Skocz do zawartości
Slimaczek

Hellgate: London

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prawda że nic nowego nie ma :-) Niecałe 2 tygodnie temu został zaprezentowany film pokazujący wszystkie 6 klas w akcji, dzisiaj 40 nowych screenshotów. Ciągle pojawiają się jakieś wywiady itp.

 

My nie graliśmy, ale to nei znaczy że inni nei grali :-) Relacja naszego redaktora z ostatniej wizyty w FlagshipStudios - link.

 

A tutaj taka ciekawostka :-):

Dołączona grafika

 

Ogólnie to można powiedzieć że w oststnim czasie działo się więcej niż kiedykolwiek. Zostało też powiedziane co zyskujemy płacąc miesięczny abonament. Na prawdę sporo informacji jest w necie.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek do Hellgate: London w planach! a ja na to -> :lol:

Mimo że, głośna produkcja z gatunku action RPG o nazwie Hellgate : London planowana jest dopiero na jesień bieżącego roku, twórcy gry ze studia Flagship Studios rozważają już stworzenie dodatku do swojej produkcji. Jeden z przedstawicieli producentów gry, Kim Jin Hyung powiedział: „Obecnie prowadzimy ożywione dyskusje na temat rozszerzenia do Hellgate.

Nie mogę zdradzić szczegółów odnośnie umiejscowienia akcji dodatku, jednak rozważamy zlokalizowanie fabuły w Azji - tak, by objęła swym zasięgiem kilka miast.”

 

Możemy być pewni więc, że jeżeli Hellgate: London spełni pokładane w nim nadzieje, być może doczekamy się całkiem miłego rozszerzenia podstawowej wersji gry.

zródło gry.wp : http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,34590;core.html

 

Dla mnie jest żartem myślenie o dodatku jak nie ma full :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek do Hellgate: London w planach! a ja na to -> :lol:

 

zródło gry.wp : http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,34590;core.html

 

Dla mnie jest żartem myślenie o dodatku jak nie ma full :lol2:.

Jasna sprawa->Nie zdążą zrobić gry na czas (a przynajmniej nie takiej dużej jak zamierzali na początku) to skrócą ją troche, a reszte dają w dodatku :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie niektórzy z was już wiedzą, Electronic Arts chce jak najbardziej wspierać Hellgate: London jak i społeczność zbudowaną wokół tej gry, świadczyć może o tym chociażby współpraca z Hellgatelondon.pl. Tutaj możecie wpisywać swoje sugestie dotyczące tego jak chcieli byście żeby EA Polska wspierało Hellgate: London. Warto się wypowiedzieć bo każdy pomysł się liczy!

 

Będziemy starali się wspierać Was właśnie w organizacji konkursu, różnego rodzaju imprez dla graczy już po premierze gry itp.

Wypowiedzcie się bo na prawdę warto!

 

BTW. Alphatesty w toku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, 2 listopada w Polsce, w 'Ewangielickiej' części Europy będzie 1 dzień wcześniej, a w USA 31 października.

Znany jest też już skład Edycji Kolekcjonerskiej:

 

1. Odmienne pudełko z innym designem.

2. 2 Płyty DVD z grą Hellgate: London

3. Bonusowy dysk z:

- Tworzeniem Hellgate: London"

- Oficjalnym soundtrackiem

4. Mapa Hellgate: London w formie plakatu.

5. 106 stronicowy komiks Dark Horse (czyli 4 komiksy w jednym wydaniu).

6. Wyjątkowy pet w grze: Mantawraith

W najbliższym czasie powinienem mieć info jak to w Polsce będzie wyglądało - czy będzie EK i czy w takiej samej formie. Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się powolutku premiera Hellgate'a, wiec pora odświeżyć temat. ;) Dziś chciałbym Was serdecznie zaprosić do obejrzenia Video Zapowiedzi gry Hellgate: London w serwisie GameHot.pl.

