Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

mamy równo 50 "cups & medals", także jeden stracimy i nie ma rangi

NO no to coś jak ja... mam ciągle 49 Pucharków i nawet nie chce mi sie dodawać jakiegoś wyniku tylko po to żeby mieć te 50 pucharków, które i tak są na skraju... jak dodam coś to co najmniej 10 wyników (6800GT i 6800 Ultra) Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sector

Na szczęście jednak to się zmieni, bo dodali w końcu tego procka:

http://hwbot.org/quickSearch.do?hardwareId=CPU_1496

Jak będę miał dostęp do wyników to je wrzucę... nie są jakieś dobre, bo robione na Viscie, ale na tym lapku niestety jest bardzo dużo problemów, żeby XP działał niestety... ale zawsze to coś :)

 

Gratki ClockMeUp

thx :blurp:

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek pare punktow w plecy to nie koniec swiata,ostatnio ostro benciach!esz,wiec odrobisz szybciutko ;)

Ostatnio bije rekordy:

http://hwbot.org/signature.img?iid=54266&thumb=false

http://hwbot.org/signature.img?iid=54316&thumb=false

 

:D To się nazywa moc.... I procek pasywnie, a "grafa" nawet bez radiatora :D i nadrobiłem już tym kompem prawie te 8hwb :)

 

Najbardziej liczę na x800gto, po modzie na 16p i jak się dobrze wykręci, mam szansę na trochę punktów ;) Tylko coś poczta w kulki leci :| dodatkowo znajomy się szykuje na 8800gt, żeby ją pożyczył to raczej ciężko, ale starą x850 się pożyczy przed sprzedażą ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie będzie zastój, nie mogę dorwać jakiejś solidnej płyty pod AGP i s939. Skupiłem się głównie na Epox 9NDA3+ na nForce3, bo na DFI nForce3 Ultra-D raczej nie mam co liczyć... chociaż jak ktoś będzie miał jakieś info, gdzie można kupić którąś z tych płyt to proszę o kontakt :)

 

Mieliśmy też w ten weekend kręcić San Diego na lodzie, ale niestety firma nie pracuje w piątek (dzisiaj), więc testów szybko niestety nie będzie.

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np o takim jednym, co miał 6600 i SLI@6600 z DDR2, a dodał wyniki do kategorii 6600 DDR1 ... ;)

Z tego co widze, to chyba nikt w naszym teamie tak nie zrobil, bo ja jako jedyny dodawalem wyniki z jakichkolwiek 6600 sli :blink: . Moglbys dac linki?

 

Osobiscie 6600 ddr2 na oczy nie widzialem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie 6600 ddr2 na oczy nie widzialem ;)

Heheh a ja mialem najlepszego GF6600 DDR2 :P...

 

Tego asusa z odwroconym rdzeniem w przeciwna strone :P...

 

Swietnie to wygladalo... nawet opracowalem do niego v moda na gpu i memki... ale duzo to nie dalo... bo tak slaba sekcja zasilania byla ze jak krecilem rdzen to pamieci musialy wedrowac na 300Mhz i vice versa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapuściłem spi 32m na celinie 315@2,5GHz, za godzinę pójde zrobić screena i zapuszcze wprime 1024m. :lol:

A potem sie jeszcze pcsmarka dorzuci i będzie parę punktów do przodu.

 

Sądzicie, że na gma 865 pójdzie smark 05? :lol:

 

I ma ktoś na zbyciu nieduży dyszczek 7200rpm, ata100? Potrzebuje czegoś do benchowania bo na zasyfionym systemie nic nie zdziałam.

 

http://hwbot.org/result.do?resultId=607453

Chyba niedopuszczalna jest taka forma screenu, 2 x cpu-z mem a brak cpu-z cpu.

 

I stwierdzam, że nam ruski uciekają, niedawno było ~300 punktów a teraz brakuje ~400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Z tego co widze, to chyba nikt w naszym teamie tak nie zrobil, bo ja jako jedyny dodawalem wyniki z jakichkolwiek 6600 sli :blink: . Moglbys dac linki?

 

Osobiscie 6600 ddr2 na oczy nie widzialem ;)

Panowie prosze sie nie scierac,choc zauwazylem,ze Wy to lubicie,moze to Was motywuje,wiec nie bede sie wpierd..co nie zmienia faktu Kszonek,ze wynik w Aquamarku jest nadal a go nie bylo,czy tak ciezko jest Ci sie z nim rozstac?? ;)

 

Matius co do screen to wynik jest juz zablokowany :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu Kszonek,ze wynik w Aquamarku jest nadal a go nie bylo,czy tak ciezko jest Ci sie z nim rozstac?? ;)

polonos szaleje po prostu - zmieniłem na GTO moment po poście Devilka, "przyszedł" polonos, popatrzył, skasował jak rozumiem wynik z GTX'a oraz przemienił wynik GTO znowu na GTXa :mur:. Być może chodzi o .htm z przebiegu tego Aqua [bo nic "ogólnodostępnego" tam nie ma poza screenem z samego Aqua, bez żadnych dodatkowych informacji], ale to nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem. Przekombinowałeś z usługami :wink:

Hmm, a system 'normalny'....

 

Z tego co widze, to chyba nikt w naszym teamie tak nie zrobil, bo ja jako jedyny dodawalem wyniki z jakichkolwiek 6600 sli :blink: . Moglbys dac linki?

