Skocz do zawartości
Bzusia

Idealna Kobieta :)

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ale mowimy tu raczej o dostepnych kobietach hehe aktorki moze i maja idealne ale tylko ciała :P nie wiesz jaka jest na codzien :D a takie normalne dziewczynki hehe sa naturalnie idealne :D czesc nawet BOSKA hehe ale to mala czesc ma ten tytuł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Dla mnie pewna aktorka pewnych filmów JENNA J.

Bangbros? :D dobrze kojarze?

za jakiś 1miesiąc zaczne sie zabierać za ideał, która nie wie, że jest moim ideałem

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jenna Jameson, faktycznie prawie ideal :lol2:

Hehehe no coż, branza bardzo dochodowa, jak to mowia zadna praca nie hanbi... :wink:

A na powaznie jak dla mnie idealem, pod wzgledem urody, jest Adriana Lima. Kobieta cud.

Link:

http://esumlu.madoka.be/web/HQ-adriana_lima.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie idealna kobieta powinna wyglądać tak: (na wstępie zaznacze że nie lubie za pięknych kobiet... tzn. lubie ale jakbym był z taką [a byłem nie wiem nawet po co :/] to inni sie za nią oglądali itp. a to mnie denerwuje) Mieć ciemne kruczo czarne włosy (lubie takie brunetki ;) ) zielone oczka, troszke piegów wokół noska... powinna dla mnie być bardzo przytulaśna, głównie lubie gdy dziewczyna nie jest zamknięta w sobie, a jest otwarta, lubie gdy jest "gadatliwa" a dokładniej gdy można z nią porozmawiać na każdy temat, a i znajduje w krótkim czasie świetne tematy... powinna być o od 5 do 20 cm niższa ode mnie... - to jest mniej więcej opis mojej aktualnej dziewczyny :* pzdro dla niej :* [; pozdro all [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idealna kobieta to taka, którą jest za co złapać, ale bez przesady :D Nie chodzi mi tylko o piersi, ale i o pupcię :D Jestem szczęściarzem, bo moja właśnie taka jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zatym jakies fatum z tymi Aniami ( u mne tez Ania-ideał) :P

O to to! Ania - cholernie popularne imie (pewnie dlatego, ze bardzo ladne :) ), aż zbyt popularne:>

 

Ale w sumie trudno znal;eść głupią brunetke prawda :)

Jasna sprawa, wszak intelekt zalezy przede wszystkim od koloru wlosow... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do głupoty i koloru włosów... Za cholerę nigdy się nie zgodzę, że kolor włosów = inteligencja :!: Każdy się rodzi z jakąś tam inteligencją i rozwija ją w ciągu całego życia. Jeśli się komuś nie kwapi do zdobywania wiedzy, jego sprawa. Ale żeby zaraz zwalać to na kolor włosów...? Śmieszne :lol:

 

BTW, powtórzę jeszcze raz - ja też mam swoją Anię :D

Edytowane przez Rocca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe co za roznica czy idealna jak i tak zyć baz nas nie umiecie :P jestesmy jak nałog :D kochacie nas i to sie liczy :)

Zalezy jak dla kogo ;] Ja kobiety nie szukam, dlaczego ?? Gotowac umiem, prac umiem, sprzatac umiem, czas spedzam z moja kochana maszynka :* jest pare zeczy ktorych sam nie zrobie, ale o nich juz nie bede tutaj pisal :P

 

 

A tak powaznie idealna kobieta to tak:

-zgrabna, ladna dziewczyna

-inteligencja w granicach zdrowego rozsadku :lol:

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za jakiś 1miesiąc zaczne sie zabierać za ideał, która nie wie, że jest moim ideałem

Uważaj, lepiej nie czekać tylko jak to głosi pewna piosenka, trzeba pomóc miłości. Ja tego nie zrobiłem i teraz jest jak jest :? :mur:

