Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

tak spojrzałem teraz w liste samochodów w tdu i sie bardzo zdziwiłem ;o. Gdzie są porsche (carrera gt :?) albo bugatti (dauer) EB czy veyron ? Da sie jakoś sciagnać carrere gt ? :)

 

I czy ktoś mi powie jak dobrze korzystać z EDITOR Mode ? Robie co moge ale i tak mojego chellenaga na mapie nie ma :?.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie grać na Sieci ?? bo chciałbym zkumplem zagrać ?? noto więc odpowiecie mi jak mam to zrobić ?

a kiedy bede mial szanse stac sie jej wlascicielem ? bo gra wyglada fajnie i ma niezly potencjal tylko te bugi mnie wkurzaja po prostu sie nie da grac :|

oojj szkola czytac nie nauczyla?

 

ja mam sprzet amd64 2500Mhz, 1gb ramu i x1800xt 512mb. Przy 1024x768 i medium detalach, gra chodzi znosnie. Jestem pewien ze to przez proka. jak mialem 1800Mhz to sie nie dalo grac. Kazde 100mhz daje kopa. szkoda ze niemam core2duo :)

nie prawda.. u mnie na medium, 1024x768 i procku nie kreconym (1.6ghz) gra chodzi plynnie... a c2d duzo by Ci nie pomogl bo gra nie obsluguje 2 rdzeni

 

edit: co do samochodow... tez zrobilem wielkie oczy jak zobaczylem ze nie ma porsche

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

tak spojrzałem teraz w liste samochodów w tdu i sie bardzo zdziwiłem ;o. Gdzie są porsche (carrera gt :?) albo bugatti (dauer) EB czy veyron ? Da sie jakoś sciagnać carrere gt ? :)

 

I czy ktoś mi powie jak dobrze korzystać z EDITOR Mode ? Robie co moge ale i tak mojego chellenaga na mapie nie ma :?.

Nie ma zamiast porsche jest RUF a Bugatti pewnie nie będzie.

 

A ten edytor to chyba działa tylko w trybie online wtedy inni gracze mogą się ścigać.

 

@Neo_x

Co z tego skoro i tak bez tego taki C2d czy X2 jest o wiele wydajniejszy od takiego A64 2500+ ? Polecam sobie zobaczyć testy innych gier też nie obsługujących 2 rdzeni :wink:

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oojj szkola czytac nie nauczyla?

nie prawda.. u mnie na medium, 1024x768 i procku nie kreconym (1.6ghz) gra chodzi plynnie... a c2d duzo by Ci nie pomogl bo gra nie obsluguje 2 rdzeni

 

edit: co do samochodow... tez zrobilem wielkie oczy jak zobaczylem ze nie ma porsche

 

Dziwne.... To co mam zrobic zeby na full chodzilo z 1024 :D ??

 

@edit. Nie napisałem 2500+ tylko 2,5Ghz, a to różnica i daje chyba 4000+ o ile sie nie myle ;)

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zamiast porsche jest RUF a Bugatti pewnie nie będzie.

chyba nie w tej wersji... czy tez sie moze myle? jesli sie myle to gdzie znajde:) a jesli sie nie myle to nie piszcie, ze cos jest jesli tego nie ma praktycznie tylko jest teoretycznie bo teoretyka to nie praktyczna praktyka. proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_< Ludzie czytajcie FAQ ( najczesciej zadawane pytanie ) jest na pierwszej stronie TEGO TOPICU... czy to takie trudne tam zajrzec .... :blink: zaczynam sie irytowac widzac .. kolejny post .. a kiedy jest premiera ? a dlaczego to nie chodzi na moim conifigu .. a gdzie jest salon .. z sallenem ... :mur: w FAQ jest prawie wszystko ... na temat TDU .. jesli po przeczytaniu FAQ dalej czegos nie wiesz TO WTEDY ZADAJ KONKRETNE PYTANIE .... taki mały apel ... a co do administracji FORUM to mysle ze moznaby posprzatać troszkę ten temat :lol2:

 

 

Pozdrawiam i przepraszam jesli kogo uraziłem :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi brakuje qqrydzy z jego pieknymi screenami. Pokaz jakies, bo szukam cos fajnego na tapetke :)

Normalnie spąsowiałem.

