Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś połączony bezpośrednio z netem, czy przez jakieś routery itp? To też może mieć znaczenie.

Sprawdz też czy z profilem jest wszystko w porządku. Albo przeinstaluj grę ... z nią nigdy nic nie wiadomo.

Mam neo 6mb bez żadnych routerów. Grę przeinstalowałem i nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wymagane 6mb do tdu masz ;0.......

moze podmien profil, jesli mialas kopie..

Podmieniłem i zadziałało. Zacząłem akurat wyścig milionerów i po 30 minutach zwiecha :mur: Restart i znowu nie może się połączyć :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę to coś dużo osób ma problemy.

Nie no bez przesady. Dużo ludzi kombinuje z systemami, instalują jakieś programy itp itd. Potem ten cały syf powoduje różne krzaki. U mnie od samego początku na różnych systemach tdu działało bez większych problemów.

Radziłbym też może odkręcić komponenty które masz po o/c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu nabylem test driva no i mam pytanie. Macie gdzies jakies konkretne miejsce spotkan coby sie zobaczyc i gdzie to miejsce sie znajduje :)

Edytowane przez qbec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami na dole wyspy parking nie

daleko latarni, ale tak to raczej na mapie ktos kogos wypatrzy to sie dolacza

 

 

a najlepiej wejsc na teesa i zapytac sie czy ktos akuart nie ma ochoty pojezdzic :P poszukaj w temacie adresu strony PPC team a tam znajdziesz reszte danych :P

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady. Dużo ludzi kombinuje z systemami, instalują jakieś programy itp itd. Potem ten cały syf powoduje różne krzaki. U mnie od samego początku na różnych systemach tdu działało bez większych problemów.

Radziłbym też może odkręcić komponenty które masz po o/c.

Wiesz też się trochę dziwiłem jak to innym gra nie chodzi i plułem przez ramie że mnie to nie spotkało. Do czasu...

Wczoraj podpiąłem nowy router potestowałem na bf2 i ok,no to myśle teraz tdu i @$$%@ :mur: Troche pomieli dyskiem na kursorze proces tdu sie pojawia i znika po ok 7s :/

Mysle ze moze ten router,wiec podpiąłem bezpośrednio i tez nic :(

Poprostu gra odmówiła posłuszeństwa :( z przyczyn tylko sobie znanych (to się nazywa AI :lol2: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz też się trochę dziwiłem jak to innym gra nie chodzi i plułem przez ramie że mnie to nie spotkało. Do czasu...

Wczoraj podpiąłem nowy router potestowałem na bf2 i ok,no to myśle teraz tdu i @$$%@ :mur: Troche pomieli dyskiem na kursorze proces tdu sie pojawia i znika po ok 7s :/

Mysle ze moze ten router,wiec podpiąłem bezpośrednio i tez nic :(

Poprostu gra odmówiła posłuszeństwa :( z przyczyn tylko sobie znanych (to się nazywa AI :lol2: )

Albo raczej czarna magia ;)

W moim przypadku gra świeżo po instalacji nie chciała połączyć się z serwerem ,a mimo to informowała mnie o tym, że nick jest zajęty :blink: Firewall na routerze miał odblokowane odpowiednie porty, outpost ustawiona regułę. Ostatecznie wyłączyłem obydwa, a co ciekawe po paru dniach zapomniałem o problemie z gra i aktywowałem je ponownie. Od tego czasu nic się nie gryzie :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to ewidentnie odchyły winzgrozy :/ bo do zadnego logowania nawet nie dochodzi, poprostu wyglada to tak jakbym po kliknięciu na execa zaraz go przerwał w menedżerze.

Przeinstalowałem już stery, gre, poinstalowałem aktualizacje i nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to ewidentnie odchyły winzgrozy :/ bo do zadnego logowania nawet nie dochodzi, poprostu wyglada to tak jakbym po kliknięciu na execa zaraz go przerwał w menedżerze.

Przeinstalowałem już stery, gre, poinstalowałem aktualizacje i nic :(

Juras a próbowałeś wyrzucić zawartość tego katalogu??

X:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Test Drive Unlimited(gdzie x to dysk systemowy)??

Mnie się kiedyś tak samo zdarzyło, że nie mogłem jej włączyć, miałem takie same objawy. Pomogło wywalenie tych plików i włączenie gry od nowa. Spróbuj może to coś da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że nie odblokowałeś wszystkich salonów samochodowych. Masz odkryte 100% dróg?

Mam 31 na mapie, odblokować tzn. wejść do niego, cz po prostu przejechać obok ? 100% dróg nie mam napewno. Mógłby ktoś wrzucić screen'a z mapą samych salonów samochodowych ? Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 31 na mapie, odblokować tzn. wejść do niego, cz po prostu przejechać obok ? 100% dróg nie mam napewno. Mógłby ktoś wrzucić screen'a z mapą samych salonów samochodowych ?

Na mapie ktora dostales z gra masz wszystkie salony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O losie. Też problem!! Ja nie wiem czego oczekujesz ... że któryś z nas przyjedzie do Ciebie do domu i Ci palcem pokaże, który salon masz jeszcze nie odkryty?

Jeździj, jeździj i jeszcze raz jeździj. W końcu odkryjesz wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hmmm świetne autko - pierwszy G-class jakiego kupiłem zaraz po tym jak uzbierałem kasę z transportu pojazdów. Zakochałem się w nim właśnie podczas jednej z takich misji ^^

Edytowane przez Denek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O losie. Też problem!! Ja nie wiem czego oczekujesz ... że któryś z nas przyjedzie do Ciebie do domu i Ci palcem pokaże, który salon masz jeszcze nie odkryty?

Jeździj, jeździj i jeszcze raz jeździj. W końcu odkryjesz wszystko.

Jeździłem i IMO mam wszystko odkryte. Rzuć screenshotem ze swoimi odkrytymi salonami (jeśli masz wszystkie odkryte) :wink: Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...