Skocz do zawartości
Gość Rocca

Ciuchy

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz dac fotke tej bluzki? ;] Topic mozecie potraktowac zartoblwiie, lub jak ktos chce moze napisac co lubi nosic ;];] Ja sam lubie luzne ciuszki... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi sie podoba - to noszę. Nie jestem jakoś wybitnie przywiązany do marki, czy rodzaju...

 

Ostatnio dobrze mi się chodzi w tej koszulce co dostałem na Zlocie - "Be Quiet" ;)

1652412[/snapback]

To jeszcze jej od tamtej pory nie zdjales ? :blink:

 

 

W jakich się najlepiej czujecie...?

Nago. B)

 

Cherry-Juice gdzie moje 50pln... ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topic mozecie potraktowac zartoblwiie

1652425[/snapback]

tylko bez takich bo na testowym wyladuje :)

ja lubie generalnie nie wyrozniac sie z tlumu, wybieram kolory zblizone do bezowych lub takie "nieoczoj**ne". staram sie wygladac elegancko ale nie nachalnie. jak juz zniszcze paranoika i innych startujacych do tytulu master wszechswiata i bede sam piastowal ten urzad bede sie ubieral jak pimp. jak ten kolo-niziolek z "friday after next" albo s-dog :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kocham garniturki od pewnego czasu, ale do szkoly chodzic w nich nie bede ;[ Troszke dziwnie by to ygladalo, ale mamy plan z kumplem aby wylansowac nowa mode <lol> ;)

 

A obecnie dżinsy fishbona/bigstara/i jeszcze tam jakies , jak jest cieplo to 3/4 tez wpadna na mnie ;] + koszuleczka jakas sexi ( jedna mam nawet z napisem css ranger <dumny> ) a na to kurteczka ( czasem clinicowy dzins, czasem pseudo skora z reportera)

 

Widzieliscie nowa kolekcje re-reserved jesien/zima ?? Normalny wypas, zlukajcie na www.re-reserved.com

 

Ten sfeterek:

Dołączona grafika

 

jest wypasiony, jutro poniego chyba jade, taki fajny i mlodziezowy ;)

 

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ( hehe :D ) że to było do zawadera ;]

1652443[/snapback]

Tak, do zavadera ;]

Ath, wyplate dostane dopiero po niedzieli, wiec sie nie stresuj ;] Bys wpadl do ziomka na kwadrat, daleko nie masz ;];] Jak zawsze ci sie nie chce ;];]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo :D czerwona bluzka przy dżinsach wymiata :) biała też nie zawadzi :] powiem wam że pare miechów w tuning samochodów in da U2 wyrabia poczucie łączenia kolorków :D

 

EDIT Ciekawe jak sie czuje człowiek w takim czymś co ma Shinigami ? ;] tak to ten z avataru :D Nie wiem, narazie założe skafander peugeota który wygląda podobnie to się przekonam B)

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest smieszne...

 

Ładnie dobrane kolorki króluja!

W szafie głownie pomaranczowe\czerwone ubranka czesci "gornej" (ewentualnie z wkladkami takich kolorkow) + jeansowe dzinsy (znaczy takie niebieskie :P), i buciki na zmiane... czerwone najeczki/pomaranczowe reportereczki <lol>

 

Fajny temacik ;] Kocham fajne ubranka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest smieszne...

 

Ładnie dobrane kolorki króluja!

W szafie głownie pomaranczowe\czerwone ubranka czesci "gornej" (ewentualnie z wkladkami takich kolorkow) + jeansowe dzinsy (znaczy takie niebieskie :P), i buciki na zmiane... czerwone najeczki/pomaranczowe reportereczki <lol>

 

Fajny temacik ;] Kocham fajne ubranka ;]

1652471[/snapback]

Nie no z kim ja sie zadaje :D sądziłem że tylko kobiety lubią przekopywać tony materiału :D

 

P.S Czerwone i pomarańczowe buty ? W autobusie musisz ambitnie rzucać się w oczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się lubię jakoś dobrze, fajnie i młodzieżowo ubrać. Ale bardzo długo szumkam perełek i np. 1-2 koszulki miesięcznie to jest juz sporo ;)

 

Jeszcze powiem, że najlepsze są kolorki jasne, oczojebne --> pomarańcz, czerwień, żółty, zielony, jasny niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta nie jestem ;] ale kocham sklepy z ubrankami. Jedyny problem to kesz...

