Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

kicka dostalem w tdu, 'ignoruj' z 'sesji'.

na tsie nie mialem jak dostac kicka, bo nawet sie nie odzywalem :P

 

dobra moze kiedy indziej Was znajde i sobie pojezdze. :)

 

edit:kicka dostalem za to ze chcialem dodac kilka osob do znajomych, by potem nie musiec mozolnie szukac na mapie czy ktos z ppc jezdzi...

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze mogles dostac ignora bo lagowales albo po prostu denerwowales innych kierowcow przez ciagle sie obijanie o nich czy wjezdzanie w nich... u nas obowiazuje troche kultury i hamulec jest po to by go uzywac ;) Raczej nikt kulturalny nie jest blokowany ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem swoje wyzwanie, przetestowalem i sie dodalo, jak teraz sprawdzic czy ktos bral w nim udzial? czy ja tez moge w nim jechac(nigdzie nie moge go znalezc), zrobilem najlepszy czas w innym wyzwaniu ale teraz nie moge go znalezc, gdzie go szukac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ... troche minelo ale powracam :D monitor przybyl i ukonczylem wyscigi :D

 

w oczekiwaniu na patcha dodam pare fotek:D

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

jak wyjdzie łatka i poprawi dzialanie :D powracam do propozycji zrobienia filmu PurePC Drift :D co wy na to ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ... troche minelo ale powracam :D monitor przybyl i ukonczylem wyscigi :D

w oczekiwaniu na patcha dodam pare fotek:D

jak wyjdzie łatka i poprawi dzialanie :D powracam do propozycji zrobienia filmu PurePC Drift :D co wy na to ?? :D

Fajnie, że powróciłeś ale jak dobrze widzę masz trainerka albo jakiegoś czita i jak tego nie wiesz to jak wyjdzie patch to za takie coś pożegnasz się z grą online i to nie na kilka tygodni tylko na zawsze ;)

Co do pierwszego zdjęcia z W12 to sam wiesz co ;)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Well, I've finally received an update about the patch.

 

Unfortunately, we were not given an exact release date, but the patch is now at its final testing stages. The patch will be a zip file that contains the following:

 

-build notes

-the patch itself (approx. 20-30 MB)

-two new cars (Audi RS4 and Nissan Skyline R34)

 

When it is released, it will be available for download on the TDU community website.

 

Players will also be notified in-game when the patch becomes available.

 

This is all the information I have at this time. I know our community is becoming weary (and you folks have every right to be), but try to remain patient. It's almost done.

Miejmy nadzieje, że patch wyjdzie lada chwila :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że powróciłeś ale jak dobrze widzę masz trainerka albo jakiegoś czita i jak tego nie wiesz to jak wyjdzie patch to za takie coś pożegnasz się z grą online i to nie na kilka tygodni tylko na zawsze ;)

Co do pierwszego zdjęcia z W12 to sam wiesz co ;)

na jakiej podstawie mnie posadzasz ? ?

 

Tu cie zdziwie gram full clean a ty pewnie sprzedajesz auta za pare milionow ... wiec jak nie wiesz nie wypowiadaj sie ...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, tak jak mówi Bogos, chodziło mi o screeny z lataniem bo wygląda to na czita, a jak wiadomo po paczu mają się zabrać za takich i ich banować więc tylko Cię poinformowałem.

Co do posądzania to nic takiego nie miałem na celu. A jeśli chodzi o to, że ja czituje to jesteś w błędzie nie sprzedaje samochodów za miliony i nie gram z czitami na wyścigach. P.S. na koncie mam tylko 2 mln, które zarobiłem w karierze. Co do W12 to chodziło mi o podobny kolor do mojego. Luzik kolego :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko :D moze kiedys zrobimy foto 2 takich w12 :D blizniaki sa w modzie :P a co do latajacego lambo to przy zamknietym obrotomierzu na 6 biegu wpadlem na 2 auta i mnie wybilo zaden czit tylko blad gry ... bierz takie rzeczy pod uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, że patch wyjdzie lada chwila :angry:

To o czym ja wczoraj mowilem? :lol: Bedzie dobrze jak patch wyjdzie w ciagu tygodnia :) ale cos jak dla mnie to za malo on zajmuje... a ja myslalem ze beda go kazdemu uzytkownikowi gry za free do domu na plycie dvd przysylali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam forum, FAQ i nic o TS'ie nie umie znaleźć, jest tylko to http://ppcteam.woox.pl/viewtopic.php?t=149 , ale nic mi to nie mówi. Chyba muszę mieć jakiś program :?

Wrzucilem w ten temat link do teamspeak-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wogóle nic nie wiem na temat TS, teraz już wiem, że musi być program i tam gdzieś trzeba wpisać IP :D Próbowałem wpisać ale nie działa... trzeba się gdzieś rejestrować? Bo jakieś hasła trzeba wpisywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest odpowiedni temat na tamtym forum. Robisz tutaj bałagan.

A na temat samego programu i jego obsługi można wszystko znalezć choćby na oficjalnej stronie. Trzeba tylko umieć czytać :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...