Skocz do zawartości
Bzusia

Idealna Kobieta :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma ludzi idealnych.

a ja to co??:>

 

 

coby nie robic ot:>

jest jedna Ania ktora jest idealna:). szkoda tylko ze dobrala sie idealnie z kims mniej idealnym niz ja:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Oj zryles sobie beret, nie potrafisz juz napisac jednego zdania bez bledow (no offence). ;]

 

Jak ktos pisal, osobe dopiero sie poznaje jak sie z nia zamieszka, znane sa przypadki, ze ktos z kims chodzil x lat, nastepnie slub i po roku rozwod... Oo Zycie. ;]

 

Arnie kup sobie motor i jest Twoja. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie taka odpowiedz juz byla, ale powiem jeszcze raz. Idealna to taka ktora bedzie dla Ciebie idealna. Wszystkich na raz sie nei zadowoli ;) kazdy ma inne gusta, jeden woli zeby byla wysoka, drugi zeby byla niska. Cicha albo imprezowa ;) Sa rozne gusta i tak naprawde temat jest imho troche bezsensu ;)

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Drugie primo - musi ze spokoje podchodzic do wyjsc męza/chłopaka na pivko ze swoimi kolegami.

Tia, Igorku :?: A co powiesz na pomysł, aby wychodzić razem :?: Jak myślisz, czy jest nam z Kasią niedobrze w Mesie (pomijając beznadziejną ostatnio muzę :evil: ) :?:

Możesz to ocenić, widziałeś nas razem nie raz, nie dwa. :-P

 

EDIT:

I bez głupich komentarzy proszę. Wspólne knajpowanie po dziewięciu (w zaokragleniu) latach małżeństwa, to wcale nie jest zboczenie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, Igorku :?: A co powiesz na pomysł, aby wychodzić razem :?: Jak myślisz, czy jest nam z Kasią niedobrze w Mesie (pomijając beznadziejną ostatnio muzę :evil: ) :?:

Możesz to ocenić, widziałeś nas razem nie raz, nie dwa. :-P

 

EDIT:

I bez głupich komentarzy proszę. Wspólne knajpowanie po dziewięciu (w zaokragleniu) latach małżeństwa, to wcale nie jest zboczenie. :wink:

Nic nie mam do wychodzenia razem ale czasem facet musi sam z meskim gronie wyskoczyc i tu sie zaczynaja problemy.

Wyjsie na pivo to wyjscie na pivo a nie dzika orgiia z udziałem 40 nimfomanek :) Tylko 1% kobiet to rozumie i nie robi problemów.

 

PS. Do pierwszego primo nic nikt nie ma :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typy kobiet:

 

kobieta - INTERNET

kobieta z trudnym dostępem

 

kobieta - SERWER:

zawsze zajęta kiedy jej potrzebujesz

 

kobieta - WINDOWS:

wszyscy wiedza, ze nic nie potrafi zrobić poprawnie, ale nikt nie może bez

niej żyć

 

kobieta - EXCEL:

mówią, że potrafi wiele, ale zwykle używasz jej do czterech podstawowych

potrzeb

 

kobieta - DOS:

każdy ją miał co najmniej raz, ale nikt już jej nie chce

 

kobieta - WIRUS:

znana także jako "żona"; przychodzi gdy się nie spodziewasz, instaluje się i zużywa wszystkie twoje zasoby. Gdy próbujesz ją odinstalować, zwykle coś stracisz, ale gdy nie próbujesz - tracisz wszystko

 

kobieta - WYGASZACZ EKRANU:

nie jest wiele warta, ale przynajmniej jest z nią trochę zabawy

 

kobieta - RAM:

zapomina o wszystkim kiedy ją odłączasz

 

kobieta - DYSK TWARDY:

pamięta o wszystkim - na zawsze

 

kobieta - MULTIMEDIA:

sprawia, ze okropne rzeczy wyglądają całkiem ładnie

 

kobieta - UŻYTKOWNIK:

spieprzy wszystko, czego się dotknie i zawsze chce więcej niż jej potrzeba

 

kobieta - CD-ROM:

jest coraz szybsza i szybsza

 

kobieta - E-MAIL:

na każde dziesięć jej wypowiedzi, osiem to kompletna beznadzieja

 

kobieta - LINUX:

niby jest za darmo, ale nikogo nie potrafi zaspokoić

:lol:

Co to ma do tematu? Raczej do topicu śmiechu z tym, a nie tutaj... Zresztą uważam cały ten temat za zbędny... Każdy ma jakiś tam swój ideał... Dla każdego co innego jest idealne... Każdy ma swój własny typ kobiety... Każdy jest inny i na swój sposób idealny... To takie moje małe spostrzeżenie...

