Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

@Chiper a może jednak @Niemiec ma rację. Przecież @M4TEUSZ napisał Ci, że tego już nie produkują więc jak myślisz gdzie można go kupić?! Tak dokładnie... w salonie z Europejskimi Klasykami we wschodniej części wyspy... pasuje. Aha i to jest w FAQ i na mapie.

 

@Macias666, gdzie zamawiałeś?

Dzieki , ale tak naprawde to wszystko to wiem.

Prima Aprilis!! :D :razz: Mam nadzieje ze nikt sie nie gniwa

 

Maly OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestala mi kiera dzialac z tdu ... robilem chyba juz wszystko reinstal tdu,sterow itd nie wiem co jeszcze mozna by zrobic oprocz formatu??

w innych gierkach smiga normalnie kiera

 

---

jezeli auto ma sekwencyjny automat to w g25 nie dziala poprostu manualna zmiana biegow ;)

musisz przelaczyc benzyne na gaz ;)

 

68% gry :]

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dosiadłem sie do TDU, pogralem chwile bla la bla i wylaczylem. Siadam przed chwila i save sie nie zapsiał, a zdaje sie ze jest automatyczny. Kilka razy zaczolem od poczatku i za kazdym razem to samo - nie ma zapisanej gry :| WTF?

Może za duzo wczoraj wypiłem i nie powinienem prowadzic ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja próbowałem na stacji zatankować 60 litrów ale ten Sky ma za mały bak i po drodze trzeba było zatankować. Ale nie było tak źle przy okacji zaczepiłem o bar i zjadłem obiad - niestety nie mieli big mac'ka ale colę i frytki to mieli ;)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja próbowałem na stacji zatankować 60 litrów ale ten Sky ma za mały bak i po drodze trzeba było zatankować. Ale nie było tak źle przy okacji zaczepiłem o bar i zjadłem obiad - niestety nie mieli big mac'ka ale colę i frytki to mieli ;)

 

musisz przelaczyc benzyne na gaz ;)

 

68% gry :]

 

a ja juz mialem nadzieje ze w tym temacie bedziemy juz rozmawiac na poziomie .....

p.s. dobra nie znam sie na zartach.. ale gdyby to była 5 strona tego tematu to moze tego typu komentarze byłyby smieszne ale na 117 str to jeden wielki OT ....

 

przepraszam jesli kogos urazilem .. ( oj przestaniecie mnie lubic zreszta i tak mnie nikt tu nie kocha ;) )

 

zeby nie było OT .... w cdp ponoc wyslaja 3 kwietnia TDU w wirtus 5 kwietnia ... a gdzie ja zamowilem w wirtus ;] ehh .....

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcell, wyluzuj się... ciągle tu posty o FPS i bugach... trochę różnorodności :)

P.S. Marcell, ja też mam w Wirtusie, niestety albo stety :)

Przynajmniej razem zaczniemy.

No i podkręciłem też kolory w grze i teraz to dopiero pięknie jest, tak jak powinno. Te cienie, promienie słońca, zieleń, odgłosy przejeźdzajacych samochodów, ahhhh coraz bardziej kocham tą gierkę :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was mial problemy z dzwiekiem? dokladnie chodzi o balans, cos jest strasznie skopane. w menu praktycznie caly dzwiek mam w lewym glosniku, podczas grania czesc dzwiekow jest w prawym a czesc w lewym glosniku. raz jest dobrze a raz jest ok. stery mam nowe, balans w windzie tez jest ok. macie jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie co chwile inaczej głośniki grają, rozwiązanie, zmiana widoku na inny niż "w środku" i powrót. Jak ręką ...

 

A ogólnie to basy i tak jakieś za duże mi się wydają, muszę pokrętłem od głośników ustawić na mniejsze, ale tylko do tej gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:

Czy ktos zetknął się z takim problemem że gra nie zapamiętuje ustawien grafiki, profilu no i oczywiście żadne save się nie zapisuja. Po wyjściu z gry wszystko się zeruje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:

Czy ktos zetknął się z takim problemem że gra nie zapamiętuje ustawien grafiki, profilu no i oczywiście żadne save się nie zapisuja. Po wyjściu z gry wszystko się zeruje ...

