Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

i teraz mam problem... 60% gry... 99% odkrytych drog i nie moge znalezc zadnej "misji".. a od 3 h jezdze w kolko o_O jak to ogarnac? o_O

post-122-1174753991_thumb.jpg

 

siema wszystkim TDU mam od wczoraj i pytanie czy nie wiecie gdzie jest sklep tuningowy dla nissana 350 z?? Z GÓRY DZIEX

w tym miejscu gdzie na mapie Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde no 64% gry.. pokupowalem troche samochodow zeby punkty ponabijac... a dodatkowych "jazd" jak nie moglem znalezc tak nie moge o_O czyzby to byl powoli koniec gry? o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim TDU mam od wczoraj i pytanie czy nie wiecie gdzie jest sklep tuningowy dla nissana 350 z?? Z GÓRY DZIEX

Mam 43% gry.... i na mapie nie mam żadych wyścigów.... hm jak mam je odnaleść? Jeździć i szukać czy da się to jakoś inaczej?

To jeszcze nei są wszystkie wyścigi przejechane....

 

Nie no nie moge ... CZYTAJCIE TROSZKE .. macie wyszukiwarke !! ... Ruszcie troche swoim IQ !!! Dzien w dzien to samo ... Orgiusz prosze dawaj ostrzezenia ... Mozesz mi tez DAC .... ale zrobcie cos z tym ... BLAGAM !!

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś przysiadłem do TDU. Chociaż na półce siedział od dobrego tygodnia ;]

 

Co mogę powiedzieć. Trasy fantastyczne. Tak jak mi na początku leciało nudą, tak teraz się maksymalnie wczułem i gram ciągle dla free-ride'u.

 

Na początku kupiłem Audi A3, po krótkiej chwili Nissan 350Z tuning aż nadszedł czas na Mercedesa CLS. Jestem w niebo wzięty ;]

 

Mam nadzieje że szybko zostanie uruchomiony muliplayer między platformami PC a XO.

 

Lece grać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie moge ... CZYTAJCIE TROSZKE .. macie wyszukiwarke !! ... Ruszcie troche swoim IQ !!! Dzien w dzien to samo ... Orgiusz prosze dawaj ostrzezenia ... Mozesz mi tez DAC .... ale zrobcie cos z tym ... BLAGAM !!

Z całym szacunkiem do Neo_x ale zgadzam się z tym co napisał marcell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do Neo_x ale zgadzam się z tym co napisał marcell.

R.i.P. dzieki za poparcie ... LCC tez sie z tym zgada ale na tym sie konczy... :mur:

 

p.s dobra nie robie offtopicu...

 

Moze ktos widzial czy oprocz ULTIMY ... mozna gdzie kupic (W POLSKIM SKLEPIE) TDU (ver. ENG) w ludzkiej cenie

wiem wiem ... eng. trzeba sprowadzic dostali pewnie wylacznosc to sprzedaja za 159 zł .. o zgrozo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do Neo_x ale zgadzam się z tym co napisał marcell.

Sory ale nie wszystko jest na mapach/faq... po to jest chyba forum by pytac nie? Przez ta przesunieta premiere cos jacys nerwowi jestescie ;)

 

Moze ktos widzial czy oprocz ULTIMY ... mozna gdzie kupic (W POLSKIM SKLEPIE) TDU (ver. ENG) w ludzkiej cenie

wiem wiem ... eng. trzeba sprowadzic dostali pewnie wylacznosc to sprzedaja za 159 zł .. o zgrozo

Przeszukalem dziesiatki sklepow... niestety nigdzie tej gry nie znalazlem procz ultimy heh...

 

Palenie gumy ;)

post-122-1174764178_thumb.jpg

EDIT: czarny kolor ni diabla nie pasuje do enzo ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Nie no nie moge ... CZYTAJCIE TROSZKE .. macie wyszukiwarke !! ... Ruszcie troche swoim IQ !!! Dzien w dzien to samo ... Orgiusz prosze dawaj ostrzezenia ... Mozesz mi tez DAC .... ale zrobcie cos z tym ... BLAGAM !!

Jedni wolą nie ruszać głową tylko prosić 2 dni na forum żeby ktoś im odpowiedział :lol:

 

@Poca a grasz na X czy PC?