 

Wystarczy kliknąć tutaj:

Hellgate: London - Video Zapowiedź

 

Jak zawsze, proszę o wybaczenie za posta zalatującego reklamą, ale filmik może się wydać bardzo interesujący, bo w 5-minutowej pigułce zawiera podsumowanie tego wszystkiego, co do tej pory wiadomo o grze. O ile w tych kilku minutach da się to podsumować. ;)

 

Po obejrzeniu zapraszam do dalszej dyskusji o filmiku i grze. Oczywiście w tym wątku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik jak najbardziej interesujący. Fragmenty gameplay wydają się dużo ciekawsze (przynajmniej jeśli chodzi o grafike) niż te które widziałem poprzednio. Być może też dlatego,że bohaterowie używali głównie broni białej, na którą najbardziej się nastawiam :)

Perspektywa trzeciej osoby też bardziej przypada mi do gustu,imo walki wyglądają bardziej efektownie.

Oby tylko nie było za łatwo i za trudno. Stopień trudności D2 jak najbardziej mi odpowiada.

Nic tylko odliczać te 7 tygodni i cieszyć się :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perspektywa trzeciej osoby też bardziej przypada mi do gustu,imo walki wyglądają bardziej efektownie.

Powiem Ci szczerze, że jak na to patrzę, to też bardziej podoba mi się tryb TPP. Dobrze, że twórcy odeszli od pierwotnego pomysłu tylko na FPS, z opcją TPP dla walki bronią białą. Zobaczymy, jak zostanie rozwiązane sterowanie.

 

Gra Online ma też być w jakiś sposób płatna - zobaczymy, w jakim zakresie. Podobno kupowanie i sprzedawanie przedmiotów w markecie ma być "płatne" dodatkowo. No ale tryb single player zapowiada się i tak dość ciekawie. Jeśli "bezpłatnie" będzie można walczyć na jakichś zwykłych arenach, to już będzie OK. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ciekawe jak z tym mp bedzie? Mam gro znajomych grajacych w D2, gdyby HG:L byl cos na wzor D2, a nawet czyms wiekszym - w materiale filmowym byla wzmianka o mp w stylu MMO, dlatego ciekawi mnie to dosc znacznie.

 

Myslicie ze w cfg w podpisie moge myslec o grze w ten tytul?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiacie się nad rzeczami które są już od dawna wiadome :)

Powiem Ci szczerze, że jak na to patrzę, to też bardziej podoba mi się tryb TPP. Dobrze, że twórcy odeszli od pierwotnego pomysłu tylko na FPS, z opcją TPP dla walki bronią białą. Zobaczymy, jak zostanie rozwiązane sterowanie.

TPP miało być od samego początku, tylko że na początku wyglądało na to że grając Cabalistą też będzie widok FPP, a później się okazało że FPP będzie dla Huntera. Grając templarem nawet nie ma możliwości załączenia FPP. Jeśli chodzi o sterowanie to jest podobne do tego w WOWie, czyli na WSAD sterujemy postacią, a na przyciskach od "1" do "=" używami skilli itp. Na "F" podnosimy itemypod Shift jest przypisany jakiś skill który gra 'proponuje' nam użyć, np. Kiedy biegniemy jest to skill zwiększający prędkość ruchu. Pod CTRL gra nam przypisuje to co może się nam w danej chwili przydać, np jesteśmy ranni to będzie tam item do leczenia itp. Steruje się bardzo przyjemnie. Pod "backiem" na myszce mamy tak jak w WOWie ciągły bieg, czyli nie musimy trzymać "W" żeby postać była w ruchu.

 

Podobno kupowanie i sprzedawanie przedmiotów w markecie ma być "płatne" dodatkowo. No ale tryb single player zapowiada się i tak dość ciekawie. Jeśli "bezpłatnie" będzie można walczyć na jakichś zwykłych arenach, to już będzie OK. :)

Info o płatnościach:

 

