Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gladiac

Gdybyś był mądry to bym z Tobą pogadał ale tym razem kończę wymianę zdań.

 

i po co te teksty facet - zal ci dupsko sciska ze tej gry nie zobaczysz na PC? ,a jak sie wklei newsa ze PC nigdy nie bedzie mialo tego tytulu to sie leczy kompleksy tak? -zalosny jestes i jeszcze piszesz nie w temacie :lol2: :lol2:

 

ps.a zale wylewaj do producentow ze olali PC na rzecz konsol :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wylaza po jakims czasie, ale nie wiem czy nie ma to zwiazku z 1 trafieniem. W sensie po 1 cofnieciu, zaczynaja sie pojawiac. No nic, poprobuje, bo sam boss jest latwy do zrobienia, gorzej wlasnie z tymi szczylami. Najwyzej przejde na Casual, a potem wroce i ogarne Hardcore.

Nie, nie wylaza po 1 cofnieciu, a po okreslonym czasie. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

i po co te teksty facet - zal ci dupsko sciska ze tej gry nie zobaczysz na PC? ,a jak sie wklei newsa ze PC nigdy nie bedzie mialo tego tytulu to sie leczy kompleksy tak? -zalosny jestes i jeszcze piszesz nie w temacie :lol2: :lol2:

 

ps.a zale wylewaj do producentow ze olali PC na rzecz konsol :lol2:

Ha chyba jestem jasnowidzem bo wiedziałem, że po dalszej dyskusji taki tekst mi powiesz (dlatego napisałem o nie mającej sensu dyskusji z Tobą) :wink: Nie, Gladiak nie jestem z tych którzy siedzą 24 na dobę na kompie lub sami nie wiedząc za co nie lubią konsol. Nie muszę w to grać ( ludzi w sklepie bić za wersję na X36 też nie ). I to Ty jesteś żałosny mając wąską wizję na moją osobę. Nie jestem PCtowym fanatykiem czy konsolowym ( choć miałem nie jedną). Kto wie może wyjdzie może nie ja się takim czymś nie przejmuję. Widzisz gdybym chciał w to grać wolałbym kupić Xboxa 36 niż czekać ale jakoś nie pali mi się do tego :wink: Uspokój się bo chyba za bardzo ekscytujesz się błahostkami. Jesteś może tym typem człowieka który przywiązuje zbyt dużą wagę do nie których rzeczy ? Szanuję Cię ale czasem powinieneś stanąć z boku i ochłonąć.

 

PS a o to leczenie kompleksów widzisz na końcu jest napisane nie wiadomo a dla Ciebie nie wiadomo oznacza nie będzie każdy czyta jak chce prawda?

 

tekst nie powinien być odbierany dosłownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to czego sie spodziewalem - na casual udalo sie za 1 razem, praktycznie z palcem w okularach <_< Bedzie do czego wracac.

jak masz nadal problemy to pisz. Chetnie dołączę się do twojej gry i ci pomogę. My z Rogerem przeszliśmy całego Hardcore oraz Insane. Teraz młucimy na meczach rankingowych. Można powiedzieć, że mam taki mini klan :) Bardzo wesoły klan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz nadal problemy to pisz. Chetnie dołączę się do twojej gry i ci pomogę. My z Rogerem przeszliśmy całego Hardcore oraz Insane. Teraz młucimy na meczach rankingowych. Można powiedzieć, że mam taki mini klan :) Bardzo wesoły klan :)

Spoko, potem juz poszlo ze tak powiem z gorki. Teraz przystopowalem bo sie boje...skonczyc gre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, potem juz poszlo ze tak powiem z gorki. Teraz przystopowalem bo sie boje...skonczyc gre ;)

