Skocz do zawartości
Grees

Call of Juarez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Devil - jak przejdziesz gre to cos mi sie zdaje ze twoja nota dla niej wzrosnie :).

HoMMik - ok, spoko, rozumiem, ja tez wyrazilem swoja opinie i do twojej nic nie mam - to chyba normalne ze sie komus podoba a drugiej osobie juz nie.

W kazdym razie gra dla mnie nei byla schematyczna, gralo mi sie przyjemnie i sie nie nudzilem.

Nawet nie marudzilem na dlugie wczytywanie sie lvlow, bo lektorow to Techland zatrudnilo na prawde niezlych ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat grywalności to wypowiem się jak skończę grę. Przyznam że na razie samo strzelanie i parę motywów jak z tym pociągiem.. Skradanie się ? Podobno dalej ma być tego więcej. Ja czytałem cos o napadach na bank ,ale to były pierwsze wzmianki o tej grze. Na razie jestem w VIII epizodzie. Jest ciakawie i nie zwracam uwagi na liniowość. Gier takich jest jak na lekarstwo .. Oprócz Guna grałem ostatnio 10 lat temu w Mad Dog McCree co była dość nietypową grą bo zamiast grafiki były normalne filmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hmm przerw nie mialem ale czasem jak moja postac z kims rozmawiala to jej glos byl ledwoslyszalny - moze nie slyszales co postac mowila. Wlacz napisy ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ok, kłócić się nie ma o co ;).

 

BTW: to tylko u mnie, czy u Was też w dialogach pomiędzy wypowiedziami są kilkunastosekundowe przerwy?

Ee nie raczej nie. W ustawieniach AUDIO sprawdzałeś? Może wyłącz EAX jak masz... ew. wina sterów do karty.

 

EDIT: Albo jak Pioorek napisał włącz napisy ;)

 

Lol w tej samej minucie post :D

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem z grą;/ Jestem w XI etapie. Mam odnaleźc złoto. Otworzyłem ten kościół, znalazłem kamień ale nie mgoe go rpzesunąć. domyślam się ze trzeba na niego sturlać tą kule ze skały tlyko jak ja mam tam wejść?:|

Co mam tam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
przy kosciele sa rozwalone kamienie, po nich wejdziesz na dach, z dachu dojdziesz do krzyza, a troche dalej za krzyzem masz droge do tego glazu co musisz go sturlac na ten kamien
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grających inaczej i odnajdujących się w świecie gier inaczej albo jak kto woli zagubionych po prostu zagubionych zapraszam do tego tematu...

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=197534

 

Pioorek, może napiszesz mały "jak przejść" i dasz do faq i pierwszego postu.

;-)

 

Bez urazy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grających inaczej i odnajdujących się w świecie gier inaczej albo jak kto woli zagubionych po prostu zagubionych zapraszam do tego tematu...

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=197534

 

Pioorek, może napiszesz mały "jak przejść" i dasz do faq i pierwszego postu.

;-)

 

Bez urazy.

 

Pozdrawiam.

Nigdy nie zdarzyła ci się zaćma?:P nie zauważyłem tamtych kamieni ot co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w MediaMarkt sprzedawana jest w cenie 69zł (z groszami chyba) więc o 10 zeta mniej niż wycenił to Techland.

Ooo jutro będe w czawie (czestochowie), to sobie kupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAQ? Mysle ze nie ma po co, gra jest liniowa i prosta. Chyba zartowales sobie, nie? ;]

 

Można wspomnieć o tym rozpakowywaniu Data0.pak... etc. Komuś się przyda. I ew. mały opis co w danym epizodzie zrobić ,które sprawiały największe problemy. Zawsze sie przyda takie mini-FAQ. XI Epizod i gra jak dotąd mnie nie znudziła..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem juz na IX epozodzie ale mam problem... Wspialem sie na gore . Ptak polecial wszedlem po drzewie i koniec . SCIANA i nie wiem co zrobic dalej :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Tutaj juz ci nie pomoge, powiem ci tyle ze po drzewie sie wspinac nie trzeba, tylko ciagle sie na polki skalne wchodzi. Idziesz przed siebie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mma pytanie co jest z tym SM 3.0 ze opcja antialiasingu jest nei dostepna ? i odrazu ktos moze mnie oswiecic co trzeba zrobic zaraz na poczatku gry kiedy zblizamy sie do farmy tego starego kolesia ktory ponoc ma nauczyc nas strzelanai bo jak podchodze to gada tylko ze to jego teren itp. nie da sie obejsc tej farmy wiec pewnie trzeba cos zrobic z tym starym zgredem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jestem na II epizodzie Call of Juarez. Do tej pory gra raczej nie podoba mi się. Historia jest fajna, ale ....grywalność i inteligencja przeciwników jest skromnie mówiąc... śmieszna. Nie o to jednak teraz mi chodzi. Co z kolorami w tej grze??? U mnie jest tylko żółty i zielony w różnych odcieniach. Ażeby cokolwiek widzieć ustawiałem większą jasność, ale to jest do d...py tak jakbym patrzył przez noktowizor. Na początku myślałem,że te gra zaczyna się oświcie, a potem kolory nabiorą barw, a tu nic!!! II epizod-,,Prister'' wkracza do akcji a kolory porażka. Gdzie leży problem? Mój system to P4 2,8 GForce 6600 GT , 1024 Ram. Gram w tekstury itd. middle , bez AA, i cieni ,za to trilinear 1024x768. Chodzi bez zarzutów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich Ty ustawieniach grasz...

Masz podobny config co ja więc ustaw sobie rozdziałkę na 1024 i resztę opcji na maxa to zobaczysz wszystko w lepszych kolorach :)

Jeśli to nie pomoże zmień stery.

 

A tak na marginesie co jest z: forum.pl.callofjuarez.com ???

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja gram już dobre 5 h i nie mam pojęcia co to jest śmieszna grywalność i AI przeciwników w tej grze naprawdę. Oświećcie mnie co jest tutaj nie tak bo grałem w dziesiątki gier na przestrzeni niemalże 10 lat i nie mam pojęcia czym CoJ odbiega od dzisiejszego standardu. Dla mnie póki co jest wszystko ok gra się bardzo przyjemnie gra wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ... wyzej wymieniona recenzja obfituje w screeny z detalami na lowest albo i mniej. Nie wczytywalem sie w recke, ale sam fakt, że ocena 70% przy tak dobrym zdaniu na forum i zamieszczonych screenach ktore ukazuja gre z detalami jak w Outlaws to chyab cos jest jednak nie tak.

 

PS. W gre jeszcze nie gralem, mam nadzieje ze znajde ja za 69.99 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozdzielczość 800*600 (schodki) no i widać że na low :P hehe albo Czesi nie mają na sprzęt albo nie lubią techlandu :lol:

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...