Kilka razy mi się coś takiego zdarzyło ... no ale nie za każdym razem. Dobrze jest sobie co jakiś czas zrobić backup save'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@K-mil78, w liście aut tej z FAQ napisałeś, że Tamburini wyciąga 304 km/h, a ja nim już jechałem ponad 360 km/h. Tak samo Laren i Koenigsegg leciałem nim ponad 360 i wątpię aby poszedł 380 km/h.

 

EDIT:

Dlaczego w grze nie ma mojego wózka?! :mur:

http://www.autoshow.ro/images/wallpaper/ca...ixteen_1280.jpg

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:

Czy ktos zetknął się z takim problemem że gra nie zapamiętuje ustawien grafiki, profilu no i oczywiście żadne save się nie zapisuja. Po wyjściu z gry wszystko się zeruje ...

Mi 2 razy sejw poszedł się ...

Wkurzyłem się wtedy, fajne auta, dużo tras przejechanych poszło. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 2 razy sejw poszedł się ...

Wkurzyłem się wtedy, fajne auta, dużo tras przejechanych poszło. :/

LOL. Dziwie się co po niektórym... jest takie coś co się zwie "backupowanie save'ów". Na problemy z sytuacją, że pisze, że mamy -354543 samochodów, trasy poznikały czy tam stan wygranych wyścigów... również pisałem jak to można fixnąć. Wystarczy poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie wiedziałem, że ta gra tak lubi.

Owszem backup jest rozwiązaniem, lecz w grze nie powinno się tak dziać.

Dodam że jest to z tego co pamiętam jedyna gra, która mi namieszała w save...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 2 razy sejw poszedł się ...

Wkurzyłem się wtedy, fajne auta, dużo tras przejechanych poszło. :/

No widzisz, u mne jest tak ze zaczynam nowa gre, przejade pare wyscigow wychodze/save. Odpalam ponownie TDU i absolutnie nic sie nie zapisalo, mie ma mojego profilu, nie moge wziac continue game, nawet opcje grafiki udstawiaja sie na defalut :|

Przeinstalowalem gre i tez nie pomoglo :| W ogole nie moge znalezc katalogu z save ...

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien ze nie masz profilu tylko do odczytu ?

W grze?

Jeżeli chodzi Ci o typ kona uzytkownika komputera to all jest ok (admin), tylko TDU takie cyrki odwala.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caleb --> katalog Moje Dokumenty musi byc w domyslnym miejscu, czyli na C w katalogu Documents and Settings, inaczej gra nie potrafi zapisac profilu.. mialem to samo i jak narazie musze meczyc sie z Moimi Dokumentami na C :/

Wielkie dzieki Yog-Sothoth oto wlasnie chodzilo, teraz juz wszytsko wrocilo do normy :>

A swoja droga to niezly buraczek :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RLY? Ja mam na G:\ folder z Moimi Dok i jakos wszystko smiga ^_^ Moze dlatego ze z Menu Start ustawilem tak a nie inaczej? Pozatym 3 razy zlapalem sie na tym ze czesc istotnych rzeczy wyfrunela z domyslnej lokalizacji razem z systemem <_<

 

nalewator

Dzwieki lubia ginac przy zmianach rozdzielczosci/filtrowan. Wczesniej musialem najpierw dac 800x600 w systemie a pozniej odpalac TDU bete zebym slyszal cokolwiek grajac w tej rozdzielczosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przenosiles Dokumentow juz po stworzeniu konfiga TDU? Ale jak widac u kazdego inaczej gra dziala :)

Niet. Ale nvm, ważne że juz lata. BTW na xBoxie jakos lepiej sie w toto pogrywalo, ze juz o miazdzacym fps hdr nie wspomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...