:D

Będzie coś w przyszłym tygodniu pewnie i w lepszym wydaniu... znaczy się będzie duży zakres tonalny :wink: oraz wygładzone krawędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_< Ludzie czytajcie FAQ ( najczesciej zadawane pytanie ) jest na pierwszej stronie TEGO TOPICU... czy to takie trudne tam zajrzec .... :blink: zaczynam sie irytowac widzac .. kolejny post .. a kiedy jest premiera ? a dlaczego to nie chodzi na moim conifigu .. a gdzie jest salon .. z sallenem ... :mur: w FAQ jest prawie wszystko ... na temat TDU .. jesli po przeczytaniu FAQ dalej czegos nie wiesz TO WTEDY ZADAJ KONKRETNE PYTANIE .... taki mały apel ... a co do administracji FORUM to mysle ze moznaby posprzatać troszkę ten temat :lol2:

Pozdrawiam i przepraszam jesli kogo uraziłem :sad:

a gdzie jest salon RUF skoro w FAQ na 1 stronie na liscie jest to auto wymienione a nie ma go w grze ?!!!!!!!!! :mur: :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest salon RUF skoro w FAQ na 1 stronie na liscie jest to auto wymienione a nie ma go w grze ?!!!!!!!!! :mur: :damage_wall:

No widocznie nikt na to pytanie nie znalazl odp. wiec nie ma go w FAQ. Swoja droga .. ciekawe dlaczego nie ma RUF-a mam nadzieje ze w full wersji bedzie .. bo mam juz dosc tej BETY ....

 

 

p.s Powerslave widzisz da sie zadac pytanie .... po przeczytaniu FAQ :wink: bezstresowa .. jesli Cie urazilem przepraszam, ale naprawde czasem irytuja mnie niektorzy uzytkownicy ktorzy maja gdzies wisiłek innych i chca wszystko miec na tacy

LCC sie nameczył a polowa pyta o to samo .. zasmiecajac temat ..

 

qqrydza, skorpio , matt .... LCC .. ehh online i parking kolo latarnii .. :rolleyes: dawac pełna WERSJE i SERWEREK !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko nie moge sprzedac zadnego auta.Mam juz spis moich aut a nie ma przycisku sell

 

Jak wjechac na lotnisko??

 

No i motor z biegiem wstecznym :lol2:

..::skok na lotnisko jeden z przykładow::..

 

a SELL to chyba dziala tylko w grze online przynajmiej tak było w OPEN BETA jak dziala serwer TDU i mozna było grac online

 

 

p.s. dziekuje za moderownie tematu ... chetnie sam podam sie moderacji ;)

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie olśniło. Te ładne panie policjantki, to traswestyci! Miriamy normalne! Dowód? Wyglądają jak miłe kobiety, ale kiedy im uciekasz, to krzyczą "Stop your engine!" i "Stop that car! Now!!!" męskim basowym głosem. :lol: Ale swoją drogą dziwnie by to brzmiało krzyczane przez kobietę...

 

BTW. Fajny av. Jest taki mniej pracoholicznie-informatyczny. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie olśniło. Te ładne panie policjantki, to traswestyci! Miriamy normalne! Dowód? Wyglądają jak miłe kobiety, ale kiedy im uciekasz, to krzyczą "Stop your engine!" i "Stop that car! Now!!!" męskim basowym głosem. :lol: Ale swoją drogą dziwnie by to brzmiało krzyczane przez kobietę...

 

Sysak wcale nie .... bo przez radio dosc czesto slychac kobiete ... :lol2: pozatym ja nie lamie przepisow w TDU .. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo X.... chyba zle szukales ...