Nie ma co się bać :) Ja ukończyłem grę 3 razy ( wszystkie poziomy trudności) i na bank przejdę jeszcze kilka razy. No i oczywiście teraz gram na necie na rankingowych meczahc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje, ale ten pierwszy raz wiadomo ze jest najlepszy. Chociaz przechodzenie Insane w pojedynke jest dla mnie nie do wyobrazenia, na hardcorze nie raz sie powtarzalo jakies fragmenty po pare razy. A na Insane to pewnie trzeba po prostu idealnie pokonywac kazda przeszkode i prawie ze liczyc amunicje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie za Hardcore zabrałem, później Insane, jak ktoś chętny do co-op to pisać wiadomo we 2 raźniej i mam takie pytanko bo już na Casual miałem problem tam gdzie z tego domu trzeba było się do APC w 30s dostać i szczerze powiem że nie wyobrażam sobie tego na wyższych poziomach, ma ktoś jakieś porady co do tej "miejscówki" :D No i jak gracie po necie to wysyłajcie zapki bo już nie mam siły z Niemcami grać i wolę żebyście to wy mnie killowali :P

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie za Hardcore zabrałem, później Insane, jak ktoś chętny do co-op to pisać wiadomo we 2 raźniej i mam takie pytanko bo już na Casual miałem problem tam gdzie z tego domu trzeba było się do APC w 30s dostać i szczerze powiem że nie wyobrażam sobie tego na wyższych poziomach, ma ktoś jakieś porady co do tej "miejscówki" :D No i jak gracie po necie to wysyłajcie zapki bo już nie mam siły z Niemcami grać i wolę żebyście to wy mnie killowali :P

Jest jedna rada. Trzeba zapier..... :) Nie ma co strzelać tylko trzeba biec. Za pierwszym raze to nam się udało na hardcore i insane.

 

Co do grania po necie to mam cie na liście już jakiś czas :) Nawet chyba z raz graliśmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, wlasnie skonczylem gre, ostatni boss to przegiecie, 1.5 godziny sie z nim meczylem, przejscie gry zajelo mi 10.5 godziny.

 

Gra bardzo mi sie podobala, swietne lokacje, swietna grafika (mimo ze gralem na TV CRT 21"), bardzo dynamiczna, ogolnie wypas - 9/10.

 

Mysle, ze z checia zagram w nia jeszcze raz, ale to dopiero jak bede mial wlasna konsolke i HDTV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.5h to dość długo a na jakim poziomie? Ja na Casual chyba z 15min się męczyłem na HC za pierwszym razem a Insane jeszcze przede mną, próbowałem już kilka razy zarówno sam jak i w co-op ale nie dało rady :P Może dlatego że grałem z przypadkowymi graczami bez żadnej taktyki :D

 

Btw kilka osób tu w GoW gra więc może zrobić jakąś forumową ustawkę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd sie przyznac, ale gralem na najnizszym poziomie :oops:

Pierwszy raz gralem w strzelanke na padzie, na poczatku nie bylo latwo, pozniej sie troche przyzwyczailem, ale to nadal nie to samo co mycha, ale uwazam, ze sterowanie jak na pada i tak zostalo super pomyslane w tej grze.

 

Co do bossa, to pozniej czytalem na necie jak ludzie z nim walczyli, wszedzie polecaja posiadanie łuku w walce z nim, ja niestety go nie mialem. Snajperka sobie poradzilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Casual jest latwy, w sensie za latwy i hardcore jest takim poziomem ze tak powiem w sam raz. Z kolei Insane jest...insane ;) Dzis chyba nadrobie zaleglosci i moze sie wbije na XBL chociaz stracha mam ze dostane ostry pojazd od razu :lol: Ale jak to mowia: jak sie nie przewrocisz to sie nie nauczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gears Of War Officially Coming To PC

Apparently, Mark Rein of Epic announced at the GDC that Gears Of War is going to be heading to the PC. Unfortunately, it is going to be a long time coming, as Rein said Epic has to first concentrate on porting all the Unreal Tournament 3 versions to the different platforms. Great news for PC gamers!

