Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

a tak powaznie to i tak "zawsze" jezdzimy razem , wiec chetnie dolacze, jesli mozna :)

Tak, ale jak bedzie już pacz i poprawi wyścigi klubowe to już będziemy je organizować w klubie i skończą się częste wspólne wycieczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jak bedzie już pacz i poprawi wyścigi klubowe to już będziemy je organizować w klubie i skończą się częste wspólne wycieczki.

A to dziwna teoria :blink:

Możesz to jakoś wytłumaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie przyjmujcie do klubu pierwszego lepszego chętnego ;)

Słuchajcie towarzyszu :D , przyjmowane będa osoby, które często grają, czyli te, które będe często widywał, lub te, które z nami graja od jakiegoś już czasu i wyrażą na to ochotę.

 

Teraz idę trochę powłóczyć się po wyspie. Ktoś chętny?

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie towarzyszu :D , przyjmowane będa osoby, które często grają, czyli te, które będe często widywał, lub te, które z nami graja od jakiegoś już czasu i wyrażą na to ochotę.

 

Teraz idę trochę powłóczyć się po wyspie. Ktoś chętny?

 

ja byc chętny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram, hamulcOW moze i nie ma, ale genialnie sie nim slizga na zakretach.. bardzo udane autko.

Sorry za byka. Jest info jakie samochody juz przewiozlem. Do sprawdzenia w domu, postepy w grze. Jeszcze raz dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dzisiaj wieczorem będzie jeździł ?:)

Ino my :)

 

Tak, ale jak bedzie już pacz i poprawi wyścigi klubowe to już będziemy je organizować w klubie i skończą się częste wspólne wycieczki.

Eeee tam.. ja bardziej wole freeride niz wyscigi :)

 

Słuchajcie towarzyszu :D , przyjmowane będa osoby, które często grają, czyli te, które będe często widywał, lub te, które z nami graja od jakiegoś już czasu i wyrażą na to ochotę.

 

Teraz idę trochę powłóczyć się po wyspie. Ktoś chętny?

Co do przyjmowania ludu do klubu to sie 15 razy zastanow zeby nie zrobil Ci sie balagan jak w ppct na poczatku ;) Zaraz i ja pojezdze :) Dodam ze istnieje cos takiego jak TS ;)

 

Jeśli ktokolwiek poniżej tej linii napisze cokolwiek obraźliwego, zacznie wycieczkę osobistą lub w jakikolwiek sposób przyczyni się do kolejnego raportu z tego tematu, to ZPP na tydzień z miejsca.

 

--------- LINIA ------

Ja cos chyba nie w temacie, ale nie wazne ;)

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
--------- KONIEC LINI ------ ;)
Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przyjmowania ludu do klubu to sie 15 razy zastanow zeby nie zrobil Ci sie balagan jak w ppct na poczatku ;) Zaraz i ja pojezdze :)

Postanowiłem, że kandydatury do klubu PurePc Riders, będa konsultowane z członkami PPC Team. Pozytywna weryfikacja oznaczała będzie przyjęcie do klubu.

 

Tak postanowiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że kandydatury do klubu PurePc Riders, będa konsultowane z członkami PPC Team. Pozytywna weryfikacja oznaczała będzie przyjęcie do klubu.

 

Tak postanowiłem.

nie wiem gdzie mozna sie zglaszac ale ja bardzo chetnie, z tym ze do soboty mnie nie ma, mam kupe nauki wiec nie moge jezdzic przez te pare dni i nie chcialbym z tego powodu znowu przegapic :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

No widzę patcha jeszcze nie ma tak jak mówiłem zdążę z roboty wrócić a na patcha jeszcze poczekam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dziwna teoria :blink: Możesz to jakoś wytłumaczyć :)

No przecież tak Wam zależało na rozrywkach klubowych, to pomyślełem, że jak pacz to naprawi to skończą się freerajdy z Wami bo będziecie zajęci wyścigami, ale teraz już widzę, że znowu lubicie freerajdy :)

 

Jeśli ktokolwiek poniżej tej linii napisze cokolwiek obraźliwego, zacznie wycieczkę osobistą lub w jakikolwiek sposób przyczyni się do kolejnego raportu z tego tematu, to ZPP na tydzień z miejsca.

O co chodzi.

