Skocz do zawartości
eses.

@ Thunderbird 1000MHZ

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio skladalem kompa z Durniem1200 na zasilce 250 watt koles ma 2 cdromy 2 hdd (a to bardzo pradozerne stworki) i wszystko bardzo ladnie chodzi bez zadnych zwiechow albo innych dziwnych krzakow

no tak ale ja mam:

CD-r

CDRW

HDD+ czasem 2-gi

SB Live

Modem

KArte TV

 

i nie wiem czy z tym +SB live i karta tv... spropbowac mozna,ale jak sie nie uda to odrazu zasilka spalona...a tak qpie druga i z głowy ;) najlepiej sobie polacze i jedna zasile plyte a druga hdd+cd-rom,cd-rw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja seria to AYHJA, krecony tak jak w stopce, przy  

tym stabilnosc idealna, nie kombinuje za bardzo z FSB,  

mnoznik odblokowany grafitem. Chlodzenie wodne  

z zastosowaniem 120 litrowego akwarium, przez co  

nie musze miec chlodnicy. Oczywiscie jest odpowiedni  

filtr by mi biosfery z akwarium do bloku nie zassalo :).

Nie przesadzam z podkreceniem gdyz podstawa jest  

stabilnosc kompa w pracy (renderowanie itp).

 

Pozdrawiam

Chcesz mi powiedzieć, że w tym akwarium masz rybki???

Ale LOL!!! Że też mi to do głowy nie wpadło, chłodzenie kompa i ogrzewanie akwarium w jednym :P Tylko mi się 120 l. ostatnio rozszczelniło i puste stoi, zostało 75 l., tylko w drugim pokoju, ale dla chcącego nic trudnego :twisted: :twisted: :twisted:

Kurde, i zewnętrzny filtr fluvala można by jako pompę wykożystać:D:D:D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ostatnio skladalem kompa z Durniem1200 na zasilce 250 watt koles ma 2 cdromy 2 hdd (a to bardzo pradozerne stworki) i wszystko bardzo ladnie chodzi bez zadnych zwiechow albo innych dziwnych krzakow

no tak ale ja mam:

CD-r

CDRW

HDD+ czasem 2-gi

SB Live

Modem

KArte TV

 

i nie wiem czy z tym +SB live i karta tv... spropbowac mozna,ale jak sie nie uda to odrazu zasilka spalona...a tak qpie druga i z głowy ;) najlepiej sobie polacze i jedna zasile plyte a druga hdd+cd-rom,cd-rw ;)

no sluchaj on ma Gf2 MX400 SB128PCI Modem TunerTV ja tylko wymienilem to co najbardziej prad zre na moje oko powinno ci ruszyc. Co tu bedziemy gdybac musisz sprawdzic no chyba ze masz kaske na zbyciu ;) ;) to... to po co w ogole ta gadka?! :D

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowiac "grafe" masz na mysli GF4ti4200?! jesli tak to w polaczeniu z XP2000+ mysle ze mialbys cos kolo 9k moze troszkie wiecej

Zobacz ile ja miałem na defaultowym GF4Ti4200 i Athlonie XP1900+

http://service.futuremark.com/compare?2k1=4927402

 

Tutaj defaultowo GF4Ti4200 i defaultowo Athlon 1200MHz

http://service.futuremark.com/compare?2k1=5391261

 

A tutaj max co miałem na swoim kompie (stery 40.52 są "szybsze" o kilkadziesiąt punktów w 3DMarku2k1SE, ale czasami się sypały, więc tego nie liczę)

http://service.futuremark.com/compare?2k1=5309536

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nie wiem co ty wtym dziwnego widzisz :? chlopie XPek polaczony z sdramami pracuje jakby hmmm.... wlasnie jakby pracowal ze swoja faktyczna czestotliwoscia. Mnie wystarczyla przesiadka na ddry i przy antku 1700+ wynik wzrosl o ponad 1k wiec na tym twoim 1900+ mialbys ponad 10k spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nie wiem co ty wtym dziwnego widzisz :? chlopie XPek polaczony z sdramami pracuje jakby hmmm.... wlasnie jakby pracowal ze swoja faktyczna czestotliwoscia. Mnie wystarczyla przesiadka na ddry i przy antku 1700+ wynik wzrosl o ponad 1k wiec na tym twoim 1900+ mialbys ponad 10k spokojnieno i nie wiem co ty wtym dziwnego widzisz :? chlopie XPek polaczony z sdramami pracuje jakby hmmm.... wlasnie jakby pracowal ze swoja faktyczna czestotliwoscia. Mnie wystarczyla przesiadka na ddry i przy antku 1700+ wynik wzrosl o ponad 1k wiec na tym twoim 1900+ mialbys ponad 10k spokojnie. A co do 9k na antku 2000+ i sdramach to napisalem ze mialby okolo 9k a moze troszke wiecej!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nie wiem co ty wtym dziwnego widzisz :? chlopie XPek polaczony z sdramami pracuje jakby hmmm.... wlasnie jakby pracowal ze swoja faktyczna czestotliwoscia. Mnie wystarczyla przesiadka na ddry i przy antku 1700+ wynik wzrosl o ponad 1k wiec na tym twoim 1900+ mialbys ponad 10k spokojnie