Osobiscie 6600 ddr2 na oczy nie widzialem ;)

Źle mi sie napisało, dodałeś wynik na DDR3 do DDR1..... Lecz wprowadza to zamęt lekki, bo nie ma kategorii 6600 DDR3, ale bardziej DDR3 pasuje do DDR2 niż do TSOPów moich dużych pięknych ;)

 

Panowie prosze sie nie scierac,choc zauwazylem,ze Wy to lubicie,moze to Was motywuje,wiec nie bede sie wpierd..co nie zmienia faktu Kszonek,ze wynik w Aquamarku jest nadal a go nie bylo,czy tak ciezko jest Ci sie z nim rozstac?? ;)

Przecież JMKS już wtedy przeniósł go do 7900GTO.....

 

// edit

 

Dobra, przestańcie się znęcać nad moim wynikiem, zaraz go skasuje zresztą......

 

a może polonos po prostu uznał, że mam prawo dodać jeden jedyny wynik na tej karcie jako GTX? (ta karta nigdzie indziej nie figuruje na hwbot, ani jako gto, ani gtx, ani single ani sli)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się najpierw zastanowił.

 

Wyniki z czerwca, ale jakimś dziwnym trafem dopiero co się przeskanowały :D Ogólnie ciekawa sprawa, ale bocik nam chyba ześwirował ;)

Dwa razy naliczony global za 3DM06 single i sli - 65 pkt za duzo :] Raportu nie bede robil, bo licze na to, ze pmp sam to zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy naliczony global za 3DM06 single i sli - 65 pkt za duzo :] Raportu nie bede robil, bo licze na to, ze pmp sam to zmieni.

nie chodzi nawet o to by pmp to zmienial.. ale musi zniknac ten blad na hwbocie.. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy naliczony global za 3DM06 single i sli - 65 pkt za duzo :] Raportu nie bede robil, bo licze na to, ze pmp sam to zmieni.

Pmp powiedział, ze już raz to zmieniał i ma dość hwbota - wcale się nie dziwię.

 

Powinni to zlikwidować, bo to już kupa czasu, a kolejny raz to samo...

 

I niech jakiś moderator zblokuje te wyniki, bo tak to za miesiąc znowu wyskoczą po skasowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pmp powiedział, ze już raz to zmieniał i ma dość hwbota - wcale się nie dziwię.

 

Powinni to zlikwidować, bo to już kupa czasu, a kolejny raz to samo...

 

I niech jakiś moderator zblokuje te wyniki, bo tak to za miesiąc znowu wyskoczą po skasowaniu.

Ale to jest blad ich bazy danych. Punkty za global sa przyznawane dla nicku powiedzmy A, a gdy ta osoba zmieni nick z A na AB, to automat przyznaje globale dla AB, a dla A pozostaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest blad ich bazy danych. Punkty za global sa przyznawane dla nicku powiedzmy A, a gdy ta osoba zmieni nick z A na AB, to automat przyznaje globale dla AB, a dla A pozostaja.

I ten błąd jest już kupę czasu, powinni go zlikwidować, bo pmp już to poprawił, a dzisiaj wyniki z czerwca (!) znowu zaczęły nagle punktować. Po prostu Lysyn odświeżył ranking na forum, a nikt dawno tego nie robił i w ten sposób znowu się posypało, dlatego najlepiej jak moderator tyle wyniki zablokuje, bo po skasowaniu nie wiadomo czy znowu nie zapunktują za jakiś czas.

 

Co nie zmienia faktu, że powinni to naprawić, bo wiadomo co powoduje błąd, teoretycznie wystarczy napisać skrypt, który przy odświeżaniu rankingów sprawdzi, czy global nie punktuje dwa razy dla tego samego ID.

 

Pytanie tylko czy ktoś to zgłosił jak wcześniej wyszedł ten błąd? (polonos?) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy ktoś to zgłosił jak wcześniej wyszedł ten błąd? (polonos?) ;)

Tak zostalo to zgloszone, ale... wymaga to sporo pracy... i oni nad tym pracuja.

 

A co tak to... nic trzeba to na razie olac.

 

PS.

5 hardware junkie

7 overclocking guru

 

(Rozwijamy sie :P)

 

31,7pkt i bede mial hardware master'a... najgorsze jest to ze MAM w domu sprzetu na wiele wiecej pkt niz te 30, Tylko dajcie mi lodu :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego najlepiej jak moderator te wyniki zablokuje

Przy przejściu z rev.1 do rev.2 HWBota gdzieś wypadła opcja blokady dla team moderatora... Pisałem o tym na forum HWB parę dni temu, ale bez rezultatu póki co...

edit: tj. nie widzę powodu dla jakiego global może blokować, a team-mod już nie, zwłaszcza że to przydatna funkcja właśnie przy umieszczaniu wyników na forum.

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie widze zadnego problemy, aby pmp mogl usunac gorsze wyniki, bo i tak sa one na Ultrach robione. Podobnie jak te lepsze, dlatego nawet nie straci prawidlowych punktow za hardware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Wiem o tym, ale na hwbocie nikt nic z tym nie robi. Moze jak ktos inny to zglosi to cos zrobia?

zaraz sie tym zajme ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...