Skocz do zawartości
szpak

Twoje ulubione fajki ?

Jakie fajki palisz??  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie fajki palisz??

    • Nie pale - to dobre dla cieniasow :D
      25
    • Marlboro
      10
    • L&M
      13
    • Chesterfield
      1
    • Sobieskie
      1
    • Lucky S.
      3
    • Mocne
      0
    • inne
      6


Rekomendowane odpowiedzi

no jasne ze syf ale wystarczy wyjsc na miasto i zobaczyc ile ludzi ten syf pali ..a to nic nie daje ..po ziole jest faza po wodce tez cos :} a po fajkach syf w gebie i tyle ..no niby pomaga na stres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej : Jak była kasa to Camele, jak nie było to Cristal'e czerwone.

Dziś : Jak jest kasa to Lucky Strike, jak nie ma to również Cristale :D

Ale czasem zdarzy mi się kupić inne. Generalnie nie kupuję fajek tańszych niż 3,50 zł, jak już się truć to z klasą ;) . I ja również uważam że papierosy to niezbyt przyjemna i zdrowa używka, ale jednego, dwa dziennie zapalić to jeszcze ujdzie :) Gorzej jak się pali 40 albo i 60 dziennie (jak mój świętej pamięci sąsiad).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za TOPIC. I nikt nie widzi, że jest beznadziejny???

 

Jak ja dałem podobny o ulubionych gumkach, to mnie wszyscy zjeb***.

 

Może mi ktoś to wytłumaczy, bo wygląda na to, jakby wszyscy palili, a nikt nie uprawiał seksu! ;-)

 

(NO, TO TERAZ BĘDZIE BURZA!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za TOPIC. I nikt nie widzi, że jest beznadziejny???

 

Jak ja dałem podobny o ulubionych gumkach, to mnie wszyscy zjeb***.

 

Może mi ktoś to wytłumaczy, bo wygląda na to, jakby wszyscy palili, a nikt nie uprawiał seksu! ;-)

 

(NO, TO TERAZ BĘDZIE BURZA!)

Bo tak jest, wiekszosc nie moze jeszcze sobie poruchac, dlatego trzeba sie podbudowac fajkami i wodka :lol:

 

A co do ankiety to pale czerwone Spike'i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, MicJes - paliłem L&M ligts albo PallMall Ligths (zanim rzuciłem). Ale zobaczysz - jak będziesz chciał kiedyś rzucić i Ci się uda to też będziesz dumny i będziesz chciał się tym pochwalić całemu światu.

Ale w sumie to sorry - masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jest, wiekszosc nie moze jeszcze sobie poruchac, dlatego trzeba sie podbudowac fajkami i wodka  :lol:  

Buahahahah faktycznie :D

Zwlaszcza ze srednia wieku na forum to jakies 15 lat, a i tak siedzac przed kompem 24/7 pierwsza panienke poznaja kolo czterdziestki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo tak jest, wiekszosc nie moze jeszcze sobie poruchac, dlatego trzeba sie podbudowac fajkami i wodka  :lol:  

Buahahahah faktycznie :D

Zwlaszcza ze srednia wieku na forum to jakies 15 lat, a i tak siedzac przed kompem 24/7 pierwsza panienke poznaja kolo czterdziestki :D

hmm..... ja mam 15 lat.. nie palem, a nawet czasem sie odrywam od kompa i ide na rolki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...