Skocz do zawartości
J-A-J-O

Chłodzenie Athlona 64 X2 3800+

Rekomendowane odpowiedzi

Składam znajomemu komp marzeń, a wiadomo ze taki komp nie może być głośny :)

 

Potrzebuje chłodzenie zdolne utrzymać w przyzwoitej temperaturze procesor Athlon64 X2 3800+

 

Zastanawiałem się nad:

 

Zalman Fatality

Zalman 7700

Thermaltake Big Typhoon

Thermaltake Tower 112 Cu

 

Recenzjom nie wierze, kilka podobnych wątków znalazłem, ale nie ma jasnej odpowiedzi i przeważnie wszyscy kręcili procki. Ten natomiast będzie nie kręcony. Pewnie bym o to nie pytał, ale ostatnio wypadłem z tematu (patrz podpis)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wesprzyj polską gospodarke i kup coś od Pentagrama :)

jasne, made in china or taiwan

 

 

a tak serio to oni robią naprawde dobre i ciche wiatraki, polecam wersje Cu

no niestety tu sie nie zgodze, mozna znalesc lepsze propozycje w ich cenie. poza tym JAJO pytal o najwydajniejsze z najwydajniejszych a nie o klase srednia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentagrama to ja moge mieć u siebie, bo kieruje się kasą. Pentagram to przecież taka podróba Zalmana i kto powiedział że produkowana w polsce?? Mój znajomy kieruje się ciszą i wydajnością więc może wziąć coś lepszego

Edytowane przez J-A-J-O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J-A-J-O, na forum spcr sporo ludzi chłodzi ten procek pasywnie + Ninja (w cooling.pl jest teraz za 159zł), ale wszystko zależy od przewiewu w budzie. Tylko że pasyw ma sens wyłącznie w przypadku wyciszenia reszty gratów.

 

@Chemik4 - co do wersji Cu wszelkich coolerów: jeżeli ma być cicho = przy małym nawiewie / pasywnie, to na wersji miedzianej możesz mieć nawet wyższe temperatury niż na aluminiowej, więc nie rzucaj się na miedź tylko dlatego, że cooler jest droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...