Skocz do zawartości
nrl

Wolfenstein (2009)

Rekomendowane odpowiedzi

wybrales chyba najladniejsze jakie udalo Ci sie cyknac ;) imho marny zart ze strony activision :P powinni to dodawac do cd-action jako gratis :P

 

btw co sie dzieje z przerywnikami "filmowymi" pomiedzy gra? Te to dopiero wygladaja tragicznie, ale nie tylko tutaj :/ ostatnio gralem w wolverine'a i bylo to samo. Juz w takim lost planet to wygladalo duzo lepiej niz gameplay, a tutaj masakra... jakby rozdzielczosc obnizyli do 800x600 i rozmazali tekstury :x

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

godzinka gry za mną i ... nie jest źle ale najlepiej to też tego nie widzę. Całość prezentuje się jak jakiś mod CoD2 - grafika to dosłownie cod2 na sterydach niby ok ale mamy połowę 09' :/ ; + za akcję bo rzeczywiście póki co na brak sieczki narzekać nie można. Mzyka zdecydowanie na plus. Niestety gra jest do szpiku kości schematyczna, grafika jak wspomniałem, AI jak w każdym innym tytule. Gra się przyjemnie jednak już teraz widać, że będzie to gra na raz. Póki co ocena gamespota jest jak najbardziej trafna 7.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

IMHO i tak szanse na dobry MP w tej grze są pogrzebane. Za bardzo to przypomina casualowy konsolowy mp eh wracam do Red Orchestry oczekując RO2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ok 2 godziny za sobą. Ogólnie nie jest źle, grafika nienajgorsza, trup ściele się gęsto i fun jako taki jest. Denerwują mnie tylko infanylne, przekolorowane teksty w tych notatkach, które zbieramy. Jeśli chodzi o płynność, to niby nie spada poniżej 40 fps, ale co z tego jeżeli poniżej 50 fps obserwuję efekt, jak ja to nazywam, gumowej myszki, czyli mam wrażenię, że ruszając myszką ciągnę ekran za sobą na jakiejś gumce recepturce, strasznie denerwujące. Ode mnie 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Właśnie natknąłem się na najbardziej żałosną recenzję na świecie. Z serwisu fanatyków Xboxa.

 

Dołączona grafika

 

O nie gra jest za mało "brązowa", no next gen ; ( http://www.vgcats.com/comics/?strip_id=224

 

No tak gry robią na konsolach a jak zrobią na PC to kiepskie porty wychodzą Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu dostajemy pokonsolowego gniota, tekstury slabe, menu konsolowe, wychylac sie nie mozna :( ustawienia graficzne - prawie brak, tyle co do uwag technicznych, gra sie latwo i przyjemnie - tak chyba powinno byc na konsoli jesli chodzi o fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP wg mnie wydaje się udany, grafika ładna, engine zoptymalizowany, dźwięk w sumie też ok choć mp40 mógłby dawać bardziej metaliczny odgłos. Ciała mogą być rozrywane (ręce, nogi, po wybuchu widać zwęglone zwłoki, na zwłokach widać też dziury po kulach). Sterownie fakt że konsolowe ale w SP można to przeboleć. Gram na poziomie 3 z 4 bo myślałem że"Uber" będzie za wysoki [; ale jak się okazuje stopień wyżej raczej by nie zaszkodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo ale jak można nazwać silnik zoptymalizowanych skoro jego premiera miała miejsce w połowie 2004 roku (!!!) ? Że niby powinniśmy być wdzięczni, że pięć lat później współczesny hardware daje radę uciągnąć "taką technologię" ? Nie, no nie ośmieszajmy się ta gra NIE MA PRAWA działać słabo. Grafika na zewnątrz jest O.K. 3 lata temu powiedziałbym, że cieszy oko; wewnątrz szczególnie w ciemniejszych korytarzach to jest już tragedia.

 

btw. 09' , a w grze dynamicznych świateł nie uświadczymy przynajmniej póki co ja takowych nie zaobserwowałem :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z paroma osobami wyżej, że ta gra 2-3 lata temu była by okej. Nie podoba mi się, "jedynka" miała to coś.. a to to zwykła strzelanina z niemcami na czele. Poczucie że gra jest podobna do Coda psuje rozgrywkę całkowicie (aczkolwiek uwielbiam coda), nic nowego nie dali w niej od siebie. Zero wychylania się, niemcy to dosłownie wygibasy robią ;) Zwalnianie czasu i te magiczne triki to dla mnie przesada. Moja ocena 5/10 - po tylu latach mam prawo czegoś więcej oczekiwać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zwisa mi i powiewa na jakim silniku jest ta gra, MP i tak jest już spalony (pewnie dla tego że MP nie jest dziełem Raven bo jendak SP jest o niebo lepiej dopracowane od MP) więc co za różnica jeśli nie jestem amatorem graficznych orgii - mi wystarczy aby było przyzwoicie, żadnych Crysisów nie oczekuję. A SP dopiero ocenię jak skończę.

