Skocz do zawartości
lukmek

Testy Pamięci Ddr2

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro będę miał nowe memki do testu i prawdopodobnie u mnie zostaną OCZ DDR2 PC8500 1066MHz SLI Ready DUAL CHANNEL 5-5-5-15 4x1GB.

Ciekawe jak będą się spisywać, mam nadzieję że lepiej od moich PC7200, a na pewno nie gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis wziolem na testy kilka sztuk kingstona 1024MB 667Mhz Cl5 jednostronne na kosciach Micron D9NHL.

 

W celu przestrogi napisze tylko za sa kiepsie, 900MHz 5-5-5-15 botowaly ale 944 juz nie, bez wzgledu na napiecie i timingi, szczerze bez rewelacji. Elpida, promos ciekawsze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich kostkach robia TwinMOS'y 800tki CL5 (DC kit)?

 

Tak to wyglada:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jest szansa, ze PCB od BP - napis RCD-REV0.32 ;)

Edytowane przez x3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam A-daty 667CL5. Idą na 435 4-5-4-11-2T na 2.1V. Windows się ładuje nawet na 470, ale jest strasznie niestabilnie (chcą większego napięcia :) ). Moje pytanie dotyczy kości... Zidentyfikujecie producenta przy tak słabej jakości zdjęcia? PCB wiem, że mam BP :)

 

http://img522.imageshack.us/my.php?image=p1010035vz7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam, tez sie pochwale co wpadło w moje brudne łapska ;)

 

Niestety, czasu mam "mniej niz zero" na testowanie wiec tylko taki sobie screen ;) . Niedługo moze wylądują jakieś podobne kompleciki na giełdzie, wiec badzcie czujni ;)

 

Wszystko na p5w64

 

edit

 

Po vdimm jestem pewien, ze bariera 1100 przy takich taktach zostanie przekroczona w mgnieniu oka. Przy 2.4v do 540 dobijam spokojnie na szybkiego.. na innym komplecie ;) ...a to tylko 975x ;)

NIeźle - pokaż tyle przy 4:5 i będzie git <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu ostatniego "testu" pamieci nawet nie wlaczalem tego kompa. Brakuje mi czasu, doszło pare obowiazków i klopsik. Bedzie czas, ochota i jakiś dodatkowy bodziec - zrobi się wszystko należycie ;) .

 

Od kilkudziesieciu dni lezy przedemna sporo gb grubasów i zadnego wplywu na mnie nie maja... czy ja jestem chory?

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu ostatniego "testu" pamieci nawet nie wlaczalem tego kompa. Brakuje mi czasu, doszło pare obowiazków i klopsik. Bedzie czas, ochota i jakiś dodatkowy bodziec - zrobi się wszystko należycie ;) .

 

Od kilkudziesieciu dni lezy przedemna sporo gb grubasów i zadnego wplywu na mnie nie maja... czy ja jestem chory?

ty moze chory i jestes, ale ja zdrowy calkowicie :) adres do mnie znasz, podeslij to przetestuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCZ 2 GB DDR2 1066 Reaper EPP CL5 (2x 1 GB) @ 1320MHz 5-5-5-15 (2,48V)

Sliczne pamieci :) Dzis do mnie takze przyszedl kroliczek, zobaczymy czy wyniki sa powtarzalne ;) Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...