nie, nie lepiej:d, mówi sie trudno

No chyba, że tak widzisz sytuację :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg temat z pupy i tak umrzemy xD. Imo kazda kobieta jest idealna , bez wyjątku (nie zależnie od wyglądu fizycznego i mocy mentalnych (xD) aka mądrosci albo inaczej inteligencj/ji ;e. Kazda istota = drugiej :E temat z pupy xD i imo przestańcie już męczyć te dziewoczki lepiej oblokajcie na siebie. Jestem za równoscia kobiet mężczyzn :E. Niech panny zakładaja teraz topic o idealnym facecie hehe dobiero bedzie fajnie xD. I nie, nie jestem kobietą xD tylko bronie praw człeka.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ania, Ania i Ania ... Kamilka patrzcie jakie ładne imie :P heh zgodze sie ze wszystkie dziewczynki sa idealne :) hehe tylko że sa lepsze i gorsze ideałki <ja jestem ten gorszy> :D z lepszymi jest wszystko ładnie pieknie a z gorszymi trzeba troche powalczyć :) hehe za malo dziewczynek na forum zeby facetow obgadać :P i kwestia =uprawnienia JESTEM ZA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ania, Ania i Ania ... Kamilka patrzcie jakie ładne imie :P heh zgodze sie ze wszystkie dziewczynki sa idealne :) hehe tylko że sa lepsze i gorsze ideałki <ja jestem ten gorszy> :D z lepszymi jest wszystko ładnie pieknie a z gorszymi trzeba troche powalczyć :) hehe za malo dziewczynek na forum zeby facetow obgadać :P i kwestia =uprawnienia JESTEM ZA :D

Po mimo tego, że kobiet nie dziele na lepsze i gorsze ideałki ale jak Sama stwierdzasz, że jesteś tym gorszym ideałem to imo według Twojego widzimisie właśnie jesteś tym lepszym ideałem :P (chodzi mi o to, że nie wstydzisz sie tego jaką jesteś :D tak trzymać :P. Ja oczywiście ze swoim poglądem nadal twierdze ze all kobiety są idealne :P . Niestety jest parę takich "niby" facetów twierdzących inaczej :E. Ja jestem przeciętniakiem i mi to pasi xD.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wypowiem sie na temat tych nie idealnych ;) Wszystkie, ktore wystepuja Jerry'ego Springer'a nie sa idealami, pamietajcie o tym :D

heh no tam nawet nie wiadomo czy to chlopak czy dziewczyna hehe wiec trudno okreslic to czy sa czy nie sa idealne

 

hyuucOm hehe bo nie musze sie wstydzic tego jaka jestem :D mi tez to odpowiada a jak komus nie to bardzo mi przykro :) hehe no i ciezko spotkac przecietnych ludzi wszyscy sa w czyms najlepsi choc wcale tak nie jest... przecietni ludzie sa najlepsi :) ja przynajmniej tak uwazam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, lepiej nie czekać tylko jak to głosi pewna piosenka, trzeba pomóc miłości. Ja tego nie zrobiłem i teraz jest jak jest :-? :mur:

Zgadzam się w 100%.

 

Co do równouprawnienia.

Oto cytat z rozmowy pewnego księdza z moimi koleżankami. Ja też tam byłem.

 

Jak chcecie równouprawnienia to idźcie na kopalnie robić, tunele fedrować...

To byłu żarty ofcoz :wink:

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, lepiej nie czekać tylko jak to głosi pewna piosenka, trzeba pomóc miłości. Ja tego nie zrobiłem i teraz jest jak jest :? :mur:

Kurde to zdanie sie tak sprawdza w zyciu ze mozna by o tym ksiazke napisac... Niestety nie bylby to romans z happy end'em... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to zdanie sie tak sprawdza w zyciu ze mozna by o tym ksiazke napisac... Niestety nie bylby to romans z happy end'em... :mur:

"nie bylby" nie sprobujesz sie nie przekonasz co ci zalezy walcz a nie odpuszczasz nawet nie zaczynając :!:

i nie mozesz wiedziec czy bylby czy nie bylby dopiero jak sprobujesz bedziesz mogl sie wypowiedzieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol niezły ksiądz xD.Na szczeście ja miałem normalnego i tak prowadził lekcje religi, że pomimo tego ze na religie nie trza było chodzić to i tak all byli zawsze :P. A w klasie i miałem ateistów i niby szatanistów a i tak chodzili :P. Ale wracając do tematu. Mając na myśli równouprawnienie nie mam na myśli (powtarzam sie xD) zeby kobiety wykonywały cieżkie zawody itp :P chyba ze chcą, ale imo odradzam (przecież jestem dżemtelmen aka gentelmen :P). Mam na myśli nie dyskryminowanie w pracy, czyli np. za tę samą prace te same pieniądze itp. Niektórzy (nie wszyscy) faceci nie mogą wytrzymać, że kobieta robi coś lepej od nich. Na szczęście ja do nich nie należe :D. Często kobieta w wielu rzeczach jest lepsza od meżczyzn (ofc mezczyźni w niektórych też są lepsi ale nie uogolniajmy bo to chyba normalnie i niezależne od płci xD).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...