Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc Twoim tokiem myślenia to dziwię się, że wogóle powstały konsole nowej generacji! Po co one ludziom, skoro dobra rozgrywka może być na PS2 jak i XBOX1? Po co wogóle iść do przodu skoro super grało się na pegazusie? Pamiętam jak byłem dzieckiem i cieszyłem się tą rozgrywką a teraz? Na ps2 nie mogę patrzeć! Na pecety powstaje coraz więcej gniotów więc trzeba szukać alternatywy. Wymagania ludzi z czasem rosną. Tak trudno to zrozumieć? Kiedyś grałem we wszystko co wyszło a dziś tylko w nieliczne tytuły. :)

 

Dobrze to ująłeś hooded man. ;) Jest dokłądnie tak jak mówisz. ;)

 

Słowo na niedzielę:

To, że mam inne zdanie niż Ty Solid_Snake to nie znaczy, że możesz kpić w podtekstach. Ale rozumiem, że jest tylko jedna racja! Konsole są wypas i wszystkie gry to hiciory i jest wszystko cacy, ale jak już nie jest cacy to ludzie są beee i czepiają się szczegółów, bo przecież to konsola a na nią wszystko musi być cacy, a jak ktoś sądzi inaczej to jest antykonsolowcem! Nie ma innej możliwości! Ojejku! (to nie do Ciebie ;)) Co to się porobiło. Własnego zdania nie można mieć? :lol2:

 

Więcej nie odpisuję bo nie ma sensu. Jeszcze Solid mnie nawróci. ;)

 

Pozdrawiam

 

PS2. Właśnie zamówiłem dodatkowy 1GB pamięci i zrezygnowałem z konsoli. :D

czytaj ze zrozumien. Odpowiedziałem na post user'a, ktory napisal, ze nie wazne jest jak tekstura wyglada z bliska, a jak tworzy calosc obrazu, przedstawia calosc sceny gry. A to zdecydowanie wyglada o wiele lepiej na next-genach niz na starych konsolach. Nikt nie mowi zeby sie cofac do starych konsol, bo ludzie zamiast grac, to skupiaja sie na grafice. Niech sie skupiaja -to w sumie istotna czesc gry. Ale tak jak ten user napisal. Wazne jak wyglada calosc a nie detale z cholernego bliska po przygladaniu sie perfidnym. Wiec to nie jest pojscie tym tokiem rozumowania co zaproponowales. Dla mnie tok rozumowania jest taki, ze gry na nextach wygladaja, jako calosc (w tym tez tekstury) o wiele lepiej niz na current-gen'ach, co nie znaczy ze odrazu trzeba ogladac kazdy piksel ;F

 

To tak jak mowic ze jakas piekna dziewczyna o pieknych rysach twarzy, figurze, bogatej osobowosci byla niegodna uwagi, bo gdy sie zblizymy do jej twarzy na odleglosc 2 cm od nosa, to zobaczymy ze ma pełnego pora (czy jak to sie odmienia) w skórze.

 

I nie zarzucaj mi postawy w stylu "jak na konsole to musi byc cacy, a jak ktos powie ze nie to jest czepianie sie szczegolow", bo to bullshit. Wskaz mi jedna gre na PC, na temat ktorej napisalem i klocilem sie ze ma marne tekstury, gdy te nie były niewyobrazalnie koszmarne nawet z daleka (a takie w GoW nie są na bank). Ba! Wątpie abys w ogole znalaz jakas gre gdzie bym marudzil na temat tekstur, chociaz kto wie - wszystkich swoich postow nie pamietam. Wiec w takim razie nie zarzucaj takiego czegos. Bo mnie poprostu smieszy takie podejscie do gier i to obojetnie czy na konsole czy na PC.

 

i nie mialem zamiaru atakowac ciebie w jakis podtekstach czy cos. Nawet nie widzialem ze to Ty wklejales foty z cyfrowki. Przelecialem temat i widzialem ze ktos to zrobil. Rozmieszylo mnie to wiec napisalem. Dlaczego mnie rozmieszylo? Patrz ostatnie zdanie przedostatniego akapitu. Nic osobistego do ciebie - takie mam podejscie.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie mialem zamiaru atakowac ciebie w jakis podtekstach czy cos. Nawet nie widzialem ze to Ty wklejales foty z cyfrowki. Przelecialem temat i widzialem ze ktos to zrobil. Rozmieszylo mnie to wiec napisalem. Dlaczego mnie rozmieszylo? Patrz ostatnie zdanie przedostatniego akapitu. Nic osobistego do ciebie - takie mam podejscie.

Peace panowie, proponuje udac sie ustrzelic kilku Locustow w GOW ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Peace. ;)

 

Powiem poraz kolejny i ostatni. Grę oceniłem bardzo wysoko po 1.5h grania! Nie za grafikę tylko za klimat, za całość! Napewno przejdę ją w niedalekiej przyszłości. Wystarczyło przeczytać kilka moich wcześniejszych postów. ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

czytaj ze zrozumien.

