Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie w Gliwicach zrobił sie korek na prostej ulicy...zero skrzyzowań itp :F

musiała drogówka przyjechac o pokierować ruch bo nie daliby se kierowcy rady, jeden drugiemu nawet w tyłek wjechal :lol:

a wszystko przez to że samochody sa zaparkowane sporo od krawężnika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie perełki .....

 

http://img386.imageshack.us/my.php?image=pict15910in.jpg

http://img386.imageshack.us/my.php?image=pict15937qy.jpg

 

Any questions ? Z klatki to się nie da wogóle wyjść :? Szkoda tylko że tak na święta nie było :(

Malar wymiata :lol: Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wam coś zarzuce [; (Ralphi robił fotki, ja dam tylko jedną) Jeżeli to nie wygra w konkursie na najśmieszniejszą fotke to sie pochlastam [;

Dołączona grafika

Improwizujące odśnierzanie samochodu [; [; [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w Gliwicach zrobił sie korek na prostej ulicy...zero skrzyzowań itp :F

musiała drogówka przyjechac o pokierować ruch bo nie daliby se kierowcy rady, jeden drugiemu nawet w tyłek wjechal :lol:

a wszystko przez to że samochody sa zaparkowane sporo od krawężnika :D

No za moim oknem tez jakis ciu... staja na zakazie co sprawia ze 2 kierunkowa ulica ma 1 pas a do tego jest tak stroma na bokach ze samochod moze zsunac sie na te co sa zaparkowane...

 

Oby jak zwykle przyszla straz miejska i przeleciala sie z mandatami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest u was? U mnie caluśkie Opole zasypane i nie przestaje :) jutro nie idę do szkoły :). Dał bym fotki ale nie mam kabla :( no cóż. Wiecie do kiedy ma tak sypać. :blink: :huh: A jeżeli chodzi o temp to jest -1 ale dużoo śniegu za dużo :) i na dodatek wypadły 3 moje autobusy z planu i już na pierwszym przystanku nie maiłem gdzie usiąść B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wawa, cały dzień pada, nie wiem ile jest, ale sie nie topi

Czasami robią sie "zamiecie"

Gdy z rana wyszedłem z domum śniegu po kostki ;)

I oby nie przestawało

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mojej mieścinie Brzegu, śniegu powyżej kostek, sypało gdzies od godziny 11 do 17, leciały płaty wielkości 5-cio złotówek :P ale temperatura jest o d*** rozbić bo 0* - +1* , jeśli do jutra się jeszcze bardziej ociepli to będzie można pływać po ulicach :(

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotek zasypanego Podkarpacia nie będzie. Aparat dopadł Chuck Norris i przykopał mu z półobrotu ;) (dla zniesmaczonych tym tekstem moje przeprosiny).

Miałem dzisiaj okazję oglądać ~30 km krajowej czwórki (Rzeszów -Ropczyce) i powiem wam, że pewnie sanie z reniferami by szybciej momentami jechały niż niektóre samochody. Rano droga była biała, wieczorem nie wiem, bo ciemno, ale też pewnie biała. No i dziwnie tak jakoś kierowcy jeżdzą że na dwupasmówce mają przerywaną linię między kołami ;) .

Poza tym mój dom jest praktycznie komunikacyjnie odcięty w tej chwili od świata (bo mi zasypało 100 m dojazdu, a teraz zasypuje i zawiewa kolejne 300 m do szosy.

Ogólnie sielanka.

A jutro na 8 na autobus... hyhy dobrze że adidki mają gruby bieżnik ;)

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię jeździć po śniegu, szczególnie ślizgać się po skrzyżowaniach (mam tylny napęd, więc zabawa przednia), ale tylko jak droga jest pusta (czyli późne popołudnie/noc).

A ty lepiej uważaj, bo widziałem już dzisiaj w ciągu 30 minut 3 wypadki (jeden na 4 auta), wszystkie dość groźne (część aut pewnie do kasacji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię jeździć po śniegu, szczególnie ślizgać się po skrzyżowaniach (mam tylny napęd, więc zabawa przednia), ale tylko jak droga jest pusta (czyli późne popołudnie/noc).

A ty lepiej uważaj, bo widziałem już dzisiaj w ciągu 30 minut 3 wypadki (jeden na 4 auta), wszystkie dość groźne (część aut pewnie do kasacji).

Nie ma co uwazac.

Odcinek 7KM wczoraj jechalem 1,5h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pasuje byle chlapy nie bylo tylko snieg, jesieni i wczesnej wiosny nie lubie , lato ,zima pozna wiosna mi pasuje, a w ogole jak sa duze mrozy to mi szkole zamykaja ze wzgledu na dojezdzających w zeszłym roku szkolnym mialem dlugi weekend 3 dni wolnego ze wzgledu na mroz, kiedys takie mrozy to byla normalka ale teraz to wszyscy w gacie robia bo zimno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...