Skocz do zawartości
mak777

Top Film List @ Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki jak już chcecie zmienić coś we wpisanych to dajcie nowego posta z kolejnymi filmami a proszę nie edytujcie bo potem nic się nie zgadza!! I piszcie filmy tak jak prosiłem! Oryginalny i polski tytuł!!

 

Np. Man on Fire (Człowiek w Ogniu) (koniecznie nawiasy okrągłe!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Matrix I,

2. Gladiator,

3. Szeregowiec Ryan,

4. Pianista,

5. O jeden most za daleko.

 

Wymienil bym znacznie duzo wiecej flmow, ale z wiadomych przyczyn trzeba trzymac se zasad. Bardzo duzo jest dobrych filmow, ktore zrobily na mnie wrazenie :wink:.

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ciemność (Darkness)

2. Stary, gdzie moja bryka? (Dude, Where's My Car?)

3. Smakosz (Jeepers Creepers)

4. Smakosz 2 (Jeepers Creepers 2)

5. Piła (Saw)

Edytowane przez Lilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Lost in translation (Między słowami)

2. Alien (Obcy: 8 pasazer nostromo)

3. 2001: A Space Odyssey (2001 Odyseja kosmiczna)

4. Strange Days (Dziwne dni)

5. Cube (Cube)

 

--

edit:

Albo dokonca nierozumiem istoty tego tematu albo jedynym gustem forumowiczow sa amerykanskie komercyjne hiciory :\

Edytowane przez gaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uporządkowane rosnąco ( czyli do najlepszego)

5. 2001 space odysey (2001 odyseja kosmiczna) + requiem for a dream

4. butterfly effect (efekt motyla) + the jacked (obłęd)

3. cube + cube2

2. saw (piła) + saw2(piła2)

1. braveheart (wiadomo...)

 

a może by zrobić listę wg kategorii? czyli best horror, komedia, itp.

chociaż z drugiej strony potem wynikły by dyskusje typu "piła to nie horror, to cos tam..."

 

pozdrawiam

mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

1. The Shining - Lsnienie - Stanley Kubrick

2. 2001: The Space Oddyssey - 2001: Odyseja Kosmiczna - Stanley Kubrick

3. Fight Club - David Fincher

4. Reservoir Dogs - Wsciekle Psy - Quentin Tarantino

5. The Lord of the rings - extended edition - Wladca Pierscieni edycja rozszerzona - Peter Jackson

6. Hollow Rider - Jezdziec bez glowy - Tim Burton

7. Brain Dead - Martwica Mozgu - Peter Jackson

8. Alien - Obcy: Osmy pasazer Nostromo - nie pamietam (Ridley Scott - Crosis)

9. Dancing in the dark - Tanczac w ciemnosciach - Lars von Trier

10. Mis - Stanislaw Bareja

11. Rejs - Marek Piwowski

 

(komentarz: jak widze, ze ktos wypisuje filmy ktore ukazaly sie na przestrzeni ostatniego roku/dwoch lat to mi rece opadaja. bo swiadczy to albo o tym, ze w ogole nie zna kina, albo jest buraczanym dzieciakiem podniecajacym sie "superowymi furami w szybkich i wscieklych i tych fajowskimi falgami, rurami wydechowymi i spojlerami", ewentualnie spuszczajacym sie na widok spidermana klejacego sie do scian, albo dostajacym drgawek od wysilku intelektualnego na Alim G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(komentarz: jak widze, ze ktos wypisuje filmy ktore ukazaly sie na przestrzeni ostatniego roku/dwoch lat to mi rece opadaja. bo swiadczy to albo o tym, ze w ogole nie zna kina, albo jest buraczanym dzieciakiem podniecajacym sie "superowymi furami w szybkich i wscieklych i tych fajowskimi falgami, rurami wydechowymi i spojlerami", ewentualnie spuszczajacym sie na widok spidermana klejacego sie do scian, albo dostajacym drgawek od wysilku intelektualnego na Alim G.

Akurat AliG jest spoko, tylko trzeba poczuc klimat, podobnie jak w przypadku Szybkich i Wścieklych. Aczkolwiek przyznaje, ze tez jestem nieco podlamany niektorymi pozycjami, ale o gustach sie nie dyskutuje. Jednak Top10 wyglada dosc dobrze. Co prawda wyższosc Piły nad Pulp Fiction, Requiem For A Dream czy Siedem jest conajmniej dziwna, ale to pewnie wynika z tego, ze mało osob ogladala te pozycje. Zwłaszcza wyższość Piły nad Siedem jest komiczna, poniewaz Saw to taka podrobka Seven (udana, to fakt, ale na pewno nie lepsza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...