Skocz do zawartości
lukmek

Testy Pamięci Ddr2

Rekomendowane odpowiedzi

jak sam crucial przestał pakować d9 to pewnei odchoddża od tej serii i weszli w gęściej upakowane moduły. Swoja drogą rpzy ilości rma memków na d9 to aż trudno sie dziwić producentom- te moduły są cholernie delikatne niestety

W przypadku Goodrama PRO są to dosłownie promile produkcji... :rolleyes: i Wilk nie narzeka na awaryjność :wink:

 

D9 GMH/GKX są jeszcze produkowane... ale nie wiadomo na jak długo :cry:

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Goodrama PRO są to dosłownie promile produkcji... i Wilk nie narzeka na awaryjność D9 GMH/GKX są jeszcze produkowane... ale nie wiadomo na jak długo

Kurka no - promile produkcji, a moje miały wracać do serwisu po kilku dniach używania.

 

Dobrze, że GKXy sa jeszcze produkowane - oby Wilk od nich nie odszedł, bo nie będą mi mieli czego wpakować do pamięci...

Edytowane przez McDracullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Kingston dal mi na nie gwarancje :lol2:

a co tam gwara :lol:

 

powiesz, że Cie bios oszukał :lol2:

 

Kurka no - promile produkcji, a moje miały wracać do serwisu po kilku dniach używania.

 

Dobrze, że GTKXy sa jeszcze produkowane - oby Wilk od nich nie odszedł, bo nie będą mi mieli czego wpakować do pamięci...

chyba GKX'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z OCZ trudno radiatory odkleić, bardzo często kończy się to oderwanymi kośćmi, nawet sami pracownicy OCZ przed tym przestrzegają!

To dam sobie spokoj :) Podobno siedza tam promosy i tak tez chyba jest:

940 2t-4-4-4-15-15 2,3v

1000 2t-5-5-5-15-15 2,3v

wyniki na szybko - spi, 3d2k1se i godzinka goldmem, ale nie zrobilem zadnych screenow.

Zadna rewelacja - spodziewalem sie takich wynikow (moze na intelu byloby troche lepiej), pozatym moze byc jak na taka tanioszke.

Swoja droga, sa dosyc cieple, nawet na stock 800 4-4-4 2,1v.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GR Pro 900, wiem ze po spi16m nie mozna powiedziec czy jest stabilnie, no ale....

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pewnie jeszcze pare MHz by poszlo, ale nie chcialo mi sie juz siedziec. Napiecia tez nie pamietam :) ale pewnie ok. 2.3-2.4v.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladny wynik, ale machnij je goldmemory to bedzie 'zawsze sucho, zawsze czysto, zawsze pewnie'

Az mi zal pupe sciska, ze znow kupilem srednie kosci ;/

Edytowane przez sz.limak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje 1066 @ 2.5V robiły 620MHz @ 4-4-4-5 @ pi 4MB robiły(tyle, że ,5V to chyba troche więcej było, bo teraz jak mam nowy miernik to widzę, że tamten 2,5V pokazuje przy 2.75-2.78V). No i jedna kostka się tak kręciłą - druga nierobiła SPD. Czekam na to co powie WILK w sprawie gwary.

 

1200Mhz to mało pamięci robi ;]

GD Pro 900/1066 zazwyczaj robi 1200 na piątkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiadomo cos o KingStonach 667Mhz na Elpidzie, czy dalej jest ta sama, czy moze jakas nowa, jak to sie teraz kreci itp. Albo moze wiecie gdzie mozna dostac jeszcze GoodRamy PRO 800Mhz, te co na Egieldzie byly. Tylko nie chce ze znaku, bo tam cena 92zl, a to sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, po tym co zobaczylem na Egieldze, to ja nie wiem czy Elpida ssie przy D9 :) Poza tym, to jednak na D9 sa drozsze i duzo sie naczytalem, o tym za D9 lubi sobie czasem zejsc z tego swiata. O Elpidzie takich historii nie slyszalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badz tak mily i wytlumacz mi o co kaman :) Mam rozumiec, ze te z testu na Egieldzie to nie Elpida ? Poza tym, to na czym sa robione jeszcze PRO PC6400 ? Mozna trafic jakies gowno ? Bo te 600Mhz CL4 mocno do mnie przemawia, ale teraz znowu Ty zasiales ziarno niepewnosci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzubek, zauważ, że osiągnąłem te 600MHz na nForce, który nieco inaczej traktuje pamięci. Zauważalne jest to w SuperPI.

 

Zaś czy to jest Elpida czy też nie... XA i ja kiedyś debatowaliśmy na ten temat i generalnie nie uściśliśmy do końca co to jest jednak wszelkie znaki na niebie wskazywały na Elpidę.

Jeśli to nie jest Elpida to w takim razie XA dostał informacje, których ja nie dostałem i w tym wypadku nic zrobić nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja slabo sie w ramach orientuje to pytam. Narazie mam 4x1GB KingMax 667Mhz, ale to jest bida i nedzia. Robia 900Mhz 5-5-5-15 i ani rusz wiecej, czy to na Nforce, czy na P35. A teraz znowu widze ramy ostro polecialy, KingMax 1066Mhz za 79zl :) Ale od pierwszego wejrzenia podobaly mi sie tez te GoodRamy, tylko ciekawi mnie na czym je mozna dostac, bo te 500Mhz na 4-4-4-12 bym chcial miec.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - jak to jest z pamieciami mushkina :> 2x2gb cl5, 6400 sp, sp+ i sp2+ to sa te same wersje? bo sklepy praktycznie zawsze w specyfikacji maja samo sp+

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...