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealna kobieta według mnie nie powinna dużo pytac ,ale powinna miec poczucie humoru,koniecznie czarne włosy,dobrze gotowac i musi byc troszke opalona ale tad dosłownie minimalnie i musi być za co złapać ale bez przesady !!

i co najwazniejsze musi dobrze całowac !

Edytowane przez Rob187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealna kobieta według mnie nie powinna dużo pytac ,ale powinna miec poczucie humoru,koniecznie czarne włosy,dobrze gotowac i musi byc troszke opalona ale tad dosłownie minimalnie i musi być za co złapać ale bez przesady !!

i co najwazniejsze musi dobrze całowac !

Widze, ze akceptujesz czynnik glupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze akceptujesz czynnik glupoty.

Czynnik? Dla niego najchętniej jakby kobieta chodziła za nim na smyczy i dobrze wygladała w towarzystwie... Taka lalka salonowa... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalka salonowa ale każdy ma swój gust i ma prawo do własnego widzimisie:P :mur: :mur:

ath jaki do cholery masz czynnik głupoty na mysli co????

Chodzi mi o to, ze nie podales, ze musi byc inteligentna, wg. mnie to podstawowy czynnik, byc moze dla Ciebie niewazny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boli. Przynajmniej mnie nie bolało. :-P

Już mi lżej :D .

 

hehe dostrzegam ze PiotruśPan i Heathen mają podobmy problem :P oboje pisze ze po 3 latach ich dziewczyny przestały był idealne ale mimo to z nimi sa :) czyli z biegiem czasu ideał sie zaciera ? a moze to tylko przyzwyczajenie i tchórzostwo podjecia kroku w inna strone ?

a co by było gdyby na waszej drodze stanął ideał ( nie wasza dziewczyna) ?

Nie wiem jak Heathen, ale ja nie mam problemów ;]... ale chwilka zapytam się jeszcze mojego drugiego Ja ;]. Czy ideał się zaciera? Tak i nie. Po prostu z biegiem czasu dostrzegamy wady drugiej osoby i od nas zależy, czy je zaakceptujemy, czy nie.

Żeby już odciąć się od swoich problemów ;] to napiszę inaczej: moja dziewczyna jest idealna, ponieważ nie jest idealna.

P.S.

Ja tam dałem ";]" ,czyli że z przymróżeniem oka odpowiedź mą traktować należy ;]

 

Wyjsie na pivo to wyjscie na pivo a nie dzika orgiia z udziałem 40 nimfomanek :) Tylko 1% kobiet to rozumie i nie robi problemów.

Widać moja dziewczyna nalezy do tego 1 % :] Edytowane przez PiotruśPan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiotruśPan popieram. Też już mam kochanie 3 lata a może ona ma mnie:>? Taka prawda, po pewnym czasie widać wady u swoich połówek ;) ale to trzeba pokochać:) zrozumieć, sami przecież też mamy wady :) ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa na forum osoby, ktore znaja mnie niezle :)

No osobiscie Cię nie znam,ale przypuszczam ze dosc dobrze byśmy sie zaprzyjaznili...

 

tak sie skalda, ze przez ostatnie pare lat sporo cpalem, imprezowalem, pilem, dupczylem.... (powod absencji na forum,. poza tym znowu ywladowalem w psychiatryku :P )

Wszystko to samo oprócz "dupczenia" .....

 

Oprocz tego "dupczenia' to w sumie to samo robilem...

?? W kółko ?

