Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

jaki zamęt?? umiesz czytać ze zrozumieniem?? oceniam obecnie tylko trailery które dla mnie wyglądają kiepsko. najciekawsze w trailerach jest to że jedne prezentują się wspaniale a drugie ręcz tragicznie (gameplay).

Wiesz nie chce mi sie dalej z toba klocic, definitywnie chcesz pokazac, ze to ty masz racje i jestes jasnowidzem, dobrze wiesz, ze gra bedzie gniotem. Dobrze niech tak bedzie, tylko po co sie wogole wypowiadasz o tak skaszanionej grze, pograj sobie w te wszystkie inne wspaniale scigalki, ktorych to na PCcie nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wlasnie znow w TDU. Powiem tak, im wiecej gram, tym mi sie ta gra coraz bardziej podoba. :) Wiecie gdzie najczesciej mozna spotkac innych graczy online ?? Opowiedz brzmi: na bezdrozach. Chyba z 30 minut spedzilem jezdzac sobie po lasach, ogladajac widok zachodzacego slonca na plazy, nad morzem, gdzie w oddali widac bylo plynacy wielki statek pasazerski. :) Najlepszymi pojazdami do takiej wlasnie zabawy sa motocykle. :) Aha, grajac na X'ie widac, kto z innych uzytkownikow "walesa" sie po okolicy. :) GPS wskazuje do 8 userow w okolicy. :) Fajna sprawa.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

jaki zamęt?? umiesz czytać ze zrozumieniem?? oceniam obecnie tylko trailery które dla mnie wyglądają kiepsko. najciekawsze w trailerach jest to że jedne prezentują się wspaniale a drugie ręcz tragicznie (gameplay).

Tak zwal wszystko na czytanie ze zrozumieniem :wink: Jak oceniasz gameplay po trailerach to może naprawde niepisz już w tym temacie :lol:

 

Da się spaść z motoru po dzwonie? I jak motory się prowadzą no i czy czuć różnice w prowadzeniu po zjechaniu z asfaltu? Na ilu jest multi?

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE wolny Dodge Viper po tuningu leci 410 KM/h :wink:

 

viper po tuningu.... veyron bez tuningu wyciągnoł 402 km/h ;p ta mydelniczka jest najszybszym seryjnym, ecywilnym wozem :] (tak jest cywilnym, bo nie podpada pod wozy z turbiną z odrzutowca, jakimi się bawia na wysuszonych jeziorach xD )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

viper po tuningu.... veyron bez tuningu wyciągnoł 402 km/h ;p ta mydelniczka jest najszybszym seryjnym, ecywilnym wozem :] (tak jest cywilnym, bo nie podpada pod wozy z turbiną z odrzutowca, jakimi się bawia na wysuszonych jeziorach xD )

Poczytaj troche o tym Dodgu :P http://www.speedcorner.pl/modules.php?op=m...cle&sid=132 on jest produkowany seryjnie :P

 

BTW 0-320km/h : 19.9s.

 

Tylko jak takiego veyrona ugryźć?

Hondy i Toyoty z turbo większym od silniką są śmieszne :D

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki skormne pytanie: czy w TDU mozna wkoncu pojezdzic "gdzie sie chce", czy sa jakies bardziej, lub mniej sztuczne ograniczenia co do trasy?

Mozesz jezdzic gdzie chcesz. :) No chyba ze Cie plot nie pusci, albo gora, albo jeziorko. Jesli jednak juz zjedziesz z trasy to mozesz sie bujac miedzy drzewami, po lakach. Ma to oczywiscie wplyw na zachowanie Twojego samochodu, tzn. inaczej sie go prowadzi po asfalcie, inaczej po trawie. :P JA wczoraj hasalem po lasku ze 30 minut. Jak wpadniesz do wody, to tez Cie resetuje do najblizszego punktu na trasie.

 

Btw. w demku jest udostepnione tylko z jakies 1/20, lub moze nawet mniej calego swiata, a jezdzisz i jezdzisz. Caly swiat bedzie przeogromny.

 

Max. liczba graczy na multi to 8.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

A nie wiesz jak to będzie w pełnej bo liczyłem na małe MMO w grze po sieci :wink: Ale jak będzie 8 to tak troche mało ;p tak z 32 albo 64 by było w pytke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

viper po tuningu.... veyron bez tuningu wyciągnoł 402 km/h ;p ta mydelniczka jest najszybszym seryjnym, ecywilnym wozem :] (tak jest cywilnym, bo nie podpada pod wozy z turbiną z odrzutowca, jakimi się bawia na wysuszonych jeziorach xD )

Nie wiem czy Veyrona można nazywać seryjnym, ale na pewno nie najszybszym :))

http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=642

 

A co do gry, to kiedy to wychodzi na PC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych minutach gry - wieje nudą na odległość... Zobaczymy, może się z czasem bardziej wkręce.

ta ..... zrób fotki(bo gra-demo jest na x360) i dokładniej przedstaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Veyrona nie ma w TDU...

 

A co do niego.. to jest imo najszybszy cywilny samochod... ktory ma ograniczona predkośc przez Bugatti do 402?km/h a jest w stanie wyciagnac 620km/h(tak przynajmniej w op gear mowil) :) tak wiec nie wiem czy ten TKR moze mu w jaki kolwiek sposob podskoczyc jesli wyciagie on te 600km/h

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Veyrona nie ma w TDU...