 

Gram sobie i gram i mnie jeszcze gra nie nudzi choć gdyby mi się gra cieła i wywalała błędy to bym pewnie miał uraz do niej. Szkoda tylko, że Offline nie da się tworzyć Klubu, zatrudniać do niego botów i ścigać się z innymi klubami o dużą kasę no ale od tego jest Online :wink: Ciekawe tylko ile osób jest na serverach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcell, zgadzam się z Tobą w 100%.

 

Ludzie w FAQ macie mapę, zassajcie ją i już nigdy nie będziecie niczego musieli szukać :)

 

Co do TDU to znalazłem zarąbisty odcinek drogi, ten sam gdzie zrobiono screena, który jest w tle menu jak odpalimy grę (daleka droga ciągnąca się pod wzniesienie). Przejedzcie się tą drogą, gwaranuje niezapomniane wrażenia:)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srutututu :)

 

Lecz słyszałem, że w TDU jak podłączy się kierownicę i jedną opcję się zaznaczy, to model jazdy zmienia się na jeszcze bardziej realistyczny. Tylko właśnie myślałem o jakości tej kierownicy.

 

tralalala :wink:

czy moze ktos powiedziec cos wiecej na ten temat - tzw potwierdzic to i powiedziec mi jaka to sopcja

smigam bez helpow ale fizyka jest naprawde kulawa momentami przypomina mi ostatnie NFSy

np. hamuje muskajac pedał hamulca a gumy piszcza jakby kola byly poblokowane

lub delikatnie przyspieszam, a tu normalnie jakby asfalt mialo zerwac

 

PS. gram na DFP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos powiedziec cos wiecej na ten temat - tzw potwierdzic to i powiedziec mi jaka to sopcja

smigam bez helpow ale fizyka jest naprawde kulawa momentami przypomina mi ostatnie NFSy

np. hamuje muskajac pedał hamulca a gumy piszcza jakby kola byly poblokowane

lub delikatnie przyspieszam, a tu normalnie jakby asfalt mialo zerwac

 

PS. gram na DFP

ehh moze chodzi tu o HARDCORE MODE ? :unsure:

 

Update:

 

Zusatz : nVidia untersucht gerade das Problem. Scheinbar können die Karten zur Zeit die massiv genutze Funktion der "render targets" nicht unterstützen. Man arbeitet zusammen an diesem Problem: nVidia von der Treiberseite aus; Eden per Update.

 

Laut Testlab treten folgende Symptome auf:

- Displayfehler (schwarzer Bildschirm, Artefakte, verwaschene 3D Objekte)

- Teile des Bildschirms blinken

- Performance-Einbruch

- Abstürze

- plötzlicher Neustart des Systems

 

Die Aktivierung von Anti-Aliasing oder HDR können das Auftreten dieser Probleme erhöhen.

Interessanterweise scheint das Springen zum Desktop mit ALT+TAB und wieder zurück zu TDU in einigen Fällen Abhilfe zu schaffen. Auch das Ändern der Auflösung im Spiel kann zu einer Verbesserung führen.

 

Das komplette Feedback der Spieler fließt weiterhin an EDEN und nVidia.

zna ktos moze troche niemiecki bo tu chyba jest cos NA TEMAT PATCHA czy tylko sa opisane problemy z gra ? ... :blink: :lol2: Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktos moze troche niemiecki bo tu chyba jest cos NA TEMAT PATCHA czy tylko sa opisane problemy z gra ? ... :blink: :lol2:

Additive: nVidia the straight problem examines. Apparently the maps cannot support at present those substantial genutze function of the “render targets”. One works together on this problem: nVidia from the driver side; Eden by updates.

 

According to test lab the following symptoms arise:

- Display error (black screen, artifacts, verwaschene 3D of objects)

- Parts of the screen flash

- Performance break-down

- Crashes

- sudden restart of the system

 

The activation of anti- Aliasing or HDR can increase the occurrence of these problems. Interestingly enough jumping seems to create remedy to the Desktop with ALT+TAB and again back to TDU in some cases. Also changing the dissolution in the play can lead to an improvement.

 

The complete feedback of the players flows further at EDEN and nVidia.

