Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może dlaczego mi się TDU nie włącza? :D bo ja też nie i chyba pomoc potrzebna... :(

Po prostu wysypuje się na intrach, zostaje cień loga i tyle, dysk chrumka ale nic się nie dzieje. Zgłupiałem już całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy jeździcie w Hardcore Mode przez internet? Czy lamerzycie w zwkyłym trybie ;P ?

Jeździłem na Hardcore mode i jedyne co mogę ci powiedzieć, to taki z tego hardcore jak ze mnie Biskup na Grenlandii :/

Wprawdzie czuć, że auta ważą więcej, ale są nieuzasadnione reakcje. Ścigałem się raz z całym moim teamem na jeden trasie, to wszyscy latali w powietrzu. Na normalnym trybie tego nie ma. Ja gram na normalu z asystą off i to jest duzo bardziej realistyczne od tego całego HC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie czuc ze waza mniej :lol: w tym trybie droga hamowania jest taka jak w przypadku pociagu towarowego. Poza kwestia hamowania samochod sprawia wrazenie jakby mial jakies ukryte komory wypelnione helem, bo po wzniesieniach nie spieszno mu do powrotu na asfalt :lol:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Oczywiście z lataniem się zgadzam, samochód powinien trzymać się drogi (w pionie) tak jak w zwykłym trybie, a nie tak jak szybowiec... Ale wszystko pozostałe jest w tym trybie realistyczniejsze, tylnonapędówkami da się driftować, występuje takie coś jak podsterowność i nadsteowność i w ogóle... A droga hamowanie niby długa? Jak dla mnie jest bardzo dobra... Genialnie się jeździ tym starym czerwonym Ferrari w tym trybie po krętych drogach, albo np. Audi RS4 :) Nauczcie się ogarniać auto w tym trybie, bo nie wiecie co tracicie ;P Samochody mają normalną masę (oprócz tego NIESZCZĘSNEGO wyskakiwania) i w ogóle. Da się spokojnie jeździć prawie tak szybko, jak w zwykłym trybie, wystarczy, że ktoś ogarnia samochód i prawa fizyki ;P W zwykłym trybie auta zachowują się trochę jak np. w Midnigt Club 2, a w Hardcorze podstawy fizyki są już zaimpelemntowane, za co może poświadczyć wykres zawieszenia i przyczepności, pojawiający się po naciśnięciu czegoś tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Oczywiście z lataniem się zgadzam, samochód powinien trzymać się drogi (w pionie) tak jak w zwykłym trybie, a nie tak jak szybowiec... Ale wszystko pozostałe jest w tym trybie realistyczniejsze, tylnonapędówkami da się driftować, występuje takie coś jak podsterowność i nadsteowność i w ogóle... A droga hamowanie niby długa? Jak dla mnie jest bardzo dobra... Genialnie się jeździ tym starym czerwonym Ferrari w tym trybie po krętych drogach, albo np. Audi RS4 :) Nauczcie się ogarniać auto w tym trybie, bo nie wiecie co tracicie ;P Samochody mają normalną masę (oprócz tego NIESZCZĘSNEGO wyskakiwania) i w ogóle. Da się spokojnie jeździć prawie tak szybko, jak w zwykłym trybie, wystarczy, że ktoś ogarnia samochód i prawa fizyki ;P W zwykłym trybie auta zachowują się trochę jak np. w Midnigt Club 2, a w Hardcorze podstawy fizyki są już zaimpelemntowane, za co może poświadczyć wykres zawieszenia i przyczepności, pojawiający się po naciśnięciu czegoś tam :)