Flagship Studios przedstawia swoje plany co do płatności dla nadchodzącej gry Hellgate: London w Europie. HGL będzie oferował dwa tryby gry multiplayer: standardowy i płatny, dla graczy którzy będą płacić miesięczny abonament. Wraz z zakupem Hellgate: London, gra będzie oferować całkowicie darmowy tryb multiplayer na zabezpieczonych serwerach, na których będzie można grać wraz z tysiącami innych graczy, wymieniać się przedmiotami, przyłączać się do gildii, jak i używać wbudowanego w grę systemu czatu głosowego i listy przyjaciół. Dla graczy z abonamentem (9.99 euro / 6.99 funtów na miesiąc) Flagship Studios dostarczy bonusy, takie jak dodatkowe klasy, lokacje, demony, przedmioty czy też dodatkowe tryby gry (Hardcore, PvP, Role-Playing), jak również dodatkowe miejsce na większą liczbę postaci i dodatkowe miejsce na przedmioty w schowku. Gracze Ci będą mogli zakładać gildie i będą mieli możliwość wybierania oficerów. Będą też mieli dostęp do domu gildii. Dodatkowe funkcje to e-mail na przedmioty, internetowy dostęp do konta i miejsce w przyszłych testach beta (klucze rozsyłane losowo).

Czyli multi jest za free, ale dodatkowe atrakcje są już płatne.

 

Hm ciekawe jak z tym mp bedzie? Mam gro znajomych grajacych w D2, gdyby HG:L byl cos na wzor D2, a nawet czyms wiekszym - w materiale filmowym byla wzmianka o mp w stylu MMO, dlatego ciekawi mnie to dosc znacznie.

 

Myslicie ze w cfg w podpisie moge myslec o grze w ten tytul?

MP jest takie jak w Guild Wars - miasta (stacje) służą do spotkań, tam możesz handlować itp, ale już lokacje poza stacjami są instancjami, czyli jesteś tam tylko Ty i członkowie Twojej drużyny.

 

Ja staram się za dużo nie grać przed premierą (w alphę), bo chciał bym grę 'poznawać' tak całkiem dopiero w finalnej wersji, ale np w niedzielę jak zacząłem grać to nie szło się oderwać :) . Ale to jak najbardizej plus. często przypomina się Diablo, głównie kiedy są jakieś wielkie rozróby, np armia trupów i summonerzy którzy ciągle tworzą nowe. Trupów nieraz jest tyle że trudno się dostać do summonera żeby go zlikwidować Wtedy jest prawdziwa rzeźnia:).

 

@alcen

Jakbyś miał 1,5GB Ramu to byś bez problemu pograł, ale z 1GB będzie ciężko. Powiem tak: Ja póki co gram na sprzęcie z configu i grać się da ale często przycina, bardzo często ilość FPS to 15, a podczas wielkich rozrób to szkoda gadać. Miechu, z którym grałem ma laptopa z jakąś grafą na poziomie radka 9600, c2d, 1GB Ramu i u niego gra na low chodzi podobnie jak u mnie na medium. Właśnie ram jest wąskim gardłem, kiedy odpalam HGL (na low/medium) to zostaje mi ok. 500MB wolnej pamięci. Za kilka dni powinienem mieć GF7600GS (chwilowo żeby pograć w HGL porządnie, zanim wymienie platformę) i powiem Ci że nie martwię się w ogóle że mi będzie kiespko HGL na tym 7600 chodziło, bo będzie jak najbardzie płynnie i to minimum w medium detalach.

 

Aczkolwiek podczas wielkich rozrób z w/w summonerami ilość FPS potrafiła nam spaść do..1 a nawet 0,5 :). Ale to wyjątek bo ilość postaci na ekranie jest wtedy przeogromna.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zlinkowałeś to druga część FAQ a nie zapowiedź, pierwsza część jest już spolszczona, druga po polsku w ciągu kilku dni mam nadzieję że się pojawi. Jutro start BETY :] A RTS mission robiłem w alphie, na początku nie umiałęe się połapać o co w ogóle chodzi ale później było ok:) A raz ja sterowałem w trybie RTS 4 żołnierzami, to kumpel który był ze mną w teamie dzięki bugowi w grze chodził z nimi po mapie i im pomagał :)

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego dalszego info o Landku? Dziwne. W każdym bądź razie, po zamówieniu pre-ordera w gram.pl dostajecie klucz do bety. Rejestrujecie klucz na stronie Londka, ściągacie 4GB klienta i śmigacie. Życzę udanych łowów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nowych informacji jest masa, codziennie przybywają nowe. Ale nie ma sensu ich tutaj wypisywać bo temat jest mało popularny (zresztą jak całe HGL w Polsce, za granicą ludzie czekają na premierę tego nie mniej niż kiedyś na Diablo 2, a w Polsce jest cisza). Co do bety, świetna jest :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnaturkę właśnie zaktualizowałem bo zaszły pewne zmiany. Gram na kompie z podpisu. Ustawienia na medium z tekturami i modelami na high. Na 8600 można grać z wszystkim na maxa.