Engine jest problemem w odniesieniu do MP gdyż id tech 4 w trybie sieciowym za dobrze to się nie spisuje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie sa zrobione misje w SP. Trzeba nonstop sie wracac w te same miejsca, zeby dali ci nowa misje. Zamiast isc ciagle do przodu ty musisz wracac caly czas na poczatek gry i z powrotem zapindalac tam gdzie miales isc, znowu pokonywac tych samych szwabow tylko po to, zeby dojsc do miejsca, gdzie wykonujemy misje. Jezeli to mialo na celu wydluzenie gry to na pewno im sie udalo.

 

Na plus zasluguje brutalnosc. Rece i nogi fruwaja az milo.

Edytowane przez Cebix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nonstop sie wracac w te same miejsca, zeby dali ci nowa misje. Zamiast isc ciagle do przodu ty musisz wracac caly czas na poczatek gry i z powrotem zapindalac tam gdzie miales isc, znowu pokonywac tych samych szwabow tylko po to, zeby dojsc do miejsca, gdzie wykonujemy misje.

Myślałem, że MP jest kaszanką, ale teraz również SP jest dla mnie skreślone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zwisa mi i powiewa na jakim silniku jest ta gra, MP i tak jest już spalony (pewnie dla tego że MP nie jest dziełem Raven bo jendak SP jest o niebo lepiej dopracowane od MP) więc co za różnica jeśli nie jestem amatorem graficznych orgii - mi wystarczy aby było przyzwoicie, żadnych Crysisów nie oczekuję. A SP dopiero ocenię jak skończę.

Engine jest problemem w odniesieniu do MP gdyż id tech 4 w trybie sieciowym za dobrze to się nie spisuje.

najbardziej dobija to, że wraca się z misji i OK mogę wrócić na początek poziomu ale do cholery dlaczego po raz n-ty mam zabijać niemców rozmieszczonych w tych samych miejscach??? To tak jakby dosłownie przechodzić co 30 min tą samą misję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producent poszedł na łatwiznę i zamiast robić skomplikowane skrypty po prostu wyznaczył drogę po której wróg ma się przemieszczać. Co poradzić [; gra jest na jeden raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne... dobrze wybrali moment wydania gry ;] teraz praktycznie nie ma zadnej konkurencji wsrod fps'ow ;] niby kto mialby kupic wolf'a gdyby wyszedl rownolegle np z takim bioshockiem czy cod4 =] nie ten poziom

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi caly schemat gry wyglada jak kopia COD? Te kompasy, celowanie itp.

Wykorzystali maksymalnie sprzedany już wcześniej produkt. Po prostu CoD okraszony innymi realiami ... Po 20 minutach gry jestem trochę zawiedziony.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Los Spojleros"
Na stacji kolejowej można wejść na skrzynie obok wagonów ... Ale wyżej już nie, pomimo tego że B.J. skacze dość wysoko. B.J. podkładając ładunek na drzawiach robi to baaaaaaardzo szybko ... A nasi koledzy z ruchu oporu mają z tym poważne problemy (moment podkładania ładunku na wagonie podczas ostrzału niemców z gniazda karabinowego).

 

Denerwujące są również przerywniki - zis, zes, kuwa słuchać się tego nie da. Mogli już sobie to darować. Komicznie brzmi niemiec, który zaczyna zdanie od 'szajse' a następnie jedzie po angielsku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, włączyłem..., pograłem i po 30 minutach uruchomiłem ccleaner'a żeby usunąć śmieci po tym gniocie :(

 

Pierwsze chwile gry nawet pozytywne, grafika nie razi aż tak, zachowanie mięsa armatniego nawet nawet... niestety dalej jest już tylko gorzej. Jak ktoś wcześniej zauważył, po powrocie po nowe zadanie musimy od nowa eksterminować tych samych przeciwników w tych samych miejscach - po prostu porażka... na multi nawet nie narzekam - jest tak tragiczne, że aż szkoda marnować czasu na klepanie wyrazów na klawiaturce ;) nawet odgłosy brzmią dziwnie..., dziwnie znajomo i beznadziejnie zarazem :D

 

Podsumowując - spodziewałem się porażki - ale nie aż takiej. Ta gra nie umywa się do poprzedniej części - ani SP ani tym bardziej MP który tu, równie dobrze mógł by nie istnieć. Ale i tak się sprzeda - w końcu to Wolfenstein ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...