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=4581

 

gra juz jest do mnie wyslana :) tylko ze wersja angielska, bo nie bardzo potrzeba mi polskiej... i na ps2 tez juz jest w drodze :)

za 160 zl?! to ja jednak poczekam na premiere wersji polskiej za 99 :]

jezu.. ile to mozna miec za 60 zl coli, paluszkow i chipsow do uprzyjemniania sobie gry ;) :lol:

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no akurat te 60 zl to obojetnie... nie lubie spolszczonych gier i sobie jutro juz bede na orginalce smigac... a nie wiadomo czy w wersji PL premiera znowu sie nie przesunie... juz raz tak bylo z PES6... co chwila przekladana byla premiera.

Skonczylem mozna usiasc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

no akurat te 60 zl to obojetnie... nie lubie spolszczonych gier i sobie jutro juz bede na orginalce smigac... a nie wiadomo czy w wersji PL premiera znowu sie nie przesunie... juz raz tak bylo z PES6... co chwila przekladana byla premiera.

Skonczylem mozna usiasc

No to liczę na jakąś relacje i nie używaj przekleństw jeśli się okaże, że te same bugi co w "becie" :wink:

 

Trailer numer 2 http://www.uk.atari.com/index.php?pg=product&id=148

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no akurat te 60 zl to obojetnie... nie lubie spolszczonych gier i sobie jutro juz bede na orginalce smigac... a nie wiadomo czy w wersji PL premiera znowu sie nie przesunie... juz raz tak bylo z PES6... co chwila przekladana byla premiera.

Skonczylem mozna usiasc

bedziesz mial gre to podaj wersje .. bardzo ladnie prosze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale naprawde czasem irytuja mnie niektorzy uzytkownicy ktorzy maja gdzies wisiłek innych i chca wszystko miec na tacy LCC sie nameczył a polowa pyta o to samo .. zasmiecajac temat ..

Dzięki :)

 

qqrydza, skorpio , matt .... LCC .. ehh online i parking kolo latarnii .. :rolleyes: dawac pełna WERSJE i SERWEREK !!

Widzę, że jesteś bardzo sentymentalny, to tak jak ja :) Podobnie jak Ty ja też już nie mogę się doczekać tych wspólnych voyage'y po tej rajskiej wyspie :) Jedak jak widać nie ważne jaka grafika jest w grze i z jakiego roku pochodzi. Każda gierca ma "to coś" w sobie - nawet jak to będzie najmnieszy element - ale to wystarczy aby dać niezapomniane i bezcenne wrażenia i wspomnienia :) Ahhh ale się rozmarzyłem :)

 

Panowie, Opłaca sie ten pre-order??http://www.allegro.pl/item174869891_test_d...az_od_play.htmlZastanawiam sie dlaczego nikt nie kupuje.

Niby się opłaca ale tu jest pewniejsza sprawa:

http://wirtus.pl/shop/produkt.php?Kategori...ProduktID=10184

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neo x spoko nie ma sprawy ... tylko powiedz mi skad mam ta wersje ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>... ? czy to jest ta, gdzie w tej wersji co graja teraz wszyscy nosila numer 1.45 ? czy jakos tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo X.... chyba zle szukales ...

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=4581

 

gra juz jest do mnie wyslana :) tylko ze wersja angielska, bo nie bardzo potrzeba mi polskiej... i na ps2 tez juz jest w drodze :)

 

chmura czekamy na obszerna relacje czy tez recenzje wersji ENG .. lacznie ze screenami ;)

tak wersja w ktora gramy to 1.45A

Pozdro

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chruma, cała społeczność beta-graczy oczekuje Twojej mini-recenzji. Mam nadzieje, że masz porównania do tego w gramy teraz i przyniesiesz nam dobre wieści. Jakbyś dopisał na jakim sprzęcie grasz i podał jakieś wyniki z frapsa (minimalna wartość itp, rozdzielczość itp.)

 

Dziś już to będziesz miał ? ;)

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...