Skocz do zawartości
Gość fredus

Temperatury Procesorów- Pochwalcie Sie

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat ponieważ chciałem sie dowiedziec jakie macie temperaturki w idle a jakie w stresie i na jakim chłodzeniu. Jak wszyscy wiemy lato powoli sie konczy coraz zimniej na polq a wiec i ulga dla procków.

 

A teraz do moderatorów prosze nie usuwac tego tematu, możliwe że juz takie były ale bardzo dawno. Jak chcecie to tez pochwalcie sie swoimi temperaturkami :D

 

A teraz cos od siebie jak widac w podpisie mam Pentium 4 2,53 ghz chłodzony Spire SP445B15-F PolarStream wiem że nie jest to jakis nadzwyczajny cooler ale wydaje mi sie że chłodzi pieknie w połączeniu z pastą Arctic Ceramique oto moje temperaturki:

Idle: 27-28*C

Stress: 34-36*C

Jak widac bardzo ładne.

Pozdrawiam i zamieszczajcie swoje wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon Xp 2500+ @ 2200Mhz 1,75V cooler Pentagram AlCu80

 

idle: 35 albo 32 z wlaczonym programem C&QnF2 (Ustawienia min 112FSB)

stress: 40-42

 

 

Wiec temperaturki dosc niskie :D

ps polecam ten programik C&QnF2 ruski a dobry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad to zassac ?? bo nie znam cyrylicy i nie chce mi sie przebijac przez setki radzieckich forum

 

Wiesz moze jak to poprawnie skonfigurowac ? Pokaz screena

1659711[/snapback]

 

Program jest banalny w konfiguracji ustawiasz sobie minimalne FSB jakie chcesz. Nie ustawaij wiecej niz 100MHz mniej niz masz normalnie. Na niektorych plytach mozna Vcore zmieniac. Na moim Asusie nie moge teog robic. :mur:

 

link: http://testmem.nm.ru/cnqnf2.zip

ps to jest wersja torche zmieniona ja mam stara. Nowa wiecej ustawien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idle 29, Stress 35 - cooled by Freezone QC92 @2200rpm - ale trochę topic bez sensu bo kalibracja czujników często jest zupełnie inna na różnych płytach, po drugie niektóre płyty podaja temp. z podstawki a inne z rdzenia, no i niebagatelną rolę gra temperatura otoczenia (lato - zima - totalnie różne odczyty...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wam po takim porownaniu jak kazde mobo odczytuje inaczej?? bez sensu i wogole. ten sam proc, to samo chlodzenie i na epoxie ma 40st w stress a na gigabyte mial 55 w idle. o kant stolu mozna sobie potluc ten "ranking"

1659846[/snapback]

Nic dodać, nic ująć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...