oby nie było tak jak z Halo na PC'a :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do was: jak pokonaliscie RAAMa?? W sensie na co padl wybor jesli chodzi o bron i taktyke? Chodzi mi o to ze jak probowalem przejsc final to po 2 godzinach podchodow, wlazlem na YouTube i poszukalem filmikow z przejsciem i co tu duzo gadac: 99% to lamerska robota polegajaca na tym ze RAAM sie blokuje w pewnym miejscu i tlucze sie na pale z luku i snajperki. Mi to w ogole nie imponuje, zwykly blad w grze a kolesie sie jaraja ze na Insane potrafia go roztrzaskac. Ja go lyknalem z lukiem i Lancerem i lataniem miedzy przeszkodami i czuje duzo wieksza satysfakcje niz jesli zrobilbym GoW "na fuksie". A co wy o tym myslicie?

pozdro

 

Wbilem sie dzis po raz pierwszy na multi, na razie tylko na mecze nierankingowe, ale musze powiedziec ze serce walilo mi jak mlot. Jutro bankowo ide na ranking, baty dostane, ale mam nadzieje ze bedzie warto. Chyba ze bedzie wiecej osob chetnych to mozna jakies forumowe spotkanie w naszym gronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam takie pytanko: czy w GoWie na multi sa dostepne jakies kody?? Wladowalem dzis w typa 6 strzalow ze srutowki i przezyl, a stalem doslownie obok niego. Inne spostrzenia po grze: najpierw trening 2 miechy na friend meczach, inaczej nie ma co w ogole wychodzic miedzy ludzi ze skillem. I faktycznie wciaga ostro: czlowiek nawet nie zauwazy jak pare godzin zleci i ciagle chce jeszcze. A najbardziej smieszy mnie gdy na Gridlocku ZAWSZE wszyscy leca do tych schodkow na srodku i tam sie wybijaja w sekunde zamiast rozejsc po planszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee znów nie ma tak źle 2 tygodnie wystarczą na ogranie się :D Mi się dziś skończył XBL i dopiero koło wtorku będę miał więc do tego czasu nie pogram niestety :( a co do Gridlocka to ja mam inną taktykę zawsze lecę po boom`a, czasem się ktoś tam nawinie to z piły go a później szybko 2 strzały na longshota. Nigdy jakoś się nie pcham po snajpe na początku bo tam za duży młyn jak dla mnie :D

 

A co do kodów to nie ma czegoś takiego chociaż często spotyka się różnego rodzaju bugi jak np wychodzenie i strzelanie zza mapki chociaż nie mam pojęcia jak to się robi :blink:

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do kodów to nie ma czegoś takiego chociaż często spotyka się różnego rodzaju bugi jak np wychodzenie i strzelanie zza mapki chociaż nie mam pojęcia jak to się robi :blink:

Co do czitów to wiem, że jeden jest na pewno i dotyczy on biegania i strzelania. Polega to na tym, że masz szybkość tak jakbyś biegł i przy tym poruszasz się jakbys chodził (szybko skręcasz, obracasz się itp...) a przy tym strzelasz przez co trudno jest w Ciebie trafić. Gdy tylko iwdze jak ktoś tak robi to od razu zmieniam "serwer"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych cheat'ow czy jak powinno sie poprawnie nazywac glitch'ow jest wiecej. :) Ja znam dwa jak zrobic. Tzw. szybka pile - ktore rozwala goscia zaraz po dotknieciu, bez zbednej animacji rozcinania, co pozwala na unikniecie zabicia przez drugiego wroga w poblizu, oraz "shotgun pila" - polega to na tym ze gosciu wyglada jakby trzymal pile wlaczona, tylko zamiast niej w reku ma shotguna; jesli podejdzie do wroga z takim shotgun'em to wlacza sie animacja pilowania, nie ma krwi, przeciwnik przezywa; najfajniejsze jednak w tym jest to, ze jesli teraz ty, jako ten ktory przecinal goscia zmienisz w dowolnym momencie bron na Lancera (ta spluwa z pila), wrog ktorego niedawno niby przepilowales a zyje, rozpryskuje sie na drobniutkie czesci. :)

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien mały problem zastanawiam się czy lepiej zakupić GOW czy Lost Planet?? Grał ktoś może z was w obie te gry i mógłby je porównać?? Wiem że każdy ma inny gust ale chociaż trochę moglibyście pomóc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...