Ja tu widze problem ze zrozumieniem czego innego a raczej kogo bo chodzi tu o zrozumienie drugiej osoby. Mnie osobiście żadne podejście nie śmieszy bo zdań tyle ile ludzi i szanuje to, że ktoś ma swoje zdanie. Narzucanie własnego zdania też dla mnie jest nonsensem lepiej jest chyba pokazywać dla czego tak myślimy może wtedy dana osoba też weźmie te czynniki pod uwagę i pomyśli w taki sposób?

Spór pewnie będzie dalej trwał ale lepiej już dyskutować niż obrażać jednym zdaniem.

 

Ten post nie ma na celu atakować w nikogo.

 

@Kucyk też sensu nie widze w kłóceniu się o textury marnując czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS Denies Gears of War for PC - briefly

 

With all the Gears of War for PC speculation flying about, Microsoft's PR department has finally come out to shoot down the rumors:

 

Here's what happened: These images were created using draft templates for the Games for Windows box art and a variety of Microsoft Game Studios cover images. Gears of War was accidentally included by the artist as one of the MGS titles used as examples to show what our retail setup would look like. This DOES NOT indicate a confirmation that Gears of Wars will be a Games for Windows title -- it was a concept image created by a concept artist, nothing more. In fact, if you look closely you’ll also see that Age of Empires III and Rise of Legends are also branded Games for Windows, and this is not actually the case (Age of Empires III: The Warchiefs is a Games for Windows branded game, but not the original Age III).

 

We created this image around the E3 timeframe when we were first preparing to announce and show our Games for Windows retail efforts. Shortly after the insanity that is E3, we noticed the box art, and the image was supposed to be removed from circulation. When we provided the package of art assets to PC Gamer for their cover story, we zipped up a directory of our already-public E3 assets as well as more current images (many of which PC Gamer did not use). Unfortunately, we didn't realize that this image was in that directory, and it just happens to be the one that PC Gamer figured prominently in their story. Our bad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"MS Denies Gears of War for PC"

 

Ludzie, przeczytajcie całość!!!

Piszą, że "zdjęcie" prezentujące pewne pudełka z grami na PC to fake, a nie, że GOW'a na PC nie będzie!

Jezzzus, jak na FPC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"MS Denies Gears of War for PC"

 

Ludzie, przeczytajcie całość!!!

Piszą, że "zdjęcie" prezentujące pewne pudełka z grami na PC to fake, a nie, że GOW'a na PC nie będzie!

Jezzzus, jak na FPC...

to będzie na pc czy nie,bo troche zamieszałeś :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i bedzie na pc :) tylko trzeba się zastanowić kiedy? ( oby nie tak jak resident 4) i czy znowu nie spaprają konwersji.

chyba jednak warto za jakiś czas zainwestować 900 zł w xboxa 360 i cieszyć się Gears of War i innymi hitami. Niestety takie czasy przyszły. PC jako platforma do grania coraz słabiej się ma....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i bedzie na pc :) tylko trzeba się zastanowić kiedy? ( oby nie tak jak resident 4) i czy znowu nie spaprają konwersji.

chyba jednak warto za jakiś czas zainwestować 900 zł w xboxa 360 i cieszyć się Gears of War i innymi hitami. Niestety takie czasy przyszły. PC jako platforma do grania coraz słabiej się ma....

do tego monitorek 21" i jazda :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

może i bedzie na pc :) tylko trzeba się zastanowić kiedy? ( oby nie tak jak resident 4) i czy znowu nie spaprają konwersji.

chyba jednak warto za jakiś czas zainwestować 900 zł w xboxa 360 i cieszyć się Gears of War i innymi hitami. Niestety takie czasy przyszły. PC jako platforma do grania coraz słabiej się ma....

MS mówi q3/q4c 2007 roku a jak MS mówi to nikt nie wie jaka jest prawda :wink:

 

A do stwierdzenia, że rynek gier ma się coraz gorzej naprawdę nie mogę się zgodzić. Ale chyba i tak nie będziesz chciał tego czytać a tym bardziej zrozumieć. Zresztą nie o tym jest ten temat. Więc nie róbmy już takich OT typu PC a Konsole.

 

@Naxt umiesz tworzyć zdania? Nie mówiąc o zdaniach złożonych :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i bedzie na pc :) tylko trzeba się zastanowić kiedy? ( oby nie tak jak resident 4) i czy znowu nie spaprają konwersji.

chyba jednak warto za jakiś czas zainwestować 900 zł w xboxa 360 i cieszyć się Gears of War i innymi hitami. Niestety takie czasy przyszły. PC jako platforma do grania coraz słabiej się ma....

prawda jest taka ze jak ktos gra to warto taka konsole kupic ..

bo do nowych konsol sa i myszki i klawiatury itp .. a nie trzeba miec najnowszej karty graficznej zeby se pograc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS mówi q3/q4c 2007 roku a jak MS mówi to nikt nie wie jaka jest prawda :wink:

 

A do stwierdzenia, że rynek gier ma się coraz gorzej naprawdę nie mogę się zgodzić. Ale chyba i tak nie będziesz chciał tego czytać a tym bardziej zrozumieć. Zresztą nie o tym jest ten temat. Więc nie róbmy już takich OT typu PC a Konsole.

