Skocz do zawartości
nrl

Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition

Rekomendowane odpowiedzi

nic szczegolnego jak na razie , graficznie jest przecietna nie wiem jak to sie ma do wersji z ps2 bo w nia nie gralem , pozatym nie da sie wybrac 1280x1024 i to by bylo na tyle z graficznych opcji :lol: , strasznie duzo tego dali :P to po prostu kolejny syfiasty port , klawiszologia jest powalona na maxa nie da sie zmienic klawiszy odpowiadajcych za ruch to samo z padem , chyba ze czegos nie zauwazylem kilka screenow :

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wyglada to obskórnie po screenach, co do klawiszologi to tak bylo tez z omnish... cos tam, - tez niezle jaja byly. Mam nadzieje ze demo skoncze przynajmniej, a moze mnie wciagnie :-)

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze screenów dramat. Porty z PS2 na współczesne pc to już raczej kiepski pomysł. Może i grywalnością (specyficzną, ktoś musi lubieć całkowicie "bezmózgową" nawalankę) gra nadrabia niedostki tej nędznej oprawy av, ale to gra akcji... w grze turowej albo (od biedy) przygodówce/ rozbudowanym rpg mierna oprawa av może być akceptowalna, jednak w grze akcji, moim zdaniem, nie. Takie "exclusive'y" niech zachowają dla siebie.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak przyjdę z roboty to zobaczę jak prezentuje się tak zachwalana przez wszystkich fanów PS2 seria Devil May Cry

oby to nie była lipa :(

 

na razie widać, że po screenach, że gra wygląda gorzej niż marnie :lol2:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że grafika do pupy? Znajdź mi dobre trójwymiariowe mordobicie na PC. Ja sobie ostatnio pogrywam w The Rage- grę z przed 5 lat, a i czasem mam ochotę na Figting Force -1997 rok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Z tych screenow wyglada gorzej niz wersja na PS2 ;) Poza rozdzialka oczywiscie :D

 

BTW: Mowilem, ze tak bedzie, jak gra wyjdzie? To samo bedzie sie dzialo przy premierze RE4 ;) - narzekanie, ze grafa do niczego, ze bezmozga nawalanka, ze brak nastroju i klimatu, ze brak szaderow i bumpow ;)

 

Co do jednego sie zgodze: DMC powinien pozostac exclusivem plejakowym, bo jak widac niektorzy probuja w to grac na klawiaturze :D

Choc pewnie s.p. hydro i tak gre przejdzie na klawie ;)

 

Zlituje sie ktos i rzuci jakims screenem prezentujacym AKCJE, czyli blyski, pojawiajace sie punkty za combosy itp? Bo wlasnie w akcji ta gierka wyglada przecudnie na plejaku, tak to nic nadzwyczajnego... Blyski, smugi swiatla, rozbryzgi krwi - oto esencja a nie przechadzanie sie po pustych pomieszczeniach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda pewnie gorzej niż na PS2 paradoksalnie właśnie przez wyższą rozdz- nic się nie rozmywa jak na PS2 (nawet podpiętej pod HDTV) ;)

 

Ostatni mój post w temacie grafiki, bo nie zwykłem wypowiadać się o grze, w którą nie grałem (prócz dema [oferującego bezmózgową nawalankę] DMC 2 albo 3 na PS2 nie znam zupełnie tej serii)- sam mam wciąż na hdd Fallout Tactics, grę z grafiką naturalnie odstającą od tak ukochanych przez sialala (bo dlaczego to on zawsze o nich wspomina? ;) ) bumpów i szejderów ;)

 

Jednak gra _akcji_ dla mnie powinna też "kopać po oczach", być takim cukiereczkiem. Tutaj widzę jakieś szarobure plamy (tekstura na podłodze), rachitycznego bohatera o stopniu szczegółowości rodem z PSP. Z czym do ludzi w 2006 na PC? Rozumiem, to kultowa seria, ale dla tych, którzy ją naprawdę wielbią pewnie kupili już PS2 i grę skończyli (na PC tylko jedna część, na konsole sporo więcej).

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że grafika do pupy? Znajdź mi dobre trójwymiariowe mordobicie na PC. Ja sobie ostatnio pogrywam w The Rage- grę z przed 5 lat, a i czasem mam ochotę na Figting Force -1997 rok!

dokładnie.niestety większość grzybiarzy nie dojrzała jeszcze do tego,że grafika nie jest najważniejsza w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to odinstalowalem jeszcze wczoraj , to jeden z najgorszych portow w jakie gralem , nawet nie da sie przestawic analogow a ruch jest default na prawej galce i do tego tak powalone ze praktycznie nie da sie grac , a jak ktos chce pograc w jakies mordobicie to niech sobie wlaczy mame32 albo jakis inny emu bo na ten syf szkoda czasu no chyba ze ktos chce w to grac na klawiaturze :lol2: albo uzyje software aby skonfigurowac pada

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

A miało być tak pięknie.

