Skocz do zawartości
Yeti666_PL

Armed Assault

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem grać w demo.

To gra dla ludzi o mocnych nerwach czytaj. cierpliwych, ja odpadam. Ilość bugów w tej grze a zwłaszcza w kodzie sieciowym dyskwalifikują to coś w moich oczach. Kupa mości Panowie, kupa.

Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Do tego jak w wyszukiwarce servow ping jest pokazany. Jakies kwadraciki ze strzaleckami w srodku. Co to ma byc? To nie mozna napisac np 30,50,1000ms? Nie wiem, moze tworcy na sile chcieli zeby ta gra byla rozna od wszystkich innych tytulow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pełną wersję ArmA i muszę przyznać ze nie mam takich problemów jak Wy. przy x2 3800+ @ 2.4 Ghz, 1 gb ramu i 7300GT 256MB gra cąłkiem dobrze sobie chodziła na medium (płynna). problemy rozpoczeły sie przy 1kostce ramyu (512 i trzeba było zjechac z detalami na LOW ale też w miare płynnie)

 

z moich uwag - patch 1.02 zupelnie zmienia gre - niektórymi śmigłowcami lata sie duzo prosciej, niektórymi trudniej. rozrzut został mocno zwiekszony przez co trafienie z odległosci 100m w kogokolwiek graniczy z cudem :/ ajj... duzo twórcy mają do porapwienia...

 

btw.. ArmA - completed ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko , ale ja nawet nie moge zobaczyc całego menu ;). Poprostu widzę 1/2 ekranu i nie mam w sterach wlaczonego ani klonowania ani rozszerzania na 2 ekran a poprostu widze tulko kawalek czegoś ;). Co za crap.

P.S. Mówię o demku .

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby nie to ze mam limit 50GB i ze demko sie ssaplo tylko 23min to bym tu bluzgal co niemaira. 900Mb transweru poszlo sie....

a co otrzymale w zamian...

Może najper napisze o plusach demka:

-ktoś w koncu pomoślał i w trychach graficznych dał rózne proporcje ekranów [4:3, 16:9, 16:10 itp]

 

i to by bylo na tyle

 

minusy:

-objetość

-wymagania [ludzie na tym co mam ponizej ledwo 20klatek robie]

-grywalnosc [tłok na serwerch okrótnyw porywach do 8 osob na jednym]

-lagi, jak tam 3 gwiezki mialme ale co to oznacza, ping na poziome 50,100,10000?

 

Od razu jak ktoś ma zamiar to ssac to nie warto.

Ja myslem ze demka to maja na celu zachecenia do zakupu denej gry. Może czegos nie wiem.

 

Na razie dalej bede grał w Bf2 DEMO :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby nie to ze mam limit 50GB i ze demko sie ssaplo tylko 23min to bym tu bluzgal co niemaira. 900Mb transweru poszlo sie....

a co otrzymale w zamian...

Może najper napisze o plusach demka:

-ktoś w koncu pomoślał i w trychach graficznych dał rózne proporcje ekranów [4:3, 16:9, 16:10 itp]

 

i to by bylo na tyle

 

minusy:

-objetość

-wymagania [ludzie na tym co mam ponizej ledwo 20klatek robie]

-grywalnosc [tłok na serwerch okrótnyw porywach do 8 osob na jednym]

-lagi, jak tam 3 gwiezki mialme ale co to oznacza, ping na poziome 50,100,10000?

 

Od razu jak ktoś ma zamiar to ssac to nie warto.

Ja myslem ze demka to maja na celu zachecenia do zakupu denej gry. Może czegos nie wiem.

 

Na razie dalej bede grał w Bf2 DEMO :wink:

Oj w wielu grach mozesz ustawić te tryby np hl2 czy doom3.

 

A co samego AA to grafa (przynajmniej z mojego punktu widzenia) niewiele sie różni od OF a wymagania ? :lol:. Gameplay jest ok chociaż za wolny dla mnie.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj w wielu grach mozesz ustawić te tryby np hl2 czy doom3.

 

A co samego AA to grafa (przynajmniej z mojego punktu widzenia) niewiele sie różni od OF a wymagania ? :lol:. Gameplay jest ok chociaż za wolny dla mnie.

moze inaczej w 99% gier moge ustawic rodzelczosci 1680x1050, [poprzez menu, rejestr, skróty z komendami i jeszcze na wiele innych sposbów]

Tu poraz pierwszy zauwazylem ze moje ustawisc sobie rodzelczosc 4:3 w ktorej grafika bedzesz zawezona do formatu 16:10

np w roz 1024x768 mam rozciagnieta na caly ekran, ale nic nie jest rozciagniete. Proporcje zachowane sa prowidlowo.

