Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jakoś tam poszło miałem 3h ale wyszedłem po 1.5h i nawet wszystko napisalem. ;] ;].

 

 

Oczywiście kochana komisja chciała mnie już "wyprosić" dlatego że podpowiadałem koledze :).

Moja rozmowa z nim:

-skończyłeś?

-nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie było źle. Rozprawka taka średnia: Czy śmiech może przekładać sie na nauke?? (Czy jakoś tak, bo nie pamiętam).

 

EDIT: @karololszewski Test bedzie dostępny popołudniu na gazeta.pl

Edytowane przez X800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że było jeszcze zaproszenie i streszczenie. Kilka punktów powinno wpaść dodatkowych. Kurcze, głupi był strasznie ten tekst o kupcu. Szkoda, że oddadzą dopiero ok. 10 Czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozprawke argumentowałem Panem Tadeuszemi filmem "sami swoi" potem jeszcze dopisałem "przekręt" i "sprawe honoru" i chyba nie potrzebnie bo w tym 2 ciężko znaleść coś o humorze ale z 5pkt będzie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście, chyba będę miał 0 pkt za tą rozprawkę (brak zgodności z tematem) :blink: Bo napisałem, że można na przykład uczyć się podczas zabawy z rówieśnikami itp. o bezstresowaj nauce (niby jest to ze śmiechem i nauką związane!), ale widze, że inni co innego napisali... Ku*wa to nie mogą normalnie jednoznacznie temat określić, a nie że teraz jestem 16 pkt w tył?????!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie zaproszenie? ja tam mialem rozprawke, streszczenie i ogloszenie, ale moze mialem jakies testy dla uposledzonych;p ja w tej rozprawce napisalem tylko 1 przykald :P ten da vinciego. ale zapelnilem o dziwo cale miejsce na rozprawke, ale za ta rozprawke dostane moze z 6 punktow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w drugiej klase pisałem b podobny tamat (tylko inne przykłady) za kare :D i przydało się... źle mam to pod tekstem Kasickiego bo podobno trzeba było cytatami a ja własnymi słowami napisałem...

 

I jeszcze w którym wieku tworzył Davinci ? powaliło mi sie i zaznaczyłem XVI-XVII..

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisalem o Teletubisiach Bylo sobie ZYcie

o rysunku styrycznym :D o metodach nauczania porzez zabwe i smiech D:DD:

raczej jest dobrze:)

Ja też napisałem o meteodach nauczania poprzez zabawę, tylko że ja podałem przykład serii Harrego Pottera :D :lol: Ale inni to jakoś kurde inaczej napisali i nie wiem czy takei coś uznają jako że na temat :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QBA nie stresuje sie bo masz dobrze jak bedziesz mial jeszcze z 2 argumenty an temat to ci zalicza gorsze glupoty pisali i mowi ze dobrze Np:Ze ten kupiec dostal nauczke od Brata wiec sie uspokuj bo te metody mozna zaliczyc ale czy Harrego potera to nie wiem bo powszechna jest opinia ze zle wplywa na psychike dziecka...

 

 

 

Ja jeszcze napisalem z dzieci szybko sie ucza i trwale zapamietuje informacje czynnosci gdzy kojarza sie im z mila sytuacja wesola smieszna itp itd napisalem tez o programach dla dorosly kpotre zaiwraja humor dzieki temu nie nudza a poszerzaja wiedze napisalem tez o rysunku satyrycznym:D

 

 

PS:A w tym streszczenie trzeba bylo napisac 3-4 zdania dostosowaliscie sie do tego?:D

 

PS2:wiecie gdzie mozna znalesc ten test ?:) co teraz byl bo w TV mowili ze w necie gdzies jest tylko tata nie zapoamietal :)

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w rozprawce mowilem o wierszykach tuwima, brzechwy i o epoce lodowcowej :D

 

Co do da Vinci to prosze bardzo http://en.wikipedia.org/wiki/Da_vinci :D :D mam dobrze!

 

A takie pytanko bo mi kumpel schize robi ze zle przeczytalem. Te wady i zalety odnosily sie do kupca czy mnicha?

 

Na szczescie jutro w wyborczej beda odpowiedzi :) Juz sie boje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze było ;] Tylko tak jak ludzie pisali wyżej takiego powalonego topicu rozprawki to świat jeszcze nie widział :mur: :| "Czy śmiech może nas czegoś nauczyć" albo coś takiego Oo A co do rozprawki to z tego co pamiętam co było na próbnym to za nie podanie argumentów takich jakich chcieli tylko swoich (czyli nie napisanie przykładów z literatury i TV) był 1 pkt mniej ;] Oby... Bo sam tak zrobiłem :P Nic mi do głowy nie przychodziło :F :P Ale rozprawka napisana na całe dostępne miejsce [;

Pozdro

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A najlepsze to było to że zamiast nam rozdać test humanistyczny to rozdali mat/geo ;D Kumpel już prawie zdążył go odpieczętować ale sie zczaili bo jakiś debil powiedział :mur:
Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test raczej przygłupiający, temat rozprawki powala...

 

I przypadkowo dziś odkryłem skuteczną metode na stres okołotestogimnazjalny, czyli mocna herbatka przed wyjściem:D. Efekt-przyjemne uczucie błogości, 0,0 stresu i jasny umysł :D no i ful kontrola nad sobą. to pomaga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...