Przez te krytyczne komentarze nie mam ochoty na testowanie tej gry.

Jeszcze tylko cień szansy na udaną konwersję ma Resident Evil 4.

Patrząc na screeny z Devil May Cry 3 mam też wielkie wątpliwości czy Resident Evil 4 bedzie dobrze "zrobiony".

Oby tylko nie wygladał jak wersja z numerkiem "3". Pewnie jak w przypadku DMC3 dadzą kilka dodatków których nie było na PS2 czy NGC ale czy to zadowoli graczy :?:

 

Ale to dobrze że wreście Capcom zdecydował się na wydanie kilku swoich wielkich tytułów również na PC.

A tak się kiedyś zarzekał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje odpalic w niskiej rozdzialce, np 800x600 i wyrzucic na tv. Oczywiscie z padem. Inaczej to bedziecie sie meczyc. Niektore gry powinny zostac na konsolach, a to jest tego dowod. IMO wydawanie gry po kilku latach bez zadnych zmian i tylko dla kasy to jeden wielki zal ;f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie częsci i dla mnie ta gra jest genialna.

 

3 częśc jest bardzo trudna. na poziomie hard istna masakra

 

Smieszą mnie teksty typu " bezmózgowa nawalanka"

 

idąc tym tokiem myślenia to wieksza częśc gier jest taka. Prawie wszystkie są bezmózgowe. :)

 

tylko dla tych co to piszą proponuje pierw zagrać, lub skończyć daną pozycje bo jak co można oceniać, jak się nie doszło do konca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie częsci i dla mnie ta gra jest genialna.

 

3 częśc jest bardzo trudna. na poziomie hard istna masakra

 

Smieszą mnie teksty typu " bezmózgowa nawalanka"

 

idąc tym tokiem myślenia to wieksza częśc gier jest taka. Prawie wszystkie są bezmózgowe. :)

 

tylko dla tych co to piszą proponuje pierw zagrać, lub skończyć daną pozycje bo jak co można oceniać, jak się nie doszło do konca?

podpisuje się pod tym co napisał kolega powyżej rękami i nogami B) ...DmC3 jest jedną z najgenialniejszych hack&slashowych gier jakie wyszły kiedykolwiek na cokolwiek. Miodność wycieka z tej gry niesamowicie. 4 style walki (swordmaster, gunmaster, royalguard, trickmaster), szeroki wachlarz broni (z kórych można mieć 4 naraz i przełączać dynamicznie w trakcie gry ), swietne combosy/specjale. Sporo niełatwych bossów. Smaczki w stylu secret misson.Niesamowicie dodające klimatu grze realtimowe cutscenki.

 

Krótko - w tej chwili jest to najlepsza hack&slashowa gra na pieca (PoPy się chowają imho)

 

P.S. jestem w trakcie przechodzenia DmC3-SE na PS2 (jakieś 50%gry) na telewizorze gra wygląda wysmienicie, oczywiscie monitor i wysoka rozdzielczosc to inna para kaloszy i jako prosta konwersja na pewno będzie kolec w oczy teksturami (ps2 ma tylko 32mb ramu) ale polecam wszystkim zagrać (ofkors tylko na padzie). Wersję pecetową będę miał niebawem więc sprawdzę kwestię konfiguracji pada (wyzej o tym było)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Piszesz o hack and slashu a zaraz mowisz "popy moga sie schowac". Pop to imo troche inny gatunek, i jakos calosc (wszystkie czesci) tworzy bardzo dobra serie. Tego go popa bym nie porownal ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o hack and slashu a zaraz mowisz "popy moga sie schowac". Pop to imo troche inny gatunek, i jakos calosc (wszystkie czesci) tworzy bardzo dobra serie. Tego go popa bym nie porownal ;]

chodzilo o momenty popa w ktorych sie bijemy. Takie stricte hack&slash wlasnie. Prince to jest miś uszatek do Dantego. Moze mu buty czyscic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyszło jakieś demko bo nigdzie nie rzuciło mi się to w oczy?

 

Niech ktoś napisze jak jest w końcu z tym sterowaniem czy da się zmieniać czy nie. Pada mam ale jeżeli go źle obłożyli to też lipa straszna :(. Grafa mi nie przeszkadza a to z prostego powodu: wiedziałem (przewidywałem) jak będzie to wyglądać. Każda konwersja z PS2 to teraz "mały koszmarek" dla oczu. Coś co dobrze wyglądało na TV nie musi dobrze wyglądać na Monitorze tym bardziej, że na PC jest cała masa gier z "full wypas grafą". Ale siła tego tytułu tkwi głębiej niż w wizualiach. Nic na to nie poradzę że ktoś narzeka (w sumie się nie dziwię) że gra badziewnie wygląda ale też przez to traktowanie jej jak "niegodnej" istnienia na PC jest niepoważne (wychodzi co dla kogo się liczy na pierwszym miejscu...) również z tego powodu że takich produkcji na PC brak. Ale jeżeli sterowanie skopali i NIC nie da się z tym zrobić to mogą mnie pocałować wiadomo gdzie. Czy aż tak trudno jest dodać kilka wręcz banalnych opcji???