Czemu o tym mowie?? Bo karty graficzne [a conajmniej moja] ma ok 20% wieksza wydajność jak pracuje w standardowych rodzelczosciach 4:3 niz roz 16:10 [1680x1050 i 1400x900]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,nieco odświeżę temat bo mam problem z przejściem misji.

Nie wiem jak nazywa się misja,ale wygląda to mniej więcej tak:jadę z gościem Hummerem,wysadza mnie koło mostu i każe poukładać na nim ładunki wybuchowe,na hasło "blask blask blask" mam je zdetonować. Poukładałem ładunki i udałem się w wyznaczone miejsce. Czekałem chyba z 10 minut (kompresja :P ) na hasło i nic. Z nudów zacząłem rozwalać okoliczne wrogie pojazdy i jednostki,razem zleciało mi 30 minut i nie doczekałem się hasła. Mam przechodzić misję od nowa,czy czekać dalej? A może mam znaleźć i wybić wszystkie jednostki z tej małej wyspy? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,nieco odświeżę temat bo mam problem z przejściem misji.

Nie wiem jak nazywa się misja,ale wygląda to mniej więcej tak:jadę z gościem Hummerem,wysadza mnie koło mostu i każe poukładać na nim ładunki wybuchowe,na hasło "blask blask blask" mam je zdetonować. Poukładałem ładunki i udałem się w wyznaczone miejsce. Czekałem chyba z 10 minut (kompresja :P ) na hasło i nic. Z nudów zacząłem rozwalać okoliczne wrogie pojazdy i jednostki,razem zleciało mi 30 minut i nie doczekałem się hasła. Mam przechodzić misję od nowa,czy czekać dalej? A może mam znaleźć i wybić wszystkie jednostki z tej małej wyspy? Proszę o pomoc.

nie grałem w AA ale w ofp ładunki trzeba było ułożyć przy filarach pod mostem a nie na moście, może to jest problemem u ciebie.

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poloz wszsytkie ladunki pod pierwszym filarem ktory stoi w wodzie, nie ten krotki na ziemi. Odczekaj chwile az przejedzie jeep i idz sie schowaj w wyznaczone miejsce, jesli sie oddalisz nie dostaniesz sygnalu. Przyspiesz czas (+) i poczekaj na sygnal. Z reszta nie powienienes miec problemow.

Edytowane przez boomer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie szybkie pytanko-gdzie mozna dostać najtaniej aa ? no i czy spodziewane są w najbliższym czasie jakieś nowe wydania-np pozbawiony wszsytkich baboli? Patchowanie od razu gierki jest nie do końca normalne no ale nic-pora kupić jakiegoś orginała po wileu miesiacach bez grania B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, pożyczyłem dzis od kolegi gre "ARMA armed assault" po zainstaloiwaniu i probie uruchomienia wyskakuje mi blad "nie mozna wczytac pliku biblioteki OPENAL32.DLL" moze ktos mi wytlumaczyc co jest? wyczytalem w instrukcji ze musi byc zainstalowane OpenAL i directX, wszystko to instaluje sie razem z grs, gdyz gra jest oryginalna ze sklepu! przychodzi mi do glowy tylko jedno... czy aby grac w ta gre trzeba miec oddzielna karte dzwiekowa???:] ja mam plytke abit NF7-SL i dzwiek tylko zintegrowany... prosze o pomoc... z gory dzieki

 

z tym problemem juz sobie poradzilem, usunalem z system32 plik openAL i zainstalowalem jeszcze raz, ale pojawil sie inny problem, po sprawdzeniu plyty wyskakuje mi typowy blad windowsa (wyslij raport, nie wysylaj;)) jak sadzicie, moze mi sie nie chciec odpalic gra tylko dla tego ze moj procek ma 1,84Ghz, reszta wymagan spelniona!

Edytowane przez sowix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ale w tej grze są fajne bomby :lol: Zrobiłem sobie misje w edytorze ja i samolot z bombami a na plaży pełno piechoty wroga zrzuciłem bombę przelatuje patrze wszyscy po całej plaży leżą katapultuje się by zobaczyć to z bliska a tu nagle sobie z wody wypływa jeszcze kilku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bugi są w większości poprawione, choć są bugi dla wtajemniczonych :) które raczej nie prędko zostaną poprawione. Ale te "zwykłe" tak już większość poprawili, no dobra jeszce może troszkę zostało.

