Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

A co tu rozwijać? ;)

 

Tutaj w poście z tego topicu coś jest. Sorry że nie podaję informacji o tym, ale najzwyczajniej nie mam na nic czasu. :|

Gdzieś w jakimś wywiadzie wyczytałem, że wersja na PCta ma mieć więcej opcji związanych z grafiką. W sumie jest to zrozumiałe, bo przecież do konsoli podzespołów nie dokupisz, co innego do PCta.

Poza tym mnie grafika mało interesuj. :P

 

A co do forum Bethesdy: jak już tam wchodzę, to jedynie do działu związanego z modami. Syf jest i to spory. Zresztą niektóre polskie fora też mogą się pochwalić takim chlewem.

troche zle wyczytales. wersja na xbox 360 ma wygladac tak samo jak wersja na pc z wszystkimi detalami i bajerami na maxa. wiecej opcji ? pewnie chodzi o to ze bedziesz mogl zmniejszac detale i wylaczac bajerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche zle wyczytales. wersja na xbox 360 ma wygladac tak samo jak wersja na pc z wszystkimi detalami i bajerami na maxa. wiecej opcji ? pewnie chodzi o to ze bedziesz mogl zmniejszac detale i wylaczac bajerki.

Niby czemu źle wyczytałem? :blink:

 

Właśnie o to mi chodziło, o czym piszesz. X-box i PCet będą miały taką samą grafikę, ale na PC będzie możliwość wyłączenia czegoś, aby móc sobie komfortowo pograć. W końcu nie każdy ma najnowszy, najwydajniejszy sprzęt.

 

Poza tym jak już wcześniej napisałem nie interesuje mnie grafika w tej grze i mam dokładnie taki sam pogląd na ten temat jak Dijkstra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło, o czym piszesz. X-box i PCet będą miały taką samą grafikę, ale na PC będzie możliwość wyłączenia czegoś, aby móc sobie komfortowo pograć. W końcu nie każdy ma najnowszy, najwydajniejszy sprzęt.

Jako uzupełnienie dodam, że w momencie wyjścia gry przypuszczalnie nikt w polsce nie będzie miał kompa umożliwiającego granie w full detalach na przyzwoitej rodziałce - chyba że dalej będą przekładać premierę sabotując moją teorię ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz , bethsda rekomenduje x800 6800 w gore , wymagania nie beda az tak wielkie , moge sie zalozyc ze wiekszosc z nas uciegnie ta gre bez zadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz , bethsda rekomenduje x800 6800 w gore , wymagania nie beda az tak wielkie , moge sie zalozyc ze wiekszosc z nas uciegnie ta gre bez zadnego problemu

na ja w tym momęcie mógłbym mieć problem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako uzupełnienie dodam, że w momencie wyjścia gry przypuszczalnie nikt w polsce nie będzie miał kompa umożliwiającego granie w full detalach na przyzwoitej rodziałce - chyba że dalej będą przekładać premierę sabotując moją teorię ^^

hue hue ludzi z g-f 7800 jest jak grzybow po deszczu, w wielu sygnaturkach widze 7800SLI a ty piszesz takie zeczy...

 

Moge sie zalozyc jeszcze bez oficjalnych specyfikaji i testow ze oblivion pojdzie na 1280x1024 na g-f7800 w max detalach moze bez pelnego zakresu AA i FA mala strata - to juz zboczenie wg mnie martwic sie nie nie mozna dac na max AA i FA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako uzupełnienie dodam, że w momencie wyjścia gry przypuszczalnie nikt w polsce nie będzie miał kompa umożliwiającego granie w full detalach na przyzwoitej rodziałce - chyba że dalej będą przekładać premierę sabotując moją teorię ^^

Szczegolnie Sulaco ;] Nie wspominajac juz o tym, ze co po niektorzy na tym forum maja laptopy z 7800GTX :roll:

 

Mysle, ze na takim 7800 da sie spoko pograc w max detalach, pewnie nawet z jakims AF, byc moze AA. Szczegolnie, ze ilosc fps nie byla w Morrowindzie taka wazna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co gdybac skoro nikt z nas w to nie gral jak wyjdzie i to przetestujemy to bedziemy mogli lamentowac jak cos bedzie nie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest? wczoraj byla mala"premiera" a tutaj nic? :)

