Skocz do zawartości
poca

Geforce 7800 Gt

Rekomendowane odpowiedzi

jakim programem najlepiej podkrecic karty?

zainstalowalem power stipa ale nie jestem pewien czy wykrywa on obie karty czy tez jedna tylko.

wersja moich kart to (z pudla przepisuje) extreme n7800 gt, jakas wersja led bo swieca sie niczym drzwi w burdelu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim programem najlepiej podkrecic karty?

zainstalowalem power stipa ale nie jestem pewien czy wykrywa on obie karty czy tez jedna tylko.

wersja moich kart to (z pudla przepisuje) extreme n7800 gt, jakas wersja led bo swieca sie niczym drzwi w burdelu...

Riva Tuner

Ati Tools

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem nie moge zmienic biosa w mojej 7800 gt xfx ( a chce bo jest slaby kreci sie 470/1160)

po wgraniu jakiegokolwiek innego biosa z ekranu robi sie jeden wielki artefakt,

spowrotem po wgraniu (po omacku) oryginalnego biosa wszsytko jest ok

ma ktos jakis pomysl co moze byc tego przyczyną a najlepiej jak ją usunąć i wgrac inny bios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może podać mi powód dlaczego teraz nie mogę przetaktować procka czyżby procek się zlekrza spalił??????

 

 

 

 

chyba znalazłem przyczynę ale nie wiem jak ją usunąć a mianowicie w biosie podkręcam napiecie na 1,55 lub 1,7 to w windowsie nadal pokazuje 1,38 lub 1,42

Edytowane przez robak57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może podać mi powód dlaczego teraz nie mogę przetaktować procka czyżby procek się zlekrza spalił??????

chyba znalazłem przyczynę ale nie wiem jak ją usunąć a mianowicie w biosie podkręcam napiecie na 1,55 lub 1,7 to w windowsie nadal pokazuje 1,38 lub 1,42

masz dfi infinity nf4?

kuzyn mial to samo;[ musisz ,albo nie pisze moze juz wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale mam gigabayta

 

 

 

zauważyłem że w windowsie da sie podnieś napiecie i przetaktować procka a w biosie nie to co jest przyczyną

dałem nawet defult biosa i na nowo wgrałem starego biosa F7 zamiast F8 i nadal problem się powtarza

Edytowane przez robak57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

05? :unsure: jesli chodzilo Ci o marka 06 to chyba tylko na dwoch jajkach :) pozdro

No tak 06, oczywiscie na opku 2 jajecznym :)

 

Ładnie pamięci się kręcą. Oryginalne napięcie, czy Vmod?

Mod by IKEA pencil :D

 

podniesione z 2.06 do 2.31v, co mnie zdziwilo po podniesieniu napiecia pamieci nadal zimne :)

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...