Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

ja przed patchem wyjdzie TDU 2 to i tak kupie bo gra jest przyjemna przypomnijcie sobie 1 wrazenia :D jazdy razem wygrywanie wyscigow :D... tid :D gra jest jak Kobieta kochasz ja i tak ma same wady .... ale jak wyglada :D hehehe :D

Edytowane przez M.I.L.F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dziwny problem z gra

nie mogę się połączyć z żadnym graczek w wyścigach, łączę się z oczekującym, połączy mnie, zmienię pojazd i później pojawia się komunikat ze nie można się połączyć z użytkownikiem, połączenie nieudane, kiedyś nie było takiego problemu, czym to jest spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy to chyba tylko Atari\Eden wie :) Taka propo.. jak juz wchodzisz na ts-a to bys sie chociaz przywital a nie wchodzisz... sluchasz 30 min i wychodzisz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mój problem to normalne i Wy też tak macie?

 

Neo_x,CarsonPoland, nie mam mikrofonu, próbowałem zrobić ale się nie udało, skoro sobie nie życzycie to od dzisiaj nie będę tam wchodził żeby nie robić zbędnego zamieszania, EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam83 wyluzuj ;)

Kup sobie mikrofon, a nie rób, nie stać Cię 6 zł dać, no nie przesadzaj. A Wy chłopaki bądzcie trochę wyrozumiali. Jeśli chodzi o TDU to już jesteśmy starymi wyjadaczami, a Adam83 jest nowy i chce sobie z nami pojeździć i chyba widzi prze to, że za wysokie progi na jego nogi... a to nie prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mój problem to normalne i Wy też tak macie?

 

Neo_x,CarsonPoland, nie mam mikrofonu, próbowałem zrobić ale się nie udało, skoro sobie nie życzycie to od dzisiaj nie będę tam wchodził żeby nie robić zbędnego zamieszania, EOT

Sory ale zbyt spiety jestes ;) Rozluznij troche bo zmarszczek dostaniesz ;) Pogadal bys troche z nami na shoutboxie czy forum bo nie wiemy po prostu co o Tobie myslec hehe jak wchodzisz... a moze z jakiegos RIAA czy MIAA jestes i podsluciach!esz o czym rozmawiamy albo czego sluchamy ;) [joke ;) ]

Co do tematu... osobiscie nie mam takiego problemu... procz tego ze proba polaczenia sie z kims trwa czasami kilka sekund a raz i 15 min klikania doprowadza mnie do nerwicy i gre wylaczam :) Jak wiele osob tutaj pisalo... kazdemu gra chodzi inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Was mogę się dołączyć tzn do freeride'a ale jak chce zagrać wyścig(wiecie o co chodzi, te żółte ikonki), znajduje wyścig, wchodzę i mnie rozłączy i nie mogę sobie poradzić

 

nie denerwuje się, na początku rozmawiałem z Wami podczas gry

Edytowane przez Adam83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie cos o nieoficjalnym patchu ??

podobno byl przez chwile na stronie atari i zniknal ...

werjsa 1.66a ... a ludzie w grze smigaja audicami rs4

Dołączona grafika

 

http://www.atari.com.au/downloads/home.do

It's a very early bugfix which was done before the original patch. We cannot foresee what will happen if you install this file.

 

We strongly recommend not to install it as it could interfere with TDU and there is a strong chance you won't be able to play online anymore.

 

http://img63.imageshack.us/img63/297/tdu20...10070652ha0.jpg

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta niby rs4 to jest imho jakis defaultowy testowy samochod, ktory juz widzialem dawno dawno temu. A jej pojawianie sie na mapie nie jest spowodowane wyborem gracza.

 

Ale ten nissanik to inna bajka

 

EDIT: własnie szukalem i szukalem i znalazlem, to audi pojawia sie juz zupelnie przez przypadek na screenie z 6 maja w poscie usera LudwiG

Dołączona grafika

 

oraz dwa screeny z wczorajszej jazdy:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się być coś na rzeczy z tym patchem.

Dosłownie przed chwilka ścigałem się i ....oto co widziałem.

 

Dołączona grafika

 

Koleś stwierdził, że ma patcha 1.66a, a auto, którym jedzie to Nissan Skyline. Śmiem mu uwierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

z tego co widze to byl nie tylko na stronie atari. niestety zostal z niego, tylko opis.

A first non-beta patch to Test Drive Unlimited is now available, implementing anti-cheat measures and a lot of crash and stability fixes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe , patch ktory niszczy gre :)

well done atari !!

Ten news jest tylko pogłoską, ja czytałem co innego na forum atari. Ludzie z tym grają i problemow nie ma.

Mi sie wydaje za atari celowo wypuscila jakiegos beta patcha na chwilke aby szumu narobic

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zainstaluje i napisze za moment co dala ta instalacja.

 

edit* link padniety. czekam...

 

edit 2 : Carl Orff przeciez napisalem ze czakam bo link padniety. Myslalem ze ten link dziala:/ Jak bym mial patcha to odrazu bym go Tu zapodal.

 

Pozdr.

Edytowane przez bedzio1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

upload bedzio1001 upload ;)

 

widze co napisales, mialem na mysli, ze jak sciagniesz to zebys zuploadowal. ale juz po ptokach.

Edytowane przez Carl Orff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

tak samo mowili przy becie 2.8 america's army LoL

 

taa. instalator mi sapie, ze nie ma zainstalowanego TDU w moim sysie. ale jajca ;D

Edytowane przez Carl Orff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sieci mozna smigać wszystko powinno byc dobrze.

Sejw i tak mi dzisiaj padł wiec nie mam nic do stracenia. ;)

 

Szozi juz jezdzi i jest zachwycony ;)

Ludzie sie go wypytuja skad ma fury :D

Podobno ladnie smiga gra teraz.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sam zaryzykuje :)

 

 

..edit..

 

hmm inne refleksy na autach?

 

zakupilem rsa :D i jade obadac jak jest na dluzsza mete, ale wydaje sie byc plynniej ::::)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...