Skocz do zawartości
marcin_groen

Creative Sound Blaster X-FI

Rekomendowane odpowiedzi

Wrazenia nie sa do opisania to trzeba uslyszec, brzmienie jest bardziej pelne, soczyste czuc glebie....miodzik

mało dobrych kart muzycznych słyszałeś,skoro tak twierdzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ze sterwonikami? Jak z obsluga w grach??

Zerowa - no moze revolution i prodigy jakos tam banglaja :-) Niestety, sensaura w 3d to poki co porazka, nie wiem czy z winy sensaury czy kodow gier - mialem swego czasu bardzo ladnie grajaca karte na Via - Terratec 6Fire i coz... co druga gra kaszanila niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jakieś testy, które potwierdzą twoje słowa ?? czy to tylko takie gadanie

oprócz tego że sam kiedyś posiadałem Audigy 2 i X-Fi,to jeszcze sporo osób na tym forum przyzna mi rację.jak i to Ci jest za mało to poczytaj sobie conieco w necie o jakości dzwięku tych kart.Zresztą nawet na tym forum jest założony topić o kartach dzwiękowych oferujących najwyższą jakość dzwięku.Wystarczy przeczytać go aby przestać wierzyć marketingowi firmy Creative.

I jak ze sterwonikami? Jak z obsluga w grach??

napisałem że posiadają lepszą jakość dźwięku a nie że są lepsze do gier.najlepszy do gier jest bezwątpienia X-Fi,bo posiada EAX 5.0 i inne bajery.Powyższe karty są najlepsze do słuchania muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz tego że sam kiedyś posiadałem Audigy 2 i X-Fi,to jeszcze sporo osób na tym forum przyzna mi rację.jak i to Ci jest za mało to poczytaj sobie conieco w necie o jakości dzwięku tych kart.Zresztą nawet na tym forum jest założony topić o kartach dzwiękowych oferujących najwyższą jakość dzwięku.Wystarczy przeczytać go aby przestać wierzyć marketingowi firmy Creative.

napisałem że posiadają lepszą jakość dźwięku a nie że są lepsze do gier.najlepszy do gier jest bezwątpienia X-Fi,bo posiada EAX 5.0 i inne bajery.Powyższe karty są najlepsze do słuchania muzyki.

czyli puste gadanie :lol2:

 

podaj linki porównania X-Fi do powyżej zaprezentowanych prze Ciebie kart, bo szukać to ja mogę w nieskończoność

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli puste gadanie

typowe gadania fanboya Creative,która ma ZEROWE pojęcie dotyczące kart muzycznych.

Jak już napisałem wystarczy poczytać topić "Karta muzyczna oferujące najwyższą jakość dźwięku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowe gadania fanboya Creative,która ma ZEROWE pojęcie dotyczące kart muzycznych.

Jak już napisałem wystarczy poczytać topić "Karta muzyczna oferujące najwyższą jakość dźwięku"

nie jestem "fanboyem" Creative i jego genialnego ;) X-Fi; chce tylko poznac fakty, a nie że ktoś powiedział że X-fi jest be, a np.Revolution 5.1,Prodigy 7.1 HiFi,Esi Juli,Audiophile 24/96,Maya44 są "Każda z nich ma o wiele lepszą jakość dzwięku od X-Fi"

 

podaj jakieś dowody to Ci przyznam rację

np. jakiś test szanowanym czasopismie, portalu internetowym

tylko tyle che :D

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...napisałem że posiadają lepszą jakość dźwięku a nie że są lepsze do gier.najlepszy do gier jest bezwątpienia X-Fi,bo posiada EAX 5.0 i inne bajery.Powyższe karty są najlepsze do słuchania muzyki.

Najlepsze do słuchania muzy to są markowe zestawy audio z dobrymi głośnikami albo porządnymi słuchawkami a do kompa ma być karta wielozadaniowa i niezależnie od marketingu Creative'a x-fi jest najlepsza B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pytanie zabrzmi jak pytanie nooba :) jak na x-fi uzyskac najlepszy dzwiek (muzyka)? moze ktos napsiac krok po kroku co instalowac, jak skonfigurowac, lub moze ma ktos linka do gotowca? byl bym bardzo wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam karte dzwiekowa zintegrowana na płycie Epox 8RDA+ tzw SoundStorm. Zastanawiam sie czy jest sens kupywac SB X-FI...?? p.s. mam wierze Technics Dolby Pro Logic 5.1 sprzed kilku podłączoną do kompa czy uzyskam na niej lepsza jakosc dziwęku na SB X-FI?? z góry dziękuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam karte dzwiekowa zintegrowana na płycie Epox 8RDA+ tzw SoundStorm. Zastanawiam sie czy jest sens kupywac SB X-FI...?? p.s. mam wierze Technics Dolby Pro Logic 5.1 sprzed kilku podłączoną do kompa czy uzyskam na niej lepsza jakosc dziwęku na SB X-FI?? z góry dziękuje za odpowiedz

