Skocz do zawartości
Gość Rocca

Ciuchy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie zgadzam z garfildem :) Jak kazdy będzie tam chodził to dojdzie do przegżania organizmu i zemdleje a wtedy ( tego na PO uczyli :D ) trzeba udzielić obowiazkowej reanimacji O_o Jeszcze z takich udziwnien ciekawi mnie kwesja kolczyków :) śmiechowo to wygląda jak idzie gościu który zamiast twarzy ma motyw z robocop-a haha :D

 

Ja nie chce nikogo tępić ( oprucz debili których jest aż za dużo :/ ) ale wypada uświadomić co i jak :)

 

P.S Ja to proponuje EOT bo zara admin wparuje i będzie koniec imprezy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy przesadzaja, pokkazujac poprzez ubior, jakiej muzy sluchaja...

Jak kocham trance a ubieram sie normalnie ;P

 

Ostatnio szukalem stronek\sklepow netowych z ciuszkami z anglii, ale nic ciekawe nie znalazlem. Moze Wy macie jakies namiary?

Fajnie by bylo miec nowe ciuszki zanim wyjda w Polsce, jak wiadomo w Polsce wszystko jest pozniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w szkole gościa, który najpierw był skate'm, a teraz zrobił sobie dredy i jest rasta-masta (bo taka moda) Więc to daje 2 zmiany w ciągu 1,5 roku. (Nie wiem kim jeszcze był wcześniej ;-) ) Facet Zmienia subkultury jak skarpetki. Jeszcze do tego cfaniak nie z tej ziemi, ale "szmulki" na niego lecą. :lol2: Śmiech na sali...

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja preferuje styl NFSU2 teraz :D czapa U2 bluzka Most Wanted :) Ale osobiścię dąże jedynie do tego żeby nie wyglądać jak sweterowiec który spędza w książkach i kompie 12 godzin dziennie ;] Bo np. taki człowiek z mojej klasy aż sam się prosi o złośliwe komentarze, osobiście nic do niego nie mam i go nie męcze ale jak padnie śmiechowy text to nie moge sie powstrzymać :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kończąć OT chciałbym napisać drobny apel:

Niech każdy ubiera się jak chce, jest to jego życie jego ciało, jednakże starajmy się zachować choć trochę dobrego smaku w naszym ubiorze, będzie lepiej dla wszystkich. Pozdrawiam i żeby nie bylo że jestem jakiś nienormalny mam 2 kumpli metalowców i kilku skate'ów i lubie ich, ale też oni nie chcą na siłe wyglądać inaczej od reszty świata, a jedynie ubierają się w swoim stylu, ale z jakimś wyczuciem co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim jest tak zwany 'skate' bo chyba mylicie pojecia.

1659034[/snapback]

dokładnie....

całe życie myslałem ze skate to ktos to sobie smiga na desce/rolkach/itd a nie jakis bolo w obwisłych gaciach :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie....

całe życie myslałem ze skate to ktos to sobie smiga na desce/rolkach/itd a nie jakis bolo w obwisłych gaciach  :mur:

1659092[/snapback]

No i po co sie czepiacie szczegołów, napisałem to co napisałem bo przy takim określeniu tych panow wszyscy wiedza o co chodzi, nie mam nic do skate'ów luzz... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nosze szerokie ciuchy bo mi tak wygodnie i zajedwabiscie sie w takich ciuchach czuje... Nie kupuje ciuchow dla marki i innych ludzi, tym bardziej dla plci przeciwnej... Garfield^ ma poniekad racje, bo okreslenie 'skate' przylgnelo do kazdego, kto nosi ciuchy wiadomych producentow... Ja sie bynajmniej do skate'ow nie zaliczam, bo ani nie jezdze na desce, ani nie jezdze na rolkach... Czuje sie soba i do konca taki bede... 'i am what i am...' --> i tyle...

Edytowane przez CH3RRY-JU!C3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle tak... Nie wazne kim jestes, nie wazne jakiej muzyki sluchasz, nie wazne jakie masz poglady, nie wazne jest nic... Tylko jedno jest wazne... Chodzisz ubrany tak, jak lubisz, jak czujesz, jak chcesz, na jakie ciuchy cie stac... Znam ludzi, ktorzy pomimo tego, ze sluchaja muzyki lzejszej, czy tez ciezszej ubieraja sie normalnie... Normalnie w tym momencie to pojecie wzgledne... Moze lepiej tak: niczym nie wyrozniaja sie z tlumu... Zachecam do dyskusji nad tym wszystkim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja slucham metalu i chodze zupelnie normalnie:> Czyt. zwykle, eleganckie spodnie, koszulka jakas, reeboki (czarne :lol: ), itp... Od czasu do czasu zaloze koszulke danej kapeli, ale nic ponad to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie dzisiaj przyszła paczka z koszulką mindgame gateway

1661417[/snapback]

Skoro juz o tym mowa, to wczoraj zamowilem taką:

http://www.rockmetalshop.pl/go/_info/?id=12665 :twisted:

 

Jeszcze sie nad tą zastanawiam:

http://www.rockmetalshop.pl/go/_info/?id=11852

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakiej jakosci sa te koszulki w rockmetalshop ?

1661531[/snapback]

Zależy od producenta. Warto kupować koszulki PROMO STARS, i WHITE CROW, bo są dość dobrej jakości, za średnią cene ~30pln. Przeważnie 160 gr/cm2, a te gorszych firm 140 gr/cm2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto cytat z podanej wyżej strony:

- W bardzo małym, a nawet znikomym stopniu. Wbrew pozorom, dresiarze słuchają disco, a nie disco polo. Ogólnie dresiarzy dzielimy na 2 grupy. Po pierwsze, słuchacze muzyki disco polo, ubierający się w dres; zazwyczaj są to ludzie biedni, z robotniczych domów, o niskim wykształceniu. Zdarzają się jednak i 50-letni biznesmeni w złotych zegarkach, mercedesie, słuchający disco polo. Myślę, ze stanowią oni około 75% słuchaczy disco polo i 50% osób ubierających się w dres. Następną grupą są prawdziwi dresiarze - ludzie, głównie młodzież, o niskim wykształceniu. Działają oni w gangach i mafii. Należą do osób, które gdy nie mają co robić, biorą kij i idą kogoś zabić. Ot, tak po prostu. Kradną też radia z samochodów. Jednym słowem - świat przestępczy. Tworzą oni te pozostałe 25% słuchaczy disco polo.

Nie wyrobię ze śmiechu zaraz... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koloratka jest genialna, tyle, że pewnie by mnie do szkoły nie wpuścili :lol:

 

Ja na rockmetalshopie stosuje się do zasady, że jeżeli koszulka jest tania tak do 25 zł to na pewno się skurczy i kupuje rozmiar większą, natomiast koszulki powyżej 30 zł już są dużo lepsze i nie trzeba jakiś zbędnych kombinacji robić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...