Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestemNoobem

Hmmm mozliwe iz veyron nie pojedzie tych 620km/h , uslyszalem to tylko w Top Gear ze osiaga 620km/h ale nie ma opon ktore by to wytrzymaly i oraniczyli do 408km/h. Ale... jak dlamnie jest mozliwe... taki mercedes... pojedzie 350km/h ale ma ograniczenie o 100km/h czyli max speed 250km/h... przy 400km? wiec veyron moze i ma jakies szanse, oplywowy ksztal ma i to dobry + jego dupny spoiler ktory go wgniata w ziemie jakis cien szans jest na ta 600km/h, ale chyba nigdy sie tego nie dowiemy :)

K*** ty mówisz poważnie czy żartujesz ? Chyba nie jesteś aż tak głupi ;p? Dla mnie np to jest możliwe bo gadasz jak 12 letni chłopczyk co wiedze o samochodach czerpie z filmów takich jak Fast&Furious.

 

A co do mercedesa to wiesz po co to ograniczenie? Bo za [ciach!] to [ciach!]o tyle nie pojedzie ale tacy jak ty się jarają i wierzą, w takie bajki koncernu, który to niby robi w trosce o bezpieczeństwo... swoją drogą po co ograniczenie do 250 w kraju w którym nie ma ograniczeń prędkości?

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który to już temat, w którym wykazujesz swoją indolencję? Z 1szym zdaniem zgoda, ale 2gie... śmiech na sali. Prawie 10 lat temu 3 największe niemieckie koncerny nawiązały to sławne porozumienie "250km/h" w trosce o bezpieczeństwo swoich klientów. Tylko i wyłącznie. Dowodem niech będzie fakt, że praktycznie każdy z topowych MB, BMW czy VAGów po zdjęciu elektronicznej blokady prędkości (tak, to tylko softwareowa blokada) jedzie grubo ponad te 250 km/h. Usługi takie świadczy np AMG i masa innych tunerów z górnej półki.

 

Wiem, że to o/t, ale Jestemnoobem zwraca uwagę innym userom samemu nie mając żadnej wiedzy w wzmiankowanej materii. I podpis i ksywka idealnie opisują tego usera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K*** ty mówisz poważnie czy żartujesz ? Chyba nie jesteś aż tak głupi ;p? Dla mnie np to jest możliwe bo gadasz jak 12 letni chłopczyk co wiedze o samochodach czerpie z filmów takich jak Fast&Furious.

 

A co do mercedesa to wiesz po co to ograniczenie? Bo za [ciach!] to [ciach!]o tyle nie pojedzie ale tacy jak ty się jarają i wierzą, w takie bajki koncernu, który to niby robi w trosce o bezpieczeństwo... swoją drogą po co ograniczenie do 250 w kraju w którym nie ma ograniczeń prędkości?

 

Tak tak i Taki 600SL V12 517KM i moment 830 Nm poleci 251Km/h i to jego koniec. Czlowieku pomysl ty czasami. Walisz takie farmazony ze plakac sie chce.

Jak juz draak napisal to jest stara umowa. Wiele firm to stosuje.

 

I uwazaj z tymi czerwonymi ciachami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Wiem, że to o/t, ale Jestemnoobem zwraca uwagę innym userom samemu nie mając żadnej wiedzy w wzmiankowanej materii. I podpis i ksywka idealnie opisują tego usera.

Za klawiaturą każdy cwany?

Śmiech na sali ale producenci często dają samochodom troche za dużo w papierkach.

 

Czy ja mówie, że nie poleci 251? Tam chyba dało się domyśleć. Chodziło mi, że nie poleci 350KM/h.

 

Zresztą miałem na myśłi SL55 AMG który to leci 325KM/h http://www.m5board.com/vbulletin/archive/i...hp/t-25824.html

Gdzieś czytałem, że SL65 AMG bez limitera leci 340KM/h

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wśród tej gadki i ogromnej ilości postów nie związanych z wątkiem znajdzie się niedługo grupa ludzi, która nie śledziła go i zacznie wypytywać o różne rzeczy nie mogąc się ich doszukać, mimo, że były one poruszane w temacie, to nie rzucajcie farmazonami i nie dziwcie się, bo ten temat staje się powoli jednym wielkim śmietniskiem.