 

Co patch to chyba FPS spada nieznacznie ale jednak. A wielka szkoda.

Może za 50zł warto będzie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Sciagam. Zobaczymy co to...

 

Poprawili jakies bugi? Wiem ze powychodzily patche ale czy te demko jest juz pozbawione niektorych bledow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grafiką na GF 6600GT, mianowicie nie jest chyba taka jak powinna byc... Confused Przeinstalowałem sterowniki(81.84), sciagnalem najnowsze(93.71), zainstalowalem orginalne(71.25) Wszedzie jest tak jak na sccrenie, z wyjątkiem najnowszych, na tych wyglada troche lepiej ale są błędy z teksturami. Tzn czasami zamiast ziemi z trawka jest biala tekstura, tekstury sa paskudne(na wysokiej rozdzielczosci AA I AT) a jak podchodze blizej to sie wyostrzaja, jednym slowem grafa sie krzaczy Neutral Czy na tej karcie nie pogram ??A jak tak to co jest nie tak ??:| Spoko ze wczesniej o tym nie wiedzialem heh bo juz kupilem orginal :)

athlon 64 3,2

1 Gb DDR

GF 6600GT 128MB

Segate 200GB

 

scren zrobiony na 1024x768 detale I AA na "normalnie"

http://img134.imageshack.us/my.php?image=armedra0.jpg

Edytowane przez 1ace1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Gierka super ale naprawdę jedna z najcięższych w jakie grałem - nie mam zamiaru grać w multi bo pewnie tylko mnie złoją a w single włączyłem sobie w opcjach Aimbota - fajnie to zrobili że celuje dopiero jak wróg jest blisko bo z daleka mogę jednak popróbować..

 

Wymagania gra ma horrendalnie wysokie jak na to co zobaczyłem na ekranie ale jakoś tak... no chce się grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grafiką na GF 6600GT, mianowicie nie jest chyba taka jak powinna byc... Confused Przeinstalowałem sterowniki(81.84), sciagnalem najnowsze(93.71), zainstalowalem orginalne(71.25) Wszedzie jest tak jak na sccrenie, z wyjątkiem najnowszych, na tych wyglada troche lepiej ale są błędy z teksturami. Tzn czasami zamiast ziemi z trawka jest biala tekstura, tekstury sa paskudne(na wysokiej rozdzielczosci AA I AT) a jak podchodze blizej to sie wyostrzaja, jednym slowem grafa sie krzaczy Neutral Czy na tej karcie nie pogram ??A jak tak to co jest nie tak ??:| Spoko ze wczesniej o tym nie wiedzialem heh bo juz kupilem orginal :)

athlon 64 3,2

1 Gb DDR

GF 6600GT 128MB

Segate 200GB

 

scren zrobiony na 1024x768 detale I AA na "normalnie"

http://img134.imageshack.us/my.php?image=armedra0.jpg

takie niewinne pytanko: czy najnowszy patch zainstalowany? Zajmuje ok250MB wiec conieco poprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@1ace1 takie cyrki to miałem na wersji bez jakiegokolwiek patcha. Po wgraniu patcha102(on już pomógł) a później 105 problem zupełnie zniknął.

 

No i na 9800pro mam wszystko na lov(nieraz ładnie zahaczy) 6600GT jest wydajniejsza ale włączenie AA i AT na pewno jej nie pomaga.

Edytowane przez Zwykły User

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@1ace1 takie cyrki to miałem na wersji bez jakiegokolwiek patcha. Po wgraniu patcha102(on już pomógł) a później 105 problem zupełnie zniknął.

 

No i na 9800pro mam wszystko na lov(nieraz ładnie zahaczy) 6600GT jest wydajniejsza ale włączenie AA i AT na pewno jej nie pomaga.

Ziomek wiem ze nie pomaga właczylem tylko na chwile zeby zobaczyc czy cos sie zmieni... normalnie( na najnowszych sterach) gralem na 1024X768 detale na "nisko" AA wylaczone. I wygladalo to naprawde paskudnie :/ czasami pojawiaja sie jakies dziwne kolorowe kwadraciki na drzewach... zastanawiam sie nad sprzedaniem gry :angry: a zeby bylo ciekawiej jak sie ktos orjentuje to na ArmAMark mam srednio 20-25 fps wiec nie najgorzej

Edytowane przez 1ace1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...