Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

...........z taką jakością grafiki jaką prezentują nawet na LOW.

Nie wiadomo, jaką jakość grafiki gra oferuje na low. /chętnie bym zobaczył, ale do czasu wyjścia dema i pokazania screenów przez zwykłych userów to jest raczej niemożliwe/ Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Nie trzeba być jasnowidzem wystarczy trochę pomyśleć sądzicie że ludzie z CryTeka to aż tacy geniusze że ich engine pozwoli na grę na 9600 bez żadnych przycięć i minimum 25fps z taką jakością grafiki jaką prezentują nawet na LOW.

Nie trzeba jasnowidzem być by zauważyć, że dużo osób ma komputery na których nie pójdzie BF2 a co dopiero Crisis :wink: Chodzi mi zwłaszcza o nich potencjalnych graczy MP z starym sprzętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba jasnowidzem być by zauważyć, że dużo osób ma komputery na których nie pójdzie BF2 a co dopiero Crisis :wink: Chodzi mi zwłaszcza o nich potencjalnych graczy MP z starym sprzętem.

Ale gra nie jest kierowana do ludzi którzy nie mają nawet 9600, proste gra będzie wymagająca dużo ludzi nie pogra trudno taka jest prawda, że dzisiaj trzeba mieć mocny sprzęt do grania, albo kupić sobie konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. ja nie nie zagram :D Poszedłem po rozum do głowy i stwierdziłem że nie ma sensu ładować kasy w kompa dla samych gierek. Czekają mnie ważniejsze wydatki np. prawko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wracając do mojej wypowiedzi strone temu (o tym że w singlu będzie ok 10 h zabawy) to jezeli to okaze sie prawdą to niestety ale będę bardzo niemiło zaskoczony. O ile brałem i w sumie biorę ewentualność kupna oryginału to niestety 100 zeta za 2 dni zabawy nie jestemw stanie dać. Ponadto mam nadzieje, że rozgrywka będzie bardzo swobodna i tereny ogromne bo potęgo FC wg mnie był m.in. ogromny świat przez co można zawsze do niej wracać i się nie nudzić, wiecie o co mi chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA jest wydawcą Crysis'a, więc obawiam się, że cena może być raczej bliższa 150 pln niż 100 pln :( Warunkiem zakupu jest też to jak sama gra bedzie wyglądać pod DX9, bo jeśli oprócz zakupu gry będzie trzeba gruntownie wymieniać sprzęt to 10h zabawy w singlu jakoś mnie nie przekonuje do tego. Zresztą wyjdzie demo to będzie wszystko wiadomo.

 

[OT]

Narazie czekam na TDU i nowego Splinter Cell'a. Do premiery Crysis'a mamy jeszcze trochę czasu.[/OT]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm własnie nie wziąłęm tego pod uwage ze wydawcą jest EA cena na bank nie będzie niższa niż 130 zł czyli nawet teraz mogę powiedzieć, że za taki interes podziękuje zwyczajnie nie będe tracił tyle kasy na grę, a szkoda

 

satoshie- równiez czekam na splintera nowego no i tam cena będzie już normalna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kupujecie CDA? Bo na DVD jest ponad czternastominutowy trailer Crysis. Taki ogólny pokaz możliwości gry, jej fizyki i grafiki. PO PROSTU WYMIATA. Chcecie skosić dżunglę? Proszę bardzo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kupujecie CDA? Bo na DVD jest ponad czternastominutowy trailer Crysis. Taki ogólny pokaz możliwości gry, jej fizyki i grafiki. PO PROSTU WYMIATA. Chcecie skosić dżunglę? Proszę bardzo :D

Ten trailer jest już od ponad miesiąca na video.google.com .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zastrzeżeniem, ze może to być więcej niz kilka godzin. W końcu to ma być gra twórców Far Cry'a. A tego krótkim nazwać nie można. Mam nadzieję, że Crytek nie pójdzie na łatwiznę i gra będzie równie długa jak Daleki Krzyk.

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o Fotorealizm w grze FPS czy to rendery ? :o Pięknie się to prezentuje :D

Niech już wkońcu wydadzą demko, a nie nas tu tylko pięknymi screenami częstują :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

To chyba rendery z filmików? Czy screeny z gry? :blink:

Wątpie żeby Crytek robił tak słabe rendery :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

:o Fotorealizm w grze FPS czy to rendery ? :o Pięknie się to prezentuje :D

Niech już wkońcu wydadzą demko, a nie nas tu tylko pięknymi screenami częstują :P

Pozdro

Napisal ۞ Radeon 9500@9700@365/620 ۞

Nie wiem - smiac sie czy plakac?

Pytanie retoryczne: po co wam demko, skoro nie ma jeszcze kart, na ktore gra jest pisana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba rendery z filmików? Czy screeny z gry? :blink:

Pierwszy troche na dopalaczu . Ale i tak zgodnie z filmikiem z realtime jakim nas ostatnio poczestowali , wersja finalna bedzie prawie taka jak na tych screenach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Boone

Pierwszy troche na dopalaczu . Ale i tak zgodnie z filmikiem z realtime jakim nas ostatnio poczestowali , wersja finalna bedzie prawie taka jak na tych screenach ;)

Prawie robi różnicę.