Różnica jest bardzo duża. Sam zmieniając platforme z AN7 (też SoundStorm) na s.939 wybrałem od razu x-fi. Poprostu wszystko brzmi dużo lepiej nawet na średnio słabych głośnikach x-530!!! Nie mówiąc o EAX5HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest bardzo duża. Sam zmieniając platforme z AN7 (też SoundStorm) na s.939 wybrałem od razu x-fi. Poprostu wszystko brzmi dużo lepiej nawet na średnio słabych głośnikach x-530!!! Nie mówiąc o EAX5HD :)

Jaka gra obsługuje EAX5HD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batlefield 2,Batlefield 2142,UT 2004 ze specjalnym patchem,Quake 4 i Pray,czyli bardzo niewiele.......

Battlefield 2 i Prey dla tych dwóch gier wystarczy posłuchać/kupić X-Fi zwłaszcza jak ktoś pogrywa dużo w BF2 po necie, a lista gier będzie się wydłużać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2 i Prey dla tych dwóch gier wystarczy posłuchać/kupić X-Fi zwłaszcza jak ktoś pogrywa dużo w BF2 po necie, a lista gier będzie się wydłużać.

Dokładnie tak. Sprzęt się kupuje na przyszłość a nie do tyłu...to chyba oczywiste :rolleyes: A teraźniejszość jest wystrczająca. Dla mnie osobiście B2 jest najważniejsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol a ja dorzuce coś od siebie. Gram dużo w BF2 i stwierdzam, że granie w tę (i inne też) grę bez X-FI jest zbrodnią. Nie dość, że jest więcej FPS to słychać każdy szczegół jak upadające łuski itp. a pozycjonowanie jest świetne. Wszystkie integry to shit i powinny zostać standardowo przepalone już w fabryce :-P. Co do innych zastosowań to również same superlatywy.

Edytowane przez Chris1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje do moich głośników (Pro Gamer 500) dobrej karty muzycznej tylko niestety musze liczyć się z kosztami i wynalazłem coś takiego: Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio . Czy bedzie duża różnica w porównaniu z X-Fi Music? Najchętniej łyknołbym Audigy 2 ZS ale niestety nie można jej w tej chwili dostać a X-Fi Music jest trochę za droga no chyba że poratujecie dobrym linkiem z rozsądną ceną ... acha karta ma być prznaczona głównie do oglądanie filmów .

Edytowane przez leon1964

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extreme Audio to jest nowsza wersja Extreme Music po prostu ma mniejszy profil. Spokojnie nada się do filmów, nawet na Extreme Gamer które mam filmy brzmią doskonale. Co więcej Extrem Music nie ma konektora do podłączenia panelu na obudowie a Extreme Audio ma. Rozwiązanie nasuwa się samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img329.imageshack.us/my.php?image=problemolw6.jpg

 

Bardzo rzadko tak się dzieje, ale jednak...

(po takich grach jak np. Gothic3, Doom 3 w innych jeszcze mi się nie przytrafiło, albo już nie pamiętam)

 

Kombinowałem i kombinowałem i tylko restart pomaga... :unsure:

A bardzo nie lubię tego...

 

Kto mi pomoże ? :cry:

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img329.imageshack.us/my.php?image=problemolw6.jpg

 

Bardzo rzadko tak się dzieje, ale jednak...

(np. po takich grach jak np. Gothic3, Doom 3 w innych jeszcze mi się nie przytrafiło, albo już nie pamiętam)

 

Kombinowałem i kombinowałem i tylko restart pomaga... :unsure:

A bardzo nie lubię tego...

 

Kto mi pomoże ? :cry:

Dziś po graniu w Toca Race Driver 3 miałem to samo i też tylko restart pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby... Ale nic nie poprawiły...

Chyba tyle że... Na Viscie (RTM) śmigają...

 

Ale nie wiem...

Z tematu o "niej" wynika że nie wszystkim...?

Jak to w końcu jest?

U mnie dziala u innych nie... Niemożliwe...

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...