Skocz do zawartości
lukmek

Testy Pamięci Ddr2

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz i ja również to wiem ;)

 

Michał - jak myślisz, czy to mogą być te same kostki co w SP2+? :?

W tych co ty miałeś - hmm inne nr seryjne zupełnie. Dość dziwne. Trzeba będzie uruchomić koneksje pewne :D

 

 

To w ktorych jest w koncu te 70nm ? W GR PRO 800, czy 900 ??

800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx XA ;)

 

ma ktoś.

 

http://www.allegro.pl/item326241690_najlep...66mhz_dual.html

 

zastanawiam sie nad nimi. na stronie DDR2 RAM list nie znalazłem na jakich kościach sa.

Jeśli chcesz lepsze pamięci w tej cenie albo niższej to zgłoś się na GG / PW :wink:

 

Te Teamy to powerchip :D

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem GR pro 900 w komputroniku jaka jest szansa że pójdą mi na 1200?

 

I jeszcze jedno ponieważ mam kompa bezgłośnego a one podobno wtedy się troche grzeją, czy wystarczy jakiś radiator na nie dokupić czy raczej wiatrak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze w komputroniku już nie mają gr 900 pro a tylko tam moge wymienić co jeszze kręci się na 1200 a jest w przyzwoitej cenie?

 

 

EDIT:

udało się zamówić.

 

CIekawi mnie jaki jest wzrost wydajności porównując pamięci na 800 a na 1200 mhz. Może by ktoś zapodał porównanie np. z jakiejś gry i lub 3dmarka.

 

EDIT 2:

 

somebody?!

Edytowane przez QauczuQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie można dać max napięcie na GR 900 pro aby pracować na codzień bez obawy żę się zjara (albo inaczej ile wy macie ustawione ?)?

 

Prubuje ustawić 1200 mhz ale na 2.4 V komp się ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> i jak już ma wejśc do windy to jest restart, może macie jakiś pomysł co zrobić aby było te 1200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 5 5 15 t2

 

już jest ok, bo po resecie biosu nie zmieniłem pocji obniżjących prękdość procka podczas bezczynnoci na default...

 

teraz 2.3 i 1200 mhz na liczniku.

3dmark 11410 itd przeszło

 

Bede obniżał napięcie zobacze ile zejde.

 

Ale pamięci rewelacja.

 

EDIT:

 

napięcie 2.2 i działają na 1200 mhz.

Zważywszy iż były to ostatniekości w całej sieci komputornik któe jechały do mnie z oddziału w gdańsku mogę zakłądać że już zostały im przebrane gorsze kości to i tak jest jak za 230 zł rewelacyjnie.

wymieniłem je za OCZ reaper cl3 800 i nie żałuję.

 

 

EDIT II

jednak na 2.2 5 5 5 15 i 1200 nie jest stabilnie w grach w windzie i photoshopie bez zającknięć ale gry wychodzą do pulpitu.

Spytam czy jak dam 2.3 na stałe to te pamięci przełkną? poprzednie pracowły 2.4 defaultowo no ale nie znam się i wolę spytać.

Edytowane przez QauczuQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G.Skill F2-6400-CL4 1GBPK

 

2x 1GB - 1004 Mhz - 2.2v z biosu - nb 1.45v, sb 1.6v, cpu 1.3625, vtt 1.35v rowniez z biosu (bios 1.7)

 

Dołączona grafika

 

 

Wiecej Mhz nie jest mi potrzebne, chcialem 1000mhz to mam, pytanie co tu jeszcze mozna wykonac jesli chodzi o timingi ?

Edytowane przez CLAU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GR Pro 900

Dołączona grafika

Wczoraj przeszly spi1m @600 5-4-4-4-1 :)

 

podwajcie więcej szczegółów zamiast się tylko chwalić. Jakie napięcia na pamięciach przy tych timingach z podpisu i z tego testu co zapodałeś zrzut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

manieq1, ja na screenie widze 600 Cl5-5-5-15 2T icon_wink2.gif

A ja widze 5-5-5-12 2t :)

Ale powiem wam ze jak liczylem 1M to nie bylo zadnej roznicy miedzy 5-4-4-10 a 5-4-4-1 czemu tak?

 

 

Przeliczylem 1M @840 3-3-3-9 2.5v, screena niestety nie mam, ale moze jeszcze zrobie :)

Edytowane przez manieq1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...