Skocz do zawartości
Grees

Call of Juarez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z misją dla Indianina,w której muszę to dostać się na górę po pióro.Mianowicie nie wiem jak wejść na górę,zaciąłem się na jakichś skałach dość wysoko,mniej więcej w połowie,mam wokół siebie dwa drzewka. Wie ktos jak to przejsć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to nie ma rady. Przeciez tych skal jest tysiace i ciezko zeby ludzie przechodzac ten etap pamietali wszystko, co gdzie i jak. Sprobuj sie dobrze rozejrzec albo tyćke się cofnij i porozgłądaj. Na pewno ci sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz na najwyższy możliwy punkt to tam zdaję się jest takie zejście w dół , a obok gdzieś leży to gniazdo z piórami. Zabierasz pióro i potem schodzisz pułkami skalnymi a potem na koniu do starego Indianina. Drogi dokładnej nie pamiętam i raczej mało kto pamięta. Co do solucji to się wstrzymaj. Żadna frajda przechodzić grę za jej pomocą. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej od połowy wysokości, tam gdzie masz dwa drzewa musisz skoczyć nieco w dół w kierunku dymu indianina i potem wspinasz półkami do góry, na jednej z nich zaatakuje cię ptaszysko i będziesz już wiedział, że niedaleko jest gniazdo. Po drodze powinieneś jeszcze przejść ukrytym tunelem, ale nie pamiętam gdzie to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jakoś mi się udało,ale dzięki ;]

 

Dobra,znowu się zaciąłem :P

Gram Billym,mam zdobyć te złoto przed wieczorem.Byłem już na cmentarzu,w zachrystii i na tych 3 grobach.Wyczaiłem głaz który mam przesunąć,ale nie wiem jak.Co dalej?

Edytowane przez melonino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jakoś mi się udało,ale dzięki ;]

 

Dobra,znowu się zaciąłem :P

Gram Billym,mam zdobyć te złoto przed wieczorem.Byłem już na cmentarzu,w zachrystii i na tych 3 grobach.Wyczaiłem głaz który mam przesunąć,ale nie wiem jak.Co dalej?

Musisz isc na okolo , wejsc na ta skarpe gdzie sie znajduje ten okragly glazior . zaczepic sie biczem galezi i mocno rozchustac az zepchniesz kamlota w dol.

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Od strony grobow wejdz na dach kosciola. Z tego co pamietam to sa tam jakies gruzy i mozna tam wejsc. POtem idziesz przed siebie ciagle górkami i idziesz w strone tego glazu ktory musisz zrzucic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana sterowników ? Tylko to mi przychodzi do głowy. Ew. jakaś lewa wersja "oryginalnej" gry ;)

Taaaa .

Na jednym kompie chodzi (mojej żony) a na drugim nie. Zobaczę te stery

Niżej to co mam zainstalowane

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę 2 rzeczy:

Po pierwsze sterowniki lekko już nieświeże zalecam instalacje nowych.

Po drugie Windows z Service Packiem 1 tu również może być problem chyba, że na drugim kompie gdzie gra działa też jest z SP1, ale i tak zalecane jest instalacja SP2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulszyt [;

Nie ma gry ktora wymaga Sp2, wszystkie wymagają najwyzej sp1...:P

Było już to gdzieś poruszane przy okazji jakieś gry i właśnie instalacja SP2 pomogła. Niestety nie jestem w stanie sobie przypomnieć o jaką grę chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

niedawno kupilem sobie nowa grafike i jako ze mialem zaleglosci w grach zainstalowalem sobie CoJ

myslalem ze sobie spokojnie pogram na 1024 i wszytko high a tu jakie mnie zdziwienie ogarnelo jak zobaczylem ze mam ok 15-25 klatek ;/

 

gram teraz na ustawieniach ktore widac na screenach (rodz 1024x768 i odświerzanie 60Hz)

 

niech mi ktos powie jak najlepiej ustawic grafike zeby bylo duzo klatek ale zeby grafika az tak sie nie pogorszyla i dobrze wygladala :)

post-139582-1169079776_thumb.jpg

post-139582-1169079798_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Na CoJ nie ma mocnych a na pewno tym mocnym nie jest 7600GS :wink: zjedź z tekstur i cieni z resztą nie da się zrobić by wyglądało ładnie i chodziło dobrze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7600gs ale taktowania wyzsze niz GT :>

cienie przeciez mam wylaczone :> a tekstury wezme na low wtedy

czytalem ze sm3.0 i 2.0 to znikoma roznica w fps'ach ;)

 

Ta w tych miejscach gdzie FPS najbardziej spada zmiana na PS 2.0 nie wiele dała. Ale w miejscach gdzie FPS jest dość wysoki to ta zmiana daje paręnaście FPS więcej. Więc od razu widać że optymalizacja silnika w tej grze jest tragiczna ,co z resztą było o tym pisane już wiele razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wylaczylem cienie i jakos teraz chodzi,choc czasami sa 'chwile slabosci'

jeszcze tylko mam problem z dzwiekiem bo cos jest skopanego-nie slychac co mowia inni do mnie :/ moje slowa slysze ale juz innych nie :/

 

a tak nawiasem to jest spolszczenie jakies do CoJ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko juz znalazlem.co prawda spolszcza tylko napisy i menu ale jest ok :)

teraz jeszcze sprawa dzwieku bo nie moge go dobrze ustawic :/ jakas lipa jest z tym :/ ale czegos nie slysze ale polowy efektow nie ma (chodzenie,strzelanie itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram akurat tym starym kaznodzieja i mam znalezc billyego dochodze do jakiegos domu z teksas rangerami tam jest strzelanina i nic dalej nie umiem zrobic, nie umiem sie dostac do domu?? jakis blad czy co?? Jakies rady chetnie slucham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie wiem czy to ten moment, ale chyba musisz wykopac któreś z drzwi (też się tam zaciełem, tzn zapomniałem ze drzwi mozna wykopac). Tylko nie jestem pewien czy o tym mowisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram akurat tym starym kaznodzieja i mam znalezc billyego dochodze do jakiegos domu z teksas rangerami tam jest strzelanina i nic dalej nie umiem zrobic, nie umiem sie dostac do domu?? jakis blad czy co?? Jakies rady chetnie slucham

znajdz billiego :lol:

poszukaj na google: call of juarez walkthrough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...