tak, ktory w dodatku zle pokazuje (odwrotnie) kierunek dzialania sily bezwladnosci :lol: no na prawde, sim pelna geba. Jak bys zobaczyl taki wykresik w gta to tez bys twierdzil ze to swiadczy o zaimplementowanych podstawach fizyki, no chyba ze masz na mysli samo prawo tarcia to tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym mówisz, z tego co pamiętam, to jak skręcam np. w prawo, to kółeczko w kwadraciku leci w lewą stronę... Chyba, że się mylę <_< Ale naprawdę samochody się realistycznie zachowują... Najwięcej czasu spędzam przy różnych symulatorach, RBR, LFS, kiedyś rFactor i GTR też trochę, i w HM w TDU zachowanie samochodów jest 10x bliższe prawdziwemu (niż w zwykłym trybie)... Nie jest idealnie, ale jest bardzo dobrze, jak na taką grę. Wręcz genialnie, to dzięki temu trybowi mnie gra tak wciąga, można się naprawdę wczuć w "cruising" jakimś Ferrari :) A tak swoją drogą, to mieli niby w tym patchu ostatnim "naprawić" to latanie z tego co pamiętam... Na obietnicach się skończyło?

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały mój klub w TDU (w tym osoby grające w inne samochodówki i będące kierowcami w realistycznym świecie) stwierdziły ze HC w TDU to szmelc. Wystarczy chwilę pomyśleć. Dlaczego większość aut na HC prowadzi się łatwiej?? Fakt, że drifty da się robić, ale jedyne sensowne miejsca to np. tor. Dzięki, ale ja do HC już nie wrócę, a jeżeli - to tylko okazjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej się prowadzą? Przecież samochody są o wiele bardziej podsterowne, mają swój ciężar... Natomiast w zwykłym trybie mają niebywałą przyczepność, samochód jest przeczepiony do podłoża, dopiero jak się naprawdę baaardzo przesadzi to wpada w jakiś nienaturalny poślizg... Oprócz tego da się normalnie hamować, w przeciwieństwie do zwykłego trybu, gdzie po minimalnym muśnięciu hamulca koła się blokują (co w żaden sposób nie przeszkadza w swobodnym skręcaniu 0_o). Oczywiście cały czas mówię o grze na kierownicy z Force Feedbackiem.

@Powerslave - akurat zmniejszona grawitacja to jakiś chory wymysł autorów i najbardziej zwalona rzecz w tym trybie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przeciez dzieki zmniejszeniu grawitacji udalo im sie osiagnac wszystko w trybie HC, mniejsza przyczepnosc na zakretach, dluzsza droga hamowania itd, nawet sie nie wysilili zeby zrobic z niego cos dobrego, grawitacja w dol i jazda... a raczej lot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z TDU. Uruchamiam gierkę, jednak w menu nie mam opcji KONTYNUUJ GRĘ. Gierka się nie próbuje łączyć z netem. To coś u mnie czy serwery padły ? Nie wiem czy to nie może być wina tego że grając sobie dziś o 02:30 w nocy, staruszka mi wyłączyła kompa z prądu :wink: Skopiowałem stare save'y i jest to samo :angry:

 

EDIT: Moje konto na którym grałem to GIZIU_PL. Zauważyłem że teraz mam GIZIUPL, gdy wywaliłem save'y i ustawiłem nowe konto GIZIU_PL, gra elegancko połączyła się z serwerem. Wychodzi na to że jakimś cudem przestawiło się moje konto z GIZIU_PL na GIZIUPL. Wie ktoś gdzie mogę to przestawić spowrotem ?

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zmiany koloru samochodu już kupionego ??

Odwiedziłem warsztat, można zrobić upgrade, ale nici z przemalowania.

Jest gdzieś na wyspie lakiernia ??

 

I drugie pytanko, troszkę z lenistwa - sorki - czy są jakieś lepsze sterowniki dla tej gry, dla 6800GS niż 94.20 ??

Gdzieś też natknąłem się na info, że warto obniżyć ze standardowych 3 do 2 lub 1 "ilość klatek renderowanych do przodu"" - czy to coś daje ??

 

Muszę też z przykrością stwierdzić, że 6800GS 12/8, 256/256, @475/600 nie najlepiej sobie daje radę :cry:

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...