Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

Mam nadzieje tylko, że gracze będą zachowywać się normalnie bo w PGR2 na Xie nie dało się grać bo w multi każdy jeździł tak, że brał najszybszy samochód i na każdym zakręcie waląc w bandy i spychając innych i tak wygrywał. W Forza Motorsport już się tak nie dało i pamiętam jak ludzie dostawali ode mnie baty nawet jak miałem wolniejszy samochód ale jeździłem bezbłędnie i dobrze brałem zakręty.

Co do noobów to szkoda, że sterowanie będzie dość proste bo np w takim LFSie odrazu widać kto trafił przez przypadek na server a ci co naprawde mają skilla osiągają o wiele wiele lepsze czasy a nooby wylatują na co 2 zakręcie. Tutaj raczej samochody nie będą się aż tak hardcorowo prowadzić a co za tym idzie nawet nooby będą miały szanse wygrać fartem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, według mniej im więcej graczy może się ścigać maksymalnie tym lepiej. Tylko od ciebie zależy czy chcesz jeździć razem z, ok 30 innymi graczami czy preferujesz 1 na 1. Dla każdego coś miłego - im większy wybór tym lepszy.

 

Poza tym mi ostatnio TDU coraz mniej się podoba. Zwłaszcza w konfrontacji z NFS Carbon - autosculpt, powrót driftingu, prawdziwi aktorzy... Dla mnie bomba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Poza tym mi ostatnio TDU coraz mniej się podoba. Zwłaszcza w konfrontacji z NFS Carbon - autosculpt, powrót driftingu, prawdziwi aktorzy... Dla mnie bomba!

 

Tacy "prawdziwi" jak ci z MW heh ja podziękuje bo klimatem jechało jak gra dla 12 latków. Drifting hmm tylko pytanie po co? Dla szpanu nie to ja podziękuję wole Test Driver Unlimited.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, według mniej im więcej graczy może się ścigać maksymalnie tym lepiej. Tylko od ciebie zależy czy chcesz jeździć razem z, ok 30 innymi graczami czy preferujesz 1 na 1. Dla każdego coś miłego - im większy wybór tym lepszy.

 

Poza tym mi ostatnio TDU coraz mniej się podoba. Zwłaszcza w konfrontacji z NFS Carbon - autosculpt, powrót driftingu, prawdziwi aktorzy... Dla mnie bomba!

Z tych trzech rzeczy jedynie autosculpt jest fajne... reszta to odgrzany kotlet. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Wersja PC bedzie dostepna dopiero 24/11/2006. :) Tak wiec poki co mozesz tylko popatrzec na screeny z X360.

 

Pozdrawiam.

Ale jak narazie to my mamy 40 funtów w kieszeni :razz: :razz: :razz: Może nam nagrasz jakieś video jak dojdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja PC bedzie dostepna dopiero 24/11/2006. :) Tak wiec poki co mozesz tylko popatrzec na screeny z X360.

 

Pozdrawiam.

chyba logiczne że teraz zabiora sie za wersje PC, skoro na 360 juz wydali, wiec pewnie beda jakies screeny : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no RoGeR jak tam masz już tego TDU ? bom ciekawy jaka twoja recenzja bedzie : ]

 

jeżeli chodzi o oceny w prasie to w UK Xbox 360 Magazine dostał 9/10 z dopiskiem "TDU is the new King of racing games"

W Team XBox napisali "TDU is a truly unprecedented experience for racing games"

UK Official XBox Magazine - "TDU isn't just a bit better online than other 360 racers - it blows them all away"

New York Times - "A sprawling, sumptuous experience that seems poised to become one of the more engaging games of the year"

 

jak widać TDU zbiera świetne recenzje, gadaj nam tu RoGeR jak na spowiedzi jak sie gra : D

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, będzie lepsza ciekawość przy siadaniu do fulla.

No i wiecej ludziów potraktuje fulla jako demo żeby "wypróbować" przed zakupem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to, że jest to średnio legalne. ;-)

Poza tym myślę, że jakaś część grających w takie demo może dojść do wniosku, że gra im się nie podoba i nie kupią oyginału, albo, że jednak mają inne wydatki i zostaną przy wersji pirackiej. =straty dla producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ma nie byc dema, czyzby nie chciało sie im robić? :blink:

 

Dla nich to tylko straty, bo jak ktos łsuznie zauważył, żeby wypróbować gierkę, tj zobaczyć model jazdy, grafikę, wymagania sprzętowe, to muszą sięgnąć po fulla i torrent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki ,żeby ta gra była hitem. ATARI ostatnio boryka się z problemami finansowymi.

 

A lubię tą firmę. W końcu wychowałem się na jej grach :D B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra już jest hitem na x360 ;] A my teraz tutaj czekamy na wersję PC, która miejmy nadzieję będzie miała taką grywalność jak wersja na x'a ;)

EDIT:

Szkoła przewraca ludziom w głowach :mur: ...

 

Chodziło mi głównie o to, żeby nie było za dużych różnic w stosunku do wersji x360 ;]

EDIT2:

Czepiacie się :| :mur: ;) // Podanie wieku w profilu to nie jest jednak dobry pomysł, bo przy byle jakiej okazji potem jest to wypominane... :F

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...