statystyki, dodatkowo obrażenia od żywiołów znane z diabełka. Ja prawie jestem pewien że będzie to czego od niej oczekuję. A w Roper'a zawsze wierzyłem :>.

Jedyne co mnie martwi to mój podpis... ATI a współpracowali z NV.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A no rzeczywiscie, i to dosc ostro z nvidia. W sumie to Rooper dosc zachwalal nvidie i ostro slodzil (gdzies czytalem jakis artykul) nvidi, ze niby super wypas hiper technologie sa pomocne w tworzeniu gry :lol: ale bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak optymalizacja...

byleby tylko polskiej wersji nie robili bo zrobią pewno znowu taką kasznę jak z D2 ;)

(dla potencjalnych komentatorów tego postu mam jedną odpowiedz:

UCZYĆ SIĘ! na lenistwo nie ma usprawiedliwienia ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak optymalizacja...

byleby tylko polskiej wersji nie robili bo zrobią pewno znowu taką kasznę jak z D2 ;)

(dla potencjalnych komentatorów tego postu mam jedną odpowiedz:

UCZYĆ SIĘ! na lenistwo nie ma usprawiedliwienia ;) )

No coś Ty... Polonizacja była super prócz bugów w tekście( czyli zwłaszcza itemach... ) ale były patche na to. Głoś podkładany był bardzo dobry, zarówno w cut-scenkach jak i grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...