Tak zostalem wycowany przez rodzicow, i milutkie kolezanki, za co im dziekuje :P

 

Czy ja wiem czy takie oczojebne, do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic ;]

Te reportery nie sa cale pomaranczowe, tylko maja takie wstawki :P

 

 

ps. zavader co racja to racja :P

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczne skakac w marynarce :twisted: Tylko musze dobrac do niej spod (cos na spod plecow i buty ;] ) i Hadzia!

A najlepiej czuje sie w t-shirt'ie z Che Guevara. Solo jako granatowa + biale ASCII lub w trio Che + Ho Shi Minh + Lenin na czerwonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczne skakac w marynarce :twisted: Tylko musze dobrac do niej spod (cos na spod plecow i buty ;] ) i Hadzia!

A najlepiej czuje sie w t-shirt'ie z Che Guevara. Solo jako granatowa + biale ASCII lub w trio  Che + Ho Shi Minh + Lenin na czerwonym.

1652506[/snapback]

Trzeba było mnie widzieć jak miałem wpaść do szkoły " na galowo " :D myśle sobie że kurde marynarek nie lubie a spodnie do nich sux :D no ale trzeba cos wykombinować :) to ja co ? ano pyk moje bigstary plus biała koszula i halówki na nogi :D ale nadal coś mi nie pasowało bo koszula była niewygodna :D no to ja pod koszule założyłem zwykłą bluzke i jazda :D Ten ostatni zabieg był po to żeby w odpowiedniej chwili pozbyc się niewygodnej koszuli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem elomlodziezowy ;] lubie ubranka, ale niestety keszu zwykle brak na takie, ktore mi leza ....

1652513[/snapback]

Elomłodzieżowy - debilne określenie moim skormnym zdaniem :)

 

 

to jest właśnie największy problem...

 

...czy srebrne buty świadczą o czymś ?? :|

 

bo się ostatnimi czasy w takich znów obnoszę...

1652534[/snapback]

Ja osobiście lubie srebero i chrom :D oczywiście szarym metaliciem nie gardze ale co sie błyszczy to się błyszczy B) jak to się w krainie grubasów mówi " Bling Bling " :D

EDIT sory za powtórke posta :/ słowo daje że żadko mi się to zdaża :/

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy w tym roku t-shirt byl chyba z oldskolowej serii letniej 1989 reservd... kojarzy ktos chyba:>

Taki model z palmami, na brazowym tle, tak pieknie zcieniowana, z takimi cieniami na plecach, i pomaranczowymi ( a jak!) obwódkami :]

 

Mysle chyba nad tym co Orgiusz:

lajcikowa marynareczka (tak 2 guziczna, ale rozpieta)

+

jakis t-shirt pod to

+

spodnie, wlasnie, tu jest problem ;[ Jakie spodnie by pasowaly? Dzinsy chyba odpadaja (sczegolnie niebieskie), spodnie od garnituru chyba tez odpadaja... wiec co?

 

 

ps. Shiningami mowi ze one sa oczojebne...

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http...6lr%3D%26sa%3DG

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elomłodzieżowy - debilne określenie moim skormnym zdaniem :)

Ja osobiście lubie srebero i chrom :D oczywiście szarym metaliciem nie gardze ale co sie błyszczy to się błyszczy  B) jak to się w krainie grubasów mówi " Bling Bling " :D

EDIT sory za powtórke posta :/ słowo daje że żadko mi się to zdaża :/

1652544[/snapback]

ee tam, nie jestes el0 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...