By translate.google.com ;)

 

No fajnie, że NV się zajęło patchem razem z EDEN'em ;) Tylko ciekawe czy coś z tego wyniknie czy to tylko takie gadanie, że niby coś robią ;]

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Pograłem sobie trochę na HARDCORE MODE i muszę powiedzieć, że dość fajny. Szkoda tylko, że nie które samochody prowadzą się poprawnie a inne do niczego np taki Mercedes CSL dobrze hamuje i skręca czuć, że nie jest to lekkie auto a takie Maranello prowadzi się beznadziejnie mimo tego, że to zwinne auto. Catheram i E-Type prowadzą się bardziej "realnie" zwłaszcza E-Typem się fajnie jeździ. Grawitacja to jakaś porażka można latać po 50 metrów. Na torze średnio robie czas gorszy o 20s na HC od czasu bez HC i bez aidsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi do czego tak wlasciwie sluza te "driving aids". Dopiero co sprawilem sobie ENZO i przy DA OFF, przy zmianie biegu z 1 na 2 wariuje przy osiaganiu max obrotow (zwleka ze zmiana biegu), przy wybranym "driving aids" z 1-ki na 2-ke zmienia bieg plynnie. To jest jakies ulatwienie, czy cuś ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi do czego tak wlasciwie sluza te "driving aids". Dopiero co sprawilem sobie ENZO i przy DA OFF, przy zmianie biegu z 1 na 2 wariuje przy osiaganiu max obrotow (zwleka ze zmiana biegu), przy wybranym "driving aids" z 1-ki na 2-ke zmienia bieg plynnie. To jest jakies ulatwienie, czy cuś ? :)

to so tak zwane helpy - czyli TC ABS ESP i inne niepotrzebne rzeczy

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tylko lamki używaja helpy :blurp:

 

BTW objechalem wszystkie salony i nie znalazłem nikogo kto by mi zrobił tuning caterhama - możliwe to ze nie da sie tuningowac tego fajnego autka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Poca a grasz na X czy PC?

Śmigał na konsoli. Przestudiowałem zapytań i musiałem udzielić na nie odpowiedzi. Czy mój komp dostarczy mi tyle zabawy co X. Odpowiedź padła. Oczywiście że NIE! :mrgreen:

 

Troszkę mnie martwią kwoty wygranych. Głupie dowiezienie Ferrari kosztuje 70k $ !

Odpuściłem sobie w tej chwili wyścigi. Teraz mój cel to zwiedzić wyspę. Zaznaczam pkt po drugiej strony wyspy i jadę tam ; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to so tak zwane helpy - czyli TC ABS ESP i inne niepotrzebne rzeczy

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tylko lamki używaja helpy :blurp:

 

BTW objechalem wszystkie salony i nie znalazłem nikogo kto by mi zrobił tuning caterhama - możliwe to ze nie da sie tuningowac tego fajnego autka ?

Cieńki jesteś w takim razie w szukaniu. BRITISH PARTS, południowo-wschodnia część wyspy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW objechalem wszystkie salony i nie znalazłem nikogo kto by mi zrobił tuning caterhama - możliwe to ze nie da sie tuningowac tego fajnego autka ?

 

Na pierwszej stronie tego tematu jest FAQ .... i tak jest PIEKNA MAPA .... ..gdzie opisana jest CALA WYSPA

 

 

pewnie wpisuja w google CATERHAM znajdzie ze to brytyjski samochod (caterham.co.uk/) wiec jak wspomnial R.i.P. jedziesz do BRITISH PARTS... ktore ... znajdujesz na mapie :wink:

 

 

Przepraszam ale ja juz naprawde nie moge :]

p.s Neo dzieki za odp. w sprawie Gry ver. ENG

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz kamilu jak DFP i jej 900st sprawdza sie w TDU, bo 270st z momo to jednak nie jest to ;)

Ja gram własnie na 270, imho 460 to daje dopiero w GTR2 i GTL. TDU nie nadaje sie moim zdaniem do do wiecej niz 270, wrażenia sa odwrotne do tych oczekiwanych:/ skęty o 90 stopni wyglądaja nieco inaczej niz te w GTL, ale coz 270 tez daje frajde z jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Śmigał na konsoli. Przestudiowałem zapytań i musiałem udzielić na nie odpowiedzi. Czy mój komp dostarczy mi tyle zabawy co X. Odpowiedź padła. Oczywiście że NIE! :mrgreen:

 

Troszkę mnie martwią kwoty wygranych. Głupie dowiezienie Ferrari kosztuje 70k $ !

Odpuściłem sobie w tej chwili wyścigi. Teraz mój cel to zwiedzić wyspę. Zaznaczam pkt po drugiej strony wyspy i jadę tam ; P

Szkoda to raczej sobie nie pogramy po sieci :wink:

 

70k$? za zrobienie tego na Perfect dostajesz 120k $ :razz: Z resztą większość hajsu idzie robić tylko i wyłącznie w necie w wyścigach grupowych lub sprzedając auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...