 

@Naxt umiesz tworzyć zdania? Nie mówiąc o zdaniach złożonych :wink:

jestem oszczedny w słowach prawda? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów się zaczyna.....

"bo do nowych konsol sa i myszki i klawiatury itp" - co z tego, że są, jak gry tego nie obsługują!

Podobno Władca Pierścieni obsługuje, ale jak koleś miał mi udoodnić to sie więcej nie pokazał :D

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, skonczylem gre na poziomie Casual. :) Powiem krotko, w ta gre mozna grac, grac i grac. Ale nie bede powielal wypowiedzi. :) Teraz mam ochote na przejscie gry na poziomie Hardcore, ale w trybie co-op. Sa jacys chetni ?? Jesli tak, zapraszam na PW. Ustalimy kiedy i kto kim bedzie gral. :)

 

Pozdrawiam.

 

EDIT:

 

Zespol Megadeth, zainspirowany gra Geras Of War, napisal utwor, ktory mozna za darmo odsluchac z ich strony. :))

 

Gears Of War - Megadeth

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś w MM w Poznaniu żeby zobaczyć tą gierkę. Wpierw naczekałem sie bo były same demka dopiero potem laska jakaś przyszła wrzuciła GoW.

pograłem tak z 10 minut i moje wrażenia są generalnie pozytywne. Jeżeli miałbym się określić tylko co do grafiki to imho nie jest to żadna rewolucja. Kuł w oczy brak AA, textury średniej jakości. Na wielki plus mnogość detali, coś na kształt HDR'a i cienie. Jestem pewien, że gdyby dał mi to ktoś na wieczór to bym pewnie nie poszedł spać :) ale sama grafika nie stanowi raczej rewolucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wlasnie skonczylem grac w GoW, w trybie co-op, przez Xbox Live! (moj sojusznik to PawelDK). :) Singiel jest super, ale co-op, w szczegolnosci z headsetem na glowie - masakra. :) Dawno nie mialem takiej przyjemnosci z gry. Goraco polecam!!!. :))

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wlasnie skonczylem grac w GoW, w trybie co-op, przez Xbox Live! (moj sojusznik to PawelDK). :) Singiel jest super, ale co-op, w szczegolnosci z headsetem na glowie - masakra. :) Dawno nie mialem takiej przyjemnosci z gry. Goraco polecam!!!. :))

 

Pozdrawiam.

Matko ale mam teraz ochote na kloca :lol:

 

Mozna grac coop na podzielonym ekranie(2 playerów) + ktos przez xbox live?

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak sie nie da. Ale wystarczy, ze we dwoch mozna co-op grac. :) Powiem tak, co-op po Live jest duzo lepszy. Masz caly ekran dla siebie. :D Lepszy widok na to co sie dzieje. :) Aha, trzab uwazac na momenty gdy Don i Marcus sie rozdzielaja, jesli jeden z nich zginie, wtedy etap trzeba powtarzac od nowa. :) (brak mozliwosci wskrzeszenia przez kumpla idacego inna droga). :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak dlugo przechodziliscie gre w trybie coop?? Grales moze w tdm? lub ten tryb gdzie trzeba ustrzelic lidera przeciwnego teamu?? (nie pamietam jak to sie nazywa)

 

Czytałem troche o trybach multi w psx extreme, ale ma sie to nijak do wrażeń graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak dlugo przechodziliscie gre w trybie coop?? Grales moze w tdm? lub ten tryb gdzie trzeba ustrzelic lidera przeciwnego teamu?? (nie pamietam jak to sie nazywa)

 

Czytałem troche o trybach multi w psx extreme, ale ma sie to nijak do wrażeń graczy ;)

Nie przechodzilismy gry calej, tylko czesc, koncowke 3 aktu i poczatek czwartego (na poziomie Casual - jakies 1,5 godzinki zabawy), ale i tak gra daje czadu. Mowisz przez mikrofon kuplowi gdzie sie ma ustawic, do kogo strzelac itd. W koncu chowacie sie za roznymi przeszkodami i macie rozny punkt widzenia. :) Co do zwyklej rozgrywki MP, jeszcze tego nie probowalem, ale do tego marzy mi sie ekipa z PurePC, albo w ogole Polska ekipa, gdzie teksty mozna rzucac ciekawe, itp. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zwyklej rozgrywki MP, jeszcze tego nie probowalem, ale do tego marzy mi sie ekipa z PurePC, albo w ogole Polska ekipa, gdzie teksty mozna rzucac ciekawe, itp. :)

 

Pozdrawiam.

To ja też się pisze :D Do piątku powinienem skończyć singla, a multi kusi coraz bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...