 

Z tego co pamiętam to screeny z Far Cry'a wyglądały tak jak gra, która wyszłą trochę później więc skoro to jest dzieło Crytek'a to oczekuje tego samego ;) A tak pozatym to jest tak jak mówisz - filmik z gry powala i to co na nim zobaczyłem, w zupełności wystarczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Z zastrzeżeniem, ze może to być więcej niz kilka godzin. W końcu to ma być gra twórców Far Cry'a. A tego krótkim nazwać nie można. Mam nadzieję, że Crytek nie pójdzie na łatwiznę i gra będzie równie długa jak Daleki Krzyk.

Ze co? :blink: Daleki KRZYK?

 

Sialala, cos ostatnio jak zmieniels karte graficzna to lubisz przypominac ludziom jakie karty maja... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Sialala, cos ostatnio jak zmieniels karte graficzna to lubisz przypominac ludziom jakie karty maja... <_<

Tu nie chodzi o przypominanie jaka kto ma karte i to czy zmienilem czy nie - bo nawet gdybym nadal jechal na 6600 to ten post i tak bym tu wrzucil. Nie rozumiem podniecania sie gra i czekania na demo przez osoby, ktore albo obejrza pokaz slajdow w 640x480 i obnizonymi detalami, albo moze w ogole nie odpala gry i beda ja ogladac wylacznie na filmikach - rownie dobrze moga w kolko ogladac pokazy z E3 itp. Co za roznica?

 

Ja sie Crytekiem nie podniecam, bo nie sadze, zeby moj komp to pociagnal w rozsadnych ustawieniach, a inwestowac to zamierzam, ale nie w PC ;)

Choc jesli mnie panowie developerzy milo zaskocza to nie bede zlozeczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o przypominanie jaka kto ma karte i to czy zmienilem czy nie - bo nawet gdybym nadal jechal na 6600 to ten post i tak bym tu wrzucil. Nie rozumiem podniecania sie gra i czekania na demo przez osoby, ktore albo obejrza pokaz slajdow w 640x480 i obnizonymi detalami, albo moze w ogole nie odpala gry i beda ja ogladac wylacznie na filmikach - rownie dobrze moga w kolko ogladac pokazy z E3 itp. Co za roznica?

 

Ja sie Crytekiem nie podniecam, bo nie sadze, zeby moj komp to pociagnal w rozsadnych ustawieniach, a inwestowac to zamierzam, ale nie w PC ;)

Choc jesli mnie panowie developerzy milo zaskocza to nie bede zlozeczyl.

Sorry ziomuś ale przeginasz trochę pałę! To juz nie twoja sprawa jaki kto ma sprzęt a tym bardziej to, czy sie ktoś podnieca screenami czy nie. Co Ci do tego. Nawet jak nie będzie mógł tej gry odpalić w normalnych szczegółach.

A ty jak widzisz np. Porsche Carrera GT to sie nie podniecasz? Przecież i tak nie będziesz go mieć.

Tak wiec skończ juz z tym OT bo sie nudne robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Tu nie chodzi o przypominanie jaka kto ma karte i to czy zmienilem czy nie - bo nawet gdybym nadal jechal na 6600 to ten post i tak bym tu wrzucil. Nie rozumiem podniecania sie gra i czekania na demo przez osoby, ktore albo obejrza pokaz slajdow w 640x480 i obnizonymi detalami, albo moze w ogole nie odpala gry i beda ja ogladac wylacznie na filmikach - rownie dobrze moga w kolko ogladac pokazy z E3 itp. Co za roznica?

 

Ja sie Crytekiem nie podniecam, bo nie sadze, zeby moj komp to pociagnal w rozsadnych ustawieniach, a inwestowac to zamierzam, ale nie w PC ;)

Choc jesli mnie panowie developerzy milo zaskocza to nie bede zlozeczyl.

Sialala oni się nie znają przecież "Kanciastosc jest bardziej realistyczna" - by hydro :wink:

Tak wiemy, że lubisz dogryzać... racja na Radku to on raczej nie pogra a i grafiki w D9c nawet nie obejży... ja pamiętam jak wgrałem demo Far Cry na moim pamiętnym 4200 Ti i wiesz co powiem ci, że po tym pokazie slajdów zbierałem szczęke z podłogi :wink:

 

Co do FC to z HDR i najnowszymi patchami wygląda lepiej niż na screenach :razz:

 

Nie inwestuj w PC kup Xboxa 360 :P Na niego Crysis w końcu chyba też wyjdzie :wink:

No i taka mała uwaga sam grasz na PS2 gdzie rozmiar tekstur jest fatalny a dogryzasz ludziom z Radeonami 9800 :/

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze co? :blink: Daleki KRZYK?

Tak. Po angielsku cry oznacza także (oprócz płakać) "krzyczeć". I według mnie do tej gry bardziej pasuje krzyk niż płacz. Czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Nie inwestuj w PC kup Xboxa 360 :P Na niego Crysis w końcu chyba też wyjdzie :wink:

Oby, bo jesli nie to będę zmuszony na jakiś konkretny upgrade sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...