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Panowie, jak wśród tej gadki i ogromnej ilości postów nie związanych z wątkiem znajdzie się niedługo grupa ludzi, która nie śledziła go i zacznie wypytywać o różne rzeczy nie mogąc się ich doszukać, mimo, że były one poruszane w temacie, to nie rzucajcie farmazonami i nie dziwcie się, bo ten temat staje się powoli jednym wielkim śmietniskiem.

Przyznam mnie trochę poniosło :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za klawiaturą każdy cwany?

Śmiech na sali ale producenci często dają samochodom troche za dużo w papierkach.

 

Czy ja mówie, że nie poleci 251? Tam chyba dało się domyśleć. Chodziło mi, że nie poleci 350KM/h.

 

Zresztą miałem na myśłi SL55 AMG który to leci 325KM/h http://www.m5board.com/vbulletin/archive/i...hp/t-25824.html

Gdzieś czytałem, że SL65 AMG bez limitera leci 340KM/h

Człowieku taki BMW M6 leci 340 km/h.

Widziałem na wielu filmikach kolesi zrobionych na autobanie.

To co dopiero mówisz o takim Mersie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Człowieku taki BMW M6 leci 340 km/h.

Widziałem na wielu filmikach kolesi zrobionych na autobanie.

To co dopiero mówisz o takim Mersie.

http://www.cbg.ie/article.asp?listMode=review&ID=1143 330KM/h

CZytałem, że SL65 leci 340KM/h :wink: czemu? nie wiem może za krótka skrzynia ( Moc auta jest przenoszona na koła za pośrednictwem 5-stopniwej automatycznej skrzyni biegów SPEEDSHIFT.)? Może za duży opór? A może za dużo waży (profesjonalny sprzęt audio z odtwarzaczem DVD.)... prawie 2 tony.

Dla porównania barchetta leci 300 a ma prawie 500 koni i mniejszą wage http://www.carfolio.com/specifications/mod...303&Ferrari

A ten za to leci 340 i gdyby nie spojlery poleciał by napewno więcej

http://www.conceptcarz.com/vehicle/z7320/default.aspx

 

Więc jak chyba każdy zauważył Vmax nie zależy tylko od ilości koni pod maską :P

 

A no i przy takich prędkościach zdażają się przekłamania licznika ;)

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może za dużo waży (profesjonalny sprzęt audio z odtwarzaczem DVD.)... prawie 2 tony.

Masa pojazdu jest praktycznie bez znaczenia jesli chodzi o predkosc maksymalna, ma za to duzy wplyw na przyspieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Masa pojazdu jest praktycznie bez znaczenia jesli chodzi o predkosc maksymalna, ma za to duzy wplyw na przyspieszenie.

Ale większa waga nie służy dobrze oponom. Po prostu te opony w mercu ponoć nie wytrzymują ponad 200 mil na godzine przy wadze 2 ton. Zdaje mi się, że SL65 i 350KM/h to tylko w NFS: MW ;p

 

 

Ooo widze, że za inne zdanie od zdania moderatora jest 20%.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jestemnoobem.... twoje co poniektore wypowiedzi to sobie mozesz zachowac dla siebie... i czytanie z jakimkolwiek zrozumieniem i z odrobina myslenia chyba nie boli? To co pisalel o 350km/h to byla przenosnia... nie bede sprawdzal maxymalej predkosci samochodu do 0,01 km/h ktora moze wyciagnac ... I to chyba ty czerpiesz swoja "wiedze" z FaF bo wypowidasz sie nie maja jakiego kolwiek pojecia o tym co piszesz... I jak masz zamiar takie wypowiedzi kierowac domnie to sobie daroj bo Twoim kolega nie jestem.

 

Jak masz jakis problem czy cos ci nie pasuje zapraszam na pw. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDU jest dla mnie, pożądny arcade bez głupkowatych "malunków", szybko-wściekłowatych spojlerów, czy "zglebiania" wozów. Wreszcie normalne samochody, fajna sceneria - trasy. Modelowi jazdy sporo brakuje do RBR, ale jak na arcade może być i wreszcie niezły widok zza kierownicy :)

 

Przynajmniej jest alternatywa dla oklepanego NFS, który znowu robią pod F&F :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie, nie ruszy, bo gra bedzie na dx10 -_-. Jakie pytania, czy slyszales zeby doszly jakies nowe technologie ktorych nie obsluguje 9600 pro i ktore sa wymagane do odpalenia gry?