(...)

no i nie wiem co ty wtym dziwnego widzisz :? chlopie XPek polaczony z sdramami pracuje jakby hmmm.... wlasnie jakby pracowal ze swoja faktyczna czestotliwoscia. Mnie wystarczyla przesiadka na ddry i przy antku 1700+ wynik wzrosl o ponad 1k wiec na tym twoim 1900+ mialbys ponad 10k spokojnieno i nie wiem co ty wtym dziwnego widzisz :? chlopie XPek polaczony z sdramami pracuje jakby hmmm.... wlasnie jakby pracowal ze swoja faktyczna czestotliwoscia. Mnie wystarczyla przesiadka na ddry i przy antku 1700+ wynik wzrosl o ponad 1k wiec na tym twoim 1900+ mialbys ponad 10k spokojnie. A co do 9k na antku 2000+ i sdramach to napisalem ze mialby okolo 9k a moze troszke wiecej!!!

To były tylko przykłady tego czego można się spodziewać na płycie z SDRAMami i różnymi prockami w połączeniu z kartą GF4Ti4200 :evil:

 

IMHO na Xpeku 2000+ nawet z SDRAMami + GF4Ti4200 można mieć blisko 10k, jeśli umie się dobrze skonfigurować system, grafę i bios.

 

PS Nie musisz pisać tego tyle razy - ludzie skapują chyba za pierwszym razem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie różnica w 3D marku pomiędzy ankiem 133x11 a 140x12 wynosi 46 punktów :lol: :lol: :lol:

W sandrze wychodziło sporo więcej, ale u mnie ta grafa sakramencko #$@#$#$$ :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eses ,walnij wyzsze FSB zachowujac taktowanie proca ,mi ten soltek wytrzymywal 150mhz FSB ;]

Boje sie teraz podnosic FSB, bo za kazdym razem kiedy bylo zwiekszane, padal geforce, autentycznie. Teraz krece samym mnoznikiem i zadnym dziwnych zachowan karty nie ma...

 

Ale co tam, sprobuje jak bedzie czas. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nie wiem co ty wtym dziwnego widzisz :? chlopie XPek polaczony z sdramami pracuje jakby hmmm.... wlasnie jakby pracowal ze swoja faktyczna czestotliwoscia. Mnie wystarczyla przesiadka na ddry i przy antku 1700+ wynik wzrosl o ponad 1k wiec na tym twoim 1900+ mialbys ponad 10k spokojnie

(...)

no i nie wiem co ty wtym dziwnego widzisz :? chlopie XPek polaczony z sdramami pracuje jakby hmmm.... wlasnie jakby pracowal ze swoja faktyczna czestotliwoscia. Mnie wystarczyla przesiadka na ddry i przy antku 1700+ wynik wzrosl o ponad 1k wiec na tym twoim 1900+ mialbys ponad 10k spokojnieno i nie wiem co ty wtym dziwnego widzisz :? chlopie XPek polaczony z sdramami pracuje jakby hmmm.... wlasnie jakby pracowal ze swoja faktyczna czestotliwoscia. Mnie wystarczyla przesiadka na ddry i przy antku 1700+ wynik wzrosl o ponad 1k wiec na tym twoim 1900+ mialbys ponad 10k spokojnie. A co do 9k na antku 2000+ i sdramach to napisalem ze mialby okolo 9k a moze troszke wiecej!!!

To były tylko przykłady tego czego można się spodziewać na płycie z SDRAMami i różnymi prockami w połączeniu z kartą GF4Ti4200 :evil:

 

IMHO na Xpeku 2000+ nawet z SDRAMami + GF4Ti4200 można mieć blisko 10k, jeśli umie się dobrze skonfigurować system, grafę i bios.

 

PS Nie musisz pisać tego tyle razy - ludzie skapują chyba za pierwszym razem :lol:

sorx zle cie zroumialem :oops:

 

p.s. co do pisania dwa razy to przypadek bo cos mi polaczenie zawislo i zatrzymalem dopisalem jescze troche :) i dopiero wyslalem jak sie okazalo mimo tego iz polaczenie zwislo on wyslal informacje :?

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie różnica w 3D marku pomiędzy ankiem 133x11 a 140x12 wynosi 46 punktów :lol:  :lol:  :lol:

W sandrze wychodziło sporo więcej, ale u mnie ta grafa sakramencko #$@#$#$$ :evil:  :evil:  :evil:

No mam to samo. Ten PixelV sux na maxa...

Ale juz zbieram na ASUS`a Ti-4200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm :) coś mi tu dziwnie gadasz....winik z TB 1200 prawie taki jak z AXP 1700+..... zmyslasz :). mój sie wogóle do bani kreci.... nie podnosze napiecia...ale temp i ta mam w stresie 65*c- <span style="color:red;">[ciach!]</span>leni ciule mi sklądali kompa i dali jakiś <span style="color:red;">[ciach!]</span>iany radiatoR!! to wygląda jak z jakiegoś celka;)

to zmien chlodzenie ale problem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...