 

wczoraj minelo mi z moja kobietka 3 miesiace

 

aby zn ia byc musialem sie drastycznie zmienic

palac 2 paczki fajek dziennie z dnia na dzien zszedlem na ZERO, przestalem cpac i pic

Ehh... chcialem cos napisac, ale zaglebniajac sie w watek zrezygnowalem... Najlepsze jest to ze pozniajac to jedyna osobe... tak jak Ty 'odbilem od tego zlego' w sumie to dlugo trwalo bo praktycznie ponad 3 lata... no wiec teraz jestem sam... bo mnie zostawila dla innego :( (to sie dzis dowiedzialem...) I chu** ze ja nadal kocham... Ehh.. Brak mi slow... Trzese sie jak galaretka...

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja to mnie czasem "wygania" zebym gdzies wyskoczyl z kumplami - ciekawe czemu ? ;)

U lekarza:

-Panie doktorze nie możemy odciągnąć syna od komputera!

-Trzeba będzie go leczyć

-Czym?

-Papierosami ,winem i dziewczynami...

 

Moze za duzo kompa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że facet myśli jak facet :).. ale troche przesadzacie... Tak rozmawiacie o kobietach jakby to były zabawki.. a może któryś z was spróbował by tak gdac przy swoejej dziewczynie/żonie.. no co ? Pantofelki z was? :lol: Co to za gadanie o kobiecie idealnej...?? A wy (faceci) jesteście idealni?

 

śmiało mogę powiedzieć że większość z was (nas) (jesli nie wszyscy) nie znacie pragnień swojej kobiety.

 

Też mógłbym rzec, że moja jest idealna, bo nei zaminiłbym na żadną inną... ale to nie jest ideał w sensie ogólnym, czy w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Człowiek się przyzwyczaił że idealne rzeczy fizyczne istnieją tylko w teorii i wg mnie wcale nie chodiz o to żeby szukac jakiejś tam idealnej kobiety, czy idealnego faceta...

 

Ja wiem że mam wady, widzę też wady* (* czyli róznice między moim wyobrażeniem o kobiecie idealnej a jej cechami) mojej dziewczyny i zrozumiałem że tak juz musi być... zawsze gdzie sa dwie osoby tam powstaje konflikt w jakiejś sprawie.

 

My faceci musimy po prostu zrozumiec, że kobiety myślą trochę inaczej, myślą tak ze nie da się zrozumieć :D... no.. ale czyż nie za to je kochamy? :)

 

ps. jeśli ktoś chce połówke myślącą tak samo .. to może poszukac sobie jakiegoś ... faceta? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PelzaK ale co ma piernik do wiatraka?;p Temat jest o idealnej kobiecie a ty piszesz wywody na temat tego ze faceci nie rozumieja kobiet :D Albo ze by z nimi nie pogadali o tym ;) ?!:P

 

Ideal kobiety ? To kobieta:

 

inteligentna

taka ktora potrafi mnie zaspokoic ;)

szczera

wierna

no i zeby MI sie podobala

 

tyle; ) Kolejnosc dowolna:P

 

Zauwazcie ze nie ma tam np "pracowita" "pomocna' ;p Jakos nie odczowam potrzeby tych cech u mojej kobiety mimo iz lubie jak mi zrobi herbate zawsze kiedy zapragne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jest tak :

 

Ładna = Głupia

Brzydka = Mądra

 

czasami uda mi się spotkać i Ładną i Mądrą ale to już wymarły gatunek :P

 

Oj, bo się pogniewamy ^_^ Każda potwora ma swojego amatora =) ----------------> jak mówi znane przysłowie...

 

 

Anime to nie bajki, miszczu O_o

 

Właśnie!!!! Popieram =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, ze nie podales, ze musi byc inteligentna, wg. mnie to podstawowy czynnik, byc moze dla Ciebie niewazny.

hehe nie podałem bo zapomniałem aczkolwiek raz byłem z powiedzmy mało inteligentną blondynką i sie ostro przejechałem na tym.Ale w sumie trudno znal;eść głupią brunetke prawda :)

przyznaje wam panowie racje oczywiscie co do wartosci intelektu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sensej17

Porzadnej dziewczyny w tych czasach ze swieca mozna szukac. Sadze, ze nie ma w 100% idealnych kobiet.

A poza tym ta ciagla zmiana nastrojow :S:S to naprawde denerwuje, poniewaz momentami nie wiem co mam robic :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...