 

A co do niego.. to jest imo najszybszy cywilny samochod... ktory ma ograniczona predkośc przez Bugatti do 402?km/h a jest w stanie wyciagnac 620km/h(tak przynajmniej w op gear mowil) :) tak wiec nie wiem czy ten TKR moze mu w jaki kolwiek sposob podskoczyc jesli wyciagie on te 600km/h

Ja nie wiem czy jest taka opona na świecie która wytrzyma to 600km/h :) Veyron ma ograniczenia bo po porostu szybciej nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do niego.. to jest imo najszybszy cywilny samochod... ktory ma ograniczona predkośc przez Bugatti do 402?km/h a jest w stanie wyciagnac 620km/h(tak przynajmniej w op gear mowil) :) tak wiec nie wiem czy ten TKR moze mu w jaki kolwiek sposob podskoczyc jesli wyciagie on te 600km/h

 

Bzdura! 1000KM to za malo aby pokonac opor powietrza przy 600km/h, ba nawet pewnie do 430km/h by sie nie rozpedzil, z tego co wiem to jego predkosc maksymalna to 408km/h i dalej nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm w końcu przy jeździe 130km/h wykorzystuje tylko 50KM :] a co z resztą 950 KM? ehehheh brabusowi mówimy - spieprzaj dziadu xD

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapowiada się to wszystko najlepiej na platformę pc: Data Premiery:

Świat: listopad 2006, Polska: obecnie brak planów wydania.

Nie mogę się doczekać tej gry, a jak na złość nic nie wychodzi na pc prócz GTR 2, ciekawe, co wcześniej się ukaże.

Pozdo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ponad 400km/h Bugatti z 1000KM to jest jak najbardziej prawdziwa sprawa. Zobaczcie taki Lotec Sirius z 1400KM osiąga 400 km/h. Ale już 600 km/h dla Bugatti to już jest przesada. No chyba, że w próżni, albo z górki z huraganowym wiatrem :)

http://www.supercars.de/singlecar/90/708.html

 

Bugatti też najszybszy nie jest:

http://www.supercars.de/site.topcars.detail.2.html

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

600KM/h eee ktoś zapomniał, że opór powietrza wraz z prędkością rośnie nierównomiernie :wink: Bo jak pewnie wszyscy ze skzoły pamiętają wzór.

P= 0,5* Cx *g*A*V2 w którym:

 

g – gęstość powietrza w kg/m3

 

A – pole powierzchni czołowej w m

 

V – prędkość w km/h

 

lub

Dla warunków przyjętych za normalne (ciśnienie atmosferyczne 1013 hPa, temperatura 15◦C), g = 1,226 kg/m3. Jeśli podstawimy tę wartość to siła oporu wyniesie:

 

P = 0,048* C­x *A*V2 [N]

 

Powierzchnia czołowa jest to rzut obrysu pojazdu na płaszczyznę prostopadłą do jego osi podłużnej.

 

A no i tutaj takie coś dla fanów RX-7 http://www.racingbeat.com/FRphotos.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ponad 400km/h Bugatti z 1000KM to jest jak najbardziej prawdziwa sprawa. Zobaczcie taki Lotec Sirius z 1400KM osiąga 400 km/h. Ale już 600 km/h dla Bugatti to już jest przesada. No chyba, że w próżni, albo z górki z huraganowym wiatrem :)

http://www.supercars.de/singlecar/90/708.html

 

Bugatti też najszybszy nie jest:

http://www.supercars.de/site.topcars.detail.2.html

 

Chodzi ci pewnie o Dodge Tomahawk... musze cię rozczarować... masz gdzieś udokumentowane żeby on wyciągał ponad 600km/h? i to gdzieś indziej, niż w tunelu aerodynamicznym? no cóz... z tego co wiem, to nikt nie przekroczył na nim 360 km/h albo coś koło tego... co do Shelby Cobra to też nie widziałem, żeby na ulicy wyciągneli nim ponad 400 km/h... tylko Veyron na authobanie w niemczech wyciągnoł te 402 km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Veyrona nie ma w TDU...

 

A co do niego.. to jest imo najszybszy cywilny samochod... ktory ma ograniczona predkośc przez Bugatti do 402?km/h a jest w stanie wyciagnac 620km/h(tak przynajmniej w top gear mowil) :) tak wiec nie wiem czy ten TKR moze mu w jaki kolwiek sposob podskoczyc jesli wyciagie on te 600km/h

Czasem Jeremy Clarkson uzywa ironii i zartuje... a wiele osób wierzy we wszystko co mówi :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mozliwe iz veyron nie pojedzie tych 620km/h , uslyszalem to tylko w Top Gear ze osiaga 620km/h ale nie ma opon ktore by to wytrzymaly i oraniczyli do 408km/h. Ale... jak dlamnie jest mozliwe... taki mercedes... pojedzie 350km/h ale ma ograniczenie o 100km/h czyli max speed 250km/h... przy 400km? wiec veyron moze i ma jakies szanse, oplywowy ksztal ma i to dobry + jego dupny spoiler ktory go wgniata w ziemie jakis cien szans jest na ta 600km/h, ale chyba nigdy sie tego nie dowiemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...