Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

6200TC 64 MB all WR moje :)

 

I takie pytanie na szybko. Ma ktoś pomysł dlaczego we wszystkich smarkach (nie mam gier zeby w nich sprawdzic) mam na HD3850 o połowę mniejsze wyniki ? Np zamiast 400 fps w Nature, mam 200 itd. System czysty, stery najnowsze, użycie GPU w markach wynosi 99-100%. Jakieś pomysly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6200TC 64 MB all WR moje :)

 

I takie pytanie na szybko. Ma ktoś pomysł dlaczego we wszystkich smarkach (nie mam gier zeby w nich sprawdzic) mam na HD3850 o połowę mniejsze wyniki ? Np zamiast 400 fps w Nature, mam 200 itd. System czysty, stery najnowsze, użycie GPU w markach wynosi 99-100%. Jakieś pomysly ?

Albo stery albo vsync -> podobny problem mialem na boskich sterownikach polecanych przez maslo na 6600GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem stery - to samo :mur:

 

Vsync off oczywiście.

 

Może to wina SP3 ? o_O

 

Jutro wrzuce XP SP2, bo dzisiaj mi sie juz nie chce.

 

EDIT:

HWBot się popsuł czy co ? Od wczoraj nie dostałem pkt / pucharków za dodane wyniki o_O (tutaj)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz drugi kontener i SLI @ DI prosimy ;]

Zalatw fajną mobo pod SLI to można sę pobawić :>

 

http://hwbot.org/forum/showthread.php?p=21987#post21987 :lol:

Góra 2 tygodnie i nas przegonią ;)

Podstawowy problem UToP - mamy w teamie 5,6 osób które coś kręcą i się starają. Reszta tylko płacze, że nie ma sprzętu etc. Albo raz dodali wynik i zapomnieli o całym HWBocie. Konrad weź jakiegos niusa sklej o timie czy coś, może się znajdą jacyś ludzie ze sprzętem i skillem ;)

 

 

I kolejne pytanko z cyklu - "gupie ati"

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego AM3 się wywala zawsze wtedy kiedy ma pokazać wynik ? Obojętnie jakie mam ustawienia CPU/GPU, w momencie kiedy ma się pokazać wynik wywala mnie do pulpitu z errorem :mur:

 

BTW: 950Mhz na gpu HD3850 przy 1.48v syci ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatw fajną mobo pod SLI to można sę pobawić :>

 

 

Podstawowy problem UToP - mamy w teamie 5,6 osób które coś kręcą i się starają. Reszta tylko płacze, że nie ma sprzętu etc. Albo raz dodali wynik i zapomnieli o całym HWBocie. Konrad weź jakiegos niusa sklej o timie czy coś, może się znajdą jacyś ludzie ze sprzętem i skillem ;)

 

 

I kolejne pytanko z cyklu - "gupie ati"

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego AM3 się wywala zawsze wtedy kiedy ma pokazać wynik ? Obojętnie jakie mam ustawienia CPU/GPU, w momencie kiedy ma się pokazać wynik wywala mnie do pulpitu z errorem :mur:

 

BTW: 950Mhz na gpu HD3850 przy 1.48v syci ^^

Mobo -> dzwoń do ASUSa :razz:

 

O niusie pomyśle, ale najpierw dojdę do siebie po balu, a potem się wyśpię ;]

 

BTW, CPU Ci pada :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pada, nie lubi po prostu 90* przy 3dmarku :( :P

 

Numeru do ASUS'a nie mam :( :D

 

Wie ktoś co z tym AM3 ?

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nasz team ma 7999.70 pkt :P Jeśli dobrze myślę, to to o czym mówicie w wypadku AM3 to po prostu patch. Chociaż raz na jednym kompie z X2 5000+, Gigabyte DS4 na AMD780G chyba i HD3650 miałem tak, że żaden test graficzny nie wypluwał wyniku, a komp działa normalnie :P Jeśli chodzi o hwbota - mam co kręcić, tylko nie mam kiedy, ale są wakacje, to czas się znajdzie. No i czekam jeszcze na części do WC, co by na grafie blok zamontować, a na procka DI. Do wzięcia kilkadziesiąt punktów na pewno, bo sprzęt kręci się całkiem całkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś +15 pkt za dzisiaj wpadło.

 

Jeszcze będzie parę pkt jak dostanę od Sectora X550 zmodowane :]

 

EDIT: No to mamy już 8011 pts ^^

 

Sorry kszonek [;

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Kszonek pewnie nic nawet nie wie,chlopa wcielo :)

Co do twojej wypowiedzi Lanc odnosnie ludzi,ktorzy tylko sa zarejestrowani i nic nie maja wspolnego z OC to popieram,wogole to bym jakas rewolucje przeprowadzil,bo tylko staty psuja.Cala Polska sie zebrala i nie moga wygrac z jakas ekipa z forum-troche slabo i zalosnie...

Wiekszosc narzeka i bez sensu tlumaczy,ze nie ma sprzetu,jak nie ma sprzetu to sorry ale idz pobaw sie w cos innego na co nie bedziesz narzekal a nie pchasz sie do czegos tylko,zeby byc-takie moje zdanie

 

Sector dajesz chlopie,bo punkty uciekaja :D

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma może opcji wywalenia osób, które mają 0 pkt ? Bo takich ludzi jest jakieś 200 - i to psuje w sumie statystyki jeśli chodzi o ilość pkt na usera w teamie :mur:

 

Jak Sector nie da ciała to w poniedziałek będzie fajny sprzęcik do OC :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie może też w piątek / sobotę coś wpadnie, kupie sobie DI jak będę po wyniki w szkole :D

 

E8400 + 86GT

Celek 331

Pentium 4 521

 

 

100pkt nie będzie ale zawsze coś ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pepciu, sprawdź czy w profilu masz to udostępnione bo wlasnie sie z Wami podzieliłem ;)

 

ogolnie niech ktoś sprawdzi czy widzicie moje tło.

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze ;)

 

no teraz jestem kozak :lol:

 

mam ponad 5 pkt ale coś mi nie chce zliczyć wszystkiego :(

 

zliczyło xD

 

7pkt.

 

a jeszcze mam to stestowania 6k+ Air :evil:

 

nie mam 3dsmarków :ph34r:

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policz pifasta na 9600be jeszcze raz, bo żeby zrobić wynik jaki zrobiłeś to trzeba użyc specjalnych tweaków spowalniających :wink:

 

edit: Dlaczego na hwbocie nie ma top100 w przypadku benchmarków od grafik?

Edytowane przez svende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...