 

Więc na grafą ja nie narzekam i narzekać nie będę (najwyżej odpalę sobie na TV jak wspomniał Solid) ale skopanego sterowania nie zniosę. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalanie konwersji z PS2 na TV tylko, że autorom nie chiało się przysiąść i wykonać robotę jak należy uważam za niedorzeczne. Jaki sens ma taka konwersja? Nie lepiej grać wtedy na PS2? Masz i TV i dobrze skonfigurowanego pada. Wciąż nie rozumiem po jaką cholerę wypuścicli tą grę w 2006 roku na PC?

 

PS. Grafika dla mnie nie jest aż tak ważna- świetnie bawiłem się np grając w GUNa (dość przeciętnie wyglądającego), wciąż pogrywam w Fallout Tactics itp. Na PC gram dłużej, niż niektórzy wypowiądający się w tym temacie stąpają po ziemi ;) i tym bardziej wkurza mnie tak na odwal zrobiona konwersja. A gadanie posiadaczy konsol (do których i ja mógłbym się zaliczać z racji sprzętu, który u mnie stoi w domu), że zamiast narzekać na nędzną oprawę trzeba podłączyć PC do TV to już czysta kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalanie konwersji z PS2 na TV tylko, że autorom nie chiało się przysiąść i wykonać robotę jak należy uważam za niedorzeczne. Jaki sens ma taka konwersja? Nie lepiej grać wtedy na PS2? Masz i TV i dobrze skonfigurowanego pada. Wciąż nie rozumiem po jaką cholerę wypuścicli tą grę w 2006 roku na PC?

 

PS. Grafika dla mnie nie jest aż tak ważna- świetnie bawiłem się np grając w GUNa (dość przeciętnie wyglądającego), wciąż pogrywam w Fallout Tactics itp. Na PC gram dłużej, niż niektórzy wypowiądający się w tym temacie stąpają po ziemi ;) i tym bardziej wkurza mnie tak na odwal zrobiona konwersja. A gadanie posiadaczy konsol (do których i ja mógłbym się zaliczać z racji sprzętu, który u mnie stoi w domu), że zamiast narzekać na nędzną oprawę trzeba podłączyć PC do TV to już czysta kpina.

Albo im się nie chciało albo....sam nie wiem. To czysty port bez usprawnień (w tym grafa też się nie zmieniła). Nie ma się co oszukiwać że gry na PS2 wyglądają pięknie (bo nie wyglądają, a teraz to już napewno). Ta gra na PS2 wyglądała identycznie tylko że była odpalana na TV które retuszowało częsć niedociągnięć a te (jak zwykle) wyszły teraz gdy obraz jest renderowany na monitorze. Może i rozwiązanie z TV jest z lekka chybione (bo jest nie oszukujmy się) ale zawsze to pewna alternatywa. Pewne jest że ta gra była robiona z myślą o PS2 i ja sam każdemu posiadaczowi tej konsoli radziłbym granie właśnie na PS2 niż na PC (gdy ktoś ma wybór) ale co mają robić Ci którzy tej konsoli nie mają? Właśnie. Można się kłócić jaki jest sens wydania tej gry i pomimo wielu niedociągnięć (że się tak wyrażę lekko ;) ) to jednak zawsze jest możliwość zagrania w coś czego wcześniej nie było i to się liczy. Dali ciała z lekka bo niedopasowali gry do "naszych" wymagań ale pomijając kwestie techniczne to ta gra chyba i na PC i na PS2 jest tak samo dobra (przy odpowienim sterowaniu of course). IMO bardziej liczy się gra jako taka a nie to na czym się gra. To tak jak ze starymi i nowymi grami. Jeżeli jakaś gra jest fajna teraz to za rok chyba też będzie fajna. Jeżeli nie będzie fajna to czemu tak się stało? Bo ten rok wcześniej była fajna....ale grafika a nie gra. Grywasz w starsze gierki więc wiesz o co mi chodzi ;). Tak samo jest z DMC. Ta gra jest fajna niezależnie od tego jak wygląda i na czym jest puszczana. Ale to tylko moja opinia oczywiście. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za głupoty :? Jak chcecie mieć "retusz" w TV, to sobie PC do niego podłaczcie i tyle. Albo odpalcie jakiś filtr w zakładce sterowników. To jakby im pokazać jakąś grę 2D, to co- sepuku popełnicie?

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za głupoty- jak chcę grać na TV, to gram na PS2. I gdybyś czytał ten temat, to byś wiedział, że nikt tu nie narzeka tylko na oprawę (bo ona faktycznie przy miodnej grze schodzi na 2gi plan), a na beznadziejną konwersję. Tak złą, że najlepiej grać w to na dualshocku (przez przejściówkę) i na TV :lol: Więc co to za port, ja się pytam? Żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...