 

Screenów niemogę dać bo NDA obowiązuje, ale duże portale o grach (raczej zagraniczne) i czasopisma będą mogły publikować co tydzień 5 screenshotów z określonych etapów gry. Hellgatelondon.pl też może zamieścić swoje 5 screenów z każdego etapu (i 2 krótkie filmiki) i prawdopodobnie jutro będzie można znaleźć newsa z nimi.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nowych informacji jest masa, codziennie przybywają nowe. Ale nie ma sensu ich tutaj wypisywać bo temat jest mało popularny (zresztą jak całe HGL w Polsce, za granicą ludzie czekają na premierę tego nie mniej niż kiedyś na Diablo 2, a w Polsce jest cisza). Co do bety, świetna jest :).

Malo popularny? IMHO tak powinno byc gra wychodzi temat rusza i tyle, a nie jak w innych gry nie ma wyciekla betka, jakies demo malo kto gral a temat ma 30 stron GDYBANIA i sie burdel straszny!

Ja czekam na HGL no i nic więcej poprostu czekam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 30 znajomych mi osób trzaska w betę. Zamów na gram.pl preordera, a dostaniesz klucz i po sprawie. Sam możesz sprawdzić i sam będziesz wiedział co o niej myśleć, a nie czytać 'burdelu'. Proste.

Nie zrozumiales, dla mnie tu jest porzadek! Piszac burdel mialem na mysli (napisalem zreszta INNE gry/tematy!) A cisze w temacie HGL (imho wzorowa) skinny500 odbiera jako niskie zainteresowanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL dobre. No i co ci zrobią jak zamieścisz screeny? Ok nieważne. Teraz nie mam dostępu do swojego kompa, screeny wrzucę najprawdopodobniej po weekendzie.

Świetne podejście, aż się żal robi... "LOL dobre. No i co ci zrobią". NIC. Ale skoro akceptowałem NDA to będę się go trzymał. I nie LOL, tylko normalne podejście, najwyżej 'mało polskie'. Inni się tego trzymają więc widać nie jestem jakiś nienormalny...

 

@Chwali - tak jak HeatheN pisał, możesz sam wypróbować HGL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne podejście, aż się żal robi... "LOL dobre. No i co ci zrobią". NIC. Ale skoro akceptowałem NDA to będę się go trzymał. I nie LOL, tylko normalne podejście, najwyżej 'mało polskie'. Inni się tego trzymają więc widać nie jestem jakiś nienormalny...

 

@Chwali - tak jak HeatheN pisał, możesz sam wypróbować HGL.

Z 'Polskością' i 'polskim podejściem' może tu nie wyjeżdżaj ok? Ty uważasz, że łamiesz umowę. Ok, nic mi do tego. Ja jednak już nie raz korzystałem z opisów, filmów z gameplaya, screenów zamieszczanych na tym forum przez różnych urzytkowników (nawet gdy nie wolno im było w teorii tego robić). Nie powiem, w niejednym przypadku zmieniłem swoją decyzję co do zakupu gry (na tak, lub na nie). Dlatego teraz, gdy mam okazję się zrewanżować, to po prostu to zrobię. W necie jest masa materiałów, które mają mniej niż tydzień, a nie zawsze wiesz kto na jakim konfigu gra.

 

PS. Chyba coś źle doczytałeś, bo ja już gram w Hellgate

 

Proszę bardzo, pierwsza część materiałów z kompa jak w sigu.

 

http://niedds.webd.pl/movies/Hellgate.avi

 

na nastawach jak poniżej:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

http://www.hellgatelondon.com/underground/multiplayer-faq

 

Q: What is a server anyway?

 

A: A server is a collection of computers hosting the game. Players select a server when they create an account and can interact with all other players on the same server. A single server supports hundreds of thousands to millions of players.

 

Jak to miliony graczy na serverze :blink: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...