Skocz do zawartości
Gość dwaIP

Aibench Dyskusj

Rekomendowane odpowiedzi

:P

 

32.754596227 1166695617 .:. Opteron 146 "CABNE 0530APMW" @ 361x10=3617MHz, 2GB @ DDR516 5-2-3-2.5-1T

 

To moze byc raczej ostatni wynik z mojej strony. Jakos nie za bardzo mam pomysl, jak przekonac tego Opterona do 363x10 i wyzej. Jak znajde jakis sposob, to moze wtedy...

 

Twoja kolej, Yoto ;) Chyba, ze ktos wpadnie z szybszym A64...

Gratuluje

jak to mówią o piczy kłak :D

no ale fakt jest faktem :-P

A u mnie padła kostka pamięci (Geil nas TCCD) i teraz czeka mnie reklamacja :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ct479 bug cie kropnął?? na xs jest teraz temat o tym - może wystarczy tylko spd zreprogramować?? jak druga działa to będziesz miał zawartość spd :) warto spróbować chyba :)

 

pozdro

taaa tyle że musiałbym zdjąć radiator, a to = utrata gwarancji ...

poza tym nie wiadomo czy to tylko SPD poszło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotres wylancz te wszysteke programy ktore masz w tle uruchomione a napewno troche wynik podskoczy:) Dzialaja tu te same optymalizacje co w spi, czyli tryb diagnostyczny i wysoki priorytet:) a pozatym to masz ladne mhz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak domyslal sie ze dalo by sie cos jeszcze urwac optymalizacja, ale nie mialem czasu, a wynik ten byl zrobiony w zasadzie przy okazji strojenia FC . :D

 

I tak Bachusa ani Yotoma nie zrobie, a z tego co widze to jestem obecnie trzeci, nie ma tragedii . :lol:

 

pozdro

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hary86 prosil mnie zebym umiescil jego dzisiejszy wynik :D, jako ze ma ograniczony mocno dostep do neta. Niektorzy sie ciesza z zimy za oknem :D, z tego co dzis z nim rozmawialem, na taktach ktorych uzywa na codzien mial temperaturke ponizej zera w idle na AC.

 

37 232888201 2027192465

 

http://xthost.info/cichas/spi/aibench37,2.png

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hary86 prosil mnie zebym umiescil jego dzisiejszy wynik :D, jako ze ma ograniczony mocno dostep do neta. Niektorzy sie ciesza z zimy za oknem :D, z tego co dzis z nim rozmawialem, na taktach ktorych uzywa na codzien mial temperaturke ponizej zera w idle na AC.

 

37 232888201 2027192465

 

http://xthost.info/cichas/spi/aibench37,2.png

rozumiem ze te 290 mhz na memorkach to nie bug? ech fajne ta pamiatki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, że niezle śmiga ten semp :) ramki też do najgorszych nie należą ;)

 

PS. A ja wrzucam od niechcenia wynik poprawiony o pare nano aby pokazać, że bartek jest lepszy od ponad 3GHz pentiaka kszonia :mrgreen: :lol:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, że niezle śmiga ten semp :) ramki też do najgorszych nie należą ;)

 

PS. A ja wrzucam od niechcenia wynik poprawiony o pare nano aby pokazać, że bartek jest lepszy od ponad 3GHz pentiaka kszonia :mrgreen: :lol:

 

http://img.photobucket.com/albums/v675/Swider/AiBench3.jpg[/img]

osz Ty, ja Ci dam, juz mam wc onboard, wiec..... ;)

 

i mam update ;)

 

54,928564077

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę coś od siebie przy okazji zimacooling :D

38 983817027 2036982974

 

http://img395.imageshack.us/my.php?image=38984qw.jpg

 

Proc jest niezły (AC) ale memki do kosza wyrzucę chyba...bo te Aibench to wszystko na co je stać

Edytowane przez -< WormBoy >-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Wynik lepszy od c(w)elerona 1,7 :lol:

P3 Coppermime 1GHz @ 7,5*172 = 1290 @ 1,95V

256 MB Hynix SDRAM @ 129 2-2-2-5-7 (FSB:DRAM=4:3)

 

102 7592000065 1862182956 Balu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze te 290 mhz na memorkach to nie bug? ech fajne ta pamiatki :]

To nie zaden bug, na tyle policzyly Aibencha, przy okolo 3,65v... i duuuzym mrozie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zaden bug, na tyle policzyly Aibencha, przy okolo 3,65v... i duuuzym mrozie :D

łoł, ostre ;]

 

a na ile licza spi1m :> wogole to sprawdzałes je w dualu? pewnienie pojda.... a szkoda.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że gdzieś zagubiłem plik z AiBench, a jedny link skąd można było go zassać nie działa, mam do Was prośbę, czy nie mógł by go ktoś (kto zachował jakimś cudem na dysku ) udostępnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że gdzieś zagubiłem plik z AiBench, a jedny link skąd można było go zassać nie działa, mam do Was prośbę, czy nie mógł by go ktoś (kto zachował jakimś cudem na dysku ) udostępnić?

Ano właśnie ja także bym chciał :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie ja także bym chciał :wink:

no wlasnie .. bo tamto konto poszlo sie kochac... jak ktos gdzies ma aibencha (sam autor najelepiej) niech zapoda zamiesze na nowym serwerku ... (nowym i lepszym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...