 

Voodoo Extreme:

http://ve3d.ign.com/articles/691/691326p1.html

 

GamingTrend:

http://www.gamingtrend.com/News/news.php?NewsID=5025

 

TeamXbox preview:

http://previews.teamxbox.com/xbox-360/1282...IV-Oblivion/p1/

 

GamePlasma:

http://www.gameplasma.com/previews,id,750,previewid,192.html

 

GameSpot:

http://www.gamespot.com/xbox360/rpg/theeld...tml?sid=6144925

 

IGN (One for PC, one for Xbox) :

http://pc.ign.com/articles/691/691594p1.html

http://xbox360.ign.com/articles/691/691449p1.html

 

Gamingnexus:

http://www.gamingnexus.com/Default.aspx?Se...=Article&I=1008

 

jezeli zas chodzi o wymagnia

"Graphics look like they're still being optimized. The rig they set me up on was a powerhouse--a Dell 3.4GHz packed with an ATI X1900 512MB card. The video settings were set at a modest 1280x768 and anti-aliasing was turned off. There were some occasional stutters, and I could (albeit on rare occasions) see some stitching lines between textures. Performance seemed pretty similar for this machine as it was for the Xbox 360s running Oblivion on the other side of the room."

 

milego czytania i ogladania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecej mozna dowiedziec sie z wywiadow z tworcami niz tych mini previewow :/ , praktycznie nic nowego nie powiedzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto jest wydawca obliviona i czym bedzie ta gra zabezpieczona?

napewno nie starforce , oto mozesz sie nie martwic ;) a wydaje go bethsda/2k games

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez troche nie kumam ze recenzuja juz ta gre gdzieniegdzie. Zreszta zeby zagrac w EN to trzeba znac angielski PERFECT! inaczej czlowiek sie meczy i gubi powoli watek nawet jak umie angielski ale musi powoli czytac... wiec ja czekam na PL (pewnie mi broda osiwieje wczesniej... do konca bo siwa juz troche jest :-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego tu nie rozumiec , byl preview dla prasy i opisali wrazenia z gry , nic wielkiego wszystko to co opisali od dawna jest wiadome , pewnie ang nie da sie kupic tylko trzeba bedzie czekac na pl , a zlokalizowana wersja mnie nie interesuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cenaga ma wydac wersje ang od razu po premierze a ponoc potem moze pojawi sie latka spolszczajaca (ale to potrwa na pewno ponad 6miesiecy i nie jest oficjalnie potwierdzone)

A może jakieś potwierdzenie tej (jak dla mnie) dobrej wiadomości? Bo dalej w planach wydawniczych Cenegi "nie widzu" Obliviona :unsure: . Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no to nie ma co czekac a PL sa pewne granice idiotyzmu. Trzeba bedzie sie zabrac za EN

Jeżeli lektorem bedzie kpt. Picard to nie mam absolutnie nic przeciwko wersji angielskiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten screen wyglada jak morrowind a nie oblivion , lol , nawet morrowind z custom made texturami lepiej wygladal :) zreszta te ostatnie screeny obliviona wygladaja o wiele gorzej

niz te wczesniejsze :/ , niektore przypominaja mi thiefa 3 bardziej niz gre nowej generacji

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co wam chodzi z ta woda? Bardzo ladna jak dla mnie...

 

Ze nie widac przezroczystosci? Zwroccie uwage, pod jak ostrym katem sie na ta wode patrzycie. Jak sie przyjrzycie screenowi w prawym dolnym rogu miedzy tym ciemnym cieniem na wodzie i kloda, to zobaczucie elementy dna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj tez jest ochydna woda. Coraz bardziej boje sie tej gry :(

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Kurde przeciez w Obku ewidentnie widac BRAK Pixel Shadera!

 

Zobaczcie tutaj - to jest Morrowind z Pixel Shader 1.1, a 'podobno' na tych screenach (Oblivion) jest PS 1.3.

 

Dołączona grafika

 

 

 

W Morku jest 1000x lepsza woda. Dla mnie to smieszne.

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...