Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

na szybko podłaczone (lewy TV jest niecaly 1cm nizej) wiertło zjechało podczas wiercenia (blok z cegły)

 

ale w czasie gry tego sie nie zauwaza

 

dolny TV jest do filmow (mam niską sofe wiec tak jest najwygodniej)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Maniakalny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że robiąc prezentację działania projektora, ktoś by Ci spi*****ił święta ;) ewidętnie ciągniesz w stronę dużego ekranu... tylko czemu od d**y strony? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że robiąc prezentację działania projektora, ktoś by Ci spi*****ił święta ;) ewidętnie ciągniesz w stronę dużego ekranu... tylko czemu od d**y strony? :P

 

ale ze co?

 

projektor 16:9

tv 48:9

 

ten na dole kupilem przez przypadek, chetnie bym sie pozbył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja tymczasowa, glowny 'raum' przechodzi remont (szczesliwie juz sie konczy :)). ~3x mniejszy metraz, niemniej jakos sie pomiescilem.

http://img97.imageshack.us/img97/6753/img0965ih.jpg

Wybaczcie slabe foto @ telefon, to i tak tylko pogladowka. Niedlugo dawna lokacja z nowym wystrojem :D.

> 「ひどいアップル @Tapatalk

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z tych dwóch kompów robi za serwer? Czy ma jakieś inne przeznaczenie?

 

Tak, udostępnia pliki, ponadto jest serwerem VPN i zajmuje się obsługą torrentów (ten pod biurkiem). Konstrukcja z siga bazująca na starym, poczciwym Pentiumie 3, dzięki czemu udało się zachować względną ciszę - w zasilaczu Fander 120mm @ 5v, na grafice coś mniejszego, ale też na 5v, do tego zagąbkowane dyski, z czego jeden 2.5".

 

Cycata myszopodkładka?

 

Była już w tym temacie rozpracowywana - Mio, K-ON.

@kaluzaaa: przyjemniaszcza miejscówka :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mając do wyboru projektor i kilka ekranów podzielonych ramkami bym długo się nie zastanawiał :P Do rozrywki rozwiązanie dużo fajniejsze imho.

 

Mam to i to. Znaczy TV spięty z PS3 i Wii. Do tego projektor za plecami nad kanapą i nie jest tak słodko na nim jak słońce z okna naparza bezlitośnie.

W takich momentach o wiele bardziej wolę przepiąć się na TV. Co prawda 32" to nie cała ściana nad nim, ale przynajmniej czarny jest czarny (w sensie kolor ;>).

Jeśli jednak chodzi o noc czy wieczór to istotnie, projektor zmiata wszelkie TV, czy ekrany łączone.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie zamontujesz rolet?

 

Nie widzę problemu.

 

Miałem kiedyś, ale niewiele to dawało. W połączeniu z żaluzjami było ok, ale zmieniłem mieszkanie i nie mam zamiaru inwestować na wynajmowanym.

Jak wreszcie będę "na swoim" na pewno zamontuje zaciemnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...