;)

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masa pojazdu jest praktycznie bez znaczenia jesli chodzi o predkosc maksymalna, ma za to duzy wplyw na przyspieszenie.

na vmax tez ma

wieksza masa wieksza sila nacisku, wiekszy opor toczenia = mniejsze vmax

troche fizyki....

koniec offtopa

a gierca zapowiada sie ciekawie

widzialem jakies tam demko i to co rzuca sie w oczy to "dziwne" sterowanie (takie jak bylo nawet w test drive 3) :lol: mam nadzieje ze to jakos poprawia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMFG :D :D

 

http://www.topgear.com/content/features/st...ories/13/1.html

 

 

In online mode, the game works pretty much as it does when you're racing computer drones. You drive around the island in your chosen ride, keeping an eye out for fellow racers. See one you fancy a race with and you throw the gauntlet by flashing your headlights. You then agree a route, a handicap (if your opponent looks dramatically faster than you) and the wager. This can be any number of game credits - or even the car your racing in. And if you lose, you lose it.

Czyli Pink Slips w Multi panowie :D Coś czuje, że nauka pójdzię w las w tym roku jak ta gierka wyjdzie :D

 

Kiedy demmkoooo :/ ?? :-P :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

OMFG :D :D

 

http://www.topgear.com/content/features/st...ories/13/1.html

Czyli Pink Slips w Multi panowie :D Coś czuje, że nauka pójdzię w las w tym roku jak ta gierka wyjdzie :D

 

Kiedy demmkoooo :/ ?? :-P :-P

Hmm ciekawa opcja a ten kto grał w Forze Motorsport ( xbox) może pamięta możliwość SPRZEDAŻY i KUPNA aut było to świetne rozwiązania gdyż nawet ktoś kto jeszcze nie przeszedł gry mógł kupić najlepsze bryki ( o ile miał kase). Tutaj też by się to przydało a jak nie to trzeba się umuwić z dobrym kolegą by dał przegrać auto w zamian za jakieś inne :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pink Slips w multi :roll: Ciekawe jak multi będzie rozwiązane. Czy na początku będziemy mieli małą ilośc $$ itp i dopiero jak po kupieniu autka i wygrywaniu kolejnych wyścigów będziemy zdobywali $ ;] To by było coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też z niecierpliwością czekam na tą pozycję na PC. Obawy mam co do swojego sprzętu - mam nadzieję, że chociaż na minimum pogram. Wiadomo już, jakie będą wymagania?

Posiadac XBOX360 ?? :D (Joke) : B-)

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na PC będzie normalnie przynajmniej 32 playerów w multi czy tak jak na x-ie czyli 8 max.

Chcesz sie scigac z 31 przeciwnikami na raz?? Ciekaw jestem jakie lacze Ci to uciagnie. :) W X'ie jest 8 zawodnikow na raz pokazanych w danym sektorze, ktorzy sa najblizej Ciebie. Jesli pojedziesz dalej, to Ci zawodnicy zmienia sie w innych, bedacych w Twoim poblizu. :) 8 zawodnikow w 1 wyscigu, to naprawde wystarczajaca ilosc. :D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wyobrazilem sobie: 32 zawodnikow scigajacych sie + normalny ruch uliczny = MASAKRA + bardzo duze prawdopodobienstwo ze wygra sie nie przez swoje umiejetnosci, a poprzez szczescie. :) Ale chcialbym to zobaczyc :D Moze byc naprawde bardzo ciekawie. :) Nadmienie, ze ruch uliczny w TDU jest bardzo duzy. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wyobrazilem sobie: 32 zawodnikow scigajacych sie + normalny ruch uliczny = MASAKRA + bardzo duze prawdopodobienstwo ze wygra sie nie przez swoje umiejetnosci, a poprzez szczescie. :) Ale chcialbym to zobaczyc :D Moze byc naprawde bardzo ciekawie. :) Nadmienie, ze ruch uliczny w TDU jest bardzo duzy. :)

 

Pozdrawiam.

jednoczesnie scigać się może tylko 6-7 graczy.

 

32 noobków, narwanych graczy + "normalny ruch uliczny" = lol co w tym niesamowitego ?? z takiego serwera bym od razu wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...