 

Ja też chętnie dojdę. Nick w grze tokar126, jakby co to teraz jeżdżę po oahu :)

A to Ciebie widziałem w tamtym tygodniu na wyspie :)

 

P.S. Ja teraz zamieniłem Oahu na NYC i jestem gdzieś w latach 70 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które zgłaszają swoją chęc doaczenia do klubu, prosze pisać na PW jakie macie nicki w grze, bo zdarza się, że dostaję zgłoszenie o przyjęcie do klubu i kompletnie nie wiem, kim ta osoba jest i czy jest w ogóle od nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie szukałem przyjaciela, a jedynie kilku osób z którymi mógłbym normalnie pojeździć... widać ktoś tu ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. :huh:

Możesz trochę jaśniej, bo myśleliśmy nad tym i nie mogliśmy cię rozszyfrować, brzmisz tak tajemniczo jak enigma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o tym zeby z Wami pojezdzic ale mam duzy problem. Praktycznie zawsze zrywa mi polaczenie z serwerem podczas gry. Niewazne ile gram. Czasami dzieje sie to po 10 minutach, innym razem po 2 godzinach. Siedze na neozdradzie 1mbit i routerze D-linka. Inne gry smigaja bez problemu. Siec tez dziala bez zarzutow, tylko TDU kaprysi:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie cos podobno pomaga

 

start

 

Run

 

Cmd

 

telnet 192.168.1.254

 

Username:admin

Password:admin

 

:connection bind application=CONE(UDP) port=0

 

saveall

 

exit

 

(zrodlo http://forums.eu.atari.com/showthread.php?t=61825, nie biore za to odpowiedzialnosci)

 

tez mam przez router i mam straszne lagi ... mam nadzieje ze patch na to pomoze bo ja sie nie moge doprosic admina o wklepanie tej formulki... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie szukałem przyjaciela, a jedynie kilku osób z którymi mógłbym normalnie pojeździć... widać ktoś tu ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. :huh:

Nikt z kim sie wczesniej nie pojezdzi dluzej do klubu nie zostanie przyjety co jest chyba logiczne :) Szczerze gram co 2 dni (lub czesciej) i ani razu Cie nie widzialem.. zreszta nie tylko ja :)

 

hehe nie gwarantuje tego :)

jezeli sprobujesz , daj znac zy to pomoglo ...

Gorzej jak nie pomoze i neta nie bedzie ;D Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z kim sie wczesniej nie pojezdzi dluzej do klubu nie zostanie przyjety co jest chyba logiczne :) Szczerze gram co 2 dni (lub czesciej) i ani razu Cie nie widzialem.. zreszta nie tylko ja :)

jestes pewien, ze wiesz o co mi chodzilo w tamtym poscie?

 

szczerze gram codziennie i tez Ciebie ani razu nie widzialem. ani nikogo z kim jezdzisz.

 

wczoraj chcialem sobie pojezdzic z graczami z PPC. wszedlem na ts (niestety mic nie dzialal), znalazlem ich na mapie, chwilke sobie za nimi sobie pojezdzilem. po jakims czasie zostalem zjechany na tsie i dostalem kicka... super frajda. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jakims czasie zostalem zjechany na tsie i dostalem kicka... super frajda. :huh:

A to ciekawe :blink:

Może jakieś szczegóły byś podał ... kto Cie zjechał i kto Ci dał kicka? Wyrażaj sie konkretnie bo od ostatnich kilku Twoich postów nikt nie wie o co Ci chodzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes pewien, ze wiesz o co mi chodzilo w tamtym poscie?

 

szczerze gram codziennie i tez Ciebie ani razu nie widzialem. ani nikogo z kim jezdzisz.

 

wczoraj chcialem sobie pojezdzic z graczami z PPC. wszedlem na ts (niestety mic nie dzialal), znalazlem ich na mapie, chwilke sobie za nimi sobie pojezdzilem. po jakims czasie zostalem zjechany na tsie i dostalem kicka... super frajda. :huh:

Sory ale Ty sobie jaja z nas robisz? Nikt nigdy nie dostal ani kicka\bana na forum\ts. Nastepnym razem napisz jak kogos spotkasz w grze od nas ze jestes z ppc.. masz taki i taki login... przeciez nikt tu wrozka nie jest i ni